Strona 1 z 10

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 22 wrz 2018, o 18:22
przez amator85
Witam wszystkich po wyczerpująco długiej przerwie :D :D

Do tej pory zasady wyglądały następująco:

- 3 pkt za dokładnie wytypowany wynik spotkania
- 1 pkt za dobrze wytypowanego zwycięzcę meczu
- 0 pkt za żle wytypowany wynik meczu

Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje do naszej zabawy to niech się nimi podzieli :)

I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Floorsky Pawłowice
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team Rybnik


pozDro

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 22 wrz 2018, o 21:36
przez PiotrekJ
amator85 napisał(a):
Do tej pory zasady wyglądały następująco:

- 3 pkt za dokładnie wytypowany wynik spotkania
- 1 pkt za dobrze wytypowanego zwycięzcę meczu
- 0 pkt za żle wytypowany wynik meczu

Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje do naszej zabawy to niech się nimi podzieli :)

pozDro


Może tylko tyle że za 10 trafionych dokładnych wyników w kolejce 10 dodatkowych punktów, a 5 dodatkowych punktów za wszystkie trafione bez dokładnego wyniku mecze w kolejce?

I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 2 : 3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3 : 1 Floorsky Pawłowice
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3 : 0 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 3 : 2 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3 : 0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3 : 0 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3 Beer Team Rybnik

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 23 wrz 2018, o 14:29
przez rafcio
I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 1 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 1 : 3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2 : 3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Floorsky Pawłowice
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3 : 1 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 3 : 2 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3 : 0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3 : 1 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2 : 3 Beer Team Rybnik

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 23 wrz 2018, o 18:28
przez dancio
I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 1 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 1 : 3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3 : 1 Floorsky Pawłowice
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3 : 1 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 3 : 0 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3 : 0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3 : 0 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3 Beer Team Rybnik

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 23 wrz 2018, o 18:43
przez Vivson
I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik0:3

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Floorsky Pawłowice 2:3
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Volley Pszów 3:1
25.09 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 2:3
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : AKS Marklowice 3;0
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 2:3
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team Rybnik 3:2

PostNapisane: 23 wrz 2018, o 20:57
przez maly olo
I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 1:3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:2 Floorsky Pawłowice
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:0 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 2:3 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3:0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3:1 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3 Beer Team Rybnik

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 24 wrz 2018, o 15:18
przez Lukasz_Odnova
I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 3:2 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 0:3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 2:3 Floorsky Pawłowice
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 2:3 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 1:3 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3:0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3:1 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1 Beer Team Rybnik
maly olo

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 24 wrz 2018, o 15:47
przez jacek17
I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 0:3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 1:3 Floorsky Pawłowice
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:1 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 3:2 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3:0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3:1 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3 Beer Team Rybnik

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 24 wrz 2018, o 15:50
przez knysza
I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 1:3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 0:3 Floorsky Pawłowice
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 1:3 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 2:3 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3:0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3:0 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3 Beer Team Rybnik

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 24 wrz 2018, o 18:07
przez jumbo
Czolem.

25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 1:3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 1:3 Floorsky Pawłowice
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:1 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3:0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3:1 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3 Beer Team Rybnik

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 24 wrz 2018, o 18:34
przez Swierq
I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 1 : 3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3 : 1 Floorsky Pawłowice
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3 : 1 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 1 : 3 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3 : 0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3 : 0 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2 : 3 Beer Team Rybnik

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 24 wrz 2018, o 18:41
przez amator85
Ave !!!

TERMIN I

I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0 : 3
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Floorsky Pawłowice 3 : 1
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Volley Pszów 3 : 1
25.09 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : AKS Marklowice 3 : 0
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 0
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3 : 1
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team Rybnik 3 : 1


Co do propozycji Piotrka to myślę, że jeśli w danej kolejce mamy 13 spotkań to 10 zaproponowanych przez Ciebie dokładnie wytypowanych wyników będzie raczej nieosiągalne..
W poprzednim sezonie bonus był doliczany za 8 dokładnych typów przy 12 meczach w kolejce a i tak sztuki tej dokonano tylko kilka razy.

Czekam na kolejne propozycje albo zostajemy przy dotychczasowym systemie, tzn:
za prawidłowe wytypowanie dokładnego wyniku 8 spotkań w jednej kolejce przyznawany będzie bonus +10 pkt

Mecze przekładane będą rozliczane w tych kolejkach, w których zostaną rozegrane. Dzięki temu będę mógł na bieżąco rozliczać każdą kolejkę i tworzyć ranking bez wracania do jakiejś kolejki po dłuższym czasie.

Jeśli więc jakiś mecz wypadnie z danej kolejki to na bonus trzeba będzie wytypować prawidłowy wynik w większej połowie spotkań + 1
np. 13 spotkań + 7+1
12 spotkań = 7+1
10 spotkań = 6+1
9 spotkań + 5+1
7 spotkań = 4+1

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 24 wrz 2018, o 19:52
przez BosSs
I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 2 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 0 : 3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
24.09 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 1:3 Floorsky Pawłowice
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3 : 1 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 1 : 3 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3 : 0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3 : 0 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2 : 3 Beer Team

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 25 wrz 2018, o 11:51
przez Grammatik
PRZEGLĄD WĄTKU: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Post przez BosSs » wczoraj, o 20:52

I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1 : 3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 1 : 3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0 : 3 Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA

25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3 : 0 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 3: 2 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3 : 0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 2 : 3 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3 Beer Team

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 25 wrz 2018, o 16:28
przez artista
I LIGA
25.09 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 0:3 Dwójka Świerklany Projtrans
26.09 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 2:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.09 czwartek 18.00 INK-OGNITO 1:3 Orton Flex-Pawłowice
27.09 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
27.09 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 0:3 Jedynka Jankowice II
28.09 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
II LIGA
25.09 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:0 Volley Pszów
25.09 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 Top Ten ZST Rybnik
25.09 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX 3:0 AKS Marklowice
27.09 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 3:0 GAPa Rybnik
27.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
28.09 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3 Beer Team Rybnik

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 30 wrz 2018, o 09:49
przez amator85
Ave !!!
Wrzucam już rozkład II terminu, wyniki są w trakcie liczenia :)

TERMIN II

I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 30 wrz 2018, o 10:45
przez amator85
WYNIKI TERMINU I

1. PiotrekJ.........................25(7)
2. artista...........................24(7)
3. amator85........................24(6)
4. maly olo.........................23(7)
5. dancio............................22(6)
5. jacek17..........................22(6)
5. jumbo............................22(6)
5. Swierq............................22(6)
5. rafcio.............................22(6)
10. Grammatik.....................19(5)
10. Vivson...........................19(5)
12. BosSs.............................18(5)
12. knysza...........................18(5)
14. Lukasz_Odnova.................15(4)


KLASYFIKACJA PO I TERMINIE

WYNIKI TERMINU I

1. PiotrekJ.........................25(7)
2. artista...........................24(7)
3. amator85........................24(6)
4. maly olo.........................23(7)
5. dancio............................22(6)
5. jacek17..........................22(6)
5. jumbo............................22(6)
5. Swierq............................22(6)
5. rafcio.............................22(6)
10. Grammatik.....................19(5)
10. Vivson...........................19(5)
12. BosSs.............................18(5)
12. knysza...........................18(5)
14. Lukasz_Odnova.................15(4)

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 30 wrz 2018, o 10:56
przez rafcio
TERMIN II

I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 1:3
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:1
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 3:2
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 30 wrz 2018, o 17:59
przez dancio
I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 3:1
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:0
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 1:3
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 30 wrz 2018, o 19:55
przez Vivson
I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:2
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 3:2
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1:3
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 3:1
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 1 paź 2018, o 07:28
przez maly olo
I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 1:3
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:1
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 3:2
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 1 paź 2018, o 08:55
przez BosSs
LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 3:1
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:1
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 3:1
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 1 paź 2018, o 08:59
przez Swierq
I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:2
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 3:1
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:1
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 1:3
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 1 paź 2018, o 12:31
przez jacek17
TERMIN II

I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 1:3
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:1
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 1:3
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 1 paź 2018, o 13:11
przez knysza
TERMIN II

I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 3:2
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:2
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 1:3
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 1 paź 2018, o 14:44
przez Lukasz_Odnova
TERMIN II

I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 2:3
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:1
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 3:1
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:2

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 1 paź 2018, o 14:47
przez jumbo
TERMIN II

I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 3:0
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:0
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 0:3
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 1 paź 2018, o 16:04
przez artista
I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 3:2
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:1
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 1:3
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 2:3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 1 paź 2018, o 17:57
przez amator85
Ave !!!

TERMIN II

I LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3 : 0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1

II LIGA
1.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja SET-MIX 1 : 3
1.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 0 : 3
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1 : 3

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

PostNapisane: 1 paź 2018, o 21:00
przez Grammatik
LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3 : 0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 2
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0

II LIGA

2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 2 : 3
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 3: 1
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 1: 3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1 : 3