Page 13 of 13

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 22 Apr 2019, o 19:09
by amator85
Ave !!!

Takiej kolejki już dawno nie mieliśmy..


WYNIKI TERMINU XXVI

1. Grammatik......................8(2)
2. rafcio............................5(1)
3. dancio...........................4(1)
4. knysza...........................3(1)
5. jacek17..........................3(0)
6. amator85........................1(0)


KLASYFIKACJA PO XXVI TERMINIE

1. dancio...........................537(130)
2. knysza...........................509(125)
3. jacek17.........................507(128)
4. rafcio............................493(116)
5. Grammatik......................488(118)
5. maly olo.........................480(120)
7. Swierq...........................431(103)
8. amator85........................427(103)
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................330(85)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 22 Apr 2019, o 19:13
by amator85
TERMIN XXVII

LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 22 Apr 2019, o 20:33
by rafcio
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:1
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 2:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:2
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 23 Apr 2019, o 08:07
by jacek17
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:1
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 23 Apr 2019, o 09:16
by dancio
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 23 Apr 2019, o 10:19
by Grammatik
LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 3:1
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 23 Apr 2019, o 14:42
by amator85
TERMIN XXVII

LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3 : 0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3 : 1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 1

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0 : 3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3 : 1
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 1 : 3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3 : 0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 23 Apr 2019, o 16:10
by ursinio
Liga 1
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 2:3
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:2
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0

LIGA II
23.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 3:1
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3

Pozdro
Ursus

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 23 Apr 2019, o 18:40
by knysza
23.04 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 24 Apr 2019, o 13:39
by knysza
reszta

LIGA I
24.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.04 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
25.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1

LIGA II

24.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten Rybnik 2:3
25.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Volley Pszów 3:0
25.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
26.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 28 Apr 2019, o 15:23
by amator85
Ave !!!

W tej kolejce zawiodło kilku moich faworytów, nie poszło też liderom typera ;)


WYNIKI TERMINU XXVIi

1. jacek17.........................12(3)
1. ursinio..........................12(3)
3. amator85.......................10(2)
3. Grammatik.....................10(2)
5. knysza...........................9(2)
6. rafcio............................7(1)
7. dancio...........................6(0)


KLASYFIKACJA PO XXVII TERMINIE

1. dancio...........................543(130)
2. jacek17.........................519(131) +1
3. knysza...........................518(127) -1
4. rafcio............................500(117)
5. Grammatik......................498(120)
6. maly olo.........................480(120)
7. amator85........................437(105) +1
8. Swierq...........................431(103) -1
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................342(88)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)


TERMIN XXVIII

LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 28 Apr 2019, o 16:09
by rafcio
TERMIN XXVIII

LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 0:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 3:1
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 3:1
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 29 Apr 2019, o 07:29
by jacek17
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 29 Apr 2019, o 10:20
by Grammatik
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 29 Apr 2019, o 15:58
by knysza
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 29 Apr 2019, o 17:39
by dancio
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 6 May 2019, o 08:43
by ursinio
Witka
TERMIN XXVIII

LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 0:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 1:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 3:1
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 2:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3

Pozdro
Ursus

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 6 May 2019, o 08:52
by Grammatik
LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:1
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 1:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 2:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 6 May 2019, o 12:38
by jacek17
LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 6 May 2019, o 17:24
by knysza
LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 2:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1:3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 0:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 6 May 2019, o 19:20
by amator85
Ave !!!

TERMIN XXVIII

LIGA I
29.04 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki -----
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2 : 3
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2 : 3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0 : 3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki -----
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 3 : 1
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3 : 1
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0 : 3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 0 : 3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1 : 3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1 : 3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1 : 3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 6 May 2019, o 20:02
by dancio
LIGA I
6.05 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.05 wtorek 18.30 INK-OGNITO : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
9.05 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
10.05 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
10.05 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
6.05 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Strzelec Gorzyczki 3:0
6.05 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Beer Team Rybnik 1:3
7.05 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
7.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Albion Team 0:3
8.05 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Fundacja SET-MIX 1:3
9.05 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten Rybnik 1:3
9.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Jedynka Jankowice III 1:3
10.05 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 12 May 2019, o 17:37
by amator85
Ave !!!

Gratuluję wszystkim, którzy w tym sezonie czują się zwycięzcami, natomiast przegranym i spadkowiczom życzę wyciągnięcia konstruktywnych wniosków :)
Co do typerów to dla mnie największym zaskoczeniem w ostatniej kolejce jest ursinio, który... nie typował zwycięstwa swojej drużyny !! miałeś przecieki? :D :D
Ostatnią kolejkę najlepiej obstawił zwycięzca tego sezonu czyli dancio. Gratuluję i dziękuję wszystkim za zabawę.


WYNIKI TERMINU XXVIII

1. dancio...........................24(6)
2. ursinio...........................23(6)
3. knysza...........................22(5)
4. Grammatik.....................19(4)
5. amator85.......................17(4)
6. jacek17.........................14(2)
7. rafcio............................13(3)


KLASYFIKACJA KOŃCOWA TYPERA 2018/2019

1. dancio...........................567(136)
2. knysza...........................540(132) +1
3. jacek17..........................533(133) -1
4. Grammatik......................517(124) +1
5. rafcio............................513(120) -1
6. maly olo.........................480(120)
7. amator85........................454(109) +1
8. Swierq...........................431(103) -1
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................365(94)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)


pozDro

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 12 May 2019, o 21:09
by amator85
Przeoczyłem fakt, że do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz. Śmiało możecie typować, natomiast końcowy wygląd tabeli może się zmienić tylko i wyłącznie na miejscach 12-13 o ile PiotrekJ trafi za 3pkt a jumbo nie wróci do zabawy :p

14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 13 May 2019, o 07:28
by Grammatik
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 2:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 13 May 2019, o 21:02
by amator85
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 13 May 2019, o 21:13
by knysza
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia w sobotę na turnieju finałowym!

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 13 May 2019, o 21:35
by ursinio
Siemka
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3

A jak :D
Pozdro 4all

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostPosted: 14 May 2019, o 08:44
by jacek17
14.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 2:3

Dzięki również za ten sezon i do soboty ;)