Rybnicka Amatorska Liga

Awatar użytkownika
bzyk
Posty: 60
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 19:53
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bzyk »

A my dziś inaugurujemy sezon z najwiekszą zagadką ligi :P ... Ciekawe co sobą Nędza zaprezentuje :)

No i nie mogę się doczekać , wreszcie mecz :D ... w koncu ostatni grałem gdzies w lutym/marcu:P

edit[22:35] : no i wygralismy 3-0 ... niestety druzyna przeciwna nie podjela zbytniej walki, a nawet nie pozwolila przetrenowac coponiektórych rzeczy, przebijajac dosc sporo w aut tudziez siatke :/
"Można być nieśmiertelną antropomorficzną personifikacją, i wciąż niczego nie rozumieć..."
manago albion
Posty: 261
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: manago albion »

radlinianin pisze:Witam wszystkich.Jestem zawodnikiem OKiS Gaszowice i mysle, że coś uda nam się w tym sezonie namieszac :P juz jutro gramy z Albionem :D
No szykujemy się na Was :) to mecz o pierwszą ligę!!! przywieźcie ze sobą własne piłki, bo u nas tylko kilka...

Poza tym to dzieje się u nas że hej... wrócił do nas niezastąpiony Żmija, i równie niezastąpiony Mysza... więc się bójcie ;) Warda jeszcze nie zlokalizowany ale już niedługo najlepszy blokujący sezonu 2005/2006 wznowi treningi 8-)

pozdrawiam i niniejszym zapraszam na inaugurację ligi w niedobczycach
DP
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rals »

Menago mam dla ciebie propozycje .Jesli juz tak bardzo boisz sie ,że nie awansujecie do pierwszej i szukasz po świecie graczy to jest jeden taki w Anglii ,kiedys grał na rozegraniu w Artusie ,jak mu zaoferujesz kilka funciaków to może wróci -a nawet jak nie to możesz go zgłosic do ligi ,widok nazwiska budzi zawsze niepewność.A swoją drogą ten wasz albion to bardzo ciekawe personalnie zjawisko :D
radlinianin
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2007, o 16:03
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: radlinianin »

Patrząc na skład Albionu widze prawie samych starych znajomych z czasów juniorskiej siatkówki w Radlinie :P zobaczymy co z tego wyniknie.Postaramy się wam urwac chocby jednego seta.A jak jednego sie uda to kto wie... :P
manago albion
Posty: 261
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: manago albion »

rals pisze:Menago mam dla ciebie propozycje .Jesli juz tak bardzo boisz sie ,że nie awansujecie do pierwszej i szukasz po świecie graczy to jest jeden taki w Anglii ,kiedys grał na rozegraniu w Artusie ,jak mu zaoferujesz kilka funciaków to może wróci -a nawet jak nie to możesz go zgłosic do ligi ,widok nazwiska budzi zawsze niepewność.A swoją drogą ten wasz albion to bardzo ciekawe personalnie zjawisko :D
RALSIE drogi, ja się nie boję :) jak nie awansujemy to katastrofy nie będzie :) taki cel założyliśmy sobie, awans i walka o 'szóstkę'... ale jak znajdą się lepsi w eliminacjach, z pokorą przyjmiemy ich wyższość... nasz skład jest szeroki, ale początek sezonu wskazywał, że będzie odwrotnie... A co do Sławka, to cóż, wybieram się do Anglii w październiku, i jak go spotkam w jakim pubie to kto wie :D
A poza tym to co masz na myśli pisząc ciekawe personalne zjawisko??? nie rozumiem???
Aha. Od straszenia nazwiskami, to w tej lidze są lepsi :]
Gunther
Posty: 118
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Gunther »

Witam serdecznie

Pozdrawiam wszystkich w Nowym Sezonie
Zasady rozgrywek troszkę inne ale przez to chyb anie wieje nudą w organizacji.
Życzę Wszystkim zawodnikom wytrwałości i szczęścia sportowego oraz samych zaciętych spotkań

Co do hitu transferowego Menago Albion jednak zapłacił więcej :-)
lub więcej zaoferował

Pozdrawiam gorąco 8-)
manago albion
Posty: 261
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: manago albion »

No cóż Gunther, gwiazdy mają swoje fochy... nie spełniliście sportowych i finansowych żądań Żmijki, to wrócił do nas :D

A dziś, mimo gróźb, Gaszowice nie urwały nam seta ... Mecz spokojny, aż za bardzo, ale w sympatycznej, sportowej atmosferze. Dziękujemy gościom za mecz i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach... Aha, ich libero jest godny uwagi!
U nas jeszcze błędy, ale się dotrzemy i bedzie git 8-)
pozdrawiam
DP
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

¡Buenas noches!

Mecz otwarcia wicemistrza RALS 2007 bez niespodzianki. Pod nową nazwą KARCZMA "SĘKATA" wygrywamy 3-0 w setach do 20,09,21.
Spotkanie spokojne przy udziale trzech ładnych pań gospodyń,plus jedna ładna pani gościnnie,plus ładna pani sędzina,plus dwoje dzieci.Godne uwagi jest to,że Sękaci zepsuli całe mnóstwo zagrywek. Postawa gości bardzo ambitna i w pewnym sensie głodna niespodzianki,po ubiegłorocznym wygraniu seta,niestety podobno nic dwa razy się nie zdarza.
Z całym szacunkiem dla rywali naszej grupy,ale w tym sezonie nie wygracie ani seta.
Prawdziwe granie zacznie się od faz ligowych ( nie mylić z inną fazą ) Najlepsze jest to jest to ,że i tak wygra . . .

¡Adiós!
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rals »

Zorro tys sie chyba z koniem macał ,no powiedz kto według ciebie wygra ???? No kto ???? :o Teraz to se grac mozecie a potem zobaczy sie.
Przemo
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 19:32
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Przemo »

rals pisze:Zorro tys sie chyba z koniem macał (...)
z całym szacunkiem ale po co to stwierdzenie, a może sie kogoś/czegoś obawiasz?? :o A może jakieś małe przewrażliwienie ??? !!! :]
Faktem jest, że obecny system rozgrywek jest jeszcze bardziej ciekawy i zapowiada się jeszcze bardziej interesująco niż poprzednia edycja. i chyba łatwiej będzie o niespodzianki - tak mi się przynajmniej wydaje.

Witam wszystkich na forum i pamietajcie o zasadzie " BIJ MISTRZA i SĘKATĄ, A PIJ TYLKO W SĘKATEJ" :P :P :P
... tam Ci naleją - Sękata.
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Przemo dobrze powiedziane, mocno powiedziane!! :D Dokładnie w Sękatej jest prawdopodobnie najlepsza pizza na świecie , a o trunkach już nie wspomnę!!! Widze że Rals atakuje ale nie takich kozaków się na forum robiło :D :D :D
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rals »

Wicek dobrze powiedziane :] - robiło na forum hi hi hi :D :D ,bo na parkiecie toś jest cienkawy ostatnio oj cienkawy prawie jak piwo w Sekatej,jak tak cała Sekata gra to mi Was żal ,no ale trenujcie z pomoca Zorra i Garciji może dacie rade i wypadniecie lepiej niż w potyczce finałowej z Żywcem :P bo to było żenujące
Awatar użytkownika
marsyr
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 09:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: marsyr »

Witam w nowym sezonie!!!
Z tym piwem się nie zgodzę z przedmówcą!!! Bo jest dobre by nie powiedzieć bardzo dobre. A poza tym to liczy się klimat!!! A tak na poważnie kogo obstawiacie na zwycięzcy kogo za największa niespodziankę ligi tą pozytywną i negatywną??? :)
pozdrawiam
"Wzrost się nie liczy ale tylko do pewnego poziomu"
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rals »

Co do klimatu to muze by mogli ciszej puszczać i jakąs przyjemniejsza bo mysli nie mozna zebrać ;) Co do typów to oczywiscie wszyscy juz wiemy kto tę lige wygra w tym sezonie ,a co do niespodzianek to trudno mówic , to sie zobaczy po eliminacjach.Dla mnie niespodzianka jest Wicek ,bo nie wiem czy po tym awansie na szefa drużyny sodówa mu do głowy nie uderzy ??? oczywiscie wielka niewiadoma jest druzyna Albionu,bo Menago cały czas szuka i ma nadzieje na lepszą grę swoich podopiecznych -no zobaczymy ,napewno będa groźni a reszta no pożyjem uwidim ,pozdrawiam "lanselotów" :]
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Rals mój przyjacielu sodowa do głowy mi nie uderzy, gdyż tą ekipą kierowałem od początku tylko w drugiej osobie!! Ponadto w tym sezonie nie widziałeś jak gram więc nie rzucaj słów na wiatr i nie mów czegoś, czego nie wiesz bądź nie jesteś pewien, bo to zakrawa mi o amatorkę ! Nie wiem dlaczego ale Twój sarkazm jakoś jest mi znany i chyba już domyślam się kim jesteś. Naprawdę "cenię" ludzi którzy wypowiadają głośno swoje poglądy i nie potrafią się przedstawić bo po prostu nie mają odwagi.
Przemo
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 19:32
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Przemo »

Rals plączesz się w tych Twoich "mądrych postach" i chyba w domu też za głośno muzyki słuchasz ( to w związku ze zbieraniem Twych "złotych" myśli :) ) Chodzi mi konkretnie o to, że najpierw piszesz np. że niespodzianką jest Wicek (jest - czyli czas teraźniejszy) a potem piszesz "nie wiem czy mu sodówka uderzy do głowy" (czas przyszły) -------- hę - O CO PANU CHODZI - NE ROZUMIM ??? A może niespodzianką jest to że został szefem ekipy??? - to można wytłumaczyć ogólnopolskim TRENDEM na "kształt" władzy :) Więc może byś w końcu coś kostruktywnego napisał ??? Bardzo proszę ;)

Co do niewiadomych w tym sezonie to:
1. Niewiadoma jest forma SĘKATEJ - ale... byle do przodu. Kolejne mecze pokażą.
2. Ciekaw jestem jak Beery przetrwają sezon - na razie zaczęli szybko, łatwo i bez bólu ??? (nie wypominam niczego 8-) )
3. Niewiadomą jest WARDA (chyba nie pomyliłem) i tu Manago chyba musi się zgodzić :] (GPS nie działa)
4. Czy Żywiec oprze sie presji "BIJ MISTRZA"? Myślę, że w tym sezonie nie będzie tylko jedna ekipa zdecydowanym faworytem - choć to pokaże boisko ( w zeszłym mimo wszystko Żywiec miał najrówniejszą formę).
5. I nie wiem jak ARTUS, ale może to być "czarny koń" tej edycji - bo o ile się nie mylę kilka wzmocnień się szykowało przed sezonem.

Pozdrawiam wszystkich i miłej gry życzę.

SĘKATA - z dobrym piwem chata 8-) (nie wierzysz - sprawdź)
... tam Ci naleją - Sękata.
guf
Posty: 19
Rejestracja: 25 wrz 2007, o 12:58
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: guf »

Witam wszystkich w imieniu druzyny Pizzeria Killer :D. Widze ze na poczatek ligi juz mała niespodzianka "Golejowianie" wygrywaja na terenie Leoniaków . Mam nadzieje ze to nasze instrukcje pozwoliły wam wygrac hehe. Pozdrawiam wszystkich i zycze zdrowia i wygranych ... byle nie z nami.
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Drodzy koledzy z boiska! Jak wiecie w lokalu Karczma Sekata w Rybniku jest zniżka dla graczy na złocisty napój na dobrze wszystkim znane hasło "LIGA". Napisane jest to również na głównej stronie ligi. Proszę więc o nie podszywanie się pod zawodników "Karczma Sękata Rybnik" bo to nie ładnie a ponad to my jako stali bywalcy tego lokalu mamy trochę inne promocje. Jak dochodzą mnie słuchy niektórzy nawet podszywają się pod zawodników z Domela a to już wogóle irytujące !!! :x Pozdrawiam wszystkich uczciwych :]
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

¡Buenas tardes!
Zapomniałeś dodać panie Wicku,że w lokalu jest lista zawodników RALS ,która to uprawnia do korzystania ze zniżki,fakt jest ,że trzeba ją uaktualnić i to na piątek będzie gotowe.
Niespodzianka w Radlinie, ale wydaje mnie się ,że to tylko wypadek przy pracy,ale zawsze to chwała dla Golejowa wygrać na tak gorącym terenie.

¡Adiós!
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Masz rację Zorro. Lista jest i w każdej chwili piękna pani kelnerka może poprosić o dowód osobisty ;) :] :]
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2007, o 14:53 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie zmuszajcie moderatorow, by wam cięli posty z powodu rozmów o knajpie w temacie o lidze amatorskiej, lub co gorsza za jakąś reklamę... Do rzeczy panowie i panie, do rzeczy!
Awatar użytkownika
bzyk
Posty: 60
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 19:53
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bzyk »

Zorro pisze:w lokalu jest lista zawodników RALS ,która to uprawnia do korzystania ze zniżki,fakt jest ,że trzeba ją uaktualnić i to na piątek będzie gotowe.
nonono , to lepiej to zalatwcie :P
"Można być nieśmiertelną antropomorficzną personifikacją, i wciąż niczego nie rozumieć..."
ultracat
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2007, o 21:43
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ultracat »

Hejka Siatkarze!Jako były grajek AZS R-wy troszkie irytują mnie stwierdzenia ze OKiS Gaszowice to były zespól z Rydułtów. Gra tam trzech chłopaków z naszego byłego teamu lecz to nie trzon zespołu. Z tego co widze to na liste wpisany jest tylko jeden "prawdziwy AZS-iak". Niestety kontuzje wypunktowały nas z tegorocznych rozgrywek;(
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Nie irytuj się...
OKIiS to nie AZS a Gaszowice to nie Rydułtowy! ;)
Chłopcy grają na swoje (nowe) konto. Pokrwewieństwo z AZS-em wynika jedynie z faktu, że jest tam kilku graczy z waszej ekipy na czele z waszym pierwszym szefem Wojtkiem!
Jedyny moment kiedy to pokrewieństwo się przydało to było losowanie grup eliminacyjnych, OKiS był losowany z trzeciego koszyka (czyli zgodnie z waszym miejscem z poprzedniego sezonu) a mógł być losowany z czwartego koszyka, tak jak pozostałe nowe drużyny...
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Awatar użytkownika
marsyr
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 09:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: marsyr »

Z obozu drużyny Piasków!!! Doszło do nieoczekiwanych transferów. Drużyna została wzmocniona graczami z CZUCHOWA. Można nawet powiedzieć że doszło do fuzji tych zespołów!!! Jestem ciekaw jak teraz będą się prezentować Piaski z ambicją i wolą walki młodych zawodników z Czuchowa!!!
Zobaczymy to pożyjemy ale to dopiero od drugiej rundy!!!
pozdrawiam życzę wszystkim miłej zabawy!!!
"Wzrost się nie liczy ale tylko do pewnego poziomu"
manago albion
Posty: 261
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: manago albion »

marsyr pisze:Z obozu drużyny Piasków!!! Drużyna została wzmocniona graczami z CZUCHOWA. Można nawet powiedzieć że doszło do fuzji tych zespołów!!! Jestem ciekaw jak teraz będą się prezentować Piaski z ambicją i wolą walki młodych zawodników z Czuchowa!!!
No no no... Józef zaszalał na rynku transferowym... ciekawe czy młodzi będą mieli okazję wejść na parkiet, przy dość żelaznej szóstce (siódemce) Piasków.
Pozdrawiam wszystkich
DP
Wiacek
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 20:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Wiacek »

Witam w nowym sezonie! Podkreślam w nowym...a tu widze ludzie kozaczą po staremu! Jak sie komus nie podobała nasza gra w finale, to proponuje mu w tym sezonie wywalczyc sobie miejsce w powyższym, i pokazac jak sie gra... Mamy czyste konto - gramy od zera, bez presji... zobaczymy kto tym razem wygra! Pozdrawiam Sękatych :)
zibik
Posty: 70
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 21:11
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: zibik »

Witam
Strzelec Gorzyczki 3: 1 Jedynka Jankowice
Sędzia Pani Judyta Ogerman (zawodniczka III-ligowego klubu siatkarskiego MKS Wodzisław Śl.)
1set- (25-9) To pewne prowadzenie od początku do końca gospodarzy, dobra zagrywka i duża skuteczność w ataku nie pozwoliły gościom sobie pograć (1-0)
2set- (25-20) Od początku seta bardzo wyrównana gra punkt za punkt, momentami nie wielka przewaga gości... jednak końcówka należy do Strzelca i prowadzimy w meczu (2-0)
3set- (24-26)Od dobrej zagrywki rozpoczynają zawodnicy Jedynki i uzyskują kilku punktową przewagę, którą utrzymują przez większość seta. W końcówce Gospodarze odrabiają straty ale jest już za późno i Goście wygrywają. (2-1)
4set- (26-24) początek seta podobny do seta 3-go nie wielka przewaga Strzelca... ale od stanu 12-9 coś się zacięło i przy dobrej zagrywce Jedynki i fatalnym przyjęciu Strzelca, Goście doprowadzają do stanu 12-20 (11punktów z rzędu :O). i wtedy sytuacja odwraca się na korzyść gospodarzy... w końcu poprawia się odbiór i kończymy ataki, Udaje nam się odrobić część strat i doprowadzić do wyniku 21-24... Zawodnicy Jedynki Jankowie nie wykorzystują szansy na wygranie seta i marnują kolejne piłki setowe... Strzelec wygrywa seta i cały mecz 3-1!!!
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2007, o 10:00 przez zibik, łącznie zmieniany 1 raz.
Strzelec
Awatar użytkownika
Center
Posty: 15
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 09:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Center »

WItam zycze wszystki uczestnikom ligi dobrej dyspozycji w tym sezonie....Zdrowia i oczywiscie wygranych
pozdrowionka :D
Przemo
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 19:32
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Przemo »

No no no - kolejna niespodzianka w lidze - tymbardziej, że dotyczy naszej grupy. Gorzyczki u siebie są naprawdę wymagającym zespołem o czym świadczy wynik 3:1 z Jedynką (uważaną przeze mnie za faworyta w tym spotkaniu). Gratulacje walki i powodzenia dalej....
... tam Ci naleją - Sękata.
zibik
Posty: 70
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 21:11
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: zibik »

No mam nadziej, że to nie ostatnia nasza niespodzianka... chcemy i napewno powalczymy o kolejne punkciki... 8-)
<Strzelec>
Strzelec
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”