[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Serie A kobiet i mężczyzn 17/18

Re: Serie A kobiet i mężczyzn 17/18

Postprzez jimiq » 30 sty 2018, o 10:49

jimiq

Postprzez GolMar » 30 sty 2018, o 10:59

Nie oglądałam półfinałów (może dzięki linkom powyżej uda mi się to nadrobić), ale finał już tak. Powiem krótko: szkoda, że ten mecz był rozgrywany w tym samym dniu, co finał Pucharu Polski. Różnica poziomów ogromna. Wiadomo, zdarzały i we Włoszech momenty z popsutymi zagrywkami, a obie ekipy nie ustrzegły się błędów w ataku czy przyjęciu, ale sam poziom akcji sportowych, temperatura spotkania, a nawet doping kibiców obu drużyn na hali były w Coppa Italia zdecydowanie na plus w porównaniu z naszą rodzimą ligą.

Co do ostatniej akcji - też uważam, że piłka wpadła w boisko, ale dziwne by było, gdyby Lube nie protestowała ;) I aż ciężko mi uwierzyć, że to dopiero pierwsze trofeum w historii klubu z Perugii :o Ciekawa jestem jak będzie wyglądać walka o scudetto w tym roku.
GolMar

Postprzez Kamil92 » 30 sty 2018, o 11:58

Jeszcze co do ostatniej piłki:
https://i.imgur.com/mWVdK7G.jpg

Tak wracając do meczu, to zgadzam się z @GolMar. Widowisko fantastyczne, atmosfera również, super się oglądało. Mimo, że sympatyzowałem bardziej z drużyną Bernardiego, to po asie Sokolova w końcówce myślałem i miałem nadzieję, że będzie tiebreak.
Bohaterem spotkania był jak dla mnie de Cecco. Rozgrywał wyśmienicie i myślę, że wygrali ten mecz dzięki niemu i jego współpracy z środkowymi. Mimo tak doskonałych skrzydeł, to środkowi Perugii zrobili w tym meczu 17/19 przy tylko jednym błędzie. Christenson w porównaniu do Argentyńczyka wyglądał trochę jak wystawiacz, bo grał tylko prawe - lewe i pipe. Chociaż trzeba też przyznać, że przyjęcia miał gorsze. Ten element w drużynie Sir Safety świetnie trzymał Zaytsev.
Kamil92

Postprzez drukjul » 4 lut 2018, o 20:44

W meczu numer jeden tej kolejki, przynajmniej tak się mogło wcześniej wydawać, Perugia z szalejącym w ataku Atanasjevicem nie zostawiła żadnych złudzeń Trentino. 3:0 i do tego w zasadzie szybko, łatwo i przyjemnie dla zawodników Lorenzo Bernardiego, bo jakiś opór to siatkarze z Trydentu postawili tylko w pierwszej partii. W sumie z dużej chmury mały deszcz i kolejne już rozczarowanie dla kibiców z miasta u stóp Dolomitów.

Jak się okazało całkiem ciekawy mecz w tej kolejce wybrała natomiast do transmitowania RAI - Monza bez Falasci na ławce trenerskiej i Kanadyjczykiem Walshem na rozegraniu dosyć nieoczekiwania pokonała Padwę 3:1 mając dwóch liderów w osobach dwóch swoich 20 latków. Zwłaszcza Płotnicki, który dostał dziś szansę i w pełni ją wykorzystał zdobywając 23 punkty mógł dziś zaimponować, choć i Donovan Dżavoronok - który miał na koncie m.in 4 asy bardzo dzielnie Ukraińca, zarówno w przyjęciu jak i w ataku wspierał. Do tego po meczu jeszcze wywiad po włosku - młody Czech powoli zaczyna być już kimś w Serie A i ciekawe, czy po zakończeniu sezonu nie zmieni klubu na jakiś mocniejszy.
drukjul

Postprzez wlodi94 » 7 lut 2018, o 09:17

Wie ktoś co z Nimirem się dzieje? Nie grał w ostatnich meczach, a w ten weekend nawet nie było go w składzie. Ciężko w Milanie o zastępstwo.
wlodi94

Postprzez wlodi94 » 7 lut 2018, o 09:26

https://translate.google.com/translate? ... t=&act=url

Jest info na klubowej stronie, dziś ma wrócić do gry.
wlodi94

Postprzez drukjul » 8 lut 2018, o 11:49

Perugia przedłużyła kontrakty zarówno z Atanasijevicem, jak i Podrascaninem na kolejne dwa lata, czyli do końca sezonu 2019/20. Co do pozyskania Leona, to prezes Gino Sirci wyraził się tak, że Wilfredo praktycznie opuścił już Kazań i jeżeli priorytetem pozostaje dla niego poziom sportowy to ma duży stopień ufności, że Leon wybierze kontynuowanie kariery sportowej w jego klubie. Choć z drugiej strony na większe pieniądze niż w Perugii Leon zawsze może liczyć i w Chinach i w Japonii, więc kropki na i w tym momencie nie może jeszcze postawić.
drukjul

Postprzez niepoinformowany » 10 lut 2018, o 16:57

Jest jakakolwiek możliwość obejrzenia meczu Perugia - Lube?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
niepoinformowany

Ostrzeżenia: 1

Postprzez drukjul » 10 lut 2018, o 17:16

niepoinformowany napisał(a):Jest jakakolwiek możliwość obejrzenia meczu Perugia - Lube?

On będzie tylko na Lega Volley Channel, więc transmisja jest niestety za paywallem.
drukjul

Postprzez Pawel9221 » 12 lut 2018, o 16:34

drukjul napisał(a):
niepoinformowany napisał(a):Jest jakakolwiek możliwość obejrzenia meczu Perugia - Lube?

On będzie tylko na Lega Volley Channel, więc transmisja jest niestety za paywallem.

Nie do konca wlasnie , wystarczy miec konto na bukmacherze 1xbet , nie trzeba miec nawet srodkow , transmisja jest w pelni bezplatna i dosc dobrej jakosci.
Pawel9221

Poprzednia strona

Powrót do Włochy