[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby artista » 15 Oct 2018, o 16:24

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 2:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 2:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
artista
 
Posts: 41
Joined: 6 Oct 2009, o 20:47
Płeć: M


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby PiotrekJ » 15 Oct 2018, o 16:39

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 1:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 2:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 1:3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Swierq » 15 Oct 2018, o 17:05

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 2:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 1:3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 15 Oct 2018, o 18:06

15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 16 Oct 2018, o 13:14

TERMIN IV

LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0 : 3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3 : 1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 1

LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 1 : 3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0 : 3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3 : 1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3 : 1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 20 Oct 2018, o 22:29

Ave !!!

WYNIKI TERMINU IV

1. BosSs.............................22(6)
1. knysza............................22(6)
3. amator85........................21(6)
4. rafcio.............................19(5)
5. Grammatik......................18(4)
5. Vivson............................18(4)
7. Swierq............................17(4)
8. dancio............................16(4)
8. jacek17...........................16(4)
8. maly olo..........................16(4)
11. PiotrekJ.........................16(3)
12. ursinio...........................15(4)
13. jumbo............................13(3)
14. artista............................13(2)
15. Lukasz_Odnova.................12(3)


KLASYFIKACJA PO IV TERMINIE


1. knysza...........................82(21) +5
2. maly olo........................80(22) -1
3. rafcio............................79(20) +3
3. Vivson...........................79(20) +1
5. Swierq...........................79(19) -2
6. artista...........................77(19) -4
6. jacek17..........................77(19) -1
8. dancio............................74(17)
9. amator85........................73(18) +2
10. BosSs............................72(17) +2
10. Grammatik.....................72(17)
12. jumbo...........................69(16) -3
13. PiotrekJ........................65(15)
14. Lukasz_Odnova................53(12)
15. ursinio...........................15(4)
[/color]
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 20 Oct 2018, o 22:35

TERMIN V

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik


pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 21 Oct 2018, o 09:22

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3-2
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3-1
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3-1
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3-0
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3-0

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice 3-0
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 3-1
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 0-3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 3-1
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3-2
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3-0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3-1
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby BosSs » 21 Oct 2018, o 10:39

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice 3:0
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 3:1
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 1:3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 3:0
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 0;3
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:1
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:0
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 21 Oct 2018, o 11:05

TERMIN V

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice 3:1
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 3:0
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 0:3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 3:0
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 2:3
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 21 Oct 2018, o 17:32

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 2:3 Impacto LKS Chałupki
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 3:0 Jedynka Jankowice II
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO 3:1 NORD Świerklany RO-JO Team
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:0 Victoria Pilchowice
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:1 Beer Team Rybnik
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Albion Team
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:1 Fundacja SET-MIX
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice 3:1 Top Ten ZST Rybnik
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0 AKS Marklowice
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3 GAPa Rybnik
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 22 Oct 2018, o 07:30

TERMIN V

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice 3:0
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 3:0
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 0:3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 3:0
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Swierq » 22 Oct 2018, o 08:56

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice 3:0
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 3:1
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 0:3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 3:0
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 22 Oct 2018, o 11:53

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:2
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice 3:0
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 3:1
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 0:3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 3:2
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 2:3
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 2:3
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 22 Oct 2018, o 13:10

Ave !!!

TERMIN V

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3 : 1
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice 3 : 0
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 3 : 0
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 1 : 3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 3 : 0
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3 : 0

pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jumbo » 22 Oct 2018, o 14:43

czolem
TERMIN V

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3 : 0
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice 3 : 0
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 1 : 3
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 1 : 3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 1 :3
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3 : 0

no i do zaś
jumbo
 
Posts: 56
Joined: 25 Sep 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby artista » 22 Oct 2018, o 15:35

TERMIN V
LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3 : 0
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 :1
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice 3 : 0
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 3 : 0
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 0 : 3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 3 :0
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3 : 1
artista
 
Posts: 41
Joined: 6 Oct 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Vivson » 22 Oct 2018, o 17:16

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3-2
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3-1
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3-2
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3-2
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3-0
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3-0

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice 3-1
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 3-1
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 0-3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 2-3
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3-2
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3-0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3-1
Vivson
 
Posts: 36
Joined: 17 Dec 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 22 Oct 2018, o 17:37

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
22.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Victoria Pilchowice
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 3:0
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 0:3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 3:1
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:2
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby PiotrekJ » 22 Oct 2018, o 18:33

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 1:3
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 0:3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 3:1
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby ursinio » 22 Oct 2018, o 20:25

LIGA I
22.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
24.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 2:3
25.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
25.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
25.10 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
25.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
22.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Beer Team Rybnik 3:1
22.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Albion Team 0:3
23.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Fundacja SET-MIX 3:0
24.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 2:3
25.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
26.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 28 Oct 2018, o 13:14

Ave !!!

TERMIN VI

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II :
Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Swierq » 28 Oct 2018, o 14:55

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 28 Oct 2018, o 17:34

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:2
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 28 Oct 2018, o 18:10

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:0
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby PiotrekJ » 28 Oct 2018, o 20:31

TERMIN VI

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II :
Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby BosSs » 28 Oct 2018, o 21:02

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:2
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 28 Oct 2018, o 22:12

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II 2:3
Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2 NORD Świerklany RO-JO Team
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik3:0 INK-OGNITO
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
30.10 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 Victoria Pilchowice
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 29 Oct 2018, o 09:18

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:2
Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 2:3 NORD Świerklany RO-JO Team
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik3:0 INK-OGNITO
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
30.10 wtorek 18.30 Albion Team 3:2 Victoria Pilchowice
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 29 Oct 2018, o 11:38

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:2
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest