Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2010/11

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Chal »

Były plotki o tym, że Copra się rozsypie. Z tego co się dowiedziałem, są tam problemy z kasą. Jednak już wiadomo, że Zlatanov i Bjelica postanowili zostać w klubie, mimo że ich zarobki będą musiały zostać obcięte o połowę. Natomiast klub opuścić mają Bravo i Marshall.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2010, o 22:59 przez Chal, łącznie zmieniany 1 raz.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Transfery 2010/11

Post autor: Mate »

Bravo przenosi się do Arkassporu.

E:

http://www.arkasspor.com/voleybol/haber ... renklerine

Oficjalne potwierdzenie
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2010/11

Post autor: KadrO »

Mate pisze:Bravo przenosi się do Arkassporu.

E:

http://www.arkasspor.com/voleybol/haber ... renklerine

Oficjalne potwierdzenie
Polskie zespoły ponownie zmarnowały dobrą okazję na sprowadzenie gwiazdy.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Transfery 2010/11

Post autor: lucass90 »

Belg Gert van Walle został nowym siatkarzem Sisleya Treviso. Były atakujący Noliko Maaseik podpisał z Sisleyem trzyletni kontrakt.
reklama konkurencyjnego serwisu.pl
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2010/11

Post autor: Guilder »

Bardzo dobrych ruch Sisley'a i mocne zabezpieczenie na wypadek niedyspozycji Fei'a. Van Walle to nasz kat z ME 2007. Fantastyczna lewa ręka.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: adi_tiger »

Bravo w Turcji. No ale ładnie kasą szastają tam juz ... Faktycznie szkoda takiego zawodnika bo chcialbym go oglądac w polsce. Zastanawiające jest czy jeśli odejdzie Marshall to gdzie ;) włochy czy europa?
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Mate »

adi_tiger pisze:Bravo w Turcji. No ale ładnie kasą szastają tam juz ... Faktycznie szkoda takiego zawodnika bo chcialbym go oglądac w polsce. Zastanawiające jest czy jeśli odejdzie Marshall to gdzie ;) włochy czy europa?
Włochy, Rosja, Skra lub Turcja...
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Guilder »

Marshall Skrze niepotrzebny. Zawodnik, który ma duże możliwości (a kiedyś: ogromne), ale bardzo falujący formą, i już jednak nie ten sam co np. dwa lata temu. Zwłaszcza przy Nawrockim, który formy zawodnikowi nie wypracuje w ogóle. Ja stawiam na Turcję albo Włochy, ale klub gorszy od takich jak Cuneo, Trento czy Macerata.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Mate »

Dennis Guilder pisze:Marshall Skrze niepotrzebny. Zawodnik, który ma duże możliwości (a kiedyś: ogromne), ale bardzo falujący formą, i już jednak nie ten sam co np. dwa lata temu. Zwłaszcza przy Nawrockim, który formy zawodnikowi nie wypracuje w ogóle. Ja stawiam na Turcję albo Włochy, ale klub gorszy od takich jak Cuneo, Trento czy Macerata.
Prandi chce odbudować potęgę Modeny. A może powrót do Rzymu, który pewnie powróci do Serie A1?? Jeszcze stawiam na Monzę, Perugię i Valentię. Reszta ma za małe budżety.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Core »

Mate pisał już kiedyś, że włoscy dziennikarze przymierzają Marshalla do Maceraty. Myślę, że to rozwiązanie byłoby dobre, ale tylko w przypadku powrotu tego zawodnika na pozycję przyjmującego, zastąpiłby wtedy Świderskiego.
Obiło mi się o uszy również, że Trentino jest zainteresowane Milijkoviciem.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: krzysiu »

Może jednak Marshall będzie chciał przejść do Rzymu , gdyż tam gra dwóch jego kolegów Poey i Portuondo.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: KadrO »

Core pisze:Mate pisał już kiedyś, że włoscy dziennikarze przymierzają Marshalla do Maceraty. Myślę, że to rozwiązanie byłoby dobre, ale tylko w przypadku powrotu tego zawodnika na pozycję przyjmującego, zastąpiłby wtedy Świderskiego.
Obiło mi się o uszy również, że Trentino jest zainteresowane Milijkoviciem.
Myślę, że Milijković nie pasuje do kolektywu Trentino. Jest dość trudnym charakterem i uważa się za gwiazdę. Wystarczy Visotto a pozostał 1 mecz i w tym sezonie zdobędą wszystko co mogli. Puchar Włoch, Mistrzostwo Serie A, Ligę Mistrzów i KMŚ.
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Core »

Czy siłą Trentino jest kolektyw? Nie sądzę. A czy ktoś w Trentino nie uważa się za gwiazdę? Aktualnie to nawet Żygadło myśli, że jest gwiazdą. Moim zdaniem, gdyby Milijković zasilił Trentino, ta drużyna byłaby już zupełnie nie do ruszenia. Co by nie mówić, Visotto w tym sezonie nie gra najlepiej i całkiem możliwe jest, że będą chcieli go kimś zastąpić.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Guilder »

KadrO pisze:
Core pisze:Mate pisał już kiedyś, że włoscy dziennikarze przymierzają Marshalla do Maceraty. Myślę, że to rozwiązanie byłoby dobre, ale tylko w przypadku powrotu tego zawodnika na pozycję przyjmującego, zastąpiłby wtedy Świderskiego.
Obiło mi się o uszy również, że Trentino jest zainteresowane Milijkoviciem.
Myślę, że Milijković nie pasuje do kolektywu Trentino. Jest dość trudnym charakterem i uważa się za gwiazdę. Wystarczy Visotto a pozostał 1 mecz i w tym sezonie zdobędą wszystko co mogli. Puchar Włoch, Mistrzostwo Serie A, Ligę Mistrzów i KMŚ.
Ivan Miljkovic? Nie wiem skąd Twoje takie zdanie o nim. Zawodnik, który pali się do gry niesamowicie, i jest prawdziwym liderem swojej drużyny. Mimo osiągnięć, wciąż głodny gry. Przypomnij sobie Serbię na Me 2009. Cała reprezentacja grała padakę prócz Ivana, który awansował im do drugiej fazy.

Inna sprawa, że ma on już swoje lata, i nie jestem przekonany, czy zamiana Visotto na niego będzie krokiem w przód. Technicznie i mentalnie na pewno jest lepszy, ale fizycznie już dużo gorszy, nie ma też takich warunków jak Brazylijczyk.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Fein »

Core pisze:Czy siłą Trentino jest kolektyw? Nie sądzę. A czy ktoś w Trentino nie uważa się za gwiazdę? Aktualnie to nawet Żygadło myśli, że jest gwiazdą. Moim zdaniem, gdyby Milijković zasilił Trentino, ta drużyna byłaby już zupełnie nie do ruszenia. Co by nie mówić, Visotto w tym sezonie nie gra najlepiej i całkiem możliwe jest, że będą chcieli go kimś zastąpić.
Śmiem twierdzić, że tacy Kaziyski czy Juantorena zdecydowanie nie gwiazdorzą. Siłą Trentino jest kolektyw zbudowany z zawodników, z których każdy reprezentuje poziom światowy i mógłby byćl iderem drużyny.
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Core »

Gwiazdorzą, nie gwiazdorzą - jest to temat na inną dyskusję. Na pewno za gwiazdy się uważają, każdy na ich miejscu miałby takie zdanie o sobie. Kolektyw to może i jest siłą VfB Friedrichshafen, zespołów belgijskich etc., ale siła Trentino zdecydowanie opiera się na indywidualnych umiejętnościach skrzydłowych.
Nowik12
Posty: 90
Rejestracja: 30 gru 2008, o 13:02
Płeć: M
Lokalizacja: Malbork

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Nowik12 »

Z tego co mówił Sebastian Świderski podczas transmisji finału na Orange Sport, możemy się dowiedzieć, że najprawdopodobniej Leonardo Visotto opuści Trento i wróci do Brazylii.
Technika, nie siła !
luska;
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2010, o 15:18
Płeć: K
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: luska; »

Chciałabym oglądać Miljkovicia w Polsce, gdyby się zdecydował to pewnie Resovia, bo Wlazły to chyba do końca kariery to w Skrze będzie. No ale najlepszy atakujący świata powinien grać w najlepszej lidze na świecie :)
Edyta

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Edyta »

I pewnie będzie grał. Czuję, że Trento może się na niego połakomić. Bo Vissotto chyba rzeczywiście wróci do Brazylii. Choć ja nie jestem wcale pewna czy to będzie zmiana aż tak wyraźnie na lepsze.
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Core »

Visotto to bardzo dobry zawodnik, w poprzednim sezonie byłem dużym zwolennikiem jego talentu, ale ten sezon, nie oszukujmy się, pomimo zdobytych trofeów, w jego wykonaniu był mocno przeciętny. Wydaje mi się, że spowodowane jest to pełnym sezonem reprezentacyjnym, w którym uczestniczył chyba po raz pierwszy. Następnie po kilkunastu kolejkach w lidze przyplątała się jakaś drobna kontuzja, która wyłączyła go na kilka kolejek i formy chociażby z zeszłego sezonu nie udało się osiągnąć. Poza tym, nie jestem pewien, czy czuł się w tym zespole dostatecznie wartościowo i pewnie, bo trener jednak dawał dużo szans swojemu rodakowi i chyba go troszeczkę faworyzował.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Mate »

GONZALES- ?? (ponoć Agamez)
Bjelica- TENCATI-Piano
Zlatanov- ??- Urnaut
MARRA

Mówiło się o problemach finansowych Piacenzy, a ponoć tak ma wyglądać skład zespołu włoskiego na nadchodzący sezon. Gonzales taki tani nie jest, a żeby walczyć o Agameza, trzeba mieć "trochę" ojro.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Core »

Mate, Agamez na pewno będzie zawodnikiem tańszym niż Marshall, który jest pewnie jednym z najlepiej zarabiających zawodników w Serie A, więc jakieś oszczędności się z tym transferem wiążą.
Bardzo prawdopodobne jest to, że Raphael opuści Trentino, wydaje mi się, że będą chcieli ściągnąć na to miejsce jakiegoś Włocha i przypuszczam, że może być to Meoni, który w przeszłości reprezentował już barwy tego klubu.
Ciekawią mnie również ruchy transferowe zespołu Sisley Treviso, kibice ich chcieliby ujrzeć zawodników takich jak Bjelica, Kurek, Wlazły.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Guilder »

Ależ by mi Sisley radochę sprawił transferem Kurka. Jestem przekonany, że pomimo trudności, ten gracz w końcu by się sprawdził, i pewnie jeszcze bardziej rozwinął.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Luska
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:48
Płeć: K

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Luska »

Wlazły się nie ruszy ze Skry, niestety.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Guilder »

Na Wlazłego nawet nie liczę, pisałem o Kurku. Wlazły będzie do końca kariery w Bełchatowie siedział, ewentualnie do Wielunia na emeryturę.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Luska
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:48
Płeć: K

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Luska »

za to Core wspomniał o Wlazłym. Nie chce mi się wierzyć, że Wieluń zdoła się utrzymać przez te wszystkie sezony. Cała kariera zapewne w Bełchatowie, przecież Wlazły to ikona Skry.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Guilder »

Ale nie wiadomo, czy Wlazły nie "zdziadzieje" za parę lat. Wtedy, o ile Skra dalej będzie silną drużyną, będzie na swój klub za słaby.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Core »

Pisałem to, co wyczytałem na ich forum, kibice chcieliby w składzie Kurka i Wlazłego, oczywiście nie tylko ich dwóch, pojawia się tam wiele życzeń. Obojętne mi jest to, gdzie będzie grał Wlazły, ale osobiście nie wytrzymałbym tyle lat w tym samym środowisku.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Mate »

Bjelica przedłużył kontrakt z Piacenzą, więc nici z przejścia do Treviso. Pujola obowiązuje jeszcze jakaś "więź" z Treviso czy został wypożyczony do Cannes?? Jeżeli jest wolnym graczem, to Sisley może mieć ogromne problemy z obsadzeniem rozegrania.

E: Ales Pajenk(Bled) podpisał kontrakt z Veroną.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2010/11

Post autor: Core »

Tencati podpisał dwuletni kontrakt z CoprAtlantide Piacenza.
Mate, czyli Twoje informacje się sprawdzają. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”