[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez PiotrekJ » 25 lis 2018, o 19:55

TERMIN X

LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 3:1 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 Jedynka Jankowice II
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO 1:3 Impacto LKS Chałupki
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3 Leśna Perła Damons Rybnik
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 2:3 Beer Team Rybnik
27.11 wtorek 18.30 Albion Team 1:3 Fundacja SET-MIX
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Jedynka Jankowice III
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:1 Volley Pszów
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 0:3 Strzelec Gorzyczki
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Avatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 255
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 25 lis 2018, o 21:46

LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 2:3 Jedynka Jankowice II
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO 1:3 Impacto LKS Chałupki
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1 NORD Świerklany RO-JO Team
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3 Leśna Perła Damons Rybnik
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 2:3 Beer Team Rybnik
27.11 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 Fundacja SET-MIX
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Jedynka Jankowice III
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:0 Volley Pszów
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 2:3 Strzelec Gorzyczki
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
maly olo
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 25 lis 2018, o 23:36

LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 Jedynka Jankowice II
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO 1:3 Impacto LKS Chałupki
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 3:2 Beer Team Rybnik
27.11 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 Fundacja SET-MIX
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Jedynka Jankowice III
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:0 Volley Pszów
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 2:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 3:1 Strzelec Gorzyczki
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 500
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 26 lis 2018, o 08:56

LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:2 Jedynka Jankowice II
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO 1:3 Impacto LKS Chałupki
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1 NORD Świerklany RO-JO Team
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3 Leśna Perła Damons Rybnik
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:1 Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 3:2 Beer Team Rybnik
27.11 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 Fundacja SET-MIX
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Jedynka Jankowice III
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:0 Volley Pszów
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 3:2 Strzelec Gorzyczki
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
Grammatik
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 26 lis 2018, o 12:00

LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 Jedynka Jankowice II
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO 1:3 Impacto LKS Chałupki
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:1 Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 1:3 Beer Team Rybnik
27.11 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 Fundacja SET-MIX
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Jedynka Jankowice III
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:0 Volley Pszów
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 1:3 Strzelec Gorzyczki
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 157
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 26 lis 2018, o 14:10

LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 Jedynka Jankowice II
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO 1:3 Impacto LKS Chałupki
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1 NORD Świerklany RO-JO Team
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3 Leśna Perła Damons Rybnik
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 2:3 Beer Team Rybnik
27.11 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 Fundacja SET-MIX
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Jedynka Jankowice III
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:0 Volley Pszów
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 1:3 Strzelec Gorzyczki
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
jacek17
 
Posty: 43
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 26 lis 2018, o 14:39

LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 2:3 Jedynka Jankowice II
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO 1:3 Impacto LKS Chałupki
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1 NORD Świerklany RO-JO Team
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 1:3 Beer Team Rybnik
27.11 wtorek 18.30 Albion Team 3:0 Fundacja SET-MIX
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Jedynka Jankowice III
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:0 Volley Pszów
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 0:3 Strzelec Gorzyczki
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
Albion Team
dancio
 
Posty: 170
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez ursinio » 26 lis 2018, o 17:27

Witka
Nie wiem czy poprzednicy stosują RODO :] ale ja jednak podam wyniki :D
LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 1:3
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team Rybnik 2:3
27.11 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja SET-MIX 3:0
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0:3
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Volley Pszów 3:0
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Strzelec Gorzyczki 0:3
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 235
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 26 lis 2018, o 18:06

LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:2
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1:3
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team Rybnik 1:3
27.11 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja SET-MIX 3:1
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0:3
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Volley Pszów 3:0
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
knysza
 
Posty: 43
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jumbo » 27 lis 2018, o 14:18

LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów ---
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 1:3
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1:3
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team Rybnik ---
27.11 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja SET-MIX 3:1
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0:3
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Volley Pszów 3:0
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Strzelec Gorzyczki 0:3
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
jumbo
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 27 lis 2018, o 18:25

27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 1
27.11 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja SET-MIX 3 : 1
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 28 lis 2018, o 01:55

29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 2:3
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA 2
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Volley Pszów 3:0
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Strzelec Gorzyczki 0:3
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Vivson
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 28 lis 2018, o 22:48

WYNIKI TERMINU IX

1. dancio...........................22(6)
1. knysza...........................22(6)
3. maly olo.........................21(6)
4. jacek17..........................20(5)
4. PiotrekJ..........................20(5)
6. Grammatik......................19(5)
7. rafcio.............................18(4)
7. Swierq............................18(4)
7. ursinio............................18(4)
10. BosSs............................16(4)
10. jumbo...........................16(4)
12. amator85.......................16(3)
13. Vivson...........................15(3)
14. artista...........................14(3)


KLASYFIKACJA PO IX TERMINIE

1. dancio...........................185(45)
2. maly olo.........................173(45)
3. knysza...........................170(42) +1
4. jacek17..........................168(42) -1
5. rafcio............................157(36)
6. Swierq...........................156(35)
7. PiotrekJ.........................153(37) +3
8. BosSs.............................152(37)
9. artista............................151(38) -2
10. Vivson...........................149(37) -1
11. jumbo...........................147(36)
12. Grammatik.....................147(35)
13. amator85.......................141(32)
14. Lukasz_Odnova.................53(12)
15. ursinio............................50(12)
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 29 lis 2018, o 14:25

TERMIN X

LIGA I
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 1
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0

LIGA II
27.11 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja SET-MIX 3 : 1
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Jedynka Jankowice III
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2 : 3
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 29 lis 2018, o 16:25

Jeśli dobrze liczę to nie mam za poprzednią kolejkę 22(6) tylko 24(7)
pozdrawiam
Albion Team
dancio
 
Posty: 170
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 1 gru 2018, o 22:58

Ave !!!

Pewnie zaskoczeni jesteście tym, że ogarnąłem już wyniki :D :D

Ursinio nie wiem jak tam twoje RODO ale podam na forum twój wynik :) i poza wynikiem meczu z dwójką to poszło ci całkiem dobrze ::P

dancio- test na spostrzegawczość zdałeś pozytywnnie !!!


WYNIKI TERMINU X

1. dancio...........................19(6) + 2(1) +10pkt bonus !! (do terminu IX)
1. ursinio...........................19(6)
3. jumbo............................18(6)
4. BosSs.............................18(5)
4. jacek17..........................18(5)
4. knysza...........................18(5)
4. Swierq...........................18(5)
8. amator85........................14(4)
8. Vivson............................14(4)
10. Grammatik.....................14(3)
10. rafcio............................14(3)
12. maly olo........................13(3)
13. PiotrekJ.........................13(2)


KLASYFIKACJA PO X TERMINIE

1. dancio...........................216(52)
2. knysza...........................188(47) +1
3. maly olo.........................186(48) -1
4. jacek17..........................186(47)
5. Swierq...........................174(40) +1
6. rafcio............................171(39) -1
7. BosSs.............................170(42) +1
8. PiotrekJ.........................166(39) -1
9. jumbo............................165(42) +2
10. Vivson...........................163(41)
11. Grammatik.....................161(38) +1
12. amator85.......................155(36) +1
13. artista...........................151(38) -4
14. ursinio...........................69(18) +1
15. Lukasz_Odnova.................53(12) -1



TERMIN XI

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX


pozDro
Ostatnio edytowano 3 gru 2018, o 05:17 przez amator85, łącznie edytowano 1 raz
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 2 gru 2018, o 12:02

TERMIN XI

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:1
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik 3:0
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice 1:3
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik 3:0
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX 3:1
rafcio
 
Posty: 81
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 2 gru 2018, o 18:43

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:2
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik 3:0
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice 2:3
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik 3:0
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX 3:0
Albion Team
dancio
 
Posty: 170
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 2 gru 2018, o 18:48

A I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:1
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik 3:0
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice 0:3
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik 3:0
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX 3:0
Vivson
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 2 gru 2018, o 19:37

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 3:1 Orton Flex-Pawłowice
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 INK-OGNITO
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:2 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:0 GAPa Rybnik
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 2:3 Albion Team
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 2:3 AKS Marklowice
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:0 Top Ten ZST Rybnik
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 1:3 Victoria Pilchowice
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0 Fundacja SET-MIX
maly olo
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 3 gru 2018, o 00:26

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik 3:0
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice 1:3
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik 3:0
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 157
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 3 gru 2018, o 05:33

TERMIN XI

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3 : 1
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik 3 : 0
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3 : 0
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice 1 : 3
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 1 : 3
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX 3 : 0


pozDro
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 3 gru 2018, o 08:26

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:2
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik 3:0
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice 1:3
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik 3:0
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX 3:1
Grammatik
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 3 gru 2018, o 13:01

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik 3:0
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice 1:3
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik 3:0
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX 3:0
jacek17
 
Posty: 43
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez PiotrekJ » 3 gru 2018, o 13:40

TERMIN XI

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 1:3 Orton Flex-Pawłowice
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1 INK-OGNITO
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:1 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:0 GAPa Rybnik
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 1:3 Albion Team
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 3:2 AKS Marklowice
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:1 Top Ten ZST Rybnik
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 3:1 Victoria Pilchowice
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:2 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2 Fundacja SET-MIX
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Avatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 255
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 3 gru 2018, o 13:57

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 2:3
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik 3:0
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:2
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice 2:3
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik 3:0
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX 3:0
knysza
 
Posty: 43
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jumbo » 3 gru 2018, o 16:15

TERMIN XI

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3 : 1
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik 3 : 0
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3 : 0
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice 1 : 3
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 1 : 3
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX 3 : 0
jumbo
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez ursinio » 3 gru 2018, o 17:38

Witka
TERMIN XI

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 2:3
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik 3:0
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 2:3
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice 3:2
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik 3:0
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:2
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX 3:0

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 235
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 3 gru 2018, o 20:36

TERMIN XI

LIGA I
3.12 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
4.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:1
6.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
7.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3

LIGA II
3.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : GAPa Rybnik 3:0
3.12 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
3.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : AKS Marklowice 3:1
4.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Top Ten ZST Rybnik 3:0
4.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
6.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja SET-MIX 3:1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 500
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 8 gru 2018, o 23:34

Ave !!!

Wyniki podam w niedzielę wieczorem

TERMIN XII

LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Jedynka Jankowice III
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Volley Pszów
11.12 wtorek 18.30 Albion Team : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice III
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Floorsky Pawłowice
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Strzelec Gorzyczki
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości