[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 8 gru 2018, o 23:44

TERMIN XII

LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:2
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3;0

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Jedynka Jankowice III 3:1
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Volley Pszów 3:0
11.12 wtorek 18.30 Albion Team : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice III 2:3
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Floorsky Pawłowice 3;2
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Strzelec Gorzyczki
1:3
Vivson
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez ursinio » 9 gru 2018, o 09:03

Witka
LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 1:3
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Jedynka Jankowice III 3:1
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Volley Pszów 3:1
11.12 wtorek 18.30 Albion Team : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice III 1:3
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Floorsky Pawłowice 3:2
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 239
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 9 gru 2018, o 13:45

LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 2:3
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Jedynka Jankowice III 3:2
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Volley Pszów 3:0
11.12 wtorek 18.30 Albion Team : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice III 1:3
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Floorsky Pawłowice 1:3
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 3:2
rafcio
 
Posty: 84
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 9 gru 2018, o 23:15

LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 2:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 3:1 INK-OGNITO
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 3:0 Impacto LKS Chałupki
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3 Jedynka Jankowice III
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 3:0 Volley Pszów
11.12 wtorek 18.30 Albion Team 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 1:3 Jedynka Jankowice III
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 1:3 Floorsky Pawłowice
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:1 Strzelec Gorzyczki
maly olo
 
Posty: 87
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 10 gru 2018, o 08:48

LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 3:1 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 3:1 INK-OGNITO
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 3:0 Impacto LKS Chałupki
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:1 Jedynka Jankowice III
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 3:0 Volley Pszów
11.12 wtorek 18.30 Albion Team 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 1:3 Jedynka Jankowice III
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 1:3 Floorsky Pawłowice
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:1 Strzelec Gorzyczki
jacek17
 
Posty: 47
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 10 gru 2018, o 09:04

LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 1:3
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Jedynka Jankowice III 3:0
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Volley Pszów 3:1
11.12 wtorek 18.30 Albion Team : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice III 2;3
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Floorsky Pawłowice 3:0
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 503
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 10 gru 2018, o 09:31

LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Jedynka Jankowice III 3:0
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Volley Pszów 3:1
11.12 wtorek 18.30 Albion Team : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:1
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice III 1:3
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Floorsky Pawłowice 1:3
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 3:2
Albion Team
dancio
 
Posty: 174
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 10 gru 2018, o 10:18

LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Jedynka Jankowice III 3:1
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Volley Pszów 3:1
11.12 wtorek 18.30 Albion Team : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice III 1:3
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Floorsky Pawłowice 3:1
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 3:1
Grammatik
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 10 gru 2018, o 14:55

LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Jedynka Jankowice III 3:2
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Volley Pszów 3:1
11.12 wtorek 18.30 Albion Team : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice III 0:3
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Floorsky Pawłowice 0:3
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 2:3
knysza
 
Posty: 48
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 10 gru 2018, o 18:52

LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Jedynka Jankowice III 3:1
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Volley Pszów 3:0
11.12 wtorek 18.30 Albion Team : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice III 0:3
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Floorsky Pawłowice 3:1
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 161
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 10 gru 2018, o 18:54

TERMIN XII

LIGA I
10.12 poniedziałek 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0
10.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 1:3
11.12 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
12.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
13.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
13.12 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
14.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
10.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Jedynka Jankowice III -------
10.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Volley Pszów 3:0
11.12 wtorek 18.30 Albion Team : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
11.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
11.12 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
13.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice III 1:3
13.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Floorsky Pawłowice 1:3
14.12 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
amator85
 
Posty: 334
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 12 gru 2018, o 08:51

Ave !!!

Spieszę donieść, że zwycięzcą tej kolejki zostaje.. dancio :)

Chciałbym też zauważyć, że ursinio po tylu latach dalej nie wie do ilu setów gramy w siatkówkę :D :D :D
Oto jego typ : "5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:2"


WYNIKI TERMINU XI

1. dancio...........................22(7)
2. amator85.......................19(5)
2. jumbo...........................19(5)
2. knysza...........................19(5)
5. Grammatik......................18(5)
5. jacek17..........................18(5)
5. maly olo.........................18(5)
8. ursinio...........................16(5)
9. PiotrekJ.........................16(4)
9. rafcio............................16(4)
11. Vivson..........................15(4)
12. Swierq..........................13(4)
13. BosSs............................11(3)


KLASYFIKACJA PO XI TERMINIE

1. dancio...........................238(59)
2. knysza...........................207(52)
3. maly olo.........................204(53)
4. jacek17..........................204(52)
5. Swierq...........................187(44)
6. rafcio............................187(43)
7. jumbo............................184(47) +2
8. BosSs.............................183(45) -1
9. PiotrekJ.........................182(43) -1
10. Grammatik.....................179(43) +1
11. Vivson...........................178(45) -1
12. amator85.......................174(41)
13. artista...........................151(38)
14. ursinio...........................85(23)
15. Lukasz_Odnova.................53(12)

pozDro
amator85
 
Posty: 334
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 12 gru 2018, o 11:58

amator85 napisał(a):Spieszę donieść, że zwycięzcą tej kolejki zostaje.. dancio :)

Chciałbym też zauważyć, że ursinio po tylu latach dalej nie wie do ilu setów gramy w siatkówkę :D :D :D
Oto jego typ : "5.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:2"



Może typował że przy stanie 1:2 zgaśnie światło i mecz się zakończy albo coś... nie wiem, ale jakby trafił to powinien dostać 100 punktów ;)
rafcio
 
Posty: 84
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 12 gru 2018, o 17:30

Kolejny raz się cieszę ale znowu nie został mi dodany bonus za trafienie 7 z 10 pozdrawiam
Albion Team
dancio
 
Posty: 174
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 16 gru 2018, o 14:09

Ave !!!

Na początek szybkie sprostowanie : dancio ja miałem wszystko dobrze policzone. Pewnie przez tę pogodę jakiś wirus zaatakował mojego kompa ;) doliczę Ci punkty przy podsumowaniu, znowu :)


TERMIN XIII

LIGA I
17.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
17.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Fundacja SET-MIX
17.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
17.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Victoria Pilchowice
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Beer Team Rybnik
18.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Albion Team
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III
amator85
 
Posty: 334
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 16 gru 2018, o 15:16

TERMIN XIII

LIGA I
17.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1:3
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
17.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Fundacja SET-MIX 3:0
17.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
17.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Victoria Pilchowice 1:3
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Beer Team Rybnik 3:0
18.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Albion Team 0:3
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:2
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 503
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 16 gru 2018, o 18:49

TERMIN XIII

LIGA I
17.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 0:3
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
17.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Fundacja SET-MIX 3:0
17.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
17.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Victoria Pilchowice 0:3
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Beer Team Rybnik 3:0
18.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 2:3
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Albion Team 1:3
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:1
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0:3
rafcio
 
Posty: 84
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 16 gru 2018, o 22:23

TERMIN XIII

LIGA I
17.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 1:3 Jedynka Jankowice II
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3 Leśna Perła Damons Rybnik
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 3:2 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
17.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:1 Fundacja SET-MIX
17.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 2:3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
17.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Victoria Pilchowice
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:0 Beer Team Rybnik
18.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 GAPa Rybnik
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 1:3 Albion Team
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0 Strzelec Gorzyczki
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice 0:3 Jedynka Jankowice III
maly olo
 
Posty: 87
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 17 gru 2018, o 09:09

Ave !!!

WYNIKI TERMINU XII

1. knysza...........................26(7)
2. dancio...........................22(5)
2. Grammatik......................22(5)
4. jacek17..........................21(4)
4. rafcio............................21(4)
6. maly olo.........................19(4)
7. amator85........................18(4)
7. ursinio...........................18(4)
9. Swierq...........................16(3)
10. Vivson..........................15(2)
11. BosSs............................14(2)


KLASYFIKACJA PO XII TERMINIE

1. dancio...........................270(64) +10pkt bonus !! (za termin XI)
2. knysza...........................233(59)
3. jacek17..........................225(56) +1
4. maly olo.........................223(57) -1
5. rafcio............................208(47) +1
6. Swierq...........................203(47) -1
7. Grammatik......................201(48) +3
8. BosSs.............................197(47)
9. Vivson............................193(47) +2
10. amator85.......................192(45) +2
11. jumbo...........................184(47) -4
12. PiotrekJ.........................182(43) -3
13. artista...........................151(38)
14. ursinio...........................103(27)
15. Lukasz_Odnova.................53(12)



TERMIN XIII

LIGA I
17.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1 : 3
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 2
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0

LIGA II
17.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Fundacja SET-MIX 3 : 0
17.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
17.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Victoria Pilchowice 0 : 3
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Beer Team Rybnik 3 : 0
18.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1 : 3
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Albion Team 1 : 3
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0 : 3


pozDro
amator85
 
Posty: 334
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 17 gru 2018, o 13:29

LIGA I
17.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1 : 3
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 1
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1

LIGA II
17.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Fundacja SET-MIX 3 : 1
17.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
17.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Victoria Pilchowice 0 : 3
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Beer Team Rybnik 3 : 0
18.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1 : 3
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Albion Team 2: 3
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0 : 3
Grammatik
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 17 gru 2018, o 17:03

LIGA I
17.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1 : 3
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0

LIGA II
17.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Fundacja SET-MIX 3 : 0
17.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
17.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Victoria Pilchowice 0 : 3
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Beer Team Rybnik 3 : 0
18.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0 : 3
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Albion Team 1 : 3
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0 : 3
jacek17
 
Posty: 47
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 17 gru 2018, o 18:19

LIGA I
17.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 0:3
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
17.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Fundacja SET-MIX 3:0
17.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
17.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Victoria Pilchowice 0:3
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Beer Team Rybnik 3:0
18.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Albion Team 1:3
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:0
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0:3
knysza
 
Posty: 48
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 17 gru 2018, o 19:03

LIGA I
17.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1:3
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
17.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Fundacja SET-MIX 3:0
17.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
17.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Victoria Pilchowice 0:3
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Beer Team Rybnik 3:0
18.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Albion Team 0:3
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:0
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0:3
Albion Team
dancio
 
Posty: 174
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 17 gru 2018, o 19:07

LIGA I
17.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 0:3
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
17.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Fundacja SET-MIX 3:1
17.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
17.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Victoria Pilchowice 0:3
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Beer Team Rybnik 3:0
18.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Albion Team 0:3
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:1
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 161
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez ursinio » 17 gru 2018, o 20:06

Witka
LIGA I
17.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 0:3
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
17.12 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Fundacja SET-MIX .......
17.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
17.12 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Victoria Pilchowice 0:3
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Beer Team Rybnik 3:0
18.12 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Albion Team 1:3
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:0
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0:3
Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 239
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 18 gru 2018, o 09:58

I

18.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 0:3
20.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans0:3
20.12 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.12 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
21.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA 2
18.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Beer Team 3:0
19.12 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Albion Team 2:3
20.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:1
21.12 piątek 20.30 AKS Marklowice : Jedynka Jankowice III 0:3
Vivson
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 1 sty 2019, o 01:21

Ave !!!

Życzę wszystkim A.D. 2019 pełnego zdrowia i zwycięstw na wszystkich płaszczyznach życia :)


WYNIKI TERMINU XIII

1. rafcio............................37(8) +10pkt bonus !!
2. amator85........................24(7)
3. knysza...........................23(7)
4. Grammatik......................22(6)
5. jacek17..........................21(6)
5. maly olo.........................21(6)
7. ursinio...........................20(6)
8. Swierq...........................18(5)
9. Vivson...........................17(5)
10. BosSs...........................17(4)
10. dancio..........................17(4)


KLASYFIKACJA PO XIII TERMINIE

1. dancio...........................287(68)
2. knysza...........................256(66)
3. jacek17..........................246(62)
4. rafcio............................245(55) +1
5. maly olo.........................244(63) -1
6. Grammatik......................223(54) +1
7. Swierq...........................221(52) -1
8. amator85........................216(52) +2
9. BosSs.............................214(51) -1
10. Vivson...........................210(52) -1
11. jumbo...........................184(47)
12. PiotrekJ.........................182(43)
13. artista...........................151(38)
14. ursinio...........................123(33)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)


TERMIN XIV

LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Jedynka Jankowice II
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Impacto LKS Chałupki
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8.01 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Volley Pszów
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Floorsky Pawłowice
amator85
 
Posty: 334
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 1 sty 2019, o 15:04

Najlepszego w nowym roku!

Czy 7 dokładnych wyników na 12 meczów (6+1) nie daje bonusu?
knysza
 
Posty: 48
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 2 sty 2019, o 07:50

TERMIN XIV

LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Jedynka Jankowice II 1:3
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
8.01 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3:0
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Volley Pszów 3:0
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Floorsky Pawłowice 3:1
rafcio
 
Posty: 84
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez ursinio » 6 sty 2019, o 10:57

Witka
LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Jedynka Jankowice II 0:3
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 2:3
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3:1
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
8.01 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3:0
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Volley Pszów 3:1
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Floorsky Pawłowice 3:1

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 239
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość