Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

marcin_r

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: marcin_r »

Fein pisze:
osnazfsb pisze:Zdobywał głownie w pierwszych kolejkach jeszcze po treningu pod okiem Castellaniego i gdy rywale nie mieli go rozposanego-im dalej w las tym szło mu gorzej byc moze pofolgował sobie trening bo na PWM tez nie błyszczał co niestety o jego wielkim profesjonalizmie nie swiadczy.
Niedługo twoje wypowiedzi na temat Rosji będą traktowane jak posty Dreamera związane z Brazylią . Nie mów takich głupot jak Bartman jest za słaby na Superligę, bo umiejętności ma wystarczające, już w szczególności do gry w najsłabszej drużynie ligi . Inna sprawa, że nie jest on zbyt twardy i łatwo sprawić by się obraził, popłakał i wyżalił do mediów . I w złych kontaktach z trenerem bym upatrywał przyczyn jego słabszej gry, a nie w tym co potrafi.

BTW rozwiń temat dobrej gry Bartmana pod Castellanim ?
Osmiele się nie zgodzić
Faktycznie Bartman chyba okazał sie za słaby za Superligę . Bo główna trudność gry w Rosji nie polega na tym że jest tam nie wiadomo jak wysoki poziom sportowy tylko na sprawach życia codziennego, podejsciu do włąsnego zawodu i do ludzi z otoczenia
Bartman mowi przykładowo że
Wiedzę o świecie mieli ograniczoną i na niektóre tematy trudno było z nimi dyskutować. Do tego dochodził wypaczony obraz historii. Uważają, że to oni wyzwolili Europę w 1945 roku, a udział aliantów w II wojnie światowej był minimalny. Byli przekonani, że ich wiedza jest święta i się z nią nie dyskutuje. Odpuszczałem, żeby nie postrzegali mnie jako wroga.
Przepraszam bardzo. Jakakolwiek by nie była prawda obiektywna( jezeli coś takowego jest w ogóle) to zawodnik profesjonalny nie stara sie na siłe uświadamiać kolegów, szczególnie będacych tubylcami w kraju takim jak Rosja. Bo Rosjanie już z natury są stosunkowo nieufni do obcych a jednocześnie bedąc dosyć dumnym Narodem( a w stosunku do II wojny to juz na pewno) nie pozwolą sobie na coś takowego i faktycznie w druzynie powstają kwasy. Przy czym powtórze podstawową zasadę jaką wpaja się zawodnikom zagranicznym w bogatych ligach- to nie my się mamy przystosować do ciebie, tylko ty do nas. I za to płaci sie tam ogromne pieniądze
Tak swoją droga Bartman aż tak perfekcyjnie mówi po rosyjsku że jest w stanie dyskutować na takie tematy? Bo że 2/3 rosyjskich zawodników mowi tylko po rosyjsku to mozna przyjąc za pewnik
Miałem grać w profesjonalnym klubie, ale okazał się on amatorski. Nasza praca w siłowni była zupełnie nie zorganizowana, każdy robił, co chciał. Rosjanie posiedzieli pół godziny i szli do szatni na kolejnego papieroska.
Czy aby na pewno świadczy to o amatorstwie? Kiedyś cos podobnego w kwestii swej gry w Serie A powiedział Nowak- miał tylko grac i być w formie, co robił i jak trenował to nikogo nie interesowało, ale jak grał słabo to wylatywał z druzyny po sezonie
Może własnie na tym polega profesjonalizm pełna gęba- zawodnik sam wie co powinien robić aby byc w formie, jak się odżywiac i prowadzić. W koncu gdy mu się płaci olbrzymie pienaidze( podobno 5 razy tyle co w AZS) to można mieć też równie duże oczekiwania
Zresztą gdyby Bartman trenował uczciwie to na tle tak pracujących kolegow powinien wręcz błyszczeć forma i nie mieć żadnego problemu żeby z miejsca dobrze zaprezentować się w Serie A. A tak chyba jednak nie było, co?

Żeby nie było że jestem skrajnie nieobiektywny. Organizacja klubów w Rosji jest gorsza niż w Polsce a warunki zycia trudniejsze. Dlatego trzeba płacić zawodnikom więcej niż gdziekolwiek indziej aby nakłonic ich do transferu, w szczególności gdy klub ma siedzibe gdzieś za kołem podbiegunowym. Bartman ma oczywiście prawo krytykować klub, jeżeli mu nie płacili to ma także prawo rozwiazać kontrakt i scigać ich przez federację za zalegle wynagrodzenie, wręcz nawet powinien to robić we wspólnym interesie wszytskich siatkarzy.
A co do tezy że zawodnik jest gdzieś za słaby aby grac w lidze to byłbym mocno ostrozny- przykładowo Salmon nie poradził sobie w Polsce(gdy liga była sporo słabsza niż teraz) a Fuchs w Rosji . Bo radzenie sobie nie jest zależne tylko od tego co ktos potrafi na boisku ale od wielu różnych czynników
Pozdrawiam
marcin_r
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Fein »

Nie pozostaje nic innego tylko się zgodzić . Psychicznie Bartman faktycznie jest za słaby na twarde rosyjskie warunki . Miejmy nadzieję, że odbuduje się we Włoszech .
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: kevinpsb »

osnazfsb pisze:Dziwi mnie ze nie ma zadnych komentarzy odnosnie wywiadu Bartmana w kótrym wyzalił sie na swojego poprzedniego pracodawce złego i niekompetentnego trenera, leniwych kolegów, alkohol popijany po meczach i przerwy na papierosa. Dla mnie te tłumaczenia Bartmana są troche dziecinne. Wydaje mi się, że wiele spraw wyolbrzymiał. Jeśli ćwiczyłby na treningach więcej od innych i grał dobrze to zapewne znalazłby się w pierwszym składzie.Z tymi obsuwamy wynagrodzenia tez bym nie przesadzał skoro mieli uregulowac zaległosci w styczniu.
Jak dla mnie Bartman uswiadomił sobie ze sobie nie radzi i byc moze czeka go twarda ławka przez pewna czesc sezonu. Wiec szukał wyjscia z patowej sytuacji a ze klub zalegał z jakas czescia wynagrodzenia to znalazł sie pretekst zeby poszukac gry gdzies gdzie bedzie mu łatwiej. Niepotrzebnie tylko oczernia poprzedniego pracodawce mogli sie rozstac w kulturalny sposób ale Bartman musiał sie wyzalic polskiej prasie i tym samym zamknac sobie droge na wschód na jakis czas. Cóz jego wybór pozostaje mu zyczyc szczescia we Włoszech.
a ja wierze Bartmanowi... jelsi by kłamał to od razu jego słowa zostały by w prasie sprostowane! Po prostu brak profesjonalizmu w jego byłym klubie i tyle!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: KadrO »

kevinpsb pisze:
osnazfsb pisze:Dziwi mnie ze nie ma zadnych komentarzy odnosnie wywiadu Bartmana w kótrym wyzalił sie na swojego poprzedniego pracodawce złego i niekompetentnego trenera, leniwych kolegów, alkohol popijany po meczach i przerwy na papierosa. Dla mnie te tłumaczenia Bartmana są troche dziecinne. Wydaje mi się, że wiele spraw wyolbrzymiał. Jeśli ćwiczyłby na treningach więcej od innych i grał dobrze to zapewne znalazłby się w pierwszym składzie.Z tymi obsuwamy wynagrodzenia tez bym nie przesadzał skoro mieli uregulowac zaległosci w styczniu.
Jak dla mnie Bartman uswiadomił sobie ze sobie nie radzi i byc moze czeka go twarda ławka przez pewna czesc sezonu. Wiec szukał wyjscia z patowej sytuacji a ze klub zalegał z jakas czescia wynagrodzenia to znalazł sie pretekst zeby poszukac gry gdzies gdzie bedzie mu łatwiej. Niepotrzebnie tylko oczernia poprzedniego pracodawce mogli sie rozstac w kulturalny sposób ale Bartman musiał sie wyzalic polskiej prasie i tym samym zamknac sobie droge na wschód na jakis czas. Cóz jego wybór pozostaje mu zyczyc szczescia we Włoszech.
a ja wierze Bartmanowi... jelsi by kłamał to od razu jego słowa zostały by w prasie sprostowane! Po prostu brak profesjonalizmu w jego byłym klubie i tyle!
Bartman, mimo mojej sympatii do tego zawodnika, także nie wykazał się profesjonalizmem.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Nagor »

Swoją drogą na jego miejscu pewnie nie jeden z nas postąpiłby tak samo. To klub wykazał się brakiem profesjonalizmu, nie Zbychu. Takie sprawy trzeba nagłaśniać. Jak bym był na jego miejscu również chciałbym stamtąd jak najszybciej uciec.
...
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: osnazfsb »

kevinpsb pisze:
osnazfsb pisze:Dziwi mnie ze nie ma zadnych komentarzy odnosnie wywiadu Bartmana w kótrym wyzalił sie na swojego poprzedniego pracodawce złego i niekompetentnego trenera, leniwych kolegów, alkohol popijany po meczach i przerwy na papierosa. Dla mnie te tłumaczenia Bartmana są troche dziecinne. Wydaje mi się, że wiele spraw wyolbrzymiał. Jeśli ćwiczyłby na treningach więcej od innych i grał dobrze to zapewne znalazłby się w pierwszym składzie.Z tymi obsuwamy wynagrodzenia tez bym nie przesadzał skoro mieli uregulowac zaległosci w styczniu.
Jak dla mnie Bartman uswiadomił sobie ze sobie nie radzi i byc moze czeka go twarda ławka przez pewna czesc sezonu. Wiec szukał wyjscia z patowej sytuacji a ze klub zalegał z jakas czescia wynagrodzenia to znalazł sie pretekst zeby poszukac gry gdzies gdzie bedzie mu łatwiej. Niepotrzebnie tylko oczernia poprzedniego pracodawce mogli sie rozstac w kulturalny sposób ale Bartman musiał sie wyzalic polskiej prasie i tym samym zamknac sobie droge na wschód na jakis czas. Cóz jego wybór pozostaje mu zyczyc szczescia we Włoszech.
a ja wierze Bartmanowi... jelsi by kłamał to od razu jego słowa zostały by w prasie sprostowane! Po prostu brak profesjonalizmu w jego byłym klubie i tyle!
Chyba nie liczysz na przedruki w naszej prasie z gazet rosyjskich? Symptomatyczne jest to ze od kiedy Bartmana tam nie ma lub siedzi na ławce klub zaczał lepiej grac i wygrywac nawet mecze. Zasadniczo zgadzam sie z tym co napisał mój brat wiec nie bede kontynuował watku.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:Swoją drogą na jego miejscu pewnie nie jeden z nas postąpiłby tak samo. To klub wykazał się brakiem profesjonalizmu, nie Zbychu. Takie sprawy trzeba nagłaśniać. Jak bym był na jego miejscu również chciałbym stamtąd jak najszybciej uciec.
Oczywiscie że tak... Totalny brak profesjoanlizmu w klubie Rosyjskim!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: osnazfsb »

Ja bym z tym brakiem profesjonalizmu w klubie nie przesadzał jakos tak dziwnie sie składa ze bez Bartmana idzie im znacznie lepiej w Superlidze. Oczywiscie klub miał przejsciowe problemy finansowe ale jakos nie przeszkadza mu to grac na wysokim poziomie wiec wnioskuje ze problemy sa juz na rozwiazaniu. Tylko ten zarzut Bartmana wobec klubu wydaje sie powazny bo wszystkie inne sa smieszne. Ktos mu bronił cwiczyc w siłowni bo skarzył sie na to ze nikt z batem nad nim nie stał a rozliczano go z efektów a nie z pracy na siłowni. Jak moj brat napisał przypomina to jako zywo podejscie Marcina Nowaka z czasów jego gry we Włoszech gdy ten tez był szczerze zdziwiony ze trenera nie interesuje to ile czasu spedza w siłowni a to jak prezentuje sie na boisko nawet jesli tej siłowni w ogóle nie odwiedza.Chyba pomylił tez powołania bo w pierwszym sezonie w Rosji nie znajac za specjalnie jezyka chciał ich nauczac swojej wersji historii nie uwzgledniajac faktu ze to obcokrajowiec ma sie dostosowac do 10 Rosjan plus sztabu trenerskiego a nie odwrotnie.
Podsumowujac jest mi szkoda ze Bartman nie wykorzystał szansy i zmienił klub bo Gazprom Surgut to zespoł z tradycjami z którego uciekł przy pierwszych problemach. Wcale sie nie zdziwie jak oni teraz sprowadza lepszego wolnego obcokrajowca na jego miejsce w stylu Domotora Meszarosa albo Elvisa Contrerasa bo koniunktura na ten zespoł chyba sie z ostatnimi zwyciestwami poprawiła a sposnor moze chciec isc za ciosem. A Bartman ma embargo na gre w Rosji i głownie sam przez to straci finanosowo no bo jak widac ani klub ani liga specjalnie go nie załuja chyba.
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: xyz91 »

Zbigniew Bartman skompromitował się tym wywiadem. Dziwię się prezesowi Tarentu, że go zatrudnił, równie dobrze może on coś takiego wypowiedzieć pod adresem jego i klubu, kiedy tenże klub go zwolni. Wywiad taki świadczy tylko i wyłącznie o braku kultury i niskim profesjonalizmie Bartmana. Wywiad ten skreśla jego dalszą karierę w Rosji.

TEN WYWIAD TO SKANDAL !!!
xyz91
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Nagor »

Może i nie powinien tego mówić, ale prawdziwym skandalem jest to co się dzieje w Surgucie. Bartman miał prawo mieć pretensje. Poza tym myślę, że jego kariera w Rosji jest skończona, ale to dlatego, że sam Zbyszek nie będzie tam chciał wrócić. Profesjonalny klub nie dopuści do takich wydarzeń jak w Gazpromie, więc nie będzie się bał krytyki.
...
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: osnazfsb »

Jako ze zainteresowałem sie tematem czemu Gazpromowi Surgut tak dobrze idzie po odejsciu Bartmana przejrzałem statystyki i co sie okazuje- do klubu trafił młody duzy talent Dmitrij Krasikow znany wam z VM (sam optowałem o niego u Wojtasa) który gra po prostu lepiej niz wczesniej Polak i w tym tkwi tajemnica ostatnich sukcesów tego klubu, mozna wiec powiedziec ze oni wyszli na tej zamianie dobrze bo maja lepiej spisujacego sie zawodnika
http://www.volleyservice.ru/index.php?o ... &Itemid=81
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: ostry99 »

W dzisiejszym meczu Superligi rosyjskiej pomiędzy Jarosławiczem a Tiumieniem Maksim Mikhailov zdobył aż 39 punktów. W ataku skończył 34 z 56 piłek (61%), do tego dorzucił jeszcze 3 asy i 2 punkty blokiem.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: niepoinformowany »

Biełgorod wygrał z Zenitem 3:2. Kadziu 6/7 w ataku i 3 bloki.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Nagor »

niepoinformowany pisze:Biełgorod wygrał z Zenitem 3:2. Kadziu 6/7 w ataku i 3 bloki.
A podobno
Łukasz Kadziewicz zagrał cały mecz, który zaliczyć może do tych bardzo udanych. Polak zdobył 14 punktów – 6 atakiem i aż 8 blokiem.
...
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: osnazfsb »

Ze statystyk volleyservice wynika ze zdobył 14 punktów 6/7w ataku i 8 bloków. Swoja droga Tietiuchin co do kórego toczyła sie dyskusja dzoisij 57 % w taku (13/24) oraz 50% i 38% w przyjeciuczyli dobry wystep
http://www.volleyservice.ru/index.php?o ... &Itemid=77

Swoja droga andre znów pomyliłes błedy z punktami musisz wórcic do mnei na korepetycje z czytania rosyjskich statystyk ;)

Wracajac jeszcze do watku Bartmana to jego tezy po raz kolejny okazały soie funta kłaków warte jego nastepca Krasikow gra o klase lepeij zreszta jak cały zespoł bez Polaka i znów wygrał tym razem 3:0 z Lokomotiwem Izumrud

Tak jeszcze chciałbym zwrócici wasza uwage na dwóch zawodników Alexandra MArkina z Dynama Moskwa (r. 1990) i Dmitrija Krasikowa- to 2 przyszli czołowi rosyjscy przyjmujacy moim zdaniem. Nie mozna nic przesadzac bo rozwój zawodnika toczy sie róznymi sciezkami ale obaj maja papiery na duza gre na arenie miedzynarodowej.
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: xyz91 »

Jako kibic Lokomotiwu-Biełogorie (niech się ludzie nauczą, że to Lokomotiw-Biełogorie Biełgorod, a nie Lokomotiw Biełgorod) bardzo się cieszę ze zwycięstwa mojej ulubionej drużyny nad potężnym Zenitem Kazań. Szkoda tylko, że Sierioża Tietiuchin grał po przeciwnej stronie. Świetny mecz Diniejkina, tak grać w takim wieku (1973 rok urodzenia).
xyz91
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: osnazfsb »

Zbliza sie mecz gwiazd Superligi -wybrano juz składy-najbardziej popularnym Rosjaninem był Siergiey Tietiuchin z obcokrajowóćw wygrał David Lee. Wsród nominowanych znalazł sie Łukasz Kadziewicz.
Składy:
RO Chamuckich
P1Tietiuchin
P2 Kosariew
S1 Muserskij (w miejsce Kuleszowa)
A Michajłow
S2 Kazakow
L Werbov

Legionerzy:
RO Ball
P1 Priddy
S Lee
A Stanley
P2 Dante
S2 Kadziewicz
L Salparov

wiecej informacji http://www.volleyservice.ru/index.php?o ... &Itemid=87
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: xyz91 »

osnazfsb pisze:Zbliza sie mecz gwiazd Superligi -wybrano juz składy-najbardziej popularnym Rosjaninem był Siergiey Tietiuchin z obcokrajowóćw wygrał David Lee. Wsród nominowanych znalazł sie Łukasz Kadziewicz.
Składy:
RO Chamuckich
P1Tietiuchin
P2 Kosariew
S1 Muserskij (w miejsce Kuleszowa)
A Michajłow
S2 Kazakow
L Werbov

Legionerzy:
RO Ball
P1 Priddy
S Lee
A Stanley
P2 Dante
S2 Kadziewicz
L Salparov

wiecej informacji http://www.volleyservice.ru/index.php?o ... &Itemid=87
Byłem bardzo zdziwiony tym, jak mało głosów dostał Aleksandr Wołkow.
xyz91
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Nagor »

RO Ball
P1 Priddy
S Lee
A Stanley
Hehe, jak za starych czasów :D
...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: niepoinformowany »

Niezły ścisk w tabeli się zrobił. Kadziu cały sezon równo i dobrze, a Lokomotiv blisko pierwszego miejsca. Po dobrym początku wyraźnie dołuje Iskra Odincowo a w górę zmierza Dynamo Moskwa i te zespoły mogą zamienić się miejscami w tabeli przed play-off. Za tydzień ważny mecz dla czołówki tabeli: Novosybirsk vs Biełgorod.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: niepoinformowany »

No i Biełgorod pokonał Novosybirsk 3-2 i wskoczył na drugie miejsce w tabeli. Do końca Lokomotiv ma łatwy terminarz, w zasadzie jedynym trudnym meczem będzie spotkanie z Fakiełem u siebie. 12-13 pkt. w 5 ostatnich meczach jest całkiem realne, i kto wie, może 1. miejsce po zasadniczej ??? Zenit ma dwa trudne mecze: wyjazd do Moskwy (za tydzień) i wyjazd do Odincowa. Będzie ciekawie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Nagor »

Michajłow 40 punktów :D
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: maksik »

Można gdzieś ten mecz w necie looknąć?
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Fein »

Nagor pisze:Michajłow 40 punktów :D
:o :o :o To w meczu z Zenitem ? Dynamo zdobyło 86 pkt, czyli wychodzi, że co drugi ich punkt był Michaiłowa. :o Na jakim procencie zagrał ? :P
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: przeemekk90 »

Fein pisze:
Nagor pisze:Michajłow 40 punktów :D
:o :o :o To w meczu z Zenitem ? Dynamo zdobyło 86 pkt, czyli wychodzi, że co drugi ich punkt był Michaiłowa. :o Na jakim procencie zagrał ? :P
JAkie Dynamo? Jaki Zenit? Michajłow gra w Jarosławiu, a mecz był grany z Fakiełem. Wykonał 66 ataków, nie wiem ile zdobył punktów atakiem.
Jak podaje reprezentacja.net nie jest to jego jednostkowy wyczyn. W tym sezonie, 5 grudnia i 16 stycznia zdobył odpowiednio 37 i 39 pktów. Współczuje jego stawom.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: ostry99 »

Jego statystyki z meczu z Fakielem:

atak: 35/66 53%
blok: 2 pkt
zagrywka: 3 pkt
Warto dodać, że ten mecz miał tylko 4 sety, więc średnio zdobył 10 punktów na set!

Ogólnie w tym sezonie Mikhailov ma średnią na mecz 28 punktów jak podaje rosyjski serwis siatkówki.
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Fein »

przeemekk90 pisze: JAkie Dynamo? Jaki Zenit? Michajłow gra w Jarosławiu, a mecz był grany z Fakiełem. Wykonał 66 ataków, nie wiem ile zdobył punktów atakiem.
Coś mi się pokiełbasiło i myślałem, że gra w Moskwie, my bad.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: niepoinformowany »

No i po 20. kolejkach jest bardzo ciekawie.

Zenit (46), Novosybirsk (44) i Biełgorod (43) powalczą o podium po rundzie zasadniczej.

Fakieł (36), Iskra (34) i Dynamo (33) o miejsca 4-6.

Zaś o P-O biją się: Jarosław, Ufa i Surgut (26).
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: niepoinformowany »

Zespół dobrze spisującego się przez cały sezon Łukasza Kadziewicza Lokomotiv Biełgorod 2. po fazie zasadniczej Superligi!

1. Zenit Kazań 52
2. Lokomotiv Biełgorod 48
3. Lokomotiv Nowosybirsk 48
4. Fakieł Nowy Urengoj 39
5. Dinamo Moskwa 38
6. Iskra Odincowo 37
7. Gazprom-Jugra Surgut 30
8. Jarosławicz Jarosław 29
9. Ural Ufa 29
10. Dinamo Jantar Kaliningrad 21
11. Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg 17
12. Tiumeń 8

Pary I rundy play-off:

(1) Zenit Kazań vs (8) Jarosławicz Jarosław
(4) Fakieł Nowy Urengoj vs (5) Dynamo Moskwa

(2) Lokomotiv Biełgorod vs (7) Gazprom Surgut
(3) Lokomotiv Novosybirsk vs (6) Iskra Odincowo
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Nagor »

Michajłow zdobył w rundzie zasadniczej 598 punktów :] Drugi na liście ma ponad 200 punktów mniej.
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja”