[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby PiotrekJ » 1 Oct 2018, o 23:52

LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 1:3
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0

II LIGA

2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1:3
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 1:3
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 7 Oct 2018, o 13:17

Ave !!!
Podaję zestaw par na III termin, wyniki poprzednigo zrobię wieczorem ;D

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice

pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Swierq » 7 Oct 2018, o 15:03

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 1:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 0:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:2
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 2:3
Last edited by Swierq on 7 Oct 2018, o 15:40, edited 1 time in total.
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 7 Oct 2018, o 15:34

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 2:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 1:3
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 7 Oct 2018, o 15:37

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO 1:3 Jedynka Jankowice II
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2 Dwójka Świerklany Projtrans
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:0 AKS Marklowice
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:2 Top Ten ZST Rybnik
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:2 GAPa Rybnik
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 0:3 Albion Team
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3 Floorsky Pawłowice
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:2 Victoria Pilchowice
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby BosSs » 7 Oct 2018, o 16:12

poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2;3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0;3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3:1
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 7 Oct 2018, o 20:14

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 0:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:2
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 8 Oct 2018, o 10:21

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 1:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 2:3
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 2:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 2:3
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Vivson » 8 Oct 2018, o 15:18

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
Vivson
 
Posts: 36
Joined: 17 Dec 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jumbo » 8 Oct 2018, o 15:48

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3:0
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
jumbo
 
Posts: 56
Joined: 25 Sep 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 8 Oct 2018, o 16:26

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby artista » 8 Oct 2018, o 16:26

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3:2
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:1
artista
 
Posts: 41
Joined: 6 Oct 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 8 Oct 2018, o 16:40

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 8 Oct 2018, o 21:45

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik -----
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 1 : 3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice -----
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik -----
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle -----
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3 : 1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3 : 1
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3 : 1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Lukasz_Odnova » 9 Oct 2018, o 07:46

LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0-3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2

LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3;0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:2
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:2
Lukasz_Odnova
 
Posts: 21
Joined: 15 Jun 2013, o 16:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 9 Oct 2018, o 20:38

Ave !!!
W końcu znalazłem chwilkę na zaległości

WYNIKI TERMINU II

1. Vivson...........................23(6)
2. artista...........................22(5)
2. knysza...........................22(5)
4. Swierq...........................20(4)
5. PiotrekJ.........................19(5)
6. amator85........................19(4)
6. dancio............................19(4)
6. jacek17..........................19(4)
9. maly olo.........................18(4)
10. jumbo...........................18(3)
11. BosSs............................17(3)
12. Lukasz_Odnova................14(3)
13. rafcio............................14(2)
14. Grammatik......................13(2)


KLASYFIKACJA PO II TERMINIE

1. artista...........................46(12) +1
2. PiotrekJ.........................44(12) -1
3. amator85........................43(10)
4. Vivson...........................42(11) +6
5. Swierq...........................42(10)
6. maly olo.........................41(11) -2
7. dancio............................41(10) -2
7. jacek17..........................41(10) -2
9. knysza............................40(10) +3
10. jumbo...........................40(9) -5
11. rafcio............................36(8) -6
12. BosSs.............................35(8)
13. Grammatik......................32(7) -3
14. Lukasz_Odnova.................29(7)
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby PiotrekJ » 10 Oct 2018, o 14:33

I Liga
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0 : 3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3

II liga
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3 : 1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3 : 1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 13 Oct 2018, o 13:27

Ave !!!
Wyniki prześlę trochę później


TERMIN IV

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II

pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 13 Oct 2018, o 19:13

Ave !!!

WYNIKI TERMINU III

1. maly olo.........................25(7)
2. rafcio.............................24(7)
3. Grammatik......................22(6)
4. jacek17...........................20(5)
4. knysza............................20(5)
4. Swierq............................20(5)
7. Vivson............................19(5)
8. artista............................18(4)
9. dancio............................17(3)
10. jumbo...........................16(4)
11. BosSs............................15(3)
12. Lukasz_Odnova................12(2)
13. amator85........................9(2)
14. PiotrekJ..........................5(0)


KLASYFIKACJA PO III TERMINIE

1. maly olo........................66(18) +5
2. artista...........................64(16) -1
3. Swierq...........................62(15) +2
4. Vivson...........................61(16)
5. jacek17..........................61(15) +2
6. knysza...........................60(15) +3
6. rafcio............................60(15) +5
8. dancio...........................58(13) -1
9. jumbo............................56(13) +1
10. Grammatik....................54(13) +3
11. amator85......................52(12) -8
12. BosSs............................50(11)
13. PiotrekJ........................49(12) -11
14. Lukasz_Odnova...............41(9)
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 13 Oct 2018, o 19:35

TERMIN IV

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 2:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Vivson » 14 Oct 2018, o 13:29

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 2:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:2
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Vivson
 
Posts: 36
Joined: 17 Dec 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby ursinio » 14 Oct 2018, o 17:18

Witka
Jak to mówią lepiej późno, niż wcale :D

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 1:3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 2:3
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 14 Oct 2018, o 17:33

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby BosSs » 14 Oct 2018, o 20:03

I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 1:3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 14 Oct 2018, o 21:05

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 2:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 1:3
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Lukasz_Odnova » 15 Oct 2018, o 09:04

TERMIN IV

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:1
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:0
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Lukasz_Odnova
 
Posts: 21
Joined: 15 Jun 2013, o 16:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 15 Oct 2018, o 10:20

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 2:3
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 15 Oct 2018, o 14:35

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 2:3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jumbo » 15 Oct 2018, o 16:01

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 1:3
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
jumbo
 
Posts: 56
Joined: 25 Sep 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 15 Oct 2018, o 16:02

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:2
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests