Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: compact »

Oj kłóca sie kłoca. Omrcen wyłapał 8 zóltych kartek w tym sezonie, Zajcew 4, było tez cos na rzeczy ze Stojczewem.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Kicu »

compact pisze:Oj kłóca sie kłoca. Omrcen wyłapał 8 zóltych kartek w tym sezonie, Zajcew 4, było tez cos na rzeczy ze Stojczewem.
To chyba jakimś cudem na te "łagodne" mecze trafiłem ;) Ewentualnie, może po prostu we Włoszech sędziowie są bardziej stanowczy. Przydałoby się to również naszym, bo czasem za bardzo pozwalają cwaniakować zawodnikom.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: adi_tiger »

oj Kicu, mało emocjonujące mecze oglądałeś. Własnie we włoszech szalenstwo trenerów / sedziów jest wieksze niz w PL. Szczególnie Trentino ze Stoyczewem na czele, choc ich kapitan Matey zawsze zachowuje sie bardzo kulturalnie.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Kicu »

adi_tiger pisze:oj Kicu, mało emocjonujące mecze oglądałeś. Własnie we włoszech szalenstwo trenerów / sedziów jest wieksze niz w PL. Szczególnie Trentino ze Stoyczewem na czele, choc ich kapitan Matey zawsze zachowuje sie bardzo kulturalnie.
No najwyraźniej. Głównie interesowały mnie mecze Latiny, bo ciekawy byłem gry Jarosza. Widziałem również tegoroczny finał o którym wyżej była mowa. Jakoś zaskoczyło mnie, że Trentino tak spokojnie przyjęło werdykt sędziego. U nas raczej wybuchałby niezła awantura na wzór tej ostatniej w meczu Resovii ze SKRĄ ;)
Adamo88
Posty: 223
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 22:20
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Adamo88 »

Moglby ktos mi podrzucic jakis link do statystyk Kadziewicza?
I ogolem jak wygladala postawa w Serie A1 naszego srodkowego bo w tym sezonie bylo mi dane obejrzec jedynie pare meczow Latiny i final.
Maczo
Posty: 114
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:27
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Maczo »

http://www.legavolley.it/Statistiche.as ... KAD-LUK-81

Za dużo się nie nagrał, nie było źle ale i nic specjalnego, malutko czasu.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Antonella Hard Core »

I to cały sezon tak niestety wyglądał w jego wykonaniu, pare meczów w katarskiej drużynie, pare w Olsztynie i pare w Modenie. Szkoda patrzeć jak sie ostatnio toczy kariera tego zawodnika.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Murilo0 »

Wygląda na to, że kilku znakomitych graczy będzie do wyjęcia w związku ze zmianą regulaminu serie A, który m.in zmniejsza limit obcokrajowców z 4 do 3. Poza tym Włosi poszli śladem Polaków i zamknęli ligę. Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać u nich w praktyce. Więcej tutaj http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -zamknieta
All work and no play makes Jack a dull boy...
Ingenting
Posty: 124
Rejestracja: 22 mar 2012, o 14:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Ingenting »

Niezbyt prezyzyjnie jest to napisane... Zamknęli A1 czy A2? Bo jeżeli A1 to bez sensu, Włochy mają potencjał, żeby mieć dwie w pełni profesjonalne ligi. Bez sensu jest ten przepis o 50% meczów rozegranych meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej, to zmniejszy przepływ zawodników i utrudni wyłapywanie utalentowanych graczy z niższych lig. Tak samo prowadzenie 1:0 w play off jest idiotyczne; przewaga własnego boiska to powinien być jedyny atut i tutaj akurat system z naszej ligi jest dużo lepszy. No, ale Włosi chyba nie mogą mieć 'normalnych' play offów. ;)
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: PvK »

Kurde, ale prowadzenie 1:0 i tylko 1 mecz u siebie przy 2 na sali przeciwnika nie wydaje mi sie juz takie glupie ;)
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: SerCos »

Dość nieoczekiwane wydarzenie w żeńskiej lidze włoskiej ma bowiem dojść do połączenia dwóch utytułowanych klubów, połączyć się mają MC-Carnaghi Villa Cortese i Asystel Volley Novara z tych dwóch klubów powstanie Asystel MC Carnaghi .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”