[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 22 Apr 2019, o 19:09

Ave !!!

Takiej kolejki już dawno nie mieliśmy..


WYNIKI TERMINU XXVI

1. Grammatik......................8(2)
2. rafcio............................5(1)
3. dancio...........................4(1)
4. knysza...........................3(1)
5. jacek17..........................3(0)
6. amator85........................1(0)


KLASYFIKACJA PO XXVI TERMINIE

1. dancio...........................537(130)
2. knysza...........................509(125)
3. jacek17.........................507(128)
4. rafcio............................493(116)
5. Grammatik......................488(118)
5. maly olo.........................480(120)
7. Swierq...........................431(103)
8. amator85........................427(103)
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................330(85)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)
Last edited by amator85 on 23 Apr 2019, o 14:45, edited 1 time in total.
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 22 Apr 2019, o 19:13

TERMIN XXVII

LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 22 Apr 2019, o 20:33

LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:1
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 2:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:2
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
Last edited by rafcio on 24 Apr 2019, o 13:16, edited 1 time in total.
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 23 Apr 2019, o 08:07

LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:1
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 23 Apr 2019, o 09:16

LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 23 Apr 2019, o 10:19

LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 3:1
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 23 Apr 2019, o 14:42

TERMIN XXVII

LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3 : 0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3 : 1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 1

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0 : 3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3 : 1
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1 : 3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3 : 0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby ursinio » 23 Apr 2019, o 16:10

Liga 1
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 2:3
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:2
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 3:1
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 23 Apr 2019, o 18:40

23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 24 Apr 2019, o 13:39

reszta

LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1

LIGA II

24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 2:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 28 Apr 2019, o 15:23

Ave !!!

W tej kolejce zawiodło kilku moich faworytów, nie poszło też liderom typera ;)


WYNIKI TERMINU XXVIi

1. jacek17.........................12(3)
1. ursinio..........................12(3)
3. amator85.......................10(2)
3. Grammatik.....................10(2)
5. knysza...........................9(2)
6. rafcio............................7(1)
7. dancio...........................6(0)


KLASYFIKACJA PO XXVII TERMINIE

1. dancio...........................543(130)
2. jacek17.........................519(131) +1
3. knysza...........................518(127) -1
4. rafcio............................500(117)
5. Grammatik......................498(120)
6. maly olo.........................480(120)
7. amator85........................437(105) +1
8. Swierq...........................431(103) -1
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................342(88)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)


TERMIN XXVIII

LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 28 Apr 2019, o 16:09

TERMIN XXVIII

LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 0:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 3:1
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 3:1
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 29 Apr 2019, o 07:29

29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 29 Apr 2019, o 10:20

29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 29 Apr 2019, o 15:58

29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 29 Apr 2019, o 17:39

29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby ursinio » 6 May 2019, o 08:43

Witka
TERMIN XXVIII

LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 0:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 1:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 3:1
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 2:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 6 May 2019, o 08:52

LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 1:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 2:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 6 May 2019, o 12:38

LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 6 May 2019, o 17:24

LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 2:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1:3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 0:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 6 May 2019, o 19:20

Ave !!!

TERMIN XXVIII

LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki -----
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2 : 3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2 : 3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0 : 3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki -----
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 3 : 1
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3 : 1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0 : 3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 0 : 3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1 : 3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1 : 3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 6 May 2019, o 20:02

LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1:3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 12 May 2019, o 17:37

Ave !!!

Gratuluję wszystkim, którzy w tym sezonie czują się zwycięzcami, natomiast przegranym i spadkowiczom życzę wyciągnięcia konstruktywnych wniosków :)
Co do typerów to dla mnie największym zaskoczeniem w ostatniej kolejce jest ursinio, który... nie typował zwycięstwa swojej drużyny !! miałeś przecieki? :D :D
Ostatnią kolejkę najlepiej obstawił zwycięzca tego sezonu czyli dancio. Gratuluję i dziękuję wszystkim za zabawę.


WYNIKI TERMINU XXVIII

1. dancio...........................24(6)
2. ursinio...........................23(6)
3. knysza...........................22(5)
4. Grammatik.....................19(4)
5. amator85.......................17(4)
6. jacek17.........................14(2)
7. rafcio............................13(3)


KLASYFIKACJA KOŃCOWA TYPERA 2018/2019

1. dancio...........................567(136)
2. knysza...........................540(132) +1
3. jacek17..........................533(133) -1
4. Grammatik......................517(124) +1
5. rafcio............................513(120) -1
6. maly olo.........................480(120)
7. amator85........................454(109) +1
8. Swierq...........................431(103) -1
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................365(94)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)


pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 12 May 2019, o 21:09

Przeoczyłem fakt, że do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz. Śmiało możecie typować, natomiast końcowy wygląd tabeli może się zmienić tylko i wyłącznie na miejscach 12-13 o ile PiotrekJ trafi za 3pkt a jumbo nie wróci do zabawy :p

14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 13 May 2019, o 07:28

14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 2:3
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 13 May 2019, o 21:02

14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 13 May 2019, o 21:13

14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia w sobotę na turnieju finałowym!
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby ursinio » 13 May 2019, o 21:35

Siemka
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3

A jak :D
Pozdro 4all
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 14 May 2019, o 08:44

14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 2:3

Dzięki również za ten sezon i do soboty ;)
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Previous

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests