Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Mate »

Murilo: from Modena to Macerata
Swiderski: from Macerata to Poland(which team?)
Winiarski: followed by Treviso
Travica: followed By Trento
N.Grbic: followed by Modena
Wijsmans: followed by Modena
Cisolla: followed by Modena
Rivaldo: followed by Vibo Valentia
Prandi: coach, from Cuneo to Modena
De Giorgi: coach, from Macerata to ? he'll leave for sure
Stanley: followed by Piacenza
Mijlikovic: followed by Modena
Horstink: from Montichiari to Treviso(end of permission)
Urnaut. from Olympiakos to Piacenza(end of permission)
Maruotti: from Padova to treviso(end of permission)
Mastrangelo: almost bought by Modena
Tencati: followed by Trento
Rapha: the setter of Vibo followed by Dinamo Moscow

Taką informację znalazłem. Poza tym piszcie tu o transferach w lidze męskiej oraz żeńskiej. Z tej listy nie chcę mi się wierzyć w następujące zmiany klubów: Winiarski, Cisolla, De Giorgi, Stanley, Miljkovic, Tencati i Wijsmans.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: majka86 »

jeśli chodzi o Trento, to są tam chyba spore problemy z kasą. Chcą zawodnikom obniżać kontrakty i nie wiadomo, co z tego wyjdzie. Oprócz naszego Michała i Grbicia słyszałam o ewentualnych odejściach Kazijskiego i Biry, czyli chyba wszystkich najdroższych. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Nicola w ostatnim wywiadzie dla polskiej gazety mówił, że nie chce odchodzić, ale być może nie będzie miał wyjścia.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Nagor »

Jeśli się sprawdzą te transfery to będzie dziwne, nie za bardzo w nie wierzę, chyba, że już są gdzieś potwierdzone.
Murilo: from Modena to Macerata
Swiderski: from Macerata to Poland(which team?)
Czyli Murilo ZA Świdra, a nie na jego zmiennika :] A Świderski pewnie KK, jeśli to prawda.
Winiarski: followed by Treviso
Czy Treviso to szczyt marzeń Winiarskiego :o ? Myślałem, że się szanuje chłopak xD
Stanley: followed by Piacenza
Mijlikovic: followed by Modena
Jeśli Piacenza utrzyma skład, ściągając Stanleya to żadne Trentino się nie postawi :P
Kto w Modenie jest atakującym w tym sezonie?
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Guilder »

W Modenie bodaj Kooistra, Holender.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: majka86 »

Winiarski followed by Treviso, a nie Treviso followed by Winiarski. Nie sądzisz, że to drobna różnica? :] na dobrą sprawę to na tym forum słyszałam już nawet, że Winiarski jest followed by Delecta Bydgoszcz :D czy to też znaczy, że się chłopak nie szanuje? :D

ale tak jak kilka lat temu Sisley był moim marzeniem (małe zboczenie z dzieciństwa), tak teraz... hmmm... szczerze mówiąc sytuacja w Trento mi się niezbyt podoba :( oby Michał dobrze wybrał.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Nagor »

Jeśli Winiar rzeczywiście przejdzie do Treviso to mnie trochę załamie, bo już w Polsce są lepsze zespoły niż w Treviso.
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Guilder »

Zobaczymy jak to wyjdzie w przyszłym sezonie. Jeśli chcą Winiarskiego, to znaczy że szukają dużych wzmocnień. On da radę się zgrać z Ricardo, a przy tym nie powinien gwiazdorzyć. Choć wg mnie jeszcze poza nim powinni ściągnąć drugiego na przyjęcie zamiast Cisolli. Może Świderski? :D
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: majka86 »

tyle tylko, że Sisley jeszcze dwa lata temu był mistrzem Włoch, zdobył PW i SPW, 3 lata temu zdobył LM i ostatnie dwa lata są raczej wypadkiem przy pracy, niż ogólną słabością zespołu.

po ściągnięciu Winiarskiego i Horstinka, zatrzymaniu Fei i Ricardo absolutnie mogą walczyć o scudetto. Tym bardziej, że Winiarskiemu powinna odpowiadać szybka gra Ricardo (na pewno bardziej niż gra Nicoli), z Hortinkiem też by się pewnie nieźle uzupełniali (tylko znów Michał by musiał kryć 2/3 boiska, ale takie życie :] ). A Winiar znosi od tylu lat fochy Gumy, że i fochy Ricardo powinien przyjąć ze spokojem :]

mi ten transfer może i odpowiada. Sisley to jest absolutna czołówka włoskiej ligi bez względu na jeden czy dwa słabsze sezony. Podstawy do stworzenia mocnego zespołu mają na pewno. Chyba lepiej żeby Winiar poszedł tam i walczył o scudetto niż został w niestabilnym finansowo Itasie. Zresztą nie wiem. Nic nie wiemy. Równie dobrze może zostać w Trento lub przejść do Copry. Wszystko się może zdarzyć, jak mawiali starożytni.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Mate »

Sisley może mieć dobrą ekipę, ale jak zrobi duże wietrzenie magazynów. Do wywalenia: Papi, Cisolla, Farina, Salmon, Gallotta i Dall' Olio. Dojdzie Winiarski(oby nie), Horstink i Maruotti. Jeszcze niech dokupią jakiegoś dobrego libero. Wtedy ustawienie wyglądałoby tak: Ricardo, Winiarski, Hubner, Fei, Horstink, Gustavo i X(L). Chociaż ja zamiast Horstinka wziąłbym, np. Wijsmansa. Jeszcze zgranie skrzydłowych z Ricardo i faworyt murowany.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: majka86 »

przesadzasz z tymi zmianami :D Farina może zostać, specjalnie się nie wyróżnia, ale Bari też się specjalnie nie wyróżnia i nie przeszkodziło to Itasowi zdobyć scudetto i LM. Jeśli zakładać, że szóstka wyglądałaby tak, jak podałeś, to libero musi być Włochem, co dość znacznie ogranicza wybór. Faktem jest, że z Horstinkiem potrzebny by był jakiś lepszy libero, ale Winiarski radzi sobie z Kazijskim i Barim, to z Horstinkiem i Fariną też by sobie poradził.

jeśli chodzi o Papiego, to byłby spoko zmiennikiem dla Michała i mógłby wchodzić na poprawę przyjęcia za Holendra.

powinni załatwić zmiennika dla Fei, bo Altanow to jeszcze nie ten poziom (choć staty ma dobre), albo jeśli młody ma talent, to ogrywać go, kiedy się da.

Kohut może zostać, bo b. dobrze zastąpił w tym roku Hubnera

Galotta rzeczywiście aut. Trener też (może Fefe? skoro jest wolny :] )

podsumowując: Ricardo, Fei, Winiarski, Horstink, Hubner, Gustavo, Farina i Papi, Kohut, Altanow/?, Saitta/?, jakiś przyjmujący z niezłym atakiem. I już. Ale Salmona na pewno się nie pozbędą, bo nie po to go ściągali w środku sezonu. Może w końcu mu się zachce grać w lidze :]

czasem lubię transfery :D później się okazuje, że 95% z przewidywań i ''pewnych informacji'' nie ma nic wspólnego z rzeczywostością
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Mate »

majka86 pisze:przesadzasz z tymi zmianami :D Farina może zostać, specjalnie się nie wyróżnia, ale Bari też się specjalnie nie wyróżnia i nie przeszkodziło to Itasowi zdobyć scudetto i LM. Jeśli zakładać, że szóstka wyglądałaby tak, jak podałeś, to libero musi być Włochem, co dość znacznie ogranicza wybór. Faktem jest, że z Horstinkiem potrzebny by był jakiś lepszy libero, ale Winiarski radzi sobie z Kazijskim i Barim, to z Horstinkiem i Fariną też by sobie poradził.

jeśli chodzi o Papiego, to byłby spoko zmiennikiem dla Michała i mógłby wchodzić na poprawę przyjęcia za Holendra.

powinni załatwić zmiennika dla Fei, bo Altanow to jeszcze nie ten poziom (choć staty ma dobre), albo jeśli młody ma talent, to ogrywać go, kiedy się da.

Kohut może zostać, bo b. dobrze zastąpił w tym roku Hubnera

Galotta rzeczywiście aut. Trener też (może Fefe? skoro jest wolny :] )

podsumowując: Ricardo, Fei, Winiarski, Horstink, Hubner, Gustavo, Farina i Papi, Kohut, Altanow/?, Saitta/?, jakiś przyjmujący z niezłym atakiem. I już. Ale Salmona na pewno się nie pozbędą, bo nie po to go ściągali w środku sezonu. Może w końcu mu się zachce grać w lidze :]

czasem lubię transfery :D później się okazuje, że 95% z przewidywań i ''pewnych informacji'' nie ma nic wspólnego z rzeczywostością
Della Lunge w pakiecie z Winiarskim. Kohuta z pewnością zostawią. Na pewno nie zastąpił Hubnera w 100%(tak właściwie to kto jest w stanie zastąpić go w 100% ;) ), ale gra(ł) bardzo dobre w bloku. Wartościowy rezerwowy.

P.S. Antonov nie Altanow.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Dee-Jay »

Horstink się nie nadaje do Sisleya.Tam potrzeba lepszego przyjmującego.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Mate »

Mi też tak się wydaje. Tam przydałby się taki walczyk. Najchętniej widziałbym Wijsmansa. Ale najlepiej byłoby, gdyby po jednej stronie siatki byli Winiarski i Świderski. Tylko, że to możliwe jest jedynie w reprezentacji ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: majka86 »

hehe... ciekawe jak by się dogadali nasi przyjmujący, gdyby spędzali ze sobą 11 miesięcy w roku :]

Della Lunga na 95% z Trento się nie ruszy. Jest związany kontraktem z Itasem. Zresztą Michał też jest, tyle tylko że jak nie będą w stanie wypełnić jego kontraktu, to go nie będą w stanie zatrzymać, a Della Lunga ma zapewne kontrakt zdecydowanie mniejszy. Poza tym to jest chyba ich wychowanek. Marne szanse.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Guilder »

Z tym wywaleniem Cisolli ja żartowałem, i Wy też się nie łudźcie. Jest taką gwiazdą we Włoszech jak u nas Wlazły czy Zagumny, całe życie w Sisleyu gra. Nie ruszy się stamtąd na pewno, a i klub go na 100% nie wywali.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Mate »

Dennis Guilder pisze:Z tym wywaleniem Cisolli ja żartowałem, i Wy też się nie łudźcie. Jest taką gwiazdą we Włoszech jak u nas Wlazły czy Zagumny, całe życie w Sisleyu gra. Nie ruszy się stamtąd na pewno, a i klub go na 100% nie wywali.
Ja mam takie samo zdanie. On jest taką samą ikoną włoskiej siatkówki, jak Giani czy wielu, wielu innych. Gdyby puścili Cisollę to nie chcę mówić, co stałoby się z tym klubem. Dobrze, że to nie Grecja, bo hala dawno poszłaby z dymem :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: majka86 »

może sam odejdzie :D no co? na żartach się nie znacie :D pomarzyć zawsze wolno. Szczególnie, że liga była taka nudna, a u nas w transferach oprócz ''pewnych informacji'' o Grbiciu w Resovii nic ciekawego się nie dzieje jeszcze.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
gix88
Posty: 204
Rejestracja: 22 lut 2008, o 15:23
Płeć: M
Lokalizacja: Zabrze

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: gix88 »

Sisley Treviso to jeden z najbardziej utytułowanych klubów Ligi Włoskiej. Chyba tylko Modena przewyższa go znacząco. Myślę, że dla każdego siatkarza, także dla Winiarskiego, gra w nim byłaby zaszczytem.

Co do Cisolli- jest ikoną Sisleya, to prawda. Ale porównywać go z Gianim nie ma sensu. Dzieli ich przepaść. Andrea Giani to jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy w historii. Gdyby nie fakt, że nie udało mu się wygrać Igrzysk Olimpijskich to nawet tacy siatkarze jak Giba wypadaliby przy nim dosyć blado.
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Core »

De Giorgi ma zostać zastąpiony przez Flavio Gulinelli, czyli najprawdopodobniej Sebastian Świderski również zmieni klub, ale nie jest to jeszcze pewna informacja.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Guilder »

Świderski z De Giorgi'm bardzo dobrze się dogadują, trzeba więc obserwować gdzie Włoch trafi, bo może się okazać, że weźmie Sebastiana ze sobą.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Mate »

gix88 pisze:Sisley Treviso to jeden z najbardziej utytułowanych klubów Ligi Włoskiej. Chyba tylko Modena przewyższa go znacząco. Myślę, że dla każdego siatkarza, także dla Winiarskiego, gra w nim byłaby zaszczytem.

Co do Cisolli- jest ikoną Sisleya, to prawda. Ale porównywać go z Gianim nie ma sensu. Dzieli ich przepaść. Andrea Giani to jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy w historii. Gdyby nie fakt, że nie udało mu się wygrać Igrzysk Olimpijskich to nawet tacy siatkarze jak Giba wypadaliby przy nim dosyć blado.
No może przesadziłem, że Cisolla to ten sam poziom, co Giani. Ale z pewnością Cisolla w Sisleyu jest taką samą ikoną, jak Giani w Modenie. Więc nie oczekujmy odejścia Cisolli do jakiegoś klubu.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Marion
Posty: 72
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 19:29
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Marion »

No i Murilo już oficjalnie w Lube (2 lata).
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Nagor »

Czekamy na Świderskiego w polskiej lidze :D
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Mate »

TREVISO - Le indiscrezioni sulla stampa italiana, in Polonia, uno dei nuovi centri del volley europeo, sono già certezze.

Il portale Siatka.org dà infatti la notizia dell'ufficializzazione di Blangé sulla panchina della Sisley Treviso.

Un accordo che di fatto farebbe ritorvare insieme a Treviso Pasquale Gravina e l'ex palleggiatore olandese, come nelle stagioni 1997-1999.

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.35532

Kurde siatka.org była szybsza od volleyball.it :D . Odnośnie Blange to uważam, że zrobili dobrze zatrudniając go.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: yfysk »

Dennis Guilder pisze:Świderski z De Giorgi'm bardzo dobrze się dogadują, trzeba więc obserwować gdzie Włoch trafi, bo może się okazać, że weźmie Sebastiana ze sobą.
tak mi się pomyślało tylko...może jeszcze Skra przejmie ich dwóch.. :P
Marcin Podwysocki na prezydenta!
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: mateo9 »

troche plotek z zenskiej ligi:)
jak juz wiemy Skowronska przedluzyla kontrakt o 2 lata
Furst opuszcza Pesaro i jej najprawdopodobny kierunek to Bergamo
w jej miejsce chodza ploty ze przyjdzie Fabiana(ale mialy by pake jezu):D
Jaquline najprawdopodobniej opusci Pesaro ale kto w jej miejsce?? niewiadomo
Sokolova zagra najprawdopodobniej w Jesi
Esko konczy najprawdopodobniej kariere
Aguoero najprawdopodobniej wroci do Wloch :)
Turlea w miejsce Flier w Jesi
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: majka86 »

Dennis Guilder pisze:Z tym wywaleniem Cisolli ja żartowałem, i Wy też się nie łudźcie. Jest taką gwiazdą we Włoszech jak u nas Wlazły czy Zagumny, całe życie w Sisleyu gra. Nie ruszy się stamtąd na pewno, a i klub go na 100% nie wywali.

:D :D :D :D :D :D al też jestem zaskoczona, więc nic nie mówię :D
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: tomasol »

Cisolla odchodzi z Sisleya - świat się kończy... :| Całkiem możliwe, że trafi tam Winiarski. Ciekawe za to co będzie z przyjmujacymi Maceraty po przyjściu Murillo - są jeszcze Snippe, Świderski i Martino - może Świder zawita jednak do Polski, byłoby nawet fajnie.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Guilder »

Skąd info o odejściu Cisolli? Ma ktoś link z potwierdzeniem?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: tomasol »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”