Strona 4 z 7

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 29 paź 2018, o 12:33
przez jacek17
LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:1

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 29 paź 2018, o 17:20
przez Vivson
LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans0:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II :
Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski3:2
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team3:1
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 29 paź 2018, o 17:40
przez ursinio
LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II :
Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INKOGNITO 3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
Pozdro
Ursinio

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 29 paź 2018, o 18:47
przez amator85
Ave !!!

TERMIN VI

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 1
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3 : 0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3 : 1

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 29 paź 2018, o 19:35
przez jumbo
TERMIN VI

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 0
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3 : 0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3 : 1

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 30 paź 2018, o 16:56
przez artista
TERMIN VI
LIGA I

30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 0
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3 : 0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II

30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3 : 0

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 31 paź 2018, o 23:29
przez BosSs
Krzysiek chyba nie wyrabia z czasem więc postanowiłem go wspomóc i podsumować V kolejkę za niego. Sprawdźcie czy nie ma błędów przy waszych typach...

Lp. NICK PUNKTY TRAFIONE
1. maly olo ............. 24 ............. 7
2. dancio ............. 24 ............. 7
3. PiotrekJ ............. 22 ............. 6
4. artista ............. 21 ............. 6
5. bosss ............. 21 .............6
6. Swierq ............. 20 ............. 5
7. jumbo ............. 19 ............ 5
8. Jacek17 ............. 19 ............. 5
9. Vivison ............. 18 ............. 4
10. knysza ............. 16 ............. 4
11. Grammatik ............. 16 ............. 4
12. amator85 ............. 15 ............. 3
13. rafcio ............. 14 ............. 2
14. Ursinio ............. 12 ............. 3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 31 paź 2018, o 23:45
przez BosSs
Dzisiaj na szybko dam screeny, a jutro się pobawię formatowaniem ....

Obrazek


Obrazek

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 1 lis 2018, o 00:07
przez BosSs
Mały bonus ... punkty za dane spotkania ( nazwy drużyn skrócone - raczej każdy się domyśli jakie to spotkanie ).

Obrazek

Totalny popłoch zrobiło spotkanie INK z Nordem ... jedynie "knysza" trafił za 1 pkt.

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 3 lis 2018, o 09:33
przez BosSs
KOLEJKA VI

Obrazek

Obrazek

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 3 lis 2018, o 13:19
przez rafcio
Nie wyświetla u mnie załączników, u kogoś jest ok?

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 3 lis 2018, o 14:05
przez knysza
Yo.

1. Załącznik na kompie wyświetla mi się tylko z drugiego postu. Na telefonie z drugiego i trzeciego postu.
2. W rozliczeniu z terminu 5 jest błąd bo zdobyłem 18 pkt (5 dokładnych wyników). Reszty nie sprawdzałem.
3. Tabela z 6 terminu. Zdobyłem 12 pkt (3 dokładne wyniki). W tabeli mam 0 pkt.

Reasumując. Rozumiem dobre chęci BosSs, ale poczekajmy na amator85 żeby ogarnął to do porządku. Chyba że faktycznie wyrazi potrzebę pomocy to wtedy wspólnymi siłami możemy to policzyć.

amator85 daj znak życia! ;)

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 4 lis 2018, o 11:22
przez dancio
5 kolejka
mały olo - 24/7
dancio - 24/7
PiotrekJ - 22/6
artista - 21/6
BosSs - 21/6
Swierq - 20/5
jacek17 - 19/5
jumbo - 19/5
knysza - 18/5
Vivson - 17/4
Grammatik - 16/4
amator85 - 15/3
rafcio - 14/2
ursinio - 12/3

6 kolejka
dancio - 15/5 +10 bonus
mały olo - 14/4
jacek17 - 13/4
knysza - 12/3
BosSs - 11/3
Swierq - 11/3
Grammatik - 11/3
amator85 - 11/3
jumbo - 11/3
PiotrekJ - 11/3
rafcio - 10/3
artista - 9/3
Vivson - 9/3
ursinio - 8/2

Nie sumuje poczekam na szefa

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 4 lis 2018, o 11:34
przez dancio
7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki
2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 4 lis 2018, o 22:07
przez PiotrekJ
7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0 INK-OGNITO
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 1:3 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Impacto LKS Chałupki
2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 3:1 AKS Marklowice
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 1:3 Jedynka Jankowice III
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Fundacja SET-MIX
6.11 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 1:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 1:3 Floorsky Pawłowice Pilchowice
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 5 lis 2018, o 01:44
przez amator85
Ave !!!

WIELKIE DZIĘKI chłopaki za pomoc w typerze !!!
P.S. Grzegorz fajne masz te wstawki ze statystykami ale nie wszyscy potrafią je obejrzeć :p Śmiało wrzucaj dla nas jakieś ciekawostki.
Przewalony i zawalony miałem ostatni tydzień ale już się zbieram i zabieram :)


Podobnie jak to było przez dwa ostatnie sezony, mecze rozstrzygane przez walkower nie będą brane pod uwagę..

WYNIKI TERMINU V

1. PiotrekJ.........................22(6)
2. dancio...........................21(6)
2. maly olo.........................21(6)
4. artista...........................18(5)
4. BosSs.............................18(5)
4. knysza...........................18(5)
7. Swierq...........................17(4)
8. jumbo............................16(4)
8. jacek17..........................16(4)
8. Vivson............................16(4)
11. Grammatik.....................13(4)
12. rafcio............................13(2)
13. amator85........................12(2)
14. ursinio............................9(2)


KLASYFIKACJA PO V TERMINIE

1. maly olo.......................101(28) +1
2. knysza.........................100(26) -1
3. Swierq...........................96(23) +2
4. artista...........................95(24) +2
4. Vivson...........................95(24) -1
6. dancio...........................95(23) +2
6. jacek17..........................93(23)
8. rafcio............................92(22) -5
9. BosSs.............................90(22) +1
10. PiotrekJ........................87(21) +3
11. Grammatik.....................85(21) -1
12. amator85.......................85(20) -3
12. jumbo...........................85(20)
14. Lukasz_Odnova................53(12)
15. ursinio...........................24(6)



WYNIKI TERMINU VI

1. dancio...........................25(5) +10pkt bonus !!
2. maly olo.........................14(4)
3. jacek17..........................13(4)
4. knysza...........................12(3)
5. amator85........................11(3)
5. BosSs.............................11(3)
5. Grammatik......................11(3)
5. jumbo............................11(3)
5. PiotrekJ..........................11(3)
5. Swierq............................11(3)
11. rafcio............................10(3)
12. artista............................9(3)
13. Vivson............................9(3)
14. ursinio............................8(2)


KLASYFIKACJA PO VI TERMINIE

1. dancio...........................120(28) +5
2. maly olo.........................115(32) -1
3. knysza...........................112(29) -1
4. Swierq...........................107(26) -1
5. jacek17..........................106(27) +1
6. artista............................104(27) -2
6. Vivson............................104(27) -2
8. rafcio............................102(25)
9. BosSs.............................101(25)
10. PiotrekJ........................98(24)
11. Grammatik.....................96(24)
12. amator85.......................96(23)
12. jumbo...........................96(23)
14. Lukasz_Odnova................53(12)
15. ursinio...........................32(8)


7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 1
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 0
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3 : 0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 1

2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1 : 3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0 : 3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3 : 0
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3

pozDro

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 5 lis 2018, o 07:04
przez rafcio
7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1 : 3
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3 : 0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0

2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1 : 3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0 : 3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1 : 3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3 : 1
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 5 lis 2018, o 08:54
przez Grammatik
7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:1
2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:1
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0:3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:1
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 5 lis 2018, o 09:31
przez Swierq
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0:3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 1:3
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 5 lis 2018, o 09:49
przez jacek17
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0:3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:1
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 5 lis 2018, o 10:10
przez BosSs
7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki
2 liga 3:1
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:1
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 1;3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3;1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:0
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum 3:1

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 5 lis 2018, o 13:41
przez knysza
7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:1

2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:2
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0:3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:2
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 5 lis 2018, o 17:36
przez maly olo
7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0

2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 0:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0 : 3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 2:3
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 5 lis 2018, o 18:16
przez dancio
7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0

2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:1
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:2
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0 : 3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:1
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 6 lis 2018, o 12:28
przez artista
7 kolejka
1 liga
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0

2 liga

6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:0
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 6 lis 2018, o 14:55
przez jumbo
7 kolejka
1 liga
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0

2 liga

6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:0
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 6 lis 2018, o 16:34
przez Vivson
1 liga
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 2:3
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0

2 liga

6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:0
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 9 lis 2018, o 18:33
przez Zak_zespol_R
" Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik - InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:2
NORD Świerklany RO-JO Team - Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3 "

Chciałbym bardzo serdecznie w imieniu naszej drużyny pozdrowić wszystkich typerów :D

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 11 lis 2018, o 13:48
przez BosSs
Brawo Wy ! Życzę kolejnych tak udanych sukcesów i pozdrawiam :) :D

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 11 lis 2018, o 17:09
przez amator85
Ave !!!

Proponuję stworzyć aplikację, która będzie podawała wyniki z ligi live. Wtedy zmienimy zasady punktacji i będzie można zmieniać typy w trakcie spotkania za miejszą liczbę punktów do zdobycia :D


WYNIKI TERMINU VII

1. jumbo...........................19(5)
2. dancio...........................19(4)
3. amator85........................18(3)
3. jacek17..........................18(3)
3. maly olo.........................18(3)
3. PiotrekJ..........................18(3)
7. BosSs.............................17(3)
7. Swierq............................17(3)
9. rafcio.............................17(2)
10. artista...........................16(4)
10. Vivson...........................16(4)
12. Grammatik.....................15(2)
13. knysza...........................15(1)


KLASYFIKACJA PO VII TERMINIE

1. dancio...........................139(32)
2. maly olo.........................133(35)
3. knysza...........................127(30)
4. jacek17..........................124(30) +1
5. Swierq...........................124(29) -1
6. artista............................120(31)
6. Vivson............................120(31)
8. rafcio............................119(27)
9. BosSs.............................118(28)
10. jumbo...........................115(28) +2
11. PiotrekJ.........................115(27) -1
12. amator85.......................114(26)
13. Grammatik.....................111(26) -2
14. Lukasz_Odnova................53(12)
15. ursinio...........................32(8)



TERMIN VIII

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Jedynka Jankowice II
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Orton Flex-Pawłowice
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : INK-OGNITO
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Top Ten ZST Rybnik
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Strzelec Gorzyczki
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Victoria Pilchowice
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Beer Team Rybnik
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja SET-MIX