Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/12

kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/12

Post autor: kevinpsb »

adi_tiger pisze:Rozumiem, w Trentino jest Raphael, ale przychodzi zawodnik, który grał cały sezon reprezentacyjny a do tego grał całkiem dobrze i co najważniejsze osiągnął sukces. A nie dostaje praktycznie żadnych szans... Po prostu szkoda zawodnika.
To znaczy, szkoda Żygadły w związku z tym że mógłby być mocnym punktem naszej kadry, natomiast nie szkoda mi go jako samej osoby. Gościu nie ma ambicji, jego sprawa. Rozumiem jeden sezon, żeby mieć ładne CV. Ale tyle czasu siedzieć na ławce, cóż Żygadło nie ma odrobiny jaj...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
shevcu
Posty: 137
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 15:42
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/12

Post autor: shevcu »

mati12612 pisze:Skad wy bierzecie te info? Bo nie moge nidgdzie znalezc... ;)
Forum kibiców na oficjalnej stronie Itasu :)
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/12

Post autor: ciorny17 »

Oglądając dzisiejszy mecz San Giustino vs Roma Volley to stwierdzam iż ta druga drużyna to dla mnie kandydat na podium obok Maceraty i Trento. Bardzo ciekawa szóstaka i zmiennicy fajni. Zaytsev i Sabbi bardzo dobrze w ataku, Cisolla tak jakby się trochę odbudował, Bonanifante to dla mnie obecnie najlepszy włoski rozgrywający, nie wiem czemu ale dla mnie bije Travice jak chce, ciekawy środek, w końcu Bjelica to jeden z najlepszych środkowych na świecie a Lebl to klasa sama w sobie (trochę misio zrobił się z Martina). Co do SG, kłopoty w przyjęciu, Conte wirtuozem nie jest w tym elemencie ale na więcej liczyłem ze strony Tomka. Tine na prawym nie daje sobie za bardzo rady no i Petković też nie jest to jakiś wybitny sypacz. Jeśli ten zespół zajmie miejsca 4-6 to będzie to dla nich sukces.
Kłamca.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/12

Post autor: Antonella Hard Core »

Warto odnotować rewelacyjny występ P.Gruszki we wczorajszym meczu z wielkim Trentino, co prawda jego Ravenna dosyć gładko poległa ale nasz atakujący zanotował 78% w ataku! ( 14 punktów na 18 ataków). W tym samym spotkaniu miał okazje na dystansie całego meczu zaprezentować sie inny nasz przedstawiciel w Serie A Ł.Żygadło. Trentino jest w tabeli pierwsze a Ravenna ostatnia.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/12

Post autor: Mate »

11 listopada br. odbędzie się spotkanie pomiędzy reprezentacją Włoch a "gwiazdami" Serie A. Transmisja na RAI SPORT 1 od 20:30. Spotkanie odbywa się w ramach memoriału Marcello Gabana, prezesa Monzy Brianzy, który 14 listopada 2009 zginął w wypadku helikoptera. Zarazem będzie to sprawdzian formy Azzurrich, którzy zagrają w PŚ.

Skład "gwiazd":
1 Matey KAZIYSKI (Itas Diatec Trentino)
2 Hubert HENNO (Bre Banca Lannutti Cuneo)
3 Salvatore ROSSINI (Acqua Paradiso Monza Brianza)
4 Martin LEBL (M. Roma Volley)
5 Osmany JUANTORENA (Itas Diatec Trentino)
6 Marcus POPP (Marmi Lanza Verona)
7 Raphael V. DE OLIVEIRA (Itas Diatec Trentino)
9 Nikola GRBIC (Bre Banca Lannutti Cuneo)
11 Tsvetan SOKOLOV (Itas Diatec Trentino)
13 Alain ROCA (Andreoli Latina)
14 Aidan ZINGEL (Marmi Lanza Verona)
18 Novica BJELICA (M. Roma Volley)

1° allenatore Radostin STOYTCHEV (Itas Diatec Trentino)
2° allenatore Emanuele ZANINI (Acqua Paradiso Monza Brianza)

Skład Włochów:
1. Luigi MASTRANGELO (Bre Banca Lannutti Cuneo)
3. Simone PARODI (Lube Banca Marche Macerata)
4. Andrea BARI (Itas Diatec Trentino)
7. Michal LASKO (Jastrzebski Wegiel – POL)
9. Ivan ZAYTSEV (M. Roma Volley)
10. Dante BONINFANTE (M. Roma Volley)
11. Cristian SAVANI (Lube Banca Marche Macerata)
12. Simone BUTI (Acqua Paradiso Monza Brianza)
13. Dragan TRAVICA (Lube Banca Marche Macerata)
14. Alessandro FEI (Sisley Belluno)
15. Emanuele BIRARELLI (Itas Diatec Trentino)
17. Andrea GIOVI (Energy Resources San Giustino)
18. Giulio SABBI (M. Roma Volley)
20. Mattia ROSSO (Fidia Padova)
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/12

Post autor: adi_tiger »

Ciekawostką jest to iż jedynym reprezentantem Włoch grającym za granicą jest Michał Łasko :)

No cóż... Teoretycznie mają to co najlepsze wiec po co wyjeżdżać... Chyba nie lubią zwiedzać świata jak Ruscy ;]
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/12

Post autor: adi_tiger »

adi_tiger pisze:Ciekawostką jest to iż jedynym reprezentantem Włoch grającym za granicą jest Michał Łasko :)

No cóż... Teoretycznie mają to co najlepsze wiec po co wyjeżdżać... Chyba nie lubią zwiedzać świata jak Ruscy ;]
12.11.11 EDIT: (Przepraszam adminow że post pod postem, ale nie da sie edytować górnego )
Mecz gwiazd mógł się podobać. 3:2 dla wlochów po bardzo ciekawym meczu. W miejsce Stokra zagrał Sokołov i 24 ptk :)

W Polsce konkurs gwoździa tak było 6 piłek (na 3 metrze po prawej lewej, piłka po prostej lewa prawa i 2 na koncu pod linią).
Oczywiście trzeba było trafić w piłki z ataku. Ogólnie myślałem że super techniczni włosi szybiej sobie z tym poradzą :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”