[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 11 lis 2018, o 19:23

TERMIN VIII

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:1 Impacto LKS Chałupki
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 2:3 Jedynka Jankowice II
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1 Orton Flex-Pawłowice
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0 INK-OGNITO
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1 Top Ten ZST Rybnik
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Strzelec Gorzyczki
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Victoria Pilchowice
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:1 Beer Team Rybnik
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 0:3 Albion Team
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3 Fundacja SET-MIX
maly olo
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 11 lis 2018, o 19:26

TERMIN VIII

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:1 Impacto LKS Chałupki
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 2:3 Jedynka Jankowice II
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 Orton Flex-Pawłowice
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0 INK-OGNITO
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1 Top Ten ZST Rybnik
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Strzelec Gorzyczki
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Victoria Pilchowice
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 2:3 Beer Team Rybnik
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 0:3 Albion Team
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3 Fundacja SET-MIX
rafcio
 
Posty: 81
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 11 lis 2018, o 19:32

TERMIN VIII

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Impacto LKS Chałupki
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3 Jedynka Jankowice II
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 Orton Flex-Pawłowice
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0 INK-OGNITO
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0 Top Ten ZST Rybnik
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Strzelec Gorzyczki
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Victoria Pilchowice
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 1:3 Beer Team Rybnik
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 0:3 Albion Team
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3 Fundacja SET-MIX
jacek17
 
Posty: 43
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 12 lis 2018, o 10:03

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Impacto LKS Chałupki
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3 Jedynka Jankowice II
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 Orton Flex-Pawłowice
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1 INK-OGNITO
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0 Top Ten ZST Rybnik
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Strzelec Gorzyczki
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Victoria Pilchowice
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 1:3 Beer Team Rybnik
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 0:3 Albion Team
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3 Fundacja SET-MIX
Albion Team
dancio
 
Posty: 170
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 12 lis 2018, o 10:55

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:1
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:1
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : INK-OGNITO 3:1
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Strzelec Gorzyczki 0:3
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Victoria Pilchowice 0:3
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 1:3
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja SET-MIX 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 157
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez artista » 12 lis 2018, o 14:21

TERMIN VIII
LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Impacto LKS Chałupki
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3 Jedynka Jankowice II
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 Orton Flex-Pawłowice
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0 INK-OGNITO
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1 Top Ten ZST Rybnik
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Strzelec Gorzyczki
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Victoria Pilchowice
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 2:3 Beer Team Rybnik
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 1:3 Albion Team
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1 Fundacja SET-MIX
artista
 
Posty: 41
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 12 lis 2018, o 15:04

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:0
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : INK-OGNITO 3:0
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Strzelec Gorzyczki 0:3
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Victoria Pilchowice 0:3
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 0:3
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja SET-MIX 3:1
knysza
 
Posty: 43
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 12 lis 2018, o 17:34

13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:1
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:0
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : INK-OGNITO 3:0
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Strzelec Gorzyczki 1:3
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Victoria Pilchowice 0:3
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 1:3
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja SET-M 3:1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 500
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 12 lis 2018, o 19:21

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:1 Impacto LKS Chałupki
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 1:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 2:3 Jedynka Jankowice II
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1 Orton Flex-Pawłowice
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0 INK-OGNITO
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 1:3 Dwójka Świerklany Projtrans

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1 Top Ten ZST Rybnik
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Strzelec Gorzyczki
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Victoria Pilchowice
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 1:3 Beer Team Rybnik
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 2:3 Albion Team
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3 Fundacja SET-MIX
Grammatik
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez PiotrekJ » 12 lis 2018, o 19:41

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Impacto LKS Chałupki
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3 Jedynka Jankowice II
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1 Orton Flex-Pawłowice
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1 INK-OGNITO
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0 Top Ten ZST Rybnik
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Strzelec Gorzyczki
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Victoria Pilchowice
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 2:3 Beer Team Rybnik
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 0:3 Albion Team
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3 Fundacja SET-MIX
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Avatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 255
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 12 lis 2018, o 20:12

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Impacto LKS Chałupki
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3 Jedynka Jankowice II
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 Orton Flex-Pawłowice
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1 INK-OGNITO
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0 Top Ten ZST Rybnik
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Strzelec Gorzyczki
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Victoria Pilchowice
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 2:3 Beer Team Rybnik
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 1:3 Albion Team
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3 Fundacja SET-MIX
Vivson
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jumbo » 13 lis 2018, o 12:25

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Impacto LKS Chałupki
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3 Jedynka Jankowice II
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 Orton Flex-Pawłowice
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1 INK-OGNITO
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0 Top Ten ZST Rybnik
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Strzelec Gorzyczki
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 Victoria Pilchowice
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 1:3 Beer Team Rybnik
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 0:3 Albion Team
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3 Fundacja SET-MIX
jumbo
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 13 lis 2018, o 19:25

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki -----
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik -----
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : INK-OGNITO 3 : 1
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Top Ten ZST Rybnik -----
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Strzelec Gorzyczki -----
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Victoria Pilchowice -----
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Beer Team Rybnik 1 : 3
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 0 : 3
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja SET-MIX 1 : 3
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 17 lis 2018, o 22:47

Ave !!!

Co też się tam na Piaskach, w Chałupkach i Pawłowicach działo...

WYNIKI TERMINU VIII

1. dancio...........................24(7)
1. jacek17..........................24(7)
3. knysza...........................21(6)
4. rafcio............................20(5)
5. maly olo.........................19(4)
6. BosSs.............................18(5)
6. PiotrekJ..........................18(5)
8. artista............................17(4)
8. Grammatik.......................17(4)
10. jumbo...........................16(4)
11. Vivson...........................14(3)
12. Swierq...........................14(2)
13. amator85........................11(3)


KLASYFIKACJA PO VIII TERMINIE

1. dancio...........................163(39)
2. maly olo.........................152(39)
3. jacek17..........................148(37) +1
4. knysza...........................148(36) -1
5. rafcio............................139(32) +3
6. Swierq...........................138(31) -1
7. artista............................137(35) -1
8. BosSs.............................136(33) +1
9. Vivson............................134(34) -3
10. PiotrekJ.........................133(32) +1
11. jumbo...........................131(32) -1
12. Grammatik.....................128(30) +1
13. amator85.......................125(29) -1
14. Lukasz_Odnova................53(12)
15. ursinio...........................32(8)


TERMIN IX

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX


pozDro
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 18 lis 2018, o 09:58

TERMIN IX

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3:1
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3:0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3:0
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:1
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 0:3
rafcio
 
Posty: 81
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 18 lis 2018, o 14:23

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3:2
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3:0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3:0
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:1
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 3:2
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 500
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 18 lis 2018, o 22:42

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3:1
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3:0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3:0
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:1
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 2:3
Vivson
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 19 lis 2018, o 13:12

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3:1
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3:0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3:1
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:0
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 3:2
Grammatik
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 19 lis 2018, o 14:39

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3:1
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3:0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3:0
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:0
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 1:3
jacek17
 
Posty: 43
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 19 lis 2018, o 14:45

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3:1
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

LIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3:0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3:0
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:0
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 0:3
knysza
 
Posty: 43
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jumbo » 19 lis 2018, o 16:36

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3:1
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3:0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 1:3
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:0
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 1:3
jumbo
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 19 lis 2018, o 16:47

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 2:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0 INK-OGNITO
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:1 Orton Flex-Pawłowice
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 2:3 NORD Świerklany RO-JO Team

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:0 Volley Pszów
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:1 Floorsky Pawłowice
20.11 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 3:0 AKS Marklowice
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3:0 Top Ten ZST Rybnik
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 1:3 Fundacja SET-MIX
maly olo
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 19 lis 2018, o 16:59

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3:1
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3:0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3:0
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:0
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 157
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 19 lis 2018, o 17:16

Ave !!!

TERMIN IX

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3 : 1
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3 : 1
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0 : 3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3 : 0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3 : 0
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 0 : 3
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 19 lis 2018, o 17:55

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3:1
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3:0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3:0
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:0
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 0:3
Albion Team
dancio
 
Posty: 170
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez PiotrekJ » 19 lis 2018, o 18:00

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3:0
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3:0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3:1
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:0
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:2
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 0:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Avatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 255
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez ursinio » 19 lis 2018, o 18:25

Witam
LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 1:3
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

lIGA II
19.11 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Volley Pszów 3:0
19.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3:0
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:0
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 0:3
Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 235
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez artista » 20 lis 2018, o 09:56

LIGA 1
20.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
21.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0
21.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : INK-OGNITO 3:0
22.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
23.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
23.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

lIGA II
20.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Floorsky Pawłowice 3:0
20.11 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
20.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : AKS Marklowice 3:0
22.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
22.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Fundacja SET-MIX 0:3
artista
 
Posty: 41
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 25 lis 2018, o 13:26

Ave !!!

Podsumowanie zrobię wieczorem, tymczasem przedstawiam pary następnej kolejki

TERMIN X

LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Leśna Perła Damons Rybnik
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team Rybnik
27.11 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja SET-MIX
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Volley Pszów
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Strzelec Gorzyczki
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 25 lis 2018, o 14:24

TERMIN X

LIGA I
26.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
27.11 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 1:3
29.11 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 3:2
29.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
29.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
29.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
30.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
26.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team Rybnik 3:2
27.11 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja SET-MIX 3:1
27.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0:3
28.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Volley Pszów 3:0
29.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
29.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
30.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
rafcio
 
Posty: 81
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości