Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Guilder »

Ta, tylko ArkasSpor to się może....nie dokończę nawet, ale wiadomo co może sobie zrobić, a i tak nie da rady, jeśli faktycznie Włochem interesuje się rosyjski Kazań.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: dreamer »

Lorenzo Dallari podaje na swojej stronie internetowej informację, że Leandro Vissotto jest praktycznie dogadany z klubem z Piemontu i w przyszłym sezonie zastąpi na pozycji atakującego w Cuneo, Vladimira Nikolova.

Andrzej Szymański
(dreamer)
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Italiano »

dreamer pisze:Lorenzo Dallari podaje na swojej stronie internetowej informację, że Leandro Vissotto jest praktycznie dogadany z klubem z Piemontu i w przyszłym sezonie zastąpi na pozycji atakującego w Cuneo, Vladimira Nikolova.

Andrzej Szymański
(dreamer)
No cóż... Na pewno Vissotto to chimeryczny zawodnik, chociaż nie przeczę, że jest to atakujący wysokiej klasy. Wydaje mi się, iż z w pełni zdrowym Vissotto, grającym na takim poziomie, jak w czasie pierwszego sezonu w Trento (w drugim problemy zdrowotne i wyglądało to tak, jak wyglądało) Cuneo zyskuje lepszego atakującego aniżeli Władimir Nikołow. Bułgar od dłuższego czasu informuje o swoim przemęczeniu, co akurat w tym roku, po jego grze, wyraźnie widać. Nikołow jest nierówny i wielokrotnie w tym sezonie już zawodził. Playoffy w tym sezonie też w jego wykonaniu jakoś nie wyjątkowo dobre, w półfinałach z Maceratą atakował na bardzo przeciętnym poziomie 44 procent. Nie wydaje mi się również, by Piacenza, jeżeli oczywiście transfer Władimira zostanie potwierdzony, zyskała tak znakomitego atakującego jak niektórzy przekonują.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Guilder »

Biorąc pod uwagę to, że w grę wchodził Omrcen, to jako osoba lubiąca zespół z Cuneo jestem bardzo mocno zawiedziony. Visotto swoje skończy, ale czy jest to krok w przód dla tego zespołu w porównaniu do Nikolova? Wątpię, chyba że Bułgar w przyszłym sezonie będzie grał jeszcze gorzej niż w tym.

Jak na atakującego 44% to nie jest beznadzieja, zwłaszcza że atakujący na ogół dostaję najwięcej piłek, i to nie najłatwiejszych.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
doki10

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: doki10 »

O przejściu Vissotto mówiło się jeszcze circa about stycznia/lutego, ale cała sprawa jakoś dziwnie ucichła. Jego transfer nie jest jeszcze przesądzony, mimo to nie będę jakoś szczególnie zaskoczony, jeśli Leo wyjedzie z Brazylii - wszak to właśnie w tym kraju jest najbardziej nielubiany...

=============================================
=============================================

Nikołow najparawdopodobniej będzie grać w Vibo Valentii ==> http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=303976
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Mateusz1993 »

Włoskie Mercato rusza do przodu, na razie głównie trenerskie.

Ferdinando de Giorgi idzie do San Gustino (dawniej Perugia), a Emmaunelle Zanini, za którego przychodzi powędruje do Monzy.
No i to co mówiło się od dawna wygląda na to, że Vermiglio pójdzie do Kazania, a Travica do Maceraty.
http://www.dallarivolley.com/IT03830000001.asp
doki10

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: doki10 »

Mówi się, że Bernardi chce ściągnąć Michała Łaskę do JW.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: KadrO »

doki10 pisze:Mówi się, że Bernardi chce ściągnąć Michała Łaskę do JW.
Super. Jako kibic JW mam nadzieję że go tu nie zobaczę.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Italiano »

KadrO pisze:
doki10 pisze:Mówi się, że Bernardi chce ściągnąć Michała Łaskę do JW.
Super. Jako kibic JW mam nadzieję że go tu nie zobaczę.
Dlaczego jeśli można wiedzieć?
Jak na atakującego 44% to nie jest beznadzieja, zwłaszcza że atakujący na ogół dostaję najwięcej piłek, i to nie najłatwiejszych.
Oglądnąłem 3 albo 4 mecze półfinałowe Cuneo i Nikołow grał przeciętniawo. Jak na jednego z najlepiej zarabiających obcokrajowców w Serie A - bardzo przeciętnie.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: kanap »

dreamer pisze:Lorenzo Dallari podaje na swojej stronie internetowej informację, że Leandro Vissotto jest praktycznie dogadany z klubem z Piemontu i w przyszłym sezonie zastąpi na pozycji atakującego w Cuneo, Vladimira Nikolova.
Andrzej Szymański
(dreamer)
To by oznaczało, że Mitar Duric Tzourits nadal jest wolnym zawodnikiem i Skra jakby chciała mogłaby go sprowadzić. W końcu mówiło się, że Cuneo złożyło mu propozycję gry za Nikolova oraz Trentino gry na środku za Riada (ale wątpię aby Grek chciał znów grać na tej pozycji).Niestety przypuszczam, że Skra poszukuje zawodników zagranicznych na środek, przyjęcie i rozegranie, a na miejscu Novotnego zawita jakiś Polak (Gruszka,Gromadowski, Jarosz, Janeczek [Częstochowa się rozpada])
doki10

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: doki10 »

kanap pisze:Mitar Duric Tzourits nadal jest wolnym zawodnikiem i Skra jakby chciała mogłaby go sprowadzić.Trentino gry na środku za Riada (ale wątpię aby Grek chciał znów grać na tej pozycji).
W Skrze czekałaby go ławka. Wydaje mi się, że wolałby grać w pierwszej szóstce najlepszego zespołu świata - nawet na środku.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Italiano »

Thiago Alves Soares wymieniany jest w kontekście transferu do takich klubów jak Cuneo, Macerata czy Modena, co samo w sobie jest już dużą rekomendacją. Czy ktoś obeznany z brazylijską siatkówką (tutaj ogromna prośba do Dreamera :P ) mógłby mi przybliżyć sylwetkę tego siatkarza?
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Mateusz1993 »

Dreamer już raz przybliżał sylwetkę tego gracza, na mnie robił on pozytywne wrażenie, sądzę, że wraz z Maurico za kilka lat powinni stanowić trzon kadry Brazylii, a Thiago już przecież jest graczem, ktory znajduje się w 12.
Jako, że napisałeś ostatni post, mam pytanie czy Travica już podpisał z Maceratą czy dalej jest blisko?
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: KadrO »

Mateusz1993 pisze:Dreamer już raz przybliżał sylwetkę tego gracza, na mnie robił on pozytywne wrażenie, sądzę, że wraz z Maurico za kilka lat powinni stanowić trzon kadry Brazylii, a Thiago już przecież jest graczem, ktory znajduje się w 12.
Jako, że napisałeś ostatni post, mam pytanie czy Travica już podpisał z Maceratą czy dalej jest blisko?
Podpisał. Ponoć do Maceraty ma przyjść też Exiga.

PS: Jak źle wiem to mnie poprawcie.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Mateusz1993 »

Co do Exigi to potwierdzam i powiem, że będzie to bardzo dobre posunięcie.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Nagor »

Italiano pisze:Thiago Alves Soares wymieniany jest w kontekście transferu do takich klubów jak Cuneo, Macerata czy Modena, co samo w sobie jest już dużą rekomendacją. Czy ktoś obeznany z brazylijską siatkówką (tutaj ogromna prośba do Dreamera :P ) mógłby mi przybliżyć sylwetkę tego siatkarza?
Bardzo niepozorny wygląd, twarz Turka, obwód ud dwa razy większy niż u przeciętnego siatkarza, ale dobre przyjęcie, dobry atak, dobra technika, w zasadzie ten zawodnik ma wszystko poza zagrywką, którą ma gorszą niż Łomacz. Zwykły plas.
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: dreamer »

Nagor pisze:
Italiano pisze:Thiago Alves Soares wymieniany jest w kontekście transferu do takich klubów jak Cuneo, Macerata czy Modena, co samo w sobie jest już dużą rekomendacją. Czy ktoś obeznany z brazylijską siatkówką (tutaj ogromna prośba do Dreamera :P ) mógłby mi przybliżyć sylwetkę tego siatkarza?
Bardzo niepozorny wygląd, twarz Turka, obwód ud dwa razy większy niż u przeciętnego siatkarza, ale dobre przyjęcie, dobry atak, dobra technika, w zasadzie ten zawodnik ma wszystko poza zagrywką, którą ma gorszą niż Łomacz. Zwykły plas.
1. Z niektórymi elementami charakterystyki nagora zgadzam się oczywiście. Kiedyś rzeczywiście już go charakteryzowalem w innym z tematów, ale teraz powiedzialbym o nim tak: zawodnik tylko sylwetką niepodobny do Giby. W pozostalych elementach prawie idealnie podobny - także w tej wspomnianej przez Nagora zagrywce. Kontynuując to porównanie do Giby (ale i w uogólnieniu np. do Świdra) podkreślilbym niezwyklą inteligencję w grze. Po prostu gra tak jak trzeba grać z konkretnym przeciwnikiem.
Wczoraj Thiago Alves sam powiedzial na twitterze, że na 100% zagra w jednym z wymienionych wyżej klubów wloskich.

Andrzej Szymański
(dreamer)
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Nagor »

Pewnie widziałeś więcej jego meczów niż ja, ale widziałem kilka kadrowych oraz finały i półfinały ligi brazylijskiej i na prawdę szły z zagrywki tylko plasiki lub flot.
...
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Italiano »

dreamer pisze:
Nagor pisze:
Italiano pisze:Thiago Alves Soares wymieniany jest w kontekście transferu do takich klubów jak Cuneo, Macerata czy Modena, co samo w sobie jest już dużą rekomendacją. Czy ktoś obeznany z brazylijską siatkówką (tutaj ogromna prośba do Dreamera :P ) mógłby mi przybliżyć sylwetkę tego siatkarza?
Bardzo niepozorny wygląd, twarz Turka, obwód ud dwa razy większy niż u przeciętnego siatkarza, ale dobre przyjęcie, dobry atak, dobra technika, w zasadzie ten zawodnik ma wszystko poza zagrywką, którą ma gorszą niż Łomacz. Zwykły plas.
1. Z niektórymi elementami charakterystyki nagora zgadzam się oczywiście. Kiedyś rzeczywiście już go charakteryzowalem w innym z tematów, ale teraz powiedzialbym o nim tak: zawodnik tylko sylwetką niepodobny do Giby. W pozostalych elementach prawie idealnie podobny - także w tej wspomnianej przez Nagora zagrywce. Kontynuując to porównanie do Giby (ale i w uogólnieniu np. do Świdra) podkreślilbym niezwyklą inteligencję w grze. Po prostu gra tak jak trzeba grać z konkretnym przeciwnikiem.
Wczoraj Thiago Alves sam powiedzial na twitterze, że na 100% zagra w jednym z wymienionych wyżej klubów wloskich.

Andrzej Szymański
(dreamer)
Mógłbym prosić o linka do tego twittera? Rozumiem, że wspominana przecież możliwość rosyjska odpada? Na jakiej półce Dreamerze sklasyfikowałbyś Thiago Alvesa?
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:Pewnie widziałeś więcej jego meczów niż ja, ale widziałem kilka kadrowych oraz finały i półfinały ligi brazylijskiej i na prawdę szły z zagrywki tylko plasiki lub flot.
Też go widziałem i jego zagrywka jest słabiutka. Taki niegroźny flocik lub przebijanka z wyskoku. Dodałbym do jego charakterystyki słaby atak z sytuacyjnej piłki, a jeśli ta jest odsunięta od siatki to już w ogóle jego skuteczność jest minimalna, może nie taka jak Bąkiewicza ale niziutka. Po za tym Thiago Alves dobrze przyjmuje i dobrze atakuje z szybkiej piłki... Ogólnie niezły gracz ale żadna rewelacja, chętnie bym go widział w Polsce.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: dreamer »

Italiano pisze:...Mógłbym prosić o linka do tego twittera? Rozumiem, że wspominana przecież możliwość rosyjska odpada? Na jakiej półce Dreamerze sklasyfikowałbyś Thiago Alvesa?
Sorry za dwie nieścislości:
1. Po przecztaniu tego twojego posta zerknąlem jeszcze raz do tekstu i okazuje się, że to nie z wczoraj a z przedwczoraj
2. Przyznaję, że zasugerowalem tym co napisalem, że czytalem to na twitterze. W rzeczywistości jest to informacja z bloga:
http://espn.estadao.com.br/volei/notici ... +NA+EUROPA

choć muszę przyznać, że ja na forach i blogach brazylijskich orędowników opcji rosyjskiej dla Alvesa praktycznie nie spotykam i zdaje się (tego nie jestem pewien), że on sam gdy udziela info o swojej grze w przyszlym sezonie raczej trzyma się tylko linii wloskiej.


Jeżeli chodzi o pólkę na jakiej stawiam Thiago Alvesa, to myślę, że caloksztaltem umiejętności i wkladu do drużyny ktorą reprezentuje, najbliżej jest mu do takich nazwisk jak Rodrigo Quiroga, Facundo Conte, z naszych Michal Ruciak, w ich optymalnej dyspozycji.

Andrzej Szymański
{dreamer)
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Mateusz1993 »

dreamer pisze:
Italiano pisze:...Mógłbym prosić o linka do tego twittera? Rozumiem, że wspominana przecież możliwość rosyjska odpada? Na jakiej półce Dreamerze sklasyfikowałbyś Thiago Alvesa?
Sorry za dwie nieścislości:
1. Po przecztaniu tego twojego posta zerknąlem jeszcze raz do tekstu i okazuje się, że to nie z wczoraj a z przedwczoraj
2. Przyznaję, że zasugerowalem tym co napisalem, że czytalem to na twitterze. W rzeczywistości jest to informacja z bloga:
http://espn.estadao.com.br/volei/notici ... +NA+EUROPA

choć muszę przyznać, że ja na forach i blogach brazylijskich orędowników opcji rosyjskiej dla Alvesa praktycznie nie spotykam i zdaje się (tego nie jestem pewien), że on sam gdy udziela info o swojej grze w przyszlym sezonie raczej trzyma się tylko linii wloskiej.


Jeżeli chodzi o pólkę na jakiej stawiam Thiago Alvesa, to myślę, że caloksztaltem umiejętności i wkladu do drużyny ktorą reprezentuje, najbliżej jest mu do takich nazwisk jak Rodrigo Quiroga, Facundo Conte, z naszych Michal Ruciak, w ich optymalnej dyspozycji.

Andrzej Szymański
{dreamer)
Ja myślę, że Rucka może przewyższyc w ataku.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: KadrO »

Mateusz1993 pisze:
dreamer pisze:
Italiano pisze:...Mógłbym prosić o linka do tego twittera? Rozumiem, że wspominana przecież możliwość rosyjska odpada? Na jakiej półce Dreamerze sklasyfikowałbyś Thiago Alvesa?
Sorry za dwie nieścislości:
1. Po przecztaniu tego twojego posta zerknąlem jeszcze raz do tekstu i okazuje się, że to nie z wczoraj a z przedwczoraj
2. Przyznaję, że zasugerowalem tym co napisalem, że czytalem to na twitterze. W rzeczywistości jest to informacja z bloga:
http://espn.estadao.com.br/volei/notici ... +NA+EUROPA

choć muszę przyznać, że ja na forach i blogach brazylijskich orędowników opcji rosyjskiej dla Alvesa praktycznie nie spotykam i zdaje się (tego nie jestem pewien), że on sam gdy udziela info o swojej grze w przyszlym sezonie raczej trzyma się tylko linii wloskiej.


Jeżeli chodzi o pólkę na jakiej stawiam Thiago Alvesa, to myślę, że caloksztaltem umiejętności i wkladu do drużyny ktorą reprezentuje, najbliżej jest mu do takich nazwisk jak Rodrigo Quiroga, Facundo Conte, z naszych Michal Ruciak, w ich optymalnej dyspozycji.

Andrzej Szymański
{dreamer)
Ja myślę, że Rucka może przewyższyc w ataku.
Ale ma gorszą zagrywkę, nad przyjęciem trzeba by się zastanowić.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Italiano »

dreamer pisze:
Italiano pisze:...Mógłbym prosić o linka do tego twittera? Rozumiem, że wspominana przecież możliwość rosyjska odpada? Na jakiej półce Dreamerze sklasyfikowałbyś Thiago Alvesa?
Sorry za dwie nieścislości:
1. Po przecztaniu tego twojego posta zerknąlem jeszcze raz do tekstu i okazuje się, że to nie z wczoraj a z przedwczoraj
2. Przyznaję, że zasugerowalem tym co napisalem, że czytalem to na twitterze. W rzeczywistości jest to informacja z bloga:
http://espn.estadao.com.br/volei/notici ... +NA+EUROPA

choć muszę przyznać, że ja na forach i blogach brazylijskich orędowników opcji rosyjskiej dla Alvesa praktycznie nie spotykam i zdaje się (tego nie jestem pewien), że on sam gdy udziela info o swojej grze w przyszlym sezonie raczej trzyma się tylko linii wloskiej.


Jeżeli chodzi o pólkę na jakiej stawiam Thiago Alvesa, to myślę, że caloksztaltem umiejętności i wkladu do drużyny ktorą reprezentuje, najbliżej jest mu do takich nazwisk jak Rodrigo Quiroga, Facundo Conte, z naszych Michal Ruciak, w ich optymalnej dyspozycji.

Andrzej Szymański
{dreamer)
Dziękuję za odpowiedź ;)

A moja ukochana Modena jest zainteresowana Alessandro Fei. Tak, na poważnie, potwierdzona informacja... Zresztą Dallari też o tym pisał.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Bartex »

No to szkoda, że żaden z "polskiej wielkiej trójcy" nie szuka już pierwszego atakującego, bo zobaczyć Angela Dennisa w pls-ie byłoby bajeczną sprawą.
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Italiano »

No to szkoda, że żaden z "polskiej wielkiej trójcy" nie szuka już pierwszego atakującego, bo zobaczyć Angela Dennisa w pls-ie byłoby bajeczną sprawą.
Z tego co mi wiadomo, Angel Dennis nie odchodzi z Modeny i dopełni ostatni rok z 5-letniego kontraktu...
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Bartex »

Dennis ( bądź Fei ) na ławce ?
Oj to wyglądałoby paskudnie, nie sądzę żeby zawodnicy tej klasy zgodzili się na ten układ. Ale Modenie kasy nie brakuje ...
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Chal »

Przypomnę, że Dennis prawie całą karierę grał na przyjęciu, więc nie widzę problemu, żeby występowali razem na parkiecie. Zresztą w razie czego to Fei może też wrócić na środek :P
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: Italiano »

Bartex pisze:Dennis ( bądź Fei ) na ławce ?
Oj to wyglądałoby paskudnie, nie sądzę żeby zawodnicy tej klasy zgodzili się na ten układ. Ale Modenie kasy nie brakuje ...
Chal pisze:Przypomnę, że Dennis prawie całą karierę grał na przyjęciu, więc nie widzę problemu, żeby występowali razem na parkiecie. Zresztą w razie czego to Fei może też wrócić na środek :P
1. Transfer Fei (jak to się kurna odmienia :x ?) miałby być spowodowany faktem, iż w Casa Modenie wyraża się wątpliwości, czy wiekowy już przecież, mający coraz większe problemy zdrowotne 34-letni Angel Dennis będzie w stanie grać jako podstawowy atakujący i mecz w mecz atakować po 30, 40 razy w zespole, który w przyszłym roku ma walczyć o triumf w Challenge Cup, jak i o wielki finał w Serie A. Dlatego też na tak miałby przyjść Fei, a Angel Dennis najprawdopodobniej w ostatnim roku swojego kontraktu zostałby przesunięty na przyjęcie, gdzie zresztą grał z powodzeniem przez prawie całą karierę. To jednak tylko jedna z opcji. Drugą jest taka, iż jeżeli chodzi o atak to w Modenie pozostanie status quo, podczas gdy w większym stopniu wzmocnione zostanie przyjęcie (być może trzech wysokiej klasy nowych przyjmujących).

2. Co do budżetu Modeny, to z tego co wiem jest on mniejszy od tego posiadanego przez Maceratę, Cuneo oraz zdecydowanie mniejszy od tego, który ma Trentino.

3. Jak napisał jeden z użytkowników na volleyball-movies.net, Nikola Grbic w obiekcie zainteresowań Rzymu Volley. I o ile nie za bardzo wierzę w ten transfer, o tyle takie spekulacje wydają się potwierdzać ambicje zespołu z Rzymu.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Awatar użytkownika
beras
Posty: 79
Rejestracja: 2 lip 2010, o 08:29
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn: Transfery przed sezonem 2011/12

Post autor: beras »

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. Alberto Giuliani został nowym trenerem zespołu z Maceraty. Zastąpi na tym stanowisku Mauro Berruto, który poświęci cały swój czas reprezentacji Italii. Miejsce Giulianiego w drużynie Cuneo zajmie Flavio Gulinelli. Do sztabu drużyny z Piemontu dołączą również Camillo Placì i Alessandro Piroli. Obaj w zakończonym sezonie pracowali w Modenie. Ponadto Camillo Placì będzie asystentem Radostina Stoytcheva w kadrze Bułgarii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”