Rybnicka Amatorska Liga

Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ RYBNIK 2007/2008
Pod patronatem TS VOLLEY Rybnik
Jeszcze tylko do 7 września można zgłaszać swój udział w dziewiątej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.
Liga ma charakter otwarty, każda męska drużyna może próbować swoich sił!
4 września 2007 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Karczmie SĘKATA w Rybniku na ul. Rudzkiej 10, odbędzie się zebranie organizacyjne poświęcone omówieniu systemu rozgrywek, na które wszystkich zainteresowanych zapraszam.
7 września 2007r. (piątek) to data do której można się zgłaszać do Ligi. Warunkiem uczestnictwa w Lidze jest złożenie komisarzowi Ligi pisemnego zgłoszenia drużyny i dokonanie wpłaty /wpisowego/ wysokość 200 zł od drużyny, na konto: TS VOLLEY numer rachunku: 25 1500 1214 1212 1005 6567 0000 (z dopiskiem Amatorska Liga i nazwą drużyny)
11 września 2007 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Karczmie SĘKATA w Rybniku na ul. Rudzkiej 10, zostanie podany do wiadomości system rozgrywek w sezonie 2007/2008 i odbędzie się losowanie grup eliminacyjnych.
17 września 2007 r. (poniedziałek) rozpoczęcie rozgrywek dziewiątej edycji Ligi…
Dodatkowych informacji udziela Komisarz Ligi - telefon: 0 603 770 779 lub e.mail tados2@o2.pl
Przypominam, że w poprzednim sezonie w rozgrywkach Ligi rywalizowało 25 drużyn z 6 powiatów, 343 zawodników w ramach I, II i III ligi, od września do czerwca rozegrało 300 meczy. Zwyciężyła drużyna Świerklany Żywiec Zdrój.

Więcej o Lidze na stronie internetowej:
www.efekt-projekty.pl/als
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Damian_1906
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:30
Płeć: M
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Damian_1906 »

Jesli by ktos potrzebowal grajka to pisac do mnie chetnie sie zgodze zagrac bo niestety nieuzbieram takiej ekipy
Marek
Posty: 77
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Marek »

Witam
Na początku to gratulacje dla Tadosa... Nie rozpędzaj się tak bo niedługo nikt nie będzie chciał grać przeciwko Tobie... Ale mistrzostwa RALS to nie zdobędziesz - przynajmniej nie w tym sezonie - wiadomo dlaczego!
Witam wszystkich w nowym sezonie i do zobaczenia na boiskach.
pozdrawiam.
rude
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:51
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rude »

Ano witam all!
Ach ten czas zleciał :o a tu nowe rozgrywki. Super!!!!

pozdrawiam wszystkich "starych" i "nowych"
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rals »

:P No i zaczyna sie!! Pierwsze uzgodnienia za nami.Ciekawie zapowiada sie ten sezon.Niektorzy sie wzmacniają,inni starzeja sorry dojrzewaja. :D W Domelowcach -nie wiem czy nazwa aktualna ,ale chyba musza zmienic bo sponsor nie zadowolony i ich olał :] juz zmienili kapitana -nareszcie Wicek dostał awans-pozdrawiam go serdecznie, a Cygan mu juz teraz nie podskoczy.Co tam u "sympatyka " czy jakos tak mu było ,ale nadal nie wiadomo na 100 % kto to był.Piszcie cos ,o wzmocnieniach,nastrojach i nowych dresikach itp.Pozdrawiam wszystkich i do spotkania na parkietach :]
manago albion
Posty: 261
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: manago albion »

Witam wszystkich!
Jak zwykle szacunek dla Tadosa! Czas rozpocząć nasze igrzyska!
na razie jednak pilnie poszukujemy chętnych do gry na środku!!!!!
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rals »

Menago chyba bedziesz sam musiał zagrac na srodeczku :P ale słyszałem ze w beerach jest jeden gosc ze srodka na zbyciu,pogadaj z nimi :] Ponoc ostatnio nawet schudł pare kilo ,wiec moze byc niezły.
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Jest jeszcze słynny Papkin - dawny postrach środkowych (AZS Gliwice a potem Katowice)
zawsze chętnie oferował swoje usługi...

P.S. Już 6 ekip złożyło karty zgłoszenia!
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
manago albion
Posty: 261
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: manago albion »

ale nie ma namiarów na papkina odkąd tamto forum siadło...
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Może przez szefa Żernicy II?

P.S. Jest już 14 ekip!
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
rude
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:51
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rude »

..Jam jest Papkin - Lew Północy....... :D :]
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

wprawdzie do północy jeszcze zostało parę godzin...
ale można już potwierdzić - do tej edycji Ligi znowu zgłosiło się 25 drużyn!
no i sprawa szybkich eliminacji zaczyna się komplikować?
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Awatar użytkownika
bzyk
Posty: 60
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 19:53
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bzyk »

rals pisze:słyszałem ze w beerach jest jeden gosc ze srodka na zbyciu,pogadaj z nimi :] Ponoc ostatnio nawet schudł pare kilo ,wiec moze byc niezły.
tyle że o ile mi wiadomo to nie zawsze jest na tyle dobrze z frekwencją by mozna sie opierać tylko na "komplecie" srodkowych, czy wogole zawodników ;) ... prosze więc nam nie podbierać ludzi ani nie sugerować takich rzeczy :P
"Można być nieśmiertelną antropomorficzną personifikacją, i wciąż niczego nie rozumieć..."
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

Witanko
Tados można zrobić 6 grup po 4 drużyny a tę jedną co zostanie dolosować do jednej z grup lub ewentualnie od razu ustalić w której gra grupie.
Mądrzejsze jednak mi się wydaje,aby tę drużynę dolosować do jednej z grup. Bo prawdopodobnie będzie tak ,że czołowe drużyny będą rozstawione,czyli Żywiec w "A" , Domel w "B" itd... A tak dolosuje się ją do jednej z grup i będzie ciekawiej i sprawiedliwiej.Do pierwszej ligi awans dwóch pierwszych z każdej grupy. Punkty po fazie eliminacji zostają anulowane i gramy od zera.
~ Z ~
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Jeżeli mamy trzymać się ustaleń z zimowego zebrania - czyli nie robić III ligi
to moja propozycja na system rozgrywek jest następująca:
I etap - runda eliminacyjna (zgodnie z planem Zorro)
6 grup eliminacyjnych - gr. a 5 drużyn pozostałe grupy po 4 drużyny
losowanie - podział na 4 koszyki (zgodnie z wynikami z poprzedniej edycji) w 4 koszyku 7 drużyn
do I ligi awansują 2 pierwsze drużyny ze wszystkich grup!
gr A to 10 kolejek pozostałe grupy to 6 kolejek
II etap - rozgrywki w I i II lidze
w obu ligach tworzymy po dwie grupy np:
I liga
gr A / grB
1a / 2a
2b / 1b
1c / 2c
2d / 1d
1e / 2e
2f / 1f

w gr A II Ligi 7 drużyn (14 kolejek w pozostałych grupach 10 kolejek). Gramy znowu każdy z każdym.
III etap - rozgrywki Play-off
w ósemkach. 3 rundy, 1 i 2 runda do 2 wygranych meczy, 3 runda to Turniej Finałowy
w play off nie gra 7 drużyna z gr A II ligi
przykładowe pary (pierwsza ósemka):
1A - 4B
3A - 2B

2A - 3B
4A - 1B

ten system potrzebuje: 10+14+6 = 30 kolejek finał jak w poprzednim sezonie na przełomie maj/czerwiec
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rals »

Bzyczku drogi w tym sezonie to w Beerach ma byc ponoc walka do upadłego o miejsce w 6-ce, bo nowy kaptain ma wszystko w garści ,tak wiec wydaje mi sie ,że dla niektórych (tych co nie maja sił ni zdrowia )chyba było by lepiej poszukac swojego miejsca gdzie indziej ;)
Awatar użytkownika
bzyk
Posty: 60
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 19:53
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bzyk »

rals pisze:w tym sezonie to w Beerach ma byc ponoc walka do upadłego o miejsce w 6-ce
i bardzo dobrze bo jak już napisałem
bzyk pisze:o ile mi wiadomo to nie zawsze jest na tyle dobrze z frekwencją by mozna sie opierać tylko na "komplecie" srodkowych, czy wogole zawodników
"Można być nieśmiertelną antropomorficzną personifikacją, i wciąż niczego nie rozumieć..."
mleko
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 20:50

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: mleko »

8-) Witam.
Widzę, że podobnie jak w zeszłym sezonie niektórzy sprawy przesądzają na forum. Jak się już przekonaliśmy klepanie
w klawiaturkę nie pomaga na boisku.Życzę wszystkim przede wszystkim zdrowia, bo sił pewnie nie braknie.
Zdrowa rywalizacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła. :]
Do zobaczenia na boisku
andrzej6131
Posty: 32
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 20:53
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: andrzej6131 »

Niestety w tym roku nie bedze mi dane zagrac w Naszej lidze (nikt mnie niechcał) ale zycze kazdej druzynie powodzenia w tak waznych dla nas amatorow rozgrywkach :) :D pozdrawiam
manago albion
Posty: 261
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: manago albion »

No i po losowaniu :) Jakieś komentarze???

Ciekawie będzie wyglądać gr A, pierwszej ligi... jako że wygląda na to, że zgrają tam Domel, Tomex i Beer czyli 2,3 i 4 drużyna ost sezonu. Tados miał, jak zawsze zresztą, rację, żeby play off rozgrywać od 'ćwierćfinałów'...

Pozdrawiam wszystkich!!!
DP
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

Witanko
No losowanie zakończone,zadowolone są wszystkie drużyny :) W każdej grupie są takie ekipy ,że mecze wyjazdowe to prawdziwa eskapada na przynajmniej pół dnia,a w przypadku grupy F to i nawet na cały dzień,bo jak ktoś zajedzie do Chałupek to i piwa czeskiego by się pewnie napił. W grupie A ,faworyt Domel ma rozjazd we wszystkie strony świata (dosłownie).
Uważam ,że taki podział na grupy cztero zespołowe jest bardzo dobry,a podział 1 ligi na dwie grupy to już osobiście uważam za rewelacje tegorocznych rozgrywek. A wszystko to i tak wygra .....? Byle zdrowie było a kontuzji nie było.

~ Z ~
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rals »

No własnie kto wygra ? Bo chyba nie poprzedni mistrz ,bo hasło brzmi lac mistrza :D Całkiem poważnie ekipy pretendujace do mistrza wzmocniły sie i to powaznie.Nawet ekipa artusa wzmocniła sie ,siłę razenia maja okropna -czterech mundurowych w szeregach :o a to cos znaczy.Ciekawi mnie typowanie,Jarunio czy bedziesz aktywny w tym sezonie ?Mam na myśli nie tylko boisko ??? A co tam u super ekipy były Domel czy jakos tam .Słyszałem ,że chca szokowac w tym sezonie nie tylko farbka na miernych czuprynach , ale i super chiper strojami ,ukazujacymi wiecej super ciała ichnich zawodnikow :D ,mam nadzieje ,że wtym sezonie nareszcie cos pokaza , bo po finale zeszłorocznym to stracili bardzo dużo w moich oczach :( Wygladali wtedy jak nowo przyjeci a Ursunio to prawie jak na paraolimpiadzie -bez urazu dla paraolimpijczykow ale on grał jakby faktycznie z pod ziemi wyszedł 8-) trenujcie ,trenujcie bo wykopaliska panuja :P
manago albion
Posty: 261
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: manago albion »

Patrząc na składy i rozkład po losowaniu to nie będzie łatwo zlać mistrza... Myślę że jedynie Beery (znacznie odmłodzone!!!) będą w stanie się im przeciwstawić... Tomex jak zwykle jest niewiadomą, jak zwykle spore możliwości, i jak zwykle jakiś znany były ligowiec, będą jak zwykle niebezpieczni ale i chimeryczni... Chłopców z Domela, tzn z pytajnika lubię ale jak zwykle mają krótką ławkę i wieloetapowa batalia może ich 'wykrwawić', chyba że nowy szef będzie rotował składem :)
czwórka będzie więc bez zmian moim zdaniem...
ze względu na rozkład w grupach I ligi, o wejście do 4 może powalczyć Leon (transferowy hit na libero!!!, naszym kosztem niestety) no i my :D jeśli znajdziemy solidnego środkowego..., jest jeszcze nieobliczalny Artus, który odgraża się wrócić na Top, ale chyba jeszcze nie w tym roku...
Piaski będą też groźne, ale chyba są osłabieni w stosunku do zeszłego roku...
te 8 drużyn będzie walczyło o miejsca 1-8
poza nimi groźni będą: Top Ten, Fox, Killer i chyba Team Wodzisław, a niespodzianką może być młoda ekipa z Golejowa!
już się cieszę na emocje!!!
pozdrawiam wszystkich!
DP
Awatar użytkownika
bzyk
Posty: 60
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 19:53
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bzyk »

No to przed chwilą sie dowiedziałem iż zgłosiła się 26'ta drużyna (Nędza?) i została dolosowana do naszej grupy (E) wiec nie tylko grupe A ale i nas, Albion, Gaszowice i Żernice 2 czeka wiecej grania i to juz od przyszlego tygodnia :>
"Można być nieśmiertelną antropomorficzną personifikacją, i wciąż niczego nie rozumieć..."
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

To prawda - 26 ekipa została dopuszczona do rozgrywek!
... do grupy E...
Terminarz Ligi jest już gotowy - na stronie Ligi...
A od środy 19.09 się zaczyna, mecz otwarcia to:
Beer Team kontra Nędza
(nowa ekipa)
godz. 19.30 w Szkole Podstawowej nr 5 w Rybniku
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

Tadeusz nie wiem jak u Ciebie,ale u mnie terminarza na stronce nie ma a potrzebuję wiedzieć bo się z taką jedną chiquitą umówiłem 8-)
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Na stronie "Zorro" chyba nie ma...
ale na stronie Ligi jest i to od piątku wieczora !!!
Oczywiście w zakładce "terminarz"...
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

Jak pragnę zdrowia, Tadziu wchodzę na stronkę RALS tą od projektów i w zakładce terminarz mam wyniki z zeszłego sezonu,tak więc albo jam jest ten tego ,albo cuś jest nie tak

Oki już się naprawiło.Jednak ze mną jest cuś nie tak :D
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Witam wszystkich!! Życzę udanego sezonu i bez kontuzji oczywiście. Troszeczkę spadłem z wagi więc blok mam masakra!! Aveco bój się :P :P :P
ps A Cibie Zorro to chyba znam!
radlinianin
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2007, o 16:03
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: radlinianin »

Witam wszystkich.Jestem zawodnikiem OKiS Gaszowice i mysle, że coś uda nam się w tym sezonie namieszac :P juz jutro gramy z Albionem :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”