Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Mate »

Obecnie Trento ma nominalnie 2 środkowych - Salę i Birarellliego. Andrea jest w kręgu zainteresowań Cuneo i Modeny. Zostaje jeszcze Djurić, który może grać na środku i z pewnością taka będzie jego rola. Jeżeli Sala odejdzie to parę środkowych tworzyć będą Birarelli-Djurić. Na rezerwę pewnie jakiś młody, włoski zapchajdziura.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Mate »

Trochę z innej beczki - Juantorena otrzymał obywatelstwo włoskie. Czyli Trento może ściągnąć jeszcze jednego obcokrajowca.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
seba_15
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2011, o 16:54
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: seba_15 »

Tine Urnaut będzie grał w RPA Perugii ; )
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, o 13:19 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: post przeniesiony w odpowiednie miejsce
Awatar użytkownika
beras
Posty: 79
Rejestracja: 2 lip 2010, o 08:29
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: beras »

Po wielu zawirowaniach sfinalizowany został trzy letni kontrakt Mitara Djurica z Trentino. Serb przychodzi na środek ale jak wiadomo w razie potrzeby może zagrać po przekątnej.
http://www.trentinovolley.it/news/notiz ... juric.html
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Mateusz1993 »

beras pisze:Po wielu zawirowaniach sfinalizowany został trzy letni kontrakt Mitara Djurica z Trentino. Serb przychodzi na środek ale jak wiadomo w razie potrzeby może zagrać po przekątnej.
http://www.trentinovolley.it/news/notiz ... juric.html
Tak dla formalności powiem, że Grek.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: dreamer »

Mateusz1993 pisze:
beras pisze:Po wielu zawirowaniach sfinalizowany został trzy letni kontrakt Mitara Djurica z Trentino. Serb przychodzi na środek ale jak wiadomo w razie potrzeby może zagrać po przekątnej.
http://www.trentinovolley.it/news/notiz ... juric.html
Tak dla formalności powiem, że Grek.
Tak już zupełnie dla formalności... ;)
to beras miał o tyle rację, że Mitar jest Serbem naturalizowanym w Grecji (Djuric=Djurić tak przecież swojsko po serbsku... :) ).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”