Transfery przed sezonem 2009/10

Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Transfery przed sezonem 2009/10

Post autor: Dee-Jay »

Grbic, Nikolov, Wijsmans, Henno, Mastrangelo
Z tego co wiem Wijsmans ma kontuzję.Grbic wcale nie gra lepiej niż Makarow.Shoeps jest lepszy niż Vlado-środkowi porównywalni ze wskazaniem na Iskrę jeśli wyleczy się Kuleszow.Libero o 2 klasy lepszy Henno.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery przed sezonem 2009/10

Post autor: Guilder »

Z tym Schoepsem i Nikolovem bym się wstrzymał.
Środkowi rosyjscy są na ogół bardzo dobrzy, ale z tej ich czołówki to na chwilę obecną w Iskrze tylko Yegorchev jest, bo Kuleshov chyba kontuzjowany. Jeśli faktycznie dojdzie do siebie, to z tym lekkim wskazaniem na Iskre się zgodzę. W przeciwnym razie znak równości.
Natomiast równanie Grbica i Makarova skwituję uśmiechem.

Osnazfsb, akurat do VM'a nie zaglądałem wcale pisząc posta.Bardziej sugerowałem się tym, co ostatnio widziałem/słyszałem/czytałem. Piszesz jednak, że Makarov czy Butko to poziom odrobinę niższy niż Żygadło. Jak grał w Trento Grbic (zeszły sezon jednym z jego słabszych w ostatnich latach) to Żygadło w dwa miesiące nagrał się tyle, co teraz w jeden mecz (uśredniłem nieco, bo czasem nie gra prawie w ogóle, a czasem całkowicie "wyręcza" Raphaela). Wiadomo, że złamana ręka to przesada, ja lubię takie porównania. Niemniej jednak różnica klas jest ogromna.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2009/10

Post autor: kevinpsb »

marcin_r pisze:
osnazfsb pisze: Zreszta ile razy mam podkreslac ze on poszedł do Polski bo zaden słownie ZADEN klub superligi nie złozył mu oferty.
A ja bym ta twoją historyjke skutecznie obalił...
Weż sie zdecyduj :] .
Z jednej strony twierdzisz że w Plus Lidze nadal się zarabia duzo, dużo gorzej niż u Ruskich a z drugiej że jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie Rosjan woli grać w średniaku finansowym Plus Ligi niż zarabiać kokosy u siebie lub we Włoszech. Trochę to trąci brakiem logiki
A co do Guildera to masz rację. Kwestia mniejszych obciążen przy rekonwalescencji jest chyba decydująca.
W polsce zarabia sie gorzej niż w Rosji! Porównaj zarobki czołowych graczy Jadaru i Tiumenia albo Lokomotivu... Abramov to taki troche obieżyświat a jak dostał ciekawą propozycje z Polski to czemu nie?
Nagor pisze:
Grbic, Nikolov, Wijsmans, Henno, Mastrangelo to światowa czołówka na swoich pozycjach.
Grbić już od 2 lat gra jak rzemieślnik, nie zaliczajmy go do czołówki już.
To musze cię zdziwić Nagor bo Grbić w Cuneo gra bardzo dobrze... Co do Rosyjskich rozgrywających to są po prostu słabi... Grankine to gracz na poziomie Łukasza Żygadły a reszta rosyjska sporo od gracza Dynama odstaje.
Oczywiście Shoeps jest lepszy od Nikołowa, środek na plus w Iskrze ale cała reszta na korzyść drużyny Włoskiej.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja”