[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 21 sty 2019, o 16:38

I
21.01 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : INK-OGNITO 3:0
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 3:1

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice 3:0
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : AKS Marklowice 3:0
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : GAPa Rybnik 3:2
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Volley Pszów 3:0
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Albion Team 1:3
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Top Ten Rybnik 3:2
Vivson
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 21 sty 2019, o 18:30

SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice 3 : 0
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 21 sty 2019, o 18:35

TERMIN XVI

LIGA I
21.01 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : INK-OGNITO 3 : 1
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 0
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice 3 : 0
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : AKS Marklowice 3 : 0
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Volley Pszów 3 : 0
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Albion Team 1 : 3
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Top Ten Rybnik 3 : 0


pozDro
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 22 sty 2019, o 07:09

poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
22.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : INK-OGNITO 1:3
23.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
24.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
24.01 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
25.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
25.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 3:2

LIGA II
21.01 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Floorsky Pawłowice
21.01 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : AKS Marklowice
22.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
22.01 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : GAPa Rybnik 1:3
22.01 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Volley Pszów 3:0
24.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Albion Team 3:2
25.01 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Top Ten Rybnik 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 506
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 27 sty 2019, o 15:07

Ave !!!

WYNIKI TERMINU XVI

1. knysza............................34(7) +10pkt bonus !!
2. Grammatik.......................22(6)
3. Swierq............................22(6)
4. amator85.........................20(5)
4. jacek17...........................20(5)
4. maly olo..........................20(5)
4. Vivson.............................20(5)
8. dancio.............................18(4)
9. ursinio.............................17(4)
10. rafcio............................16(4)
11. BosSs.............................10(2)


KLASYFIKACJA PO XVI TERMINIE

1. dancio...........................356(86)
2. knysza...........................337(86)
3. jacek17..........................318(82)
4. maly olo.........................311(81) +1
5. rafcio............................309(71) -1
6. Grammatik......................308(75)
7. Swierq...........................301(74)
8. amator85........................285(70)
9. Vivson............................277(70)
10. BosSs............................266(64)
11. ursinio...........................210(55)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)



TERMIN XVII

LIGA I
28.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik

LIGA II
28.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Strzelec Gorzyczki
29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
29.01 wtorek 18.30 Albion Team : Beer Team Rybnik
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Jedynka Jankowice III
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Volley Pszów


pozDro
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 27 sty 2019, o 15:34

TERMIN XVII

LIGA I
28.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2

LIGA II
28.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:2
29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
29.01 wtorek 18.30 Albion Team : Beer Team Rybnik 3:1
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:0
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Volley Pszów 3:0
rafcio
 
Posty: 87
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 27 sty 2019, o 16:18

TERMIN XVII

LIGA I
28.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
28.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
29.01 wtorek 18.30 Albion Team : Beer Team Rybnik 3:0
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:0
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Volley Pszów 3:0
jacek17
 
Posty: 51
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 27 sty 2019, o 17:51

TERMIN XVII

LIGA I
28.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
28.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
29.01 wtorek 18.30 Albion Team : Beer Team Rybnik 3:0
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:0
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Volley Pszów 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 163
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 27 sty 2019, o 20:05

LIGA I
28.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
28.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
29.01 wtorek 18.30 Albion Team : Beer Team Rybnik 3:0
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0;3
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:1
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Volley Pszów 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 506
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 27 sty 2019, o 22:15

LIGA I
28.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 1:3 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 Impacto LKS Chałupki
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik

LIGA II
28.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik 2:3 Strzelec Gorzyczki
29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
29.01 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 Beer Team Rybnik
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 0:3 Jedynka Jankowice III
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:0 Victoria Pilchowice
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0 Volley Pszów
maly olo
 
Posty: 90
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 28 sty 2019, o 04:00

LIGA I
28.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski1:3
29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
28.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
29.01 wtorek 18.30 Albion Team : Beer Team Rybnik 3:1
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3;2
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Volley Pszów 3:1
Vivson
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 28 sty 2019, o 08:47

TERMIN XVII

LIGA I
28.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
28.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:2
29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
29.01 wtorek 18.30 Albion Team : Beer Team Rybnik 3:0
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:0
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Volley Pszów 3:1
knysza
 
Posty: 52
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 28 sty 2019, o 10:35

LIGA I
28.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
28.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
29.01 wtorek 18.30 Albion Team : Beer Team Rybnik 3:0
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:0
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Volley Pszów 3:1
Albion Team
dancio
 
Posty: 177
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 28 sty 2019, o 10:44

LIGA I
28.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 1:3 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 Impacto LKS Chałupki
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik

LIGA II
28.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik 3:2 Strzelec Gorzyczki
29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
29.01 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 Beer Team Rybnik
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 1:3 Jedynka Jankowice III
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:0 Victoria Pilchowice
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1 Volley Pszów
Grammatik
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 28 sty 2019, o 16:10

TERMIN XVII

LIGA I
28.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1 : 3
29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0

LIGA II
28.01 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
29.01 wtorek 18.30 Albion Team : Beer Team Rybnik 3 : 0
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 : 3
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3 : 0
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Volley Pszów 3 : 0
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez ursinio » 29 sty 2019, o 12:20

Witam

29.01 wtorek 18.30 INK-OGNITO : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
29.01 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
30.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
31.01 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
1.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0

LIGA II

29.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
29.01 wtorek 18.30 Albion Team : Beer Team Rybnik 3 : 0
29.01 wtorek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
30.01 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
31.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Jedynka Jankowice III 0 : 3
1.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3 : 1
1.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Volley Pszów 3 : 0
Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 241
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 3 lut 2019, o 16:30

Ave !!!

Ta kolejka obfitowała w jednostronne (co nie znaczy że nie zacięte) spotkaniaoraz rekordową liczbę bonusów. Zazdroszczę..

WYNIKI TERMINU XVII

1. Swierq............................39(9) +10pkt bonus !!
2. maly olo..........................37(8) +10pkt bonus !!
3. jacek17...........................36(8) +10pkt bonus !!
3. knysza............................36(8) +10pkt bonus !!
5. amator85.........................25(7)
6. rafcio.............................24(7)
7. ursinio............................23(7)
8. BosSs..............................23(6)
8. dancio.............................23(6)
8. Vivson.............................23(6)
11. Grammatik......................22(6)


KLASYFIKACJA PO XVII TERMINIE

1. dancio...........................379(92)
2. knysza...........................373(94)
3. jacek17..........................354(90)
4. maly olo.........................348(89)
5. Swierq...........................340(83) +2
6. rafcio............................333(78) -1
7. Grammatik......................330(81) -1
8. amator85........................310(77)
9. Vivson............................300(76)
10. BosSs............................289(70)
11. ursinio..........................233(62)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)



TERMIN XVIII

LIGA I
4.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Orton Flex-Pawłowice
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Top Ten Rybnik
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : GAPa Rybnik
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Albion Team
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : AKS Marklowice
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik


pozDro
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 3 lut 2019, o 19:26

LIGA I
4.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO 1:3 Impacto LKS Chałupki
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3 Dwójka Świerklany Projtrans
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0 Orton Flex-Pawłowice
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 1:3 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Jedynka Jankowice II

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:0 Top Ten Rybnik
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:1 Victoria Pilchowice
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 1:3 GAPa Rybnik
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:1 Albion Team
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 GAPa Rybnik
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:0 AKS Marklowice
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 1:3 Victoria Pilchowice
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:1 Beer Team Rybnik
maly olo
 
Posty: 90
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 3 lut 2019, o 19:36

poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO 3:1 Impacto LKS Chałupki
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1 Orton Flex-Pawłowice
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Jedynka Jankowice II

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:0 Top Ten Rybnik
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:0 Victoria Pilchowice
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 GAPa Rybnik
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:1 Albion Team
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice 0:3 GAPa Rybnik
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:0 AKS Marklowice
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 3:2 Victoria Pilchowice
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:1 Beer Team Rybnik
Vivson
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 3 lut 2019, o 23:12

TERMIN XVIII

LIGA I
4.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 1
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0 : 3
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 1 : 3

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Top Ten Rybnik 3 : 0
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 0
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : GAPa Rybnik 1 : 3
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Albion Team 3 : 1
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1 : 3
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : AKS Marklowice 3 : 0
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1 : 3
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3 : 0
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 4 lut 2019, o 08:21

LIGA I
4.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 1
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0 : 3
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0 : 3

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Top Ten Rybnik 3 : 0
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 0
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : GAPa Rybnik 1 : 3
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Albion Team 3 : 1
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0 : 3
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : AKS Marklowice 3 : 0
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1 : 3
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3 : 0
jacek17
 
Posty: 51
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 4 lut 2019, o 10:21

XVIII

LIGA I
4.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chał5upki 3:1
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Orton Flex-Pawłowice 3:0
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Top Ten Rybnik 3:0
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : GAPa Rybnik 1:3
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Albion Team 3:1
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : AKS Marklowice 3:0
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 506
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 4 lut 2019, o 11:12

LIGA I
4.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1:3
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Orton Flex-Pawłowice 3:0
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Top Ten Rybnik 3:0
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : GAPa Rybnik 1:3
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Albion Team 3:0
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : AKS Marklowice 3:0
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 163
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 4 lut 2019, o 12:05

LIGA I
4.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO 2:3 Impacto LKS Chałupki
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3 Dwójka Świerklany Projtrans
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0 Orton Flex-Pawłowice
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 1:3 Jedynka Jankowice II

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:0 Top Ten Rybnik
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:0 Victoria Pilchowice
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 1:3 GAPa Rybnik
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:0 Albion Team
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice 1:3 GAPa Rybnik
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:0 AKS Marklowice
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 3:1 Victoria Pilchowice
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:1 Beer Team Rybnik
Grammatik
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 4 lut 2019, o 12:42

TERMIN XVIII

LIGA I
4.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1:3
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Orton Flex-Pawłowice 3:0
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Top Ten Rybnik 3:0
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:0
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : GAPa Rybnik 3:2
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Albion Team 3:1
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : AKS Marklowice 3:0
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
rafcio
 
Posty: 87
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 4 lut 2019, o 15:09

LIGA I
4.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 1
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0 : 3
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0 : 3

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Top Ten Rybnik 3 : 0
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 0
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : GAPa Rybnik 1 : 3
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Albion Team 1 : 3
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1 : 3
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : AKS Marklowice 3 : 0
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 3 : 2
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3 : 1
Albion Team
dancio
 
Posty: 177
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez ursinio » 4 lut 2019, o 17:18

Witka
I liga
4.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 3:2
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Orton Flex-Pawłowice 3:0
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Top Ten Rybnik 3:0
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : GAPa Rybnik 0:3
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Albion Team 3:1
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : AKS Marklowice 3:0
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 1:3

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 241
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 4 lut 2019, o 17:25

LIGA I
4.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 1
5.02 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
5.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
7.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
7.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
7.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0 : 3
8.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0 : 3

LIGA II
4.02 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Top Ten Rybnik 3 : 0
4.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 0
4.02 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : GAPa Rybnik 2 : 3
5.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Albion Team 3 : 1
5.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0 : 3
6.02 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : AKS Marklowice 3 : 0
7.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1 : 3
8.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
8.02 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3 : 1
knysza
 
Posty: 52
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 10 lut 2019, o 20:32

Ave !!!

Przeoczyłbym fakt, że mimo rozpoczynających się jutro ferii niektórzy nasi koledzy grają dalej :)
Mecz ten proponuję doliczyć do pierwszej kolejki po feriach.
Jeśli termin jakiegoś meczu przełożonego urodzi się na dniach i zostanie rozegrany przez ferie to wrzucajcie go dla reszty



WYNIKI TERMINU XVIII

1. dancio............................26(6)
2. rafcio.............................25(6)
3. amator85........................22(5)
3. Grammatik......................22(5)
3. jacek17..........................22(5)
3. knysza............................22(5)
7. maly olo..........................21(5)
7. Vivson............................21(5)
9. Swierq............................20(4)
10. BosSs............................19(4)
11. ursinio...........................18(4)


KLASYFIKACJA PO XVIII TERMINIE

1. dancio...........................405(98)
2. knysza...........................395(99)
3. jacek17.........................376(95)
4. maly olo.........................369(94)
5. Swierq...........................360(87)
6. rafcio............................358(84)
7. Grammatik......................352(86)
8. amator85........................332(82)
9. Vivson............................321(81)
10. BosSs...........................308(74)
11. ursinio..........................251(66)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)





TERMIN XIX

LIGA I
11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice
26.02 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki

LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III


pozDro
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 11 lut 2019, o 07:42

11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3-0
jacek17
 
Posty: 51
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości