Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Elgarten »

Trzeci mecz finałowy:
http://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Vol ... l-Lokomoti


Przed chwilą błąd sędziego niczym z PlusLigi :P
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Guilder »

Bez przesady Przeemekk90, Muserskiy Kuleshova nie wygryzie póki co. To chyba najmocniej obsadzona pozycja w całej reprezentacji Rosji, więc tak od razu do szóstki nie wskoczy.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: przeemekk90 »

Kuleshov jest nieco starszy, więc jeśli Muserski może być lepszy to czemu ma nie wygryźć Alexeya ?
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Guilder »

Bo lepszy nie jest. Być pewnie będzie, bo w końcu wiek Kuleshova faktycznie zacznie mieć znaczenie, ale w tej chwili mówienie o tym, że jego wiek mocno negatywnie odbija się na grze jest przesadą.

Na razie finałowe mecze w Rosji bez historii. Tym razem znów 3-0, ale niespodziewanie dla Biełogorie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: osnazfsb »

Cos widze w temacie nie bardzo jestescie Kuleszow to faktycznie kawał gracza i juz pomnikowa postac tej dyscypliny (3 medale olimpijskie przed 30) no ale obecnie ten "król bloku" juz nie prezentuje sie tak dobrze i nawet w klubie czesto siedzi na ławce przegrywajac rywalizacje z Astaszenkowem (mowie tu o lidze bo w playoffach grał jednak Kuleszow) wiec moim zdaniem młody gorszy od niego nie jest choc na pewno nie ma dziesiatej czesci doswiadczenia Kuleszowa z wielkich imprez.
Swoja droga my mowimy o naszych młodych talentach na srodku siatki a Kuleszow w wieku 21 grał w pierwszym składzie olimpijskiego wicemistrza.
Tu moze nie tyle chodzi o wiek co o intensywnosc gry bo on sie juz sporo i na wysokim poziomie nagrał wiec raczej widziałbym w jego przypadku syndrom powolnego lekkiego wypalania się. Lekkiego bo to jak mowie jest ciagle kawał zawodnika tyle ze na tej pozycji w Rosji rywalizacja jest niesamowita i wciaz rodza sie nowe talenty jak na kamieniu w stylu Szczerbinina czy Aleksandra Guchaliuka
Ostatnio zmieniony 13 maja 2010, o 17:15 przez osnazfsb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: dreamer »

Dennis Guilder pisze:...Na razie finałowe mecze w Rosji bez historii. Tym razem znów 3-0, ale niespodziewanie dla Biełogorie.
Nie jestem przekonany, czy tak calkowicie niespodziewanie wygral Bielgorod.
Szczerze mówiąc nie zdziwi mnie powrót do Kazania na 5 mecz play-off.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ml1916
Posty: 16
Rejestracja: 1 gru 2008, o 11:01
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: ml1916 »

Co prawda oglądałem tylko końcówkę 2 seta i całego trzeciego, ale przynajmniej w tym okresie gry Kadziewicz wypadł bardzo pozytywnie. Dawno nie widziałem, żeby tak pracował blokiem.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Elgarten »

ml1916 pisze:Co prawda oglądałem tylko końcówkę 2 seta i całego trzeciego, ale przynajmniej w tym okresie gry Kadziewicz wypadł bardzo pozytywnie. Dawno nie widziałem, żeby tak pracował blokiem.
Dokładnie. Ogólnie cały Biełgorod grał świetnie blokiem. Łukasz do tego dorzucił też kilka punktów w ataku. Co do bloku, tak jak napisałeś, dawno nie widziałem tak dobrej gry Kadziewicza w tym elemencie.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: Chal »

Zenit ograł Biełgorod 3:0 w 4. meczu i wygrał rywalizację finałową stosunkiem meczów 3-1. Zespół z Kazania był wyraźnie lepszy w tym meczu, Lokomotiw zerwał się jedynie w końcówce III seta, kiedy dogonił rywala, miał nawet setbola, ale w końcówce więcej zimnej krwi zachowali goście.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2009/10

Post autor: ostry99 »

Kadziewicz był najlepszym graczem swojego zespołu. Zdobył łącznie 9 pkt (w ataku 8/10 + 1 blok). 3 mecz z Zenitem także miał bardzo dobry. Można powiedzieć, że szkoda że się sezon kończy bo Łukaszowi szło coraz lepiej :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja”