Rybnicka Amatorska Liga

CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: CaMeLoTh »

A grał w tym meczu czy jest tylko na liście zawodników ???
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
bobek1123
Posty: 18
Rejestracja: 3 gru 2014, o 11:26
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bobek1123 »

CaMeLoTh pisze:
termin dosyłania zdjęć był do końca września więc żądanie walkowera dla Świerklan za mecz pierwszej kolejki jest nieuprawnione.
No chodziło mi o 2 kolejkę tylko nie patrzyłem kiedy pojawiło się zdjęcie z zawodnikiem z fiutem na głowie :D i przy którym nie ma nazwiska :o
coolfon
Posty: 211
Rejestracja: 14 lut 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: coolfon »

Pawełku, filmik udostępniony jest na stronce ligi fcbk w slowmotion użytkownika utikom...
według mnie grał... markuje atak z krótkiej, a atakujący kończy ;)
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: CaMeLoTh »

Filmiku wcześniej nie widziałem i rzeczywiście jest na nim środkowy, który dopiero teraz pojawił się na zdjęciach drużyny widocznych na stronie ligi, zresztą tak jak i zawodnik kończący akcję ;)
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: iron »

Badum tsssssss
No sympathy for fools...
ursinio
Posty: 248
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ursinio »

Witam
Panowie przykro czyta się te posty!
Jak to mówił mój dziadek świętej pamięci : "chu..owej ku..wie to i stringi przeszkadzają"
Zaletą prawdziwego mężczyzny jest przyjąć "wpie..dol" i się pozbierać, a nie szukać przepisu jak ujeb.ć prawnie gościa który sprzedał mu łomot!
Nie zmienia to faktu że przepis ze zdjęciami został ustalony na zebraniu ligi.
Natomiast jeżeli nasza gra przeniesie się z parkietu na studiowanie regulaminu to daleko nie pojedziemy :< i koniec tej ligi stanie się faktem :x Tados dwoi się i troi a my tak mu się odwdzięczamy :<

Cała Polska czyta te wypociny i nie jeden "gorol" z nas się śmieje że zamiast grać obrzucamy się błotem !
A chyba nie o to chodzi w NAJWIĘKSZEJ amatorskiej lidze siatkówki?

Ursunio
Awatar użytkownika
Ganymede
Posty: 7
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 09:05
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Ganymede »

@Ursinio - nic dodać nic ująć !!!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kamiljan
Posty: 283
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kamiljan »

Panowie można tak dywagować i odrzucać się błotem bez końca, ale teraz trochę konkretów.
Zebranie szefów drużyn było? Było. Przeglosowano zmianę w regulaminie? Przeglosowano.
Tados wysłał smsa z przypomnieniem ? Wysłał.
Do kogo należy mieć pretensje? Do szefów drużyn, którzy myśleli, że to amatorka więc poprawię zdjęcie kiedy będą wszyscy. Kiedy będą wszyscy? Cholera wie bo to amatorka.
A starczyło nie wiele, jak widzicie są druzyny, które po prostacku coś powycinali powklejali nawet w dzień meczu, wysłali tadosowi, tados wkleił z adnotacją do poprawy bo żal patrzeć, przed meczem fota i na drugi dzień do tadosa, koniec tematu. Jak to mówią dla chcącego nic trudnego, starczyło się zaintersowac.

Takiego restrykcyjnego regulaminu by nie było, ale Polak to kombinator, co roku było słychać głosy, że ktoś tam chyba nie był wpisany bo nie wiedział nawet gdzie szatnia gospodarza, nie raz kogoś złapali. Więc biorąc pod uwagę fakt, że nazywamy się bracią siatkarską i nie raz razem się chlapalo złociste itd więc w tym miejscu mogę napisać, sami jesteśmy sobie winni. A co zrobi rada ligii czy posypia się walkowery czy nie to tak naprawdę każda decyzja będzie dobra bo:
1) Nie słyszę głosów, że osoby nie było na liście, więc ktoś dostał lanie zasłużenie.
2) Jednak regulamin został złamany i na zdjęciu go nie było.

Miłego wieczoru
PS piszę z telefonu więc jak strzeliłem jakieś gafy przepraszam.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
rafcio
Posty: 99
Rejestracja: 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rafcio »

Dziki pisze: Tak na marginesie, tylko Tados wie kto zdążył za zdjęciem, a kto nie bo często problemem jest odświeżanie przeglądarki www.
Na jednym kompie dalej widzę stare zdjęcie np. Dwójki Świerklany a na innym wczoraj przed meczem było już nowe.
Prawy przycisk myszy -> załaduj ponownie ramkę lub przeglądaj w trybie incognito. Wtedy wszystko bedzie się wyświetlać tak jak powinno :)
coolfon
Posty: 211
Rejestracja: 14 lut 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: coolfon »

Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1 :D
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: iron »

No to spróbujemy spuścić lanie jeszcze raz. Taka decyzja rady.

Dzieci nie umiejące przegrywać.


P.S. Co z drugim meczem, gdzie jak czytamy dwóch zawodników było nieuprawnionych?
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
BosSs
Posty: 506
Rejestracja: 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BosSs »

Strzelec Gorzyczki 3:1 Jedynka Jankowice

sety : 25-15, 21-25, 25-22, 25-21

W Gorzyczkach spotkały się dwie niekompletne drużyny .. w drużynie gospodarzy zabrakło podstawowego libero Dawida i MVP ostatniego meczu Ola, a w drużynie bodajże libero, bo podstawowy przyjmujący Radek przeszedł na tą pozycję. Efekt widoczny w wyniku - w Strzelcu bardzo dobrze zagrali zmiennicy, a w drużynie Jedynki brak podstawowego przyjmującego zaowocował nie mocą w ataku - całą grę w ataku trzymał Radek Polnik oraz wspomagał go Sebastian. Pierwszy set bez historii - pod dyktando gospodarzy, w drugim sytuacja była podobna do stanu 13:7, Strzelec stanął dał się dogonić i przegrać seta. Trzeci i czwarty set podobny tzn. bardzo wyrównany, ale w końcówkach Jedynka popełnia masę błędów i przegrywa set, i mecz.

Strzelec bardzo dobrze zagrał w przyjęciu ( nie pamiętam czy Jedynka miała punktową zagrywkę) oraz w bloku, trochę męczarni było ataku, ale na dzisiejszą Jedynkę, która popełniała mnóstwo błędów w zagrywce, ataku, nawet w rozegraniu to wystarczyło.

Ps. rewelacyjny był ten pomysł z podpisaniem zdjęć... teraz mogłem sobie spokojnie zajrzeć na stronkę, zobaczyć zdjęcie zawodnika, sprawdzić jego imię, nazwisko i wykorzystać w opisie. BRAWO za pomysł i NAGANA dla kapitanów, którzy olali punkt regulaminu.
:)
Awatar użytkownika
BosSs
Posty: 506
Rejestracja: 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BosSs »

iron pisze:No to spróbujemy spuścić lanie jeszcze raz. Taka decyzja rady.

Dzieci nie umiejące przegrywać.


P.S. Co z drugim meczem, gdzie jak czytamy dwóch zawodników było nieuprawnionych?

Iron czemu piejesz i nazywasz zawodników Lubomi "Dzieciakami, które nie umieją wygrywać" skoro już powyżej pisaliśmy, że to nie zawodnicy Lubomi zauważyli WASZ błąd, i to nie zawodnicy Lubomi domagali się walkowera - tylko duże grono osób z ligi, która jest tu od dawna i chce zgodności regulaminu !!!
:)
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: iron »

Dlatego, że po takim laniu wstyd by mi było zgodzić się na anulowanie wyniku TAKIEGO meczu przez fotkę.
Na styku, po błędach sędziego pewnie pierwszy byłbym za takim rozwiązaniem. Nie po takim laniu.

To tyle, szanuję decyzję Rady.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
YARO
Posty: 152
Rejestracja: 9 sty 2008, o 21:26

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: YARO »

Upss
Ostatnio zmieniony 5 paź 2016, o 22:00 przez YARO, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YARO
Posty: 152
Rejestracja: 9 sty 2008, o 21:26

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: YARO »

Panowie powiem szczerze gram w tej lidze 15 sezonów ale nie rozumie jednej rzeczy w jakim my idziemy kierunku?
Czy gry,zabawy,cieszenia się siatkówką oraz spotkaniami z znajomymi czy w ideologię która niebawem może nastąpić:
-ciśnienie w piłkach
-rodzaj obuwia
-natężenie oświetlenia
-długość antenki
-wielkość oczka w siatce
-kolor lini itd...
Powiem tak rzadko tu zaglądam ale protest kolegi z Lubomi- rozbawił mnie do łez.
I tu słowa Ursusa są trafne-nic dodać nic ująć
-więc nie omieszkam ci kolego na naszym rewanżowym meczu zrobić zdjęcie i oprawię go ramce i będzie stało nie powiem gdzie z tytułem HIT ROKU :D
A tak na marginesie to mam pytanie to po co my wysyłamy listy z podpisami-które są umieszczone na stronie ligi-może wystarczy zdjęcie.Albo co by było jak by było zdjęcie a nie było zgłoszonego zawodnika na liście?
tak jak to uczynił kolega w zeszłym sezonie ,który obecnie wnosi protest. :D
Ma widzę bardzo krótką pamięć :o
Powiem tak gra chyba w tym wszystkim nie ma znaczenia :o
wrona
Posty: 219
Rejestracja: 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: wrona »

iron pisze:Dlatego, że po takim laniu wstyd by mi było zgodzić się na anulowanie wyniku TAKIEGO meczu przez fotkę.
Na styku, po błędach sędziego pewnie pierwszy byłbym za takim rozwiązaniem. Nie po takim laniu.

To tyle, szanuję decyzję Rady.
Mi by było wstyd się odzywać i pisać tyle postów po złamaniu regulaminu szukając winnych. Ale jak wiemy na świecie są ludzie i ludziska :D
Do zobaczenia w Lubomii !!!
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: iron »

wrona pisze:
iron pisze:Dlatego, że po takim laniu wstyd by mi było zgodzić się na anulowanie wyniku TAKIEGO meczu przez fotkę.
Na styku, po błędach sędziego pewnie pierwszy byłbym za takim rozwiązaniem. Nie po takim laniu.

To tyle, szanuję decyzję Rady.
Mi by było wstyd się odzywać i pisać tyle postów po złamaniu regulaminu szukając winnych. Ale jak wiemy na świecie są ludzie i ludziska :D
Do zobaczenia w Lubomii !!!
My szukamy winnych? Proponuję czytać ze zrozumieniem. Co do ludzisk -> otóż to. Bez odbioru.
No sympathy for fools...
wrona
Posty: 219
Rejestracja: 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: wrona »

YARO pisze:Albo co by było jak by było zdjęcie a nie było zgłoszonego zawodnika na liście?
tak jak to uczynił kolega w zeszłym sezonie ,który obecnie wnosi protest. :D
Ma widzę bardzo krótką pamięć :o
Kolego YARO, mylisz osoby i drużyny ale niech tak zostanie :]
Co jeszcze ciekawego wymyślisz ???
Dzolo
Posty: 56
Rejestracja: 21 lut 2008, o 20:48
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Dzolo »

Decyzja Rady Ligi: PARANOJA!!!! Dlaczego mam jechać powtórzyć mecz do Lubomi? Skoro zawodnicy składający protest dostają mega lanie a szukają puntów walkowerem przy zielonym stoliku to niech przyjadą jeszcze raz rozegrać mecz do Pawłowic albo przestaną zawracać nam dupę takimi pierdołami!!! Ludzie opanujcie się!!! Rada Ligi... nie powiem, pojechaliście po bandzie. Dobrze że nie było życzenia rozegrania meczu na hali Jastrzębskiego albo w Katowickim Spodku bo pewnie też byście przytaknęli Lubomi :D Śmiech na sali jednym słowem. Szczerze mówiąc to trzeba było Lubomi przyznać tego walkowera "dla zasady" i byłoby po sprawie.
Awatar użytkownika
YARO
Posty: 152
Rejestracja: 9 sty 2008, o 21:26

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: YARO »

Kolego muszę przyznać że tupet to ty masz i ksywka nadana ci przez kolegów z innych drużyn(największy płaczek ligi w sezonie 2016/2017)jest trafna :o
ja bym ci nadał dodatkowe FARBOWANY lis bo cały czas widzę że odnosisz się do tego że to wszyscy cię mylą że to nie ta drużyna ale jak poczytasz sobie wcześniejsze posy to tam jest wszystko napisane

No cóż Lubomia się oburza bo jak wiadomo to oni byli prekursorami wystawiania nieuprawnionych zawodników w meczach naszej ligi :D :D :D Zapomniał wół jak cielęciem był co ? Dostaliście wtedy w pełni zasłużonego walkowera co poniekąd skutkowało spadkiem z ligi (z którego się wybroniliście łącząc się z Raciborzem) i teraz w ten sam sposób szukacie punktów bo na boisku się nie udało ?

-Skoro ich nie znałeś to czemu przed meczem nie zgłosiłeś sędziemu? Albo zaraz na początku meczu? Albo w trakcie serii kilkunastu zagrywek Bobka, których nie umieliście przyjąć? A nie, czekaj... Nie tylko jego zagrywki nie umieliście przyjąć.
Możemy grać jeszcze raz ale wynik z poniedziałku i tak wszyscy widzieli. Ale decyzja nie należy do nas.

Twoja odpowiedź:

To nie jest w moim interesie zgłaszać takie coś sędziemu. Poza tym skąd mogłem wiedzieć kto jest na waszym zdjęciu skoro dopiero po meczu zajrzałem na stronę ligi i z ciekawości sprawdziłem wasze zdjęcie bo zaciekawiły mnie te nowe twarze.


A to dziwne że ich nie znałeś bo w mailu wysłanym do komisarza podajesz ich nazwiska
więc prośba nie kompromituj sie na forum bo zdanie na twój temat poznałem od większości na forum ale nie rób przy okazji złego koło pióra swojej drużynie :o
Bo teraz powinniście zmienić nazwę na:
Studio Fotograficzne Lubomia Super Team

i myślę że jak w tym sezonie zaczną wpływać wnioski do Rady Ligi to będzie to chyba sezon w którym otrzymała ich najwięcej podczas wszystkich edycji :]
ale podkreślam chyba tu o to chodzi- na pewno nie chodzi o granie :]
coolfon
Posty: 211
Rejestracja: 14 lut 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: coolfon »

YARO pisze: i myślę że jak w tym sezonie zaczną wpływać wnioski do Rady Ligi to będzie to chyba sezon w którym otrzymała ich najwięcej podczas wszystkich edycji :]
ale podkreślam chyba tu o to chodzi- na pewno nie chodzi o granie :]
... a ja się z Tobą Jarku nie zgodzę, bo jak widać po decyzji naszej Rady to... rozegracie co najmniej jeden mecz więcej w tym sezonie :] więc chyba jednak chodzi o... granie ;)
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: CaMeLoTh »

No cóż to mamy pierwszego kandydata do nagrody fair play na koniec sezonu :D Nie ma to jak dostać solidny wpier..... na boisku a potem płakać, że zdjęcia nie było i nie wiedzieliśmy, że gość który nas masakruje zagrywką to na pewno Tomasz B. czy może ucharakteryzowany Osmany Juantorena, który specjalnie przyjechał, żeby upokorzyć drużynę z Lubomi :] :] :] No ale teraz będzie możliwość spiąć poślady i zebrać skład na powtórzony mecz tym razem u siebie i może uda się zdobyć trochę więcej punktów. Żenada
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Awatar użytkownika
YARO
Posty: 152
Rejestracja: 9 sty 2008, o 21:26

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: YARO »

:o
Ostatnio zmieniony 6 paź 2016, o 11:18 przez YARO, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
YARO
Posty: 152
Rejestracja: 9 sty 2008, o 21:26

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: YARO »

... a ja się z Tobą Jarku nie zgodzę, bo jak widać po decyzji naszej Rady to... rozegracie co najmniej jeden mecz więcej w tym sezonie :] więc chyba jednak chodzi o... granie ;)


Ok w tym wszystkim widzę pozytyw-jeden mecz więcej :D[/quote]
Awatar użytkownika
YARO
Posty: 152
Rejestracja: 9 sty 2008, o 21:26

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: YARO »

:D
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

! Hola !
Tak sobie żegluję ze sponsorem tej ligi, tak sobie czytamy te posty i ... sięgamy po następne piwko, teraz wymiana uprzejmości na temat tego, co było ustalone, a sprawa jest dość prosta. Miłych wrażeń na parkiecie.
! Adios !
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
adikadi
Posty: 45
Rejestracja: 22 wrz 2013, o 22:39
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: adikadi »

VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 0 Jar-Trans Fox Pszów
Pierwszy mecz na własnej sali i co ważne z ważnym zdjęciem! Czego nie można powiedzieć o drużynie przyjezdnej skoro już tak chcemy zjednoczyć się z ostatnim gorącym tematem na forum. Ale nie robimy z tego problemu- może dlatego że udało nam się wygrać... Ok żarty żartami, regulamin regulaminem ale mecz był tak więc trzeba coś napisać.
Zaczynamy od samego początku pierwszego seta mocno chcąc udowodnić przyjezdnym że nie będą mieli łatwo. Tym samym nasza przewaga ciągle rośnie i rośnie i na tablicy mamy 12:3(3 nasze błędy). Na tablicy widnieje nawet wynik 19:6 ale potem się rozluźniamy i gramy tak jak przeciwnik tego wymaga. Po pierwszym secie u Nas zmiany- dzisiaj każdy kto był to pograł i do tego wygraliśmy dość spokojnie kolejne sety. Jedynie w secie trzecim spotkaliśmy się z większym oporem Gości, mieliśmy nawet wynik 19:19 ale dość spokojnie wyszliśmy z opresji i wygraliśmy całe spotkanie 3:0!
Mecz kulturalny, bez spięć, z zabawnymi sytuacjami ale też kilkoma ciekawymi akcjami. U Gości w dalszym ciągu ogniwem napędowym jest Bunio i stara się trzymać atak na swoich barkach; u Nas Dawid porozdzielał wszystkim po równo i każdy zaprezentował przyzwoity poziom.
W setach do 15, 20 i 22. MVP meczu został wybrany Adrian Gawron. Sędzia Marian Żyliński.
VRF Klimatyzacja Żory
ursinio
Posty: 248
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ursinio »

Dobry

Wicuś zbierz paru chłopaków z rejonu, bo 25 października jest do obstawienia FESTYN w Lubomi :]
Ponoć ma się zakończyć wspólnym zdjęciem ;)

Ursinio
tschautschesku
Posty: 81
Rejestracja: 22 sty 2010, o 18:23

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tschautschesku »

Panowie, nie dajmy się zwariować.
Drużyna z Lubomii specjalnie chce wywołać zamieszanie, żeby odwrócić uwagę i przeforsować jakieś swoje zapisy w regulaminie na zebraniu szefów drużyn.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”