Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: figol »

Sisley wygrał z Modena 3-1. Jak dziś Modena pokona Latine to kto wchodzi ?? Ewentualnie ile setów w przegranym meczu potrzebuje Latina do wejścia do półfinałów
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Chal »

O ile liczy się normalna tabela i Włosi nic nie nachachmęcili, to 1 set daje awans Latinie :)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: figol »

Chal pisze:O ile liczy się normalna tabela i Włosi nic nie nachachmęcili, to 1 set daje awans Latinie :)
LoL swoją drogą nie wydaje wam się to trochę dziwne ??? Całą rundę zasadniczą można sobie przebimbać będąc na 9 miejscu w tabeli a potem wygrać jedno spotkanie z drużyną ze środka tabeli żeby liczyć się w fazie pucharowej ???
poznasz głupiego po czynach jego
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Domelinho »

w lidze wloskiej 9 miejsce nie znaczy przebimbanie sezonu.Przeanalizuj sobie jak grala Latina i wyjdzie ci ze nie najgorzej.Przebimbaly sezon Ravenna i Padva i zostały za to solidnie "nagrodzone".
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: figol »

Domelinho pisze:w lidze wloskiej 9 miejsce nie znaczy przebimbanie sezonu.Przeanalizuj sobie jak grala Latina i wyjdzie ci ze nie najgorzej.Przebimbaly sezon Ravenna i Padva i zostały za to solidnie "nagrodzone".
Czy ja gdzieś napisałem że Latina ten sezon przebimbała ??? Jak na potencjał tej drużyny to i tak zajęli dobre miejsce w szczególności że ich najlepszy przyjmujący Alain Roca w trakcie sezonu odszedł do Rosji. Chodzi mi tutaj bardziej o sam fakt że 9 drużyna ma szansę rozgrywając 1 czy 2 dobre spotkania w fazie play- off i zdobyć medal. Oczywiście czego w tym przypadku Latinie życzę.
poznasz głupiego po czynach jego
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Arff »

Latina zajęła 8 miejsce w tabeli, a nie 9 :) Wszystko wskazują na to, że w tej ekipie wszystko zależy do tego, jaki mecz rozegra Kuba Jarosz :) Śledzę wyniki tego zespołu już od jakiegoś czasu i jak tylko Karosz zdobywał ponad 20pkt, to mecz Latina wygrywała... w końcówce sezonu zasadniczego(bodaj w 3ech ostatnich meczach) miał obniżkę formy, to nawet z Rawenną przegrali... Obstawiam jednak, ze tal krótka obniżka formy Jarosza miała związek z mocnymi przygotowaniami do play offów...

PS: Jest ktoś w stanie mi powiedzieć, gdzie będzie można obejrzeć ten mecz w internecie, we w miarę ładnej jakości?
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Klawy »

compact pisze:Jarosz w pojedynke rozbił Sisley - 27 punktów w 3 setach, w tym 7 (!) asów, 3 bloki i 53% w ataku. Ciekawe czy bedzie grał w kadrze czy jednak znowu poswiecamy LŚ na przestawianie Bartmana.

Latina Jarosza zagra w poniedziałek z Modena z Kadziewiczem w składzie o awans do półfinału playoff ligi włoskiej, wygrany zmierzy sie prawdopodobnie z Trentino. Transmisja o 17.30 na RaiSporcie 1.
Ty chyba coś namieszałeś bo patrze w program i nie ma żadnego meczu na Rai 1, a własnie jest w ogole RaiSport 1 ?
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
peter291
Posty: 49
Rejestracja: 6 maja 2010, o 11:36
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: peter291 »

http://www.rai.tv/dl/RaiTV/dirette/Publ ... iSport%201

Tu powinna być transmisja, jednak tylko dla Włochów. Da radę jakoś to obejść?
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Kurek7 »

peter291 pisze:http://www.rai.tv/dl/RaiTV/dirette/Publ ... iSport%201

Tu powinna być transmisja, jednak tylko dla Włochów. Da radę jakoś to obejść?

Pewnie musisz zmienić IP na włoskie, żeby móc obejrzeć na tej stronce.

Prosiłbym o jakiś link do transmisji bez potrzeby zmiany IP itp.
Polska biało-czerwoni... :)
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: ciorny17 »

Póki co Jarosz nie wiem czy 2 piłki skończył. Cały czas go podbijają.
Kłamca.
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Klawy »

ciorny17 pisze:Póki co Jarosz nie wiem czy 2 piłki skończył. Cały czas go podbijają.
Na czym oglądasz ?
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
pavelabramov
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2010, o 13:42
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: pavelabramov »

jeśli ma ktoś jakieś namiary na to Rai sport 1 to bardzo bym prosił. Najlepszy byłby namiar na sop casta ale każdy inny również mile widziany :)
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: ciorny17 »

Na Rai Sport 1 mam Cyfrowy Polsat
Kłamca.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Kicu »

No i zdaje się, że właśnie nam Kuba do najlepszej 4-ki awansował ;)

Swoją drogą... bardzo mi się nie podoba liga włoska pod względem sposobu rozgrywek. Cały sezon zespoły ze sobą walczą o jak najlepszą pozycję... i po co? Żeby 1 mecz zadecydował o dalszym być albo nie być? Podobnie jak finał do 1 zwycięstwa. Znacznie bardziej podoba mi się sposób rozgrywek w Polsce.
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Kurek7 »

ciorny17 pisze:Na Rai Sport 1 mam Cyfrowy Polsat
Na jakiej platformie???
Hot bird czy astra??
Polska biało-czerwoni... :)
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: ciorny17 »

Brawo Kuba, brawo Latina. Świetna seria skrótów Riviery i kończące ataki Jarosza. Modena samym Andersonem nie wygra, Casoli i Dennis nic nie grają, nawet zmiana na Martino nic nie pomogła.

Kurek7 hot bird
Kłamca.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Kicu »

No właśnie... kto mi powie jak prezentuje się dziś Kuba, a jak Kadziewicz?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: compact »

Kicu pisze:No właśnie... kto mi powie jak prezentuje się dziś Kuba, a jak Kadziewicz?
Kadziewicz kompletnie niewidoczny oprocz jakis starć z kolega z druzyny Angelem Dennisem. Jarosz pierwszy set fatalny, w drugim lepiej, a teraz gra juz Troy. Latina awansowała do polfinału. Oby włodarzom naszej ligi nigdy nie przyszedl do głowy system z tego sezonu ligi włoskiej, ktory calkowicie wypaczył rywalizacje i sprowadzil ja do jednego meczu. Tym samym wlokaca sie przez caly sezon w dole tabeli Latina weszła do polfinału kosztem Modeny i Belluno.
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Xaar »

Można obejrzeć na Betclicku. Tylko trzeba mieć założone konto.
sony16
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2011, o 18:11
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: sony16 »

Wie ktoś jak grał Esko ?
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Kicu »

No i wygrana Latiny ;)

Patrzę właśnie na staty, to po 2 setach Kuba naprawdę dobrze się prezentował. 53% w ataku. Na 17 piłek skończył 9. Do tego 2 asy serwisowe.

Troy podobnie w sumie, z tym, że dostał mniej piłek. 54% w ataku. Na 13 piłek 7 skończonych. Do tego 1 as.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: figol »

Oglądałem tylko drugiego seta i z każdą następną akcją serce rosło jak widziałem grę Jarosza, mocne regularne zagrywki, fantastycznie poczynał sobie w ataku będą na pewno liderem zespołu, no cóż Latina w czwórce raczej bez szans z Trento ale i tak dla Jarskiego obecny sezon na plus.
poznasz głupiego po czynach jego
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: La Petomane »

figol pisze:Oglądałem tylko drugiego seta i z każdą następną akcją serce rosło jak widziałem grę Jarosza, mocne regularne zagrywki, fantastycznie poczynał sobie w ataku będą na pewno liderem zespołu, no cóż Latina w czwórce raczej bez szans z Trento ale i tak dla Jarskiego obecny sezon na plus.

Takie samo wrażenie, lider zespołu bez dwóch zdań. Zmiana na Troya, który dokończył mecz to ewidentne oszczędzanie Kuby na następny mecz, niewiarygodne:-) Set drugi to popis naszego atakującego, dzięki jego zagrywkom i kontratakom Latina wyszła ze stanu, bodajże, 8 : 9, na 13 : 9, dzięki czemu wygrała seta do 20 i awansowała do półfinału.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Murilo0 »

sony16 pisze:Wie ktoś jak grał Esko ?
Jak dla mnie grał świetnie. Szczególnie przypadły mi do gustu te niesamowite ataki z 2-giej piłki i krótkie z 3-ciego metra z Kadziewiczem :D Podoba mi się sposób jego gry i byłbym zachwycony gdyby zawitał do +L w następnym sezonie
All work and no play makes Jack a dull boy...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: weary_skier »

Wyczekiwałem od dawna na dzień, w którym będę miał okazję zobaczyć Jarosza na włoskich parkietach i udało mi się wczoraj. Pewnie wielu fanów siatkówki z naszego kraju również włączyło wczoraj odbiorniki na Rai Sport 1. Może to źle podziałało na atakującego LAtiny, bo w pierwszym secie prezentował się niczym za czasów Kędzierzyńskich. Dlatego też po pierwwszym secie wyłączyłem telewizor i dalej nie było mi dane oglądać Jarosza jako lidera drużyny. Nie mniej jednak gratuluję awansu do półfinału, chociaż sposób wywalczenia go wydaje mi się nieco niesprawiedliwy.

A i jak dla mnie to opinie o słabiutkim Esko są mocno przesadzone.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: krzysiu »

Jarosz powiedział , że ma pewne problemy zdrowotne od miesiąca , ale nie chce o nich mówić. Mówi , że wytrzyma a potem ,, odda się " lekarzom
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Kurek7 »

weary_skier pisze:
A i jak dla mnie to opinie o słabiutkim Esko są mocno przesadzone.


Możesz rozwinąć tę myśl?

Chodzi Ci o te opinie, że gra coraz gorzej czy o te, że ciągle jest jednym z najlepszych sypaczy świata?
Które z tych opinii są Twoim zdaniem przesadzone?
Polska biało-czerwoni... :)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: weary_skier »

Zaznaczam, że opinie swoją buduję w większości na kawałku wczorajszego meczu oraz fragmentach wcześniejszych spotkań i zdaję sobie sprawę jak skromna jest to "próba". Niemniej jednak fiński rozgrywający był wczoraj jednym z wyróżniających się graczy w swoim zespole. Rozrzucał szybko i był przy tym dokładny. Krótkie z Kadziewiczem wychodziły mu tak jakby jakby razem grali 3 sezony a nie 3 mecze.
Czy jest jednym z najlepszych sypaczy świata nie podejmuję sie stwierdzić, bo zdecydowanie za krótko go widziałem. Czy gra coraz słabiej? Może. Nie twierdze, że nie. Jedyne co mogę napisać to to, że wciąż Esko byłby wzmocnieniem wszystkich drużyn Plusligi...no może wyłączając Zakse.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: Kurek7 »

weary_skier pisze:Zaznaczam, że opinie swoją buduję w większości na kawałku wczorajszego meczu oraz fragmentach wcześniejszych spotkań i zdaję sobie sprawę jak skromna jest to "próba". Niemniej jednak fiński rozgrywający był wczoraj jednym z wyróżniających się graczy w swoim zespole. Rozrzucał szybko i był przy tym dokładny. Krótkie z Kadziewiczem wychodziły mu tak jakby jakby razem grali 3 sezony a nie 3 mecze.
Czy jest jednym z najlepszych sypaczy świata nie podejmuję sie stwierdzić, bo zdecydowanie za krótko go widziałem. Czy gra coraz słabiej? Może. Nie twierdze, że nie. Jedyne co mogę napisać to to, że wciąż Esko byłby wzmocnieniem wszystkich drużyn Plusligi...no może wyłączając Zakse.


Bardzo mądrze prawisz Kolego :)
Przyłączam się do tej opinii o Esko.
Jak dla mnie to kapitalny gracz, który pewnie grałby w niemal każdym klubie na świecie.
Polska biało-czerwoni... :)
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: La Petomane »

Czyli tak, jeśli dobrze myślę to Latina z Jaroszem ostatecznie zajmie nie niższą pozycję w Serie A1 niż 4, więc zagrają w przyszłym sezonie w pucharze CEV, zostawiając w tyle takie drużyny, jak Copra, Monza, Sisley, a mogą i powalczyć o medal i LM? I to wszystko z 8 miejsca na koniec rundy zasadniczej? Wow, niezły awans.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”