Rybnicka Amatorska Liga

sandokan
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 14:20
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: sandokan »

siemanko
zorro,czy nie bedzie w tym roku typerow.Zastanow sie moze po rundzie eliminacyjnej rozpocznie sie typowanie wynikow.
A moze starzejesz sie i nie masz juz tyle sil zeby prowadzic lige typerow?? :]
Awatar użytkownika
Simon_says
Posty: 302
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 19:19
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Simon_says »

Mecz drużyny z Wodzisławia z odmłodzonym Top Ten trwał przysłowiową godzinę z prysznicem. W setach 19:25, 23:25, 14:25. Zarówno gospodarze jak i goście rozpoczęli bardzo spięci - gospodarze zaliczyli debiut w lidze, natomiast w Top Ten debiutowało w szóstce trzech nowych zawodników. TEAM Wodzisław sprawił doswiadczonemu Top Tenowi trochę kłopotów tylko w drugim secie, który Top Ten rozgrywał po ciemniejszej stronie hali.
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
webiezgan
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 13:28
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: webiezgan »

Witam.
Dzisiaj już drugi nasz sprawdzian z nieznaną drużyną-tym razem wyjazd do Gaszowic.
Mam nadzieję że nie będzie żadnej niespodzianki.
radlinianin
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2007, o 16:03
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: radlinianin »

Juz dzis ja i moi koledzy z OKiS Gaszowice zmierzymy sie z Beer Teamem...Coż,tydzien temu po cichu liczylismy na urwanie seta Albionowi ale nie wyszlo.Miejmy nadzieje ze dzis bedzie lepiej :D niestety moj wybity kciuk uniemozliwi mi dzis gre na swoim poziomie...
rude
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:51
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rude »

Witam all! W wolnym czasie wpadłem zobaczyć co słychać na forum i co widze ku memu zdumieniu - " FUZJA PIASKÓW Z CZUCHOWEM" ?!!!Gdzie ja byłem wtedy kurcze??? Ale już wyjaśniam - ŻADNEJ fuzjii nie ma i nie będzie!!!!Nowi zawodnicy maja być uzupełnieniem drużyny, ale na grę trzeba zapracować!pozdro 8-)
andrzej6131
Posty: 32
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 20:53
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: andrzej6131 »

witam ... co do transferów w druzynia Piasków to mysle ze ten team w tym roku moze sprawic niespodzankę młodzi zawodnicy z czuchowa dobrze sie perzentuja imysle ze znajada meijsce w podstawowej szusce... lecz teras zachodzi pytanie..! czy beda podchodic do sezonu tak jak w Czuchowie czy nowy zespol zmobilizuje ich do dzałania? wyjdze to w praniu miejmy nadzeje ze z Piaskow nie stanie sie cos na podobienstwo czuchowa.! kazdy wei jaki był opis na koniec sezonu dla tego zespolu!
MiSzA!!!
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2007, o 16:49
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: MiSzA!!! »

Witam Dzisiaj pierwszy meczyk pierwszy meczyk Kilera :D gramy z Kamieniem u nas czyli w Boguszowicach :P ciekawe jak bedzie wygładał pojedynek bo jeszcze z nimi nie gralismy :P:P
Sukces Nigdy Nie Jest Ostateczny! Porażka Nigdy Nie Jest Totalna! Liczy Się Tylko ODWAGA!!!
olo4
Posty: 21
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 16:40
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: olo4 »

Nie wiem dlaczego ,ale na stronie Ligi wkradła się mała niedokładność...We wczorajszym meczu Albion Team -Żernica gospodarze wygrywali do 18 ,12 i 13 .Pomyłka pewnie stąd ,że nasz nieoceniony Manago zapadł był na grypę i nie było go na meczu,o wyniku dowiadywał sie via sms,a że miał gorączkę... .W komentarzu można dodać ,że zawodnicy Gości popełnili b.dużo własnych błędów i nie mogli przez to podjąć wyrównanej walki.Pozdrawiam .
Przemo
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 19:32
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Przemo »

Witam Wszystkich serdecznie
Gra Sękatych Karczmarzy :] wygląda coraz lepiej. Dzisiejszy mecz zakończył się 3:0 i był właściwie meczem bez większej historii - przysłowiowa "godzina z prysznicem". Goście mięli problemy przede wszystkim z odbiorem zagrywki przez co gra nie bardzo im się kleiła i mnożyły się błędy. Nie można odmówić im woli walki i chęci do gry - ale jak wiemy to nie wszystko. Ważne, że na koniec padły słowa: "U nas się odegramy" - wypowiedziane w duchu przyjaznym i... o to chodzi. :P Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na boisku.
... tam Ci naleją - Sękata.
Awatar użytkownika
bzyk
Posty: 60
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 19:53
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bzyk »

No i niestety Gaszowice, podobnie do Nędzy, nie nawiazały zbytniej walki :/

Jednak juz w środe chyba pierwszy "naprawdę poważny" mecz(i nie mam ty na myśli że nasz, ale wogole w tym sezonie w lidze dotychczas), gdyż gramy z Albionem :D .... wreszczie powinno byc wiecej pozadnej gry, juz się nie moge doczekac :D
"Można być nieśmiertelną antropomorficzną personifikacją, i wciąż niczego nie rozumieć..."
olo4
Posty: 21
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 16:40
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: olo4 »

W Albionie też oczekujemy na pierwsze poważne emocje,myślę ,że jak dotychczas w naszych potyczkach na dobrym poziomie i dobrej atmosferze.Do zobaczenia w środę!
guf
Posty: 19
Rejestracja: 25 wrz 2007, o 12:58
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: guf »

Killer - Kamień 3:0 meczyk typu łatwo ,gładko i przyjemnie.Goście trzymali się dzielnie do granicy 20 oczek, ale końcówki należały już dla teamu z Pizzeri :D he. Kilerzy :p troszke w okrojonym jak na poczatek sezonu składzie dobrze radzili sobie z odbiorem i konczeniem akcji w ataku , gorzej troszeczke z zagrywką. Goście z Kamienia mają duzy potencjał,ale chyba jeszcze troszke muszą poukładać drużynę. Dziekujemy za miły meczyk.Zastanawia mnie tylko ocena sędziego,czyżby oceniał rozgrywajek ? :D pozdrawiamy.
rude
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:51
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rude »

Krótki komentarz do spotkania RenCar-Figo Fago - mecz z kategori tych bez historii,młoda drużyna niesprostała starszym choć czasami z zagrywki postrafili zaskoczyć. Szybkie 3 sety w stosunku do -12,-12,-19 i było już po.... Pozdro
Zibi
Posty: 88
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:18
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zibi »

Bardzo się cieszymy, że udało Nam się wygrać na tak gorącym terenie no i nie "z byle kim" Ale jestem przekonany, że to nie ostatnia taka niespodzianka z Naszej strony :D Pozdrawiamy chłopaków z Salusa i dzięki za wiarę w Nas
Zapraszamy na forum Naszego zespołu http://golejowteam.fora.pl/
Już niedługo wrzucimy na serwer Naszą stronkę w nowej szacie graficznej
Dzięki dla Salusa i Piasków za dobre sparingi!!!
Pozdro dla wszystkich i do zobaczenia na boiskach
Zibi
Posty: 88
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:18
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zibi »

Gratulacje dla Dwunastki od Golejowa :D Widać, że brniemy do przodu:)
plutek
Posty: 87
Rejestracja: 25 wrz 2007, o 00:35
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: plutek »

Bardzo dziekujemy :D my rowniez trzymamy kciuki za nasza zaprzyjazniona druzyne z Golejowa :P bo wygrana z Leonem to naprawde niczego sobie...tak trzymac....pozdrawiam serdecznie....plutek 8-)
Przemo
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 19:32
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Przemo »

Wielkie gratulacje dla DWunastki.

ZAwsze wiedziałem i już w zeszłym sezonie mowiłem, że stać Was na niespodzianki - niewiele wtedy brakowało w kilku meczach. Tymbardziej cieszę się i życzę powodzenia dalej.. Tak trzymać!!!!!!!!! :] :] :] Jak widać szykuje się ciekawa edycja ligi.

POzdrawiam
... tam Ci naleją - Sękata.
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Plutek po takim sukcesie warto by parę słów o meczu napisać dla tych którzy nie widzieli tego widowiska!

A ja chcę wszystkich zaprosić na pierwsze poważne granie w grupie E: w środę 3 października o 19.30 w Szk. Podst. nr 5 w Rybniku, Beer Team podejmuje Albion Team !!!
Zapowiada się ciekawy meczyk...
Albion wzmocniony takimi gwiazdami jak Tomek Olczak, Grzegorz Musiolik czy Seba Łyczko powinien pokazać kawałek dobrej siatkówki?
Beer też troszeczkę odmłodził skład więc zapowiada się prawdziwa bitwa...
8-)
Acha - dla kibiców siatkówki wstęp wolny!
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Zibi
Posty: 88
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:18
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zibi »

Teraz musimy zmobilizować się na ANTy :P Może ktoś zna ich słabe punkty :D Zapowiada się fajny meczyk :]
manago albion
Posty: 261
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: manago albion »

Słuchajcie, może byście się podzielili jak wyglądał mecz TopTen - Dwunastka!!!!! bom ciekaw jak doszło do tej, moim zdaniem, sensacji...

A dziś mecz, który pokaże na co stać starych mistrzów (choć znacznie odmłodzonych tego roku) i zawsze groźnych Albionowców... U nas chyba jednak zabraknie jednego środkowego, ale mimo to zapowiadamy walkę do upadłego, co zresztą obecność Grzesia Musiolika gwarantuje...
pozdrawiam
DP
rude
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:51
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rude »

Udany wyjazd ekipy RenCar-u do Żernicy, gładkie 3:0 i powrót, w setach -17,-12-14 chyba. Na duży plus zasłużył sędzia! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: mewa »

Kochani, czytam sobie tak Wasze posty i z radością zauważam, że atmosfera w Waszej lidze amatorskiej jest... wyśmienita. Że oprócz rywalizacji sportowej świetnie się bawicie.

Serwis "Strefa Siatkówki" chce promować siatkówkę amatorską. Pomyślałem sobie, że fajnie byłoby stworzy spory tekst o waszej lidze. Dodać wypowiedzi, ze 3 zdjęcia. Tekst, dzięki któremu wszyscy w Polsce wiedzieliby, że w Rybniku odbijają piłkę fajni ludzie i dobrze się przy tym bawią.

Sam takiego tekstu nie stworzę - ligę znacie najlepiej Wy. Co więc Wy na to, amatorzy z Rybnika? Ja mogę Wam tylko udostępnić łamy serwisu :)
Awatar użytkownika
Center
Posty: 15
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 09:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Center »

No Mewa tu masz racje atmosfera w lidze jest naprawde doskonala tylko teraz ktos sie musi podjac napisania tego artykulu napewno nie bede to ja :) pozdrowionka Zorro mysle ze on jest odpowiednia osoba :) :D
Przemo
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 19:32
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Przemo »

Witam serdecznie..

Wszedłem z nadzieją, że wynik hitu kolejki Beery-Albion już będzie a tu...... cisza. Może nie złowieszcza, ale :P Są dwie opcje - albo Beery dostały lanie i trzeba im czasu :) albo Albion wygrał i... też trzeba im czasu, ale na wytrzeźwienie :D
Co do propozycji MEWY to super, że widać nas, słychać nas. Artykuł i w ten sposób propagowanie NASZEJ LIGI to super sprawa, z tym że kto sie tego podejmie? Ja raczej do złotoustych nie należę :) ale Jaro, Tados i może Aveko by się nadali :) Pomysł super i teraz trza by dać odpowiedź.

Pozdrawiam wszystkich.
... tam Ci naleją - Sękata.
olo4
Posty: 21
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 16:40
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: olo4 »

Zaspokajam ciekawość forumowiczów.
Albion niestety uległ w 3 setach.Zaczęło się od spóźnienia 3 podst graczy i mecz rozpoczął się w ustawieniu dla Albionu -powiedzmy sobie-nietypowym,co wykorzystali bezwzględnie gospodarze.@ set to wyraźne prowadzenie Albionu i bezradność Beerów,do stanu chyba 18-11 kiedy Kuba pogonił nas zagrywką ,że aż do teraz przykro...W każdym razie-aż wstyd sie przyznać-przegraliśmy tego seta,co niewątpliwie podłamało nastroje..W 3 secie jeszcze trochę walki w środku seta-ale to za mało na Beerów.Mam jedynie nadzieję,że w rewanżu dłużej pogramy tak jak na początku 2 seta.
Podziękowanie dla Gospodarzy. Pozdrowienia dla wszystkich.
Limek
Posty: 2
Rejestracja: 3 paź 2007, o 22:22
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Limek »

Odnosnie meczu TOPTEN - Dwunastka(bo jest spore zainteresowanie) to mecz byl toczony w bardzo przyjaznej atmosferze.Moze Plutek bardziej sie rozpisze bo przez to wszystko zapomnialem jakim wyniem konczyly sie sety ale: I set po wyrownanej grze dla TOPTENow troche nam odskoczyli w koncowce, II set to samo tylko ze wygrywamy go my po bardzo dobrej grze blokiem (podobno nasza tajna bron :D ;)mamy 2 wieze ) III set pod dominacja TOPTEN odskakuja nam na poczatku i caly czas kontroluja seta dopiero w koncowce sie budzimy i troche nadrabiamy.IV wyrownany do konca TOPTEN broni pilke setowa ale wygrywamy go chyba 26:24i V set to juz popis naszej druzyny (Dwunastki ;) )gramy prawie wszystko co chcemy i do stanu 8:7 TOPTEN jeszcze sie trzymal ale po zmianie my odskakujemy i wygrywamy chyba do 10u :D.
Juz w meczu z Artusem moglismy sprawic niespodzianke i urwac im punkty bo po wygraniu I seta w II mamy pilke setowa w powierzu po naszej stronie a w IV prowadzilismy 20:14 i nie wiem jakim cudem nie ugralismy juz wiecej punktow :< . W naszej grupie do konca bedzie bardzo ciekawie. Dwunastka nabrala juz troche doswiadczenia i sporo jeszcze namiesza :D
Pozdrawiam
plutek
Posty: 87
Rejestracja: 25 wrz 2007, o 00:35
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: plutek »

Dwunastka przyjeżdża do wymagającego przeciwnika, czyli drużyny Top Ten. I set jest setem bardzo wyrównanym,ale końcówka należy do gospodarzy i przegrywamy go do 22. Po pierwszym secie wiemy, że jesteśmy zdolni powalczyć ;) układamy grę, zaczyna działać nasz blok i po zaciętej walce wygrywamy go do 23 i na tablicy jest 1-1w setach. Trzeci set to powtórka meczu z Artusem. Gdy nasz kapitan bierze czas na tablicy widnieje następujący wynik: 14-5 dla Top Tenu,ale my się nie poddajemy,walczymy i zaczynamy gonić,ale to już zbyt duża przewaga i Top Ten spokojnie dowozi zwycięstwo tego seta do końca wygrywając go do 17. Czwarty set, pomimo druzgocącej porażki w poprzednim secie, nie poddajemy się, zaczynamy grać, zdobywając na początku kilku punktową przewagę, którą utrzymujemy do granicy 20pkt, gdzie zostaje zniwelowana. Później gra punkt za punkt aż do stanu 24-24, gdzie goście wykorzystują dwie piłki i wygrywają tego seta. Piąty set wyrównana gra do stanu 8-7, później odskakujemy i wygrywamy go do 10.
Mecz toczony w bardzo przyjaznej atmosferze, naprawdę, aż miło 8-) bardzo dziękujemy drużynie za tak wspaniałą grę i atmosferę, za sędziego, dziękujemy naszym kibicom, którzy za nami jeżdżą na nasze mecze i za ich głośny doping :D

p.s. gratulacje dla Beerow za zwycięstwo na "szczycie"....

p.s.s. po meczyku usłyszałem słowa wypowiedziane z uśmiechem na twarzy "u was się odegramy", z czego bardzo się cieszymy, szkoda że tak późno bo Top Ten przyjeżdża do jaskini lwa dopiero 05 listopada :o 8-) hehe..zartuje oczywiście z tą jaskinią...jeszcze raz dziękujemy, i mamy nadzieje że nie spoczniemy na laurach ;) pozdrawiam Przema...
bieluu
Posty: 11
Rejestracja: 4 paź 2007, o 11:16
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bieluu »

Witam..

Wystawiacz pilnie poszukiwany do JEDYNKI JANKOWICE :D 8-)
Awatar użytkownika
Center
Posty: 15
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 09:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Center »

a wysokosc kontraktu ??? :D dlugosc jego trwania :D wynagrodzenie ??? :D
Awatar użytkownika
bzyk
Posty: 60
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 19:53
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bzyk »

No to w galerii aktualny sklad Berr Team'u mozna wreszczie zobaczyć ;)
Wprawdzie brakuje tam jeszcze Szczepana , ale on slynie z tego ze go brakuje :P

Szkoda ze jeszcze tyle grania eliminacji, a w nich jeszcze tylko jeden "dobry" mecz ... z niecierpliwoscia czekam na "lige" i wiecej grania na poziomie srodowego pojedynku :) ... zebysmy mieli tylko lepszy odbior, bo w srode byl tragiczny, i jak tu potem grac srodkiem :P
"Można być nieśmiertelną antropomorficzną personifikacją, i wciąż niczego nie rozumieć..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”