Rybnicka Amatorska Liga

zibik
Posty: 70
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 21:11
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: zibik »

Strzelec Gorzyczki 0 : 3 Karczma Sękata Rybnik
W setach do 19,20,22
Wynik bez niespodzianki, choć Strzelec grał bez wystawiającego co wprowadziło sporo zamieszania i gra sie nam nie kleiła, co łatwo było zauważyć na boisku. W secie trzecim gra się wyrównała i momentami to nawet Gospodarze prowadzili... zabrakło jednak trochę umiejętności i konsekwencji w grze.
Gratulacje dla zwycięzców

ps. Forest wracaj!! no nie ma kto wystawiać ;)
pozdrawiam 8-)
Strzelec
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rals »

Byłem na meczu artus -dwunastka i powiem wam ,że takiej walki dawno nie ogladałem tzn. dwunastka mocno waczyła i uwazam ,że gdyby nie wielkośc sali to wynik mógłby byc inny ,no ale jest jak jest, artus jak jastrzebski wegiel - sala gra z nimi.
Ale do rzeczy -jakbyscie zobaczyli rozgrywajacego dwunastki to nie wiem czy nawet wtedy mozna w to uwierzyc-gośc przez dwa sety grał na rozegraniu ze skręcona kostką , wijac sie z bólu przy kazdym wyskoku i gwałtowniejszym ruchu grał,grał i jeszcze raz grał to było niemozliwe :o :o :o a jednak . Naprawde chwała za poswiecenie i nagana dla kolegów za brak zmiennika ,widziałem ich poraz pierwszy na parkiecie ,ale koledzy sa bardzo waleczni i życze im sukcesow oraz mam nadzieje ,że awansuja do pierwszej ligi :] pozdrawiam !!! Jarunio vel zorro jak tam forma czekam na konfrontacje , z utesknienie . a tak na marginesie nawet Was w śekatej nie widać,czyzby zakazik coucha :P :P ,bo chyba z formw kiepsko co ???
szafcio
Posty: 13
Rejestracja: 10 paź 2007, o 17:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: szafcio »

Drużyna Team Golejów zaprasza wszystkich kibiców siatkówki na dzisiejszy mecz pomiędzy ekipą z Golejowa a drużyną Leona z Radlina. Gwarantujemy walkę do ostatniego punktu i postaramy sie sprawić kolejna niespodziankę w lidze wygrywając u siebie z Leonem w końcu otwarła sie przed nami szansa awansu do 1 ligi :) ze sportowym pozdrowieniem ekipa Team Golejów
Endrju
Posty: 15
Rejestracja: 2 paź 2007, o 07:24
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Endrju »

Golejów-Radlin.
Wszystko fajnie tylko nie wiadomo czy do meczu dojdzie. Jeśli nie nazbieramy 5 osób to nawet nie przyjeżdzamy. Szkoda że nie udało się przesunąć meczu.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
DawcioKMPS
Posty: 140
Rejestracja: 6 paź 2007, o 12:28
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: DawcioKMPS »

No więc bez niespodzianki bo trudno tutaj o taką przegrywamy z Świerklanami 0:3 w setach do 19, 13 i 18, ale z meczu na mecz wiemy coraz więcej i nawet dostaliśmy kilka cennych rad od mistrzów i za to dziękujemy, no i dziękujemy również za pokazanie kawałka świetnej gry Świerklan przy dość dużej publiczności nawet sami się takiej nie spodziewaliśmy. KMPS-Chałupki
..Impacto LKS Chałupki..
Limek
Posty: 2
Rejestracja: 3 paź 2007, o 22:22
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Limek »

Co do meczu Artus - Dwunastka to nasz rozgrywajek nie zgodzil sie na zmiane :D to nie pierwsza kontuzja i skrecenie w jego karierze nie tylko siatkarskiej wiec jest do tego przyzwyczajony a zamrazacz czyni cuda :] . Kto wie jakby sie ten mecz skonczyl gdyby nie ta kontuzja . W imieniu calej druzyny dziekuje za dobre slowa i obiecujemy ze jeszcze powalczymy. W poniedzialek mecz o wszystko z Top Ten wiec wszystkich zapraszam bo bedzie ciekawie.
Pozdrawiam
Endrju
Posty: 15
Rejestracja: 2 paź 2007, o 07:24
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Endrju »

Team Golejów - Leon Internet Radlin 3:2.
Poraz drugi przegraliśmy z drużyną Golejowa. Mimo, iż graliśmy osłabieni, w ostatniej chwili nazbieraliśmy ekipę do grania, zagraliśmy, wydaję mi sie najlepszy mecz ze wszystkich w tym sezonie. Pierwszy set porazka mimo ze na początku prowadziliśmy. W dwóch kolejnych byliśmy górą gdzie jednego wyciągnęliśmy ze stanu 22:13 dla Golejowa a w kolejnym zmasakrowalismy ich do 15. Czwarty dla Golejowa i tiabrek. I tutaj zaczynają sie dla nas przykre niespodzianki ze strony śedziego. O ile przez cały mecz sędziował poprawnie, a zdarzały mu się pojedyńcze błedy jak każdemu, tak w tiabreku ja naliczyłem 3, a zawodnicy nawet 4 punkty zagwizdane na nasza niekorzyść, co oczywiście miało wpływ na naszą postawe (set był od początku wyrównany)i porażkę do 11. Sędzia był niekonsekwentny, nam wcześniej gwizdał podwójne zagrania, natomiast w tiabreku rozgrywający Golejowa popełnił 3 błędy (podwójne zagranie; rozegrał niesioną jednorącz, a środkowy kończy piłkę rzuconą; z wyskoku przebija pod siatką bedąc w drugiej linii). Nam gwiżdze dotknięcie siatki brzuchem, którego nie było. Oczywiście nie ma mowy o jakiejs powtórce, bez punktu, tego sedzia nie uznaje. Szkoda tylko ,że mylił się w jedną stronę. Pragnę równoczesnie podkreślić że drużyna Golejowa zagrała jak najbardziej fair i z ich strony nie było jakis nieprzyjemności, a wpływu na poziom sędziowania przypuszczam nie mieli. Proponuje na kolejny mecz między Golejowem, a Silesia Rybnik wysłac obserwatora bo sa to ważne mecze a o wypatrzenie wyniku bardzo łatwo. Dlatego też za sam tiabrek wystawiam sędziemu ocene 2.
Pozdrawiam Golejów i bez obrazy, ale tak ja to widze.
Zibi
Posty: 88
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:18
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zibi »

No niestety drużyna z Golejowa nie jest jeszcze na tyle doświadczona, żeby wykorzystywać sytuacje. Ale do rzeczy….
Niestety nie było terminu by rozegrać meczu w innym dniu, co nam też byłoby na rękę, gdyż nie mieliśmy 2 zawodników podstawowych. Sale, na której można rozgrywać mecze mamy tylko w piątki a wszystkie mecze gramy teraz u siebie, więc nie było jak
Na początku trzeba pochwalić drużynę z Radlina, gdyż to, co wyprawiali w obronie było naprawdę niesamowite!!!!
I set – 25:21 Przewaga drużyny z Radlina spowodowana nerwowością w poczynaniach Golejowa, wywarta chyba obecnością dość licznie przybyłych kibiców. Ale wygraliśmy po ambitnej grze
II set – 15-25 Katastrofa Nie powinno się przegrywać seta taką różnicą punktów, ale sami sobie go przegraliśmy zbyt dużą ilością błędów.
III set – 23-25 To było coś w stylu ALBION- SHOW(pozdrawiamy Albion :] )
Przy wyniku 22-13 dla Nas przegrywamy 25:23 Coś, co wydawałoby się nie możliwe stało się…. Ale zostawmy ten set
IV set – 25-19 Dla Nas po dobrej grze
V set – 15-11 3 ti – break w 4 meczu Set wyrównany Błąd sędziego – wystawiający przebija z wyskoku grając w 2 linii Do pozostałych błędów sędziego miałbym wątpliwości, gdyż to, że zawodnik dotknął siatki najlepiej jest widoczne z miejsca w którym znajduje się sędzia Zawodnik w walce na siatce nie jest w stanie zauważyć czy dotknął siatki czy nie(ale to jest tylko moja opinia może się mylę) Wystawa 1 ręką to była sprawa dyskusyjna i mogła być zinterpretowana w różny sposób, ale od tego jest sędzia by podejmować decyzje, a że podjął taką to widocznie było wszystko prawidłowo(ale mogę się mylić) A piłka rzucona przez środkowego? No nie wiem. Był bardzo krótki kontakt z piłką i wykonane to było szybko.
Praca sędziego z Naszego punktu widzenia była dobra, a zaistniałe błędy(jak były) wynikły z tego, że sytuacje były kontrowersyjne. Trzeba podkreślić, że sędzia zdecydowanie podejmował decyzje Nie było mowy o jakiejkolwiek stronniczości. Gwizdał błędy po 1 i 2 stronie siatki. No, ale przeciwnik podjął taką decyzje Trzeba ją USZANOWAĆ!!
Mecz rozegrany na dobrym poziomie przy obecności kibiców.
LEON zagrał naprawdę dobry mecz!! No, ale My nie byliśmy gorsi :D Pozdrawiamy ekipę LEONA Do zobaczenia na boiskach
… nawiązując do początku te doświadczenie pomogłoby Nam wygrać 3:1 a stało się tak, że z wyniku 2:1 dla Nas było 2:1 dla Nich no i niezbyt dobrze wróżyło na kolejne sety po takiej przegranej w 3 secie
Pozdrawia ekipa TEAM Golejów
aro w
Posty: 4
Rejestracja: 26 paź 2007, o 10:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: aro w »

Witam wszystkich :)
Przedewszystkim gratulacje dla druzyny z Golejowa od chłopaków z Dwunastki.
Co do meczu z Artusem to walka była niesamowita i jak to Limek napisał nasz rozgrywacz to twardziel i nie chciał zmiany.
Dziś powalczymy z TOP TENEM i mam nadzieje ze nasze szanse na pierwszą lige wykorzystamy. Jeszcze dwa mecze , które musimy wygrać za trzy. Wszystko w naszych rekach i nogach.
ze sportowym pozdrowieniem cztery,pięć...... sześć!!!
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

Power Team Wilcza - Karczma Sękata 0-3,setów nie pamiętam,wiem ,że było coś około prysznica,słowa z pierwszego meczu "u nas się odegramy" nie znalazły odzwierciedlenia w rzeczywistości.Ambicję koledzy z Wilczej mają wielkie,przydałoby się ,aby to jeszcze ktoś poustawiał do porządku i byłoby całkiem dobrze.
Sękacze zagrali w nowych ciuszkach,bardzo twarzowych,wiadomo lanseloci muszą się prezentować.
Jakiś sensowny komentarz do meczu napisze Przemo lub ktoś z Power Team-u,ja nie mam jakos ochoty
pozdro
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

¡Buenos días!
Chciałbym dodać jeszcze ciekawostkę do naszych dwóch ostatnich meczów,otóż obydwa mecze sędziowali nam ludzie o tych samych nazwiskach :) jednak zdecydowanie wolę panią Judytę od pana Gerarda,nic do pana Gerarda nie mam,ale jednak co płeć piękna to piękna 8-) Zresztą w ocenie pani sędziny z Gorzyczek wkradł się mały błąd- powinna być ocena 6 z plusem,taką ustaliliśmy jeszcze na rozgrzewce przedmeczowej ;) a pan Gerard to uczciwie na piątkę zasłużył.
Pozdrowienia,szczególnie dla pani Judyty,buziaczki od chłopaków z Sękatej :D
¡Adiós!
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
olo4
Posty: 21
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 16:40
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: olo4 »

Dziś zagrały drużyny Żernicy II i Albionu.Albion wygrał w 3 setach ,do 18,24 i 19.Gra Albionu słaba ,chyba trochę przeszliśmy obok meczu.Gospodarze zaczęli w pięciu,dopiero od 2-go seta grała pełna szóstka.To chyba nas za bardzo rozluźniło i popełnialiśmy masę własnych błędów,co sprawnie wykorzystywali Gospodarze.W 2 gim secie była nawet piłka setowa dla Żernicy,ale brak doświadczenia nie pozwolił Gospodarzom na urwanie seta.
Pozwalam sobie nie oceniać Sędziego,bo było ich aż 3(!) ,na każdy set inny...W sumie organizacja meczu trochę "nie teges" i na przyszłość przydałoby się bardziej zabezpieczyć obecność Sędziego ,piłek itp.Pozdrawiamy Żernicę!
zibik
Posty: 70
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 21:11
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: zibik »

Zorro... wasze "pozdrowienia" na pewno przekażemy dla Judyty
heh do czego to doszło żeby sędzina miała więcej kibiców niż zawodnicy...
hahaha pozdrawiam ;)
Strzelec
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Witam! Dla zainteresowanych mecz prawdopodobnie o pierwsze miejsce w grupie A pomiędzy Karczmą Sękata a Fox Pszów odbędzie się na sali Sękatych w poniedziałek 05.11.2007r. o godz. 18:00. Sękaci w nowych śmiem twierdzić najładniejszych strojach w lidze nie powinni odebrać sobie trzech punktów, ale to tylko sport, więc wszystko zdarzyć się może. Kibiców serdecznie zapraszamy!
Awatar użytkownika
Center
Posty: 15
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 09:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Center »

Wicek gdzie sie podziala ta wasza pewnosc siebie.Jeszcze w zeszlym sezonie w takiej sytuacji byscie napisali ze wygracie , a tu pojawia sie skromnosc.
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

¡Buenas noches!
Już Ci Center śpieszę z odpowiedzią. Wicek został głową drużyny i odpowiada za nasze dobre imię zarówno na forum jak i po za nim,więc nie wypada mu się wywyższać,zresztą też nie ma czym ( 164 cm w kapeluszu czy jakoś tak :) )
Za to ja mogę, Tobie i innym zainteresowanym ligą RALS potwierdzić , pochwalić , do wyboru ,że dnia piątego listopada około godziny 19.45 , drużyna "Karczma Sękata" będzie brała prysznic po zwycięstwie nad FOX-ami 3-0.
W nowych ładnych strojach,przy nowych słupkach ! ! ! ( tak,tak ! mamy nowe słupki,już nie ma starych odciągów,to znaczy są,ale w magazynie ) wprawdzie firmy polsport,ale zawsze to słupki,mam nadzieję,że będzie liczna publiczność,wszak to mecz o 1 miejsce w grupie A. . . ten tego ... o co mi to chodziło ??? aha już wiem ,chciałem rzec 3-0 i do Sękatej na p....

Na pizzę,bo 4 kropki są ,a Wy pewnie myśleliście ,że na pepsi :]

¡Hasta el lunes!
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Pewność jest zawsze ale niektórzy żle odbierają takie posty, i potem się za mocno denerwują, piszą ze skargami do admina itp. Także w tym sezonie postanowiłem nie pisać w sposób, który może kogoś "urazić" bo nie wszyscy na forum rozumieją jego sens, a i na żartach się nie znają.
Awatar użytkownika
Center
Posty: 15
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 09:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Center »

no to w takim razie Wicek nie mozesz zbyt szpanowac od tego ma ludzi smiem rozumiec :D :D
zibik
Posty: 70
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 21:11
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: zibik »

Strzelec Gorzyczki 3 : 2 Power Team Wilcza
W setach 25:17, 25:22, 18:25, 24:26, 16:14
Wyniki setów mogą wskazywać na zaciętość spotkania... choć powinno być gładkie 3:0 dla gospodarzy, którzy jednak popełniali mnóstwo błędów co pozwoliło wygrać dwa sety Gościom i wywieść 1 punkt z Gorzyczek. Mecz rozegrany w atmosferze fair-play, dziwi mnie tylko tak niska ocena sędziego, mecz oglądałem z ławki i nie zauważyłem większych błędów czy faworyzowania którejś ze stron. Jeżeli chodzi o błąd na tablicy wyników bodaj w drugim secie to moja wina :< zagapiłem się za co przepraszam, jednak sędzina szybko zwróciła mi uwagę.
pozdrawiam :)
Strzelec
Zibi
Posty: 88
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:18
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zibi »

Po zaciętym meczu Golejów przegral w tie-breaku Ale dzieki temu punktowi Golejów najprawdopodobniej zapewnia sobie historyczny awans do 1 ligi!!! Drużyny pozostawily po sobie naprawde dobre wrazenie Pechowo jednak zakończyl się mecz W tie-breaku w ostatnim punkcie meczu srodkowy Golejowa zrywa torebke stawowa:( Na pochwale zasluguje również sedzia meczu Sprawil, ze to zawodnicy byli glownymi aktorami gry. Zapowiada się zacięty mecz między drużynami Silesi i Leona bo zwycięstwo jednej z drużyn przekreśli szansze drugiej na gre w 1 lidze Nam pozostaje jeszcze rozegrac ostatni mecz!!

Zapraszam na forum
http://www.golejowteam.fora.pl/
sandokan
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 14:20
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: sandokan »

ZIBI
No i co z tego ze wejdziecie do 1 ligi
W tamtym roku byla taka druzyna drugi beer team na sile weszli do 1 ligi a potem wszystko przegrywali ,a na koniec sie rozsypali.Nie lepiej grac w drugiej lidze i wygrywac? :]
Zibi
Posty: 88
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:18
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zibi »

Taką dewize mieliśmy w tamtym sezonie Troszeczke jednak sie mylisz szanowny forumowiczu Prawdziwa gra nie obrazajac nikogo rozgrywa sie na najwyzszym poziomie Prawdziwy zespol poznaje sie po tym jak sie zachowuje jak przegrywa Nasza ambicja siega troszke wyzej i wiemy ze nauczymy sie wiecej grajac z najlepszymi Jesli komus to sie nie podoba to trudno ale proponowalbym zakonczyc ten temat bo nie ma nawet co go roztrząsać Gra nie polega tylko na tym by wygrywac choc jest to bardzo wazne, ale aby podejmowac nowe wyzwania Jesli nie damy rady to trudno, ale gdybym podchodzil do sprawy tak jak Ty to wolabym skonczyc gre w siatkówke pozdrawiam
szafcio
Posty: 13
Rejestracja: 10 paź 2007, o 17:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: szafcio »

Ja sie zgodze z Zibim dla młodej drużyny z Golejowa szansa gry w 1 lidze to duże doświadczenie i okazja aby sie uczyć od najlepszych. W tym sezonie poczyniliśmy duży postęp i mamy szanse awansować do grona najlepszych i chcemy to wykorzystać. Wydaje mi sie, że porażka z najlepszymi daje dużo więcej niż wygrana z zespołem słabszym(nie ujmując nikomu umiejętności). Ale najpierw musimy wygrać z ekipą z Rydułtów, a potem postaramy sie sprawić dużo niespodzianek :P ze sportowym pozdrowieniem Team Golejów:]
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

W pięciu grupach już wiemy kto zagra w I a kto w II lidze, i we wszystkich tych przypadkach do I ligi wchodzą drużyny z I i II koszyka - czyli niespodzianek brak! 8-)
Natomiast największe emocje są w grupie D !!! gdzie dopiero ostatnie dwa mecze zadecydują o ostatecznej kolejności na trzech pierwszych miejscach. Teoretycznie nalepszą sytuację ma Golejów, który podejmuje w ostatnim meczu beniaminka Wiarus Rydułtowy i nie powinien w tym pojedynku stracić seta ??? i jeżeli tak będzie to bez względu na wynik drugiego meczu Golejów zagra w I lidze i będzie to jedyna drużyna która przebiła się przez eliminacje z III koszyka !!!
Leon i Silesia rozstrzygną pomiędzy sobą sprawę awansu w bezpośrednim starciu: kto wygra - gra w I lidze...
Już w piątek 23 listopada będzie wszystko jasne...
a od poniedziałku 26 listopada gramy już w ramach I i II ligi !!!
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
manago albion
Posty: 261
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: manago albion »

Witam po dłuższej nieobecności...
Przede wszystkim gratulacje dla Golejowa!!! Już w zeszłym sezonie podjęli walkę z drużynami teoretycznie wyżej notowanymi, i szczerze mówiąc, spodziewałem się że z tej grupy są w stanie wejść do I ligi, nie spodziewałem się jednak, że może to się odbyć kosztem Leona, który trochę eliminacje 'olał' i teraz musi wygrać mecz na wyjeździe...

ale moim głównym celem dziś jest ZAPROSZENIE WSZYSTKICH SYMPATYKÓW LIGI na hitowy mecz w naszej grupie:
o godzinie 20.30 rożpocznie się pojedynek ALBION TEAM - BEER TEAM, który mam nadzieję będzie rewanżem za pierwszą, gładką porażkę parę tygodni temu. Obiecujemy tanio skóry nie sprzedać i walczyć na ile starczy sił... wszak nie zawsze wygrywa faworyt. Zapraszam wszystkich! Emocje gwarantowane! Zapowiada się ciekawy pojedynek na środku siatki!!!

DP
Zibi
Posty: 88
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:18
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zibi »

Pozdrawiamy Albion Wiemy że w Nas wierzyliście już na początku napisaliście że możemy sprawić niespodzianke Nam pozostaje wygrać ten ostatni mecz a potem postaramy się o kilka fajnych niespodzianek To częściowo dzieki Wam Nasza amatorka powstala, gdyż zaczynalismy u Was na treningach I na tej bazie zdecydowaliśmy się zalożyć wlasną drużynę Zyczymy powodzenia Pozdrawia Golejów
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

¡Buenas noches!
Tak , ten od wyników oblewa wygrany mecz albo topi smutki po porażce. Pół Polski czeka na wyniki a Oni se w najlepsze imprezują i pewnie Damiano z Olem im towarzyszą. To jest kolektyw, . . . że niby zacięty mecz,że niby walka na środku,a tak na poważnie to Oni się martwią , kto pokona zawodników z Karczmy Sękata w tym sezonie :) Na razie planują kto w jakiej grupie zagra i gdzie lepiej na tym wyjdą ;) kiedyś był Albion show ,a teraz jest Albion Beer :P
Nio a tak na dzień dzisiejszy , o sorki na wieczór , o sorki to już piątek ,czyli dobrze mówiłem że na dzień dzisiejszy, to prawdziwe granie zaczniemy dopiero teraz ( mówię o ogóle) ;
Eliminacje były miłe,brak kontuzji ,przynajmniej z naszej strony,choć kilka razy były stłuczki pod siatą ,wyjazdy mieliśmy dość dalekie,konkretnie w cztery strony świata ( oczywiście została nam jeszcze Jedynka ),najbardziej mile wspominamy wyjazd do Gorzyczek nie tylko ze względu na chęć odwetu za urwany set w zeszłym sezonie,ale przede wszystkim za.................... i to jest pytanie konkursowe. Kto zgadnie,wygrywa piwo w Karczmie Sękata w kuflu 1 l , słownie ( jeden litr ) oczywista to na początek,potem się sytuacja rozwinie.
UWAGA: W konkursie nie biorą udziału zawodnicy Karczma Sękata oraz Zibik z Gorzyczek Zibik ma piwko zawsze i wszędzie jak mnie celnie.
Tia więc gramy od 26 listopada,
oto MOJA 1 liga i nasze mecze
gr.A. FOX - u nas o wynik jestem spokojny,na wyjeżdzie , Ich sala robi dużo.
gr.B. TOP TEN - też mieliśmy tam trudne mecze raz w plecy a raz urwali nam seta , przede wszystkim bardzo ciepło na sali
gr.C. hmm, Ren-Car lub Tomex ,nam wszystko jedno i tu i tu na wyjazdach wygrywamy :) do Tomexu,co szkoda chłopaki ,że nie ma typera,nie :) 2-3 dla Karczma Sękata jak co rok ostatnio :)
gr.D. grupa "śmierci" jak to mówią,ale w 1 lidze w/g mnie nic nie zdziała żadna drużyna,która wyjdzie z tej grupy
gr.E. no jakbym znał wczorajszy wynik ? ale myślę ,że jednak BEER. Panowie szmata jest przygotowana?? mokra ?? a pamiętacie zeszłoroczne porażki w play-off ?? O.K. no to gramy :D
gr.F.PIZZERIA KILLER dawny Salus,zmieniają salę ,jak ja strzyżenie zarostu,dobra ekipa,ale jednak brakuje kogoś lub czegoś

Oceniłem nasze mecze wyjazdowe oprócz FOX-ów, bo ich mieliśmy w grupie i znam ich możliwości, u nas na sali,obawiamy się przede wszystkim BEER-owców no i TOMEX-u,bo te drużyny ,zepsuły nam najwięcej krwi w zeszłym sezonie
.O Żywcu ,wiem ,ale nie wspominam,bo nie mamy ich w grupie.

Brakuje mi w tym wszystkim drużyny z Żywca,Albionu i Artusa, o gr.D nawet nie wspominam.
Ale to jest temat na zakończenie ,jakże długiego i wyczerpującego sezonu 2007/2008
¡Adiós!
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Awatar użytkownika
bzyk
Posty: 60
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 19:53
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bzyk »

najbardziej mile wspominamy wyjazd do Gorzyczek nie tylko ze względu na chęć odwetu za urwany set w zeszłym sezonie,ale przede wszystkim za.................... i to jest pytanie konkursowe. Kto zgadnie,wygrywa piwo w Karczmie Sękata w kuflu 1 l , słownie ( jeden litr ) oczywista to na początek,potem się sytuacja rozwinie.
sędzina?
oto MOJA 1 liga i nasze mecze
gr.A. FOX - u nas o wynik jestem spokojny,na wyjeżdzie , Ich sala robi dużo.
gr.B. TOP TEN - też mieliśmy tam trudne mecze raz w plecy a raz urwali nam seta , przede wszystkim bardzo ciepło na sali
gr.C. hmm, Ren-Car lub Tomex ,nam wszystko jedno i tu i tu na wyjazdach wygrywamy :) do Tomexu,co szkoda chłopaki ,że nie ma typera,nie :) 2-3 dla Karczma Sękata jak co rok ostatnio :)
gr.D. grupa "śmierci" jak to mówią,ale w 1 lidze w/g mnie nic nie zdziała żadna drużyna,która wyjdzie z tej grupy
gr.E. no jakbym znał wczorajszy wynik ? ale myślę ,że jednak BEER. Panowie szmata jest przygotowana?? mokra ?? a pamiętacie zeszłoroczne porażki w play-off ?? O.K. no to gramy :D
gr.F.PIZZERIA KILLER dawny Salus,zmieniają salę ,jak ja strzyżenie zarostu,dobra ekipa,ale jednak brakuje kogoś lub czegoś
A) no sorry zorro, ale z zadna druzyna ze swojej grupy eliminacyjnej nie macie prawa byc w tej samej 1szej lidze, najwczesniej ich mozecie spotkac w play-off'ach
D) u nas bedzie najprawdopodobniej Golejów
E) wygraliśmy z Albionem 3-2, wynik juz wczoraj wisiał wiec niewiem ska twoje zdziwienie jego brakiem
"Można być nieśmiertelną antropomorficzną personifikacją, i wciąż niczego nie rozumieć..."
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

Witam
No tak Bzyk masz rację z Foxami się trochę zapędziłem,co do wyniku to może i wisiał ,ale ja jak zacząłem pisać posta to jeszcze nie było wyniku dopiero jak go wysłałem. Pisałem go bardzo długo bo miałem inne sprawy na głowie w międzyczasie :D
Co do konkursu to zostałeś zwycięzcą i masz duże piwo w Sękatej,jak się spotkamy.
pozdrawiam
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Awatar użytkownika
Center
Posty: 15
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 09:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Center »

Kilerzy 1-3 "Gwiazdy"Swierklany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”