[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 6 sty 2019, o 20:24

LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Jedynka Jankowice II 0:3
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 2:3
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Impacto LKS Chałupki 3:0
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 2:3
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
8.01 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3:0
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Volley Pszów 3:0
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Floorsky Pawłowice 3:2
Vivson
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 6 sty 2019, o 23:57

Ave !!!

Bonus przysługuje za dokładne wytypowanie większej połowy meczy + 1. Jeśli w danej kolejce jest 12 meczy to liczy się 7+1


TERMIN XIV

LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3 : 1
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Jedynka Jankowice II 0 : 3
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 1
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3 : 0
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
8.01 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3 : 0
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Volley Pszów 3 : 1
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Floorsky Pawłowice 3 : 0
amator85
 
Posty: 347
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 7 sty 2019, o 09:47

LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 2:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3 Jedynka Jankowice II
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 3:0 Orton Flex-Pawłowice
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1 Impacto LKS Chałupki
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 NORD Świerklany RO-JO Team
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 INK-OGNITO
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 3:1 GAPa Rybnik
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 2:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8.01 wtorek 18.30 Albion Team 3:0 AKS Marklowice
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 3:1 Volley Pszów
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3:2 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:0 Floorsky Pawłowice
maly olo
 
Posty: 96
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 7 sty 2019, o 12:36

LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 2:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3 Jedynka Jankowice II
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 3:0 Orton Flex-Pawłowice
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1 Impacto LKS Chałupki
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 NORD Świerklany RO-JO Team
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 INK-OGNITO
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 3:2 GAPa Rybnik
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 1:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 2:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8.01 wtorek 18.30 Albion Team 3:0 AKS Marklowice
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 3:1 Volley Pszów
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 2:3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:1 Floorsky Pawłowice
Grammatik
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 7 sty 2019, o 14:08

LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3 Jedynka Jankowice II
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 3:0 Orton Flex-Pawłowice
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2 Impacto LKS Chałupki
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 NORD Świerklany RO-JO Team
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 INK-OGNITO
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 3:1 GAPa Rybnik
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8.01 wtorek 18.30 Albion Team 3:0 AKS Marklowice
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 3:0 Volley Pszów
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:1 Floorsky Pawłowice
Albion Team
dancio
 
Posty: 184
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 7 sty 2019, o 14:34

LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 2:3
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Jedynka Jankowice II 3:1
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
8.01 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3:0
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Volley Pszów 3:0
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Floorsky Pawłowice 3:1
knysza
 
Posty: 58
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 7 sty 2019, o 15:19

LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Jedynka Jankowice II 3:1
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3:1
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
8.01 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3:0
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Volley Pszów 3:0
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Floorsky Pawłowice 3:0
jacek17
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 7 sty 2019, o 17:23

LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Jedynka Jankowice II 3:2
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3:1
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
8.01 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3:0
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Volley Pszów 3:0
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Floorsky Pawłowice 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 168
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 7 sty 2019, o 20:23

LIGA I
7.01 poniedziałek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
8.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 2:3
8.01 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Jedynka Jankowice II 3:1
9.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
9.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
10.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
11.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
11.01 piątek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

LIGA II
7.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik
7.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
8.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
8.01 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3:0
8.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Volley Pszów 3:0
10.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
11.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Floorsky Pawłowice 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 506
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 13 sty 2019, o 14:03

Ave !!!

W tej kolejce gdzie było bardzo dużo grania, największymi zwycięzcami są ursinio oraz Grammatik. Gratuluję !


WYNIKI TERMINU XIV

1. ursinio...........................46(11) +10pkt bonus !!
2. Grammatik......................45(10) +10pkt bonus !!
3. maly olo.........................32(9)
4. Vivson............................31(9)
5. Swierq............................31(8)
6. dancio............................30(8)
7. amator85.........................29(8)
7. jacek17...........................29(8)
9. rafcio.............................27(7)
10. knysza..........................26(7)
11. BosSs............................23(6)


KLASYFIKACJA PO XIV TERMINIE

1. dancio...........................317(76)
2. knysza...........................282(73)
3. maly olo.........................276(72) +2
4. jacek17..........................275(70) -1
5. rafcio............................272(62) -1
6. Grammatik......................268(64)
7. Swierq...........................252(60)
8. amator85........................245(60)
9. Vivson............................241(61) +1
10. BosSs............................237(57) -1
11. jumbo...........................184(47)
12. PiotrekJ.........................182(43)
13. ursinio...........................169(44) +1
14. artista...........................151(38) -1
15. Lukasz_Odnova..................53(12)


TERMIN XV

LIGA 1
14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice

pozDro
amator85
 
Posty: 347
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 13 sty 2019, o 14:35

LIGA 1
14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:1
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:2
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team 1:3
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX 0:3
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:1
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 506
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 13 sty 2019, o 15:04

LIGA 1
14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team 1:3
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX 0:3
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:1
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
rafcio
 
Posty: 92
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 13 sty 2019, o 15:28

LIGA 1
14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 2:3
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 2:3

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team 0:3
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX 0:3
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 168
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez ursinio » 13 sty 2019, o 21:39

Witka
14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team 2:3
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX 0:3
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 245
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 13 sty 2019, o 23:20

LIGA 1
14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team 1:3
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX 0:3
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
Ostatnio edytowano 14 sty 2019, o 14:44 przez jacek17, łącznie edytowano 1 raz
jacek17
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 14 sty 2019, o 10:46

LIGA 1
14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team 2:3
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX 0:3
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
Grammatik
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 14 sty 2019, o 12:43

Ave !!!

TERMIN XV

LIGA 1
14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3 : 1
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 1
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 0
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team 1 : 3
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III 0 : 3
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX 0 : 3
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1 : 3
amator85
 
Posty: 347
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 14 sty 2019, o 14:47

LIGA 1
14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team 2:3
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX 0:3
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
knysza
 
Posty: 58
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 14 sty 2019, o 18:08

LIGA 1
14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team 1:3
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX 0:3
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 0:3
Albion Team
dancio
 
Posty: 184
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 14 sty 2019, o 19:33

1
14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 2:3

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team 2:3
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX 0:3
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:1
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 0:3
Vivson
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 14 sty 2019, o 20:17

14.01 poniedziałek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : INK-OGNITO 3:0
14.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
15.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
15.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
17.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.01 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
17.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2

LIGA II
14.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
14.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Albion Team 3:2
14.01 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Fundacja SET-MIX 0:3
15.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
16.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
17.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 3:1
17.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 0:3
maly olo
 
Posty: 96
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 20 sty 2019, o 12:49

Ave !!!


WYNIKI TERMINU XV

1. Swierq...........................27(8)
2. ursinio...........................24(7)
3. jacek17..........................23(7)
4. dancio............................21(6)
4. knysza............................21(6)
6. rafcio.............................21(5)
7. amator85.........................20(5)
8. BosSs..............................19(5)
9. Grammatik.......................18(5)
10. Vivson............................16(4)
11. maly olo.........................15(4)


KLASYFIKACJA PO XV TERMINIE

1. dancio...........................338(82)
2. knysza...........................303(79)
3. jacek17..........................298(77) +1
4. rafcio............................293(67) +1
5. maly olo.........................291(76) -2
6. Grammatik......................286(69)
7. Swierq...........................279(68)
8. amator85........................265(65)
9. Vivson............................257(65)
10. BosSs............................256(62)
11. ursinio...........................193(51) +2
12. jumbo...........................184(47) -1
13. PiotrekJ.........................182(43) -1
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)


TERMIN XVI

LIGA I
21.01 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : INK-OGNITO
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : AKS Marklowice
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : GAPa Rybnik
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Volley Pszów
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Albion Team
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Top Ten Rybnik


pozDro
amator85
 
Posty: 347
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 20 sty 2019, o 13:09

TERMIN XVI

LIGA I
21.01 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 2:3
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : INK-OGNITO 1:3
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 3:1

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice 3:0
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : AKS Marklowice 3:1
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Volley Pszów 3:0
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Albion Team 1:3
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Top Ten Rybnik 3:1
rafcio
 
Posty: 92
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 20 sty 2019, o 15:33

LIGA I
21.01 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : INK-OGNITO 3:1
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 3:1

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice 3:0
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : AKS Marklowice 3:0
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : GAPa Rybnik 3:1
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Volley Pszów 3:0
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Albion Team 0:3
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Top Ten Rybnik 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 168
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 20 sty 2019, o 21:59

LIGA I
21.01 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 3:2 INK-OGNITO
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 1:3 Leśna Perła Damons Rybnik
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 3:0 Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:0 Floorsky Pawłowice
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:0 AKS Marklowice
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 3:0 GAPa Rybnik
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0 Volley Pszów
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 1:3 Albion Team
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:0 Top Ten Rybnik
maly olo
 
Posty: 96
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez ursinio » 20 sty 2019, o 22:30

Witka
LIGA I
21.01 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : INK-OGNITO 0:3
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3:2
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice 3:0
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : AKS Marklowice 3:0
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : GAPa Rybnik 3:1
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Volley Pszów 3:0
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Albion Team 2:3
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Top Ten Rybnik 3:0
Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 245
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 21 sty 2019, o 08:58

TERMIN XVI

LIGA I
21.01 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : INK-OGNITO 3:0
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice 3:0
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : AKS Marklowice 3:0
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Volley Pszów 3:0
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Albion Team 1:3
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Top Ten Rybnik 3:1
jacek17
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 21 sty 2019, o 13:56

TERMIN XVI

LIGA I
21.01 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : INK-OGNITO 3:1
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 3:1

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice 3:0
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : AKS Marklowice 3:0
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Volley Pszów 3:0
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Albion Team 0:3
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Top Ten Rybnik 3:1
knysza
 
Posty: 58
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 21 sty 2019, o 14:04

LIGA I
21.01 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : INK-OGNITO 3:1
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 3:1

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice 3:1
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : AKS Marklowice 3:0
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : GAPa Rybnik 3:2
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Volley Pszów 3:0
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Albion Team 1:3
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Top Ten Rybnik 3:0
Grammatik
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 21 sty 2019, o 16:08

LIGA I
21.01 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : INK-OGNITO 3:0
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 3:0

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice 3:0
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : AKS Marklowice 3:0
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Volley Pszów 3:0
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Albion Team 1:3
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Top Ten Rybnik 3:2
Albion Team
dancio
 
Posty: 184
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości