Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

osnazfsb

Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: osnazfsb »

Na poczatek rozgrywajacy:
Grankin przedłuzył kontrakt z Dynamem Moskwa
Kazan prawdopodobnie zdecyduje sie na Valerio Vermiglio, którego do gry w tym klubie przekonuje Tietiuchin, Ball odchodzi w gre wchodzi jeszcze Raphael
Samsonyczew rozmawia z Lokomotiowem Biełgorod ale tylko na II rozgrywajacego
Kevin Hansen odchodzi z klubu
Lokomotiw Nowosybirsk chce pozyskac duze nazwisko w roli I rozgrywajacego ale o kogo chodzi nie wiadomo

Tyle na razie wiecej niedługo
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: Guilder »

Raphael w kontekście Kazania? Hmm, nie, Vermiglio to zdecydowanie lepsza opcja.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: KadrO »

Guilder pisze:Raphael w kontekście Kazania? Hmm, nie, Vermiglio to zdecydowanie lepsza opcja.
Co nie zmienia faktu że w przypadku zatrudnienia i Włocha i Brazylijczyka, dziura po Ballu nadal będzie. Cóż, nie trudno znaleźć rozgrywającego na poziomie tego nr 1. ;) A i Osnaz, wiesz coś może o transferach w Odincowie?
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: Italiano »

Ja mam nadzieję, że Raphael zostanie w Trento, bo jego odejście równa się z pozyskaniem innego zawodnika, który znając finanse drużyny z Trento, będzie dużo lepszym rozgrywającym od Brazylijczyka. A emocje w europejskiej siatkówce znowu będą ograniczone do spotkań Cuneo - Trento w jeszcze większym stopniu...
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: KadrO »

Italiano pisze:Ja mam nadzieję, że Raphael zostanie w Trento, bo jego odejście równa się z pozyskaniem innego zawodnika, który znając finanse drużyny z Trento, będzie dużo lepszym rozgrywającym od Brazylijczyka. A emocje w europejskiej siatkówce znowu będą ograniczone do spotkań Cuneo - Trento w jeszcze większym stopniu...
Ta... Szczególnie że Cuneo w Lidze Mistrzów przegrało z choćby Noliko, czy Moskwą. Trento jest poza zasięgiem (choć Kazań i Skra coś tam powalczyły), ale póki co jeszcze mistrzowie Włoch - nie.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: Mateusz1993 »

KadrO pisze:
Italiano pisze:Ja mam nadzieję, że Raphael zostanie w Trento, bo jego odejście równa się z pozyskaniem innego zawodnika, który znając finanse drużyny z Trento, będzie dużo lepszym rozgrywającym od Brazylijczyka. A emocje w europejskiej siatkówce znowu będą ograniczone do spotkań Cuneo - Trento w jeszcze większym stopniu...
Ta... Szczególnie że Cuneo w Lidze Mistrzów przegrało z choćby Noliko, czy Moskwą. Trento jest poza zasięgiem (choć Kazań i Skra coś tam powalczyły), ale póki co jeszcze mistrzowie Włoch - nie.
Myślę, że chodziło mu o to, że Cuneo wielokrotnie potrafło ogrywać Trento jako jedyne.
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Rysio z Klanu »

Tak sobie pomyślałem, że zważając na fakt emerytury Balla, Kazań będzie gorączkowo szukał klasowego rozgrywającego. Zapewne spróbują wyszarpać Vermiglio(nie znam długości jego kontraktu), lub Zagumnego. Bo w Rosji jakoś nie widać kogokolwiek, kto nie obniżyłby im poziomu zespołu.
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: Qiub »

Wątpię, że Zagumnemu aż tak zależy na pieniądzach żeby poszedł do Rosji. On raczej wybiera kluby gdzie mu najwygodniej, a jak wiadomo w Rosji najwygodniej nie jest (podróże, podróże...).
Podpis.
Edyta

Re: Transfery 2011

Post autor: Edyta »

Qiub pisze:Wątpię, że Zagumnemu aż tak zależy na pieniądzach żeby poszedł do Rosji. On raczej wybiera kluby gdzie mu najwygodniej, a jak wiadomo w Rosji najwygodniej nie jest (podróże, podróże...).
A komu nie zależy na pieniądzach? Zwłaszcza takich. Kasa w Kazaniu jest z kosmosu, nie da się ukryć. A Zagumny dwa poprzednie sezony miał finansowo w plecy. Najpierw drastyczna redukcja w AZS-ie, potem problemy w Panathinaikosie. Obawiam się, że jeśli w Zenicie wpadną na pomysł złożyć mu ofertę to Zaksa może mieć problem...
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: pk+ »

Qiub pisze:Wątpię, że Zagumnemu aż tak zależy na pieniądzach żeby poszedł do Rosji. On raczej wybiera kluby gdzie mu najwygodniej, a jak wiadomo w Rosji najwygodniej nie jest (podróże, podróże...).
Ale za to jaka wygodna emerytura, jeśli się zainkasuje 1mln $ za sezon :D Nie sądzę żeby jakikolwiek siatkarz się zastanawiał gdyby dostał taką propozycję.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: jinx »

E tam nie wiem ile Gacek mial przed tym sezonem oferowane w Rosji, ale wybral Zakse
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
osnazfsb

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: osnazfsb »

Z tym Gackiem to bym nie był taki pewny czy to nie była kaczka dziennikarska bo rosyjscy fani nic o tym nie słyszeli a i tez nie prezentuje on juz od dłuzszego czasu takiego poziomu zeby był na tyle lepszy od conajmniej kilku rosyjskich odpowiednikow ze warto byłoby marnowac na niego jedno z zaledwie dwoch miejsc dla obcokrajowcow. Moze mogłby trafic do Biełgorodu tam chyba najszybciej a jesli nie tam to do jakies słabszej druzyny. takie jest przynajmniej moje zdanie

Słyszałem tez ze Bieriezko ma oferty z Kazania i Ufy ale co z nim bedzie nie wiadomo.

Jeszcze co do tej kasy to jest tam duza ale nie przesadzajmu Rzekomy 7 milionowy kontrakt Kazijskiego to była łaczna kwota kontraktu z suma potrzebna na jego wykupienie i wtedy te pieniadze juz takiego wrazenia nie robia
Co do renomy Zagumnego w Rosji to musze wskazac ze jak napisałem ze Ignaczakowi konczy sie kontrakt był odzew na Zagumnego takiego odzewu nie było. Zreszta jak robili ranking najlepszych rozgrywajacych Zagumny chyba nie zmiescił sie w pierwszej 10. Ale zrobie jeszcze jedno wtracenie o Zagumnym tylko zeby nikt mi nie zarzucał ze Zagumnego z Polski podebrałem robiac wokól niego zainteresowanie :D

Co jeszcze jesy prawdopodobne
Lokomotiw Nowosybirsk sie osłabi gdy Pawłow moze pojsc do Dynama Moskwa co byłoby genialnym ruchem moskwiczan
Nowosybirsk moga tez opuscici Leonenko i Komarow za to w ich miejsce przyjdzie Biriukow
Z Butko na pewno nie zostanie przedłuzony kontrakt i uwaga negocjuje z Zenitem ale nie wiem w jakiej roli
Storożyłow jest po obecnej jego grze goracym towarem na rosyjskim rynku i ma duzo propozycji


Nastepne donosy wkrótce 8-)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: KadrO »

osnazfsb pisze:Z tym Gackiem to bym nie był taki pewny czy to nie była kaczka dziennikarska bo rosyjscy fani nic o tym nie słyszeli a i tez nie prezentuje on juz od dłuzszego czasu takiego poziomu zeby był na tyle lepszy od conajmniej kilku rosyjskich odpowiednikow ze warto byłoby marnowac na niego jedno z zaledwie dwoch miejsc dla obcokrajowcow. Moze mogłby trafic do Biełgorodu tam chyba najszybciej a jesli nie tam to do jakies słabszej druzyny. takie jest przynajmniej moje zdanie

Słyszałem tez ze Bieriezko ma oferty z Kazania i Ufy ale co z nim bedzie nie wiadomo.

Jeszcze co do tej kasy to jest tam duza ale nie przesadzajmu Rzekomy 7 milionowy kontrakt Kazijskiego to była łaczna kwota kontraktu z suma potrzebna na jego wykupienie i wtedy te pieniadze juz takiego wrazenia nie robia
Co do renomy Zagumnego w Rosji to musze wskazac ze jak napisałem ze Ignaczakowi konczy sie kontrakt był odzew na Zagumnego takiego odzewu nie było. Zreszta jak robili ranking najlepszych rozgrywajacych Zagumny chyba nie zmiescił sie w pierwszej 10. Ale zrobie jeszcze jedno wtracenie o Zagumnym tylko zeby nikt mi nie zarzucał ze Zagumnego z Polski podebrałem robiac wokól niego zainteresowanie :D

Co jeszcze jesy prawdopodobne
Lokomotiw Nowosybirsk sie osłabi gdy Pawłow moze pojsc do Dynama Moskwa co byłoby genialnym ruchem moskwiczan
Nowosybirsk moga tez opuscici Leonenko i Komarow za to w ich miejsce przyjdzie Biriukow
Z Butko na pewno nie zostanie przedłuzony kontrakt i uwaga negocjuje z Zenitem ale nie wiem w jakiej roli
Storożyłow jest po obecnej jego grze goracym towarem na rosyjskim rynku i ma duzo propozycji


Nastepne donosy wkrótce 8-)
Tak poza tym, z tego co pamiętam w ich rankingu Zagumny zajął bodaj 9 miejsce, ale ten ranking jest taki realny że łohoho. Otóż rosyjscy fani umieścili go za Falascą (8 miejsce) :] Też jako Polacy możemy zrobić sobie takie coś i wyjdzie zupełnie inaczej, tak więc nie przywiązywałbym do tego znaczącej wagi.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: madlark »

A coś słychać w sprawie Kadziewicza?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
osnazfsb

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: osnazfsb »

madlark pisze:A coś słychać w sprawie Kadziewicza?
Kadziewicz pewnie zostanie w lidze ale nic na razie o nim nie słychac gdyz jest z pewnoscia uznanym ligowcem ale nie taka gwiazda, której losem zywo interesowaliby sie kibice. A na razie informacji ze strony klubów nie ma i długo nie bedzie
osnazfsb

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: osnazfsb »

Tak jak było mowione Ball odchodzi z Kazania a a tak naprawde z siatkowki przynajmniej na rok. Szkoda liczylem ze wroci na Londyn a tu chyba marne szanse na to choc ciagle sa bo moze zmienic zdanie po wyleczeniu po operacji.
http://www.fivb.org/viewPressRelease.as ... anguage=en
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: Domelinho »

Tymczasem Stanley z Kromem spuscili Ufe z ligi :)
osnazfsb

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: osnazfsb »

Z gatunku transfery nalezy zauwazyc ze Roberto Santili przedłuzył o rok kontrakt z Iskra. Info pewne ze strony klubu

Jesli chodzi o Ufe to w play outach Kromm i Stanley grali dosc dobrze choc lepiej Robert no ale szczegolnie Cleyton sporo meczów opuscił . Ufa to bardzo bogaty klub wiec pewnie jesli nic sie nie wydarzy szybko wróca do Superligi
Awatar użytkownika
beras
Posty: 79
Rejestracja: 2 lip 2010, o 08:29
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: beras »

Kazań złożył ciekawa ofertę Trentino. Chcą wykupić kontrakt Juantoreny za 1 mln euro, a samemu zawodnikowi proponują podobną sumkę.
http://www.volleyball.it/redazione/inde ... leId=63050
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2011, o 20:01 przez beras, łącznie zmieniany 1 raz.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: KadrO »

beras pisze:Kazań złożył ciekawa ofertę Trentino. Chcą wykupić kontrakt Juantoreny za 1 mln euro, a samemu zawodnikowi proponują podobną sumkę.
Taka jest prawda (i nawet osnaz nie powinien się sprzeciwiać bo nie ma racji), że rosyjskie ekipy mają co najmniej dwukrotnie większe budżety niż polskie. Przykładowo Skra ma 11 mln, Kazań ok. 21-23 mln, a i tak mało brakowało, żeby to Bełchatów był w FF. Przecież łącznie za Juantorenę zapłacili by ok. 8 mln złotych (za jednego zawodnika!), czytaj tyle, ile mierzył w tym roku budżet ZAKSY (a nawet więcej)...
osnazfsb

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: osnazfsb »

2 razy wiekszy budzet to moze i maja ale wszystkie druzyny maja wieksze budzety wiec i rodzimi zawodnicy drozsi. Co innego 250 tys euro gdy taka kase moze dac Skra czy Resovia czy w porywach ZAKSA a co innego 250 tysiecy euro gdy taka kase moze dac gdzies z połowa ligi a gracze rodzimi sie cenia.
Skra to zreszta temat na inna dyskusje Bakiewicz i Antiga za darmo nie grali podobnie jak i Novotny czy Woicki a rzadko kto ma taka ławke w Europie. Zreszta o tym budzecie Skry na poziomie 10 mln to słysze od lat a w miedzyczasie przyszedł Winiarski Kurek podpisał nowy kontrakt przyszedł Kłos i Zatorski uwazani za graczy z potencjałem. Dodatkowo Skra lubuje sie w organizacji duzych imprez gdzie trzeba miec 1 mln złotych na starcie fakt ze te pieniadze potem mozna odzyskac ale najpierw trzeba miec wolna banke a kredytu z banku nie wzieli chyba. Poza tym musza byc pieniadze na ekstrawydatki w stylu Mozdzonka

Poza tym skad te info bo na stronie klubu ani na forum rosyjskim nic na ten temat nie widze a kolega reputacji sobie jeszcze nie wyrobił
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: Ejpok »

Witam,
Teraz Juantorena, wczśniej mówiono że Zenit chcę wykupić Bierieżkę z Modeny. Osobiście to wydaje mi się że Priddy jeszcze pociągnie sezon, więc będzie im potrzebny góra jeden zawodnik. Ewentualnie może być tak że gdzieś był artykuł "Rosyjski klub chce wykupić jednego z pierwszoplanowych graczy Serie A" i zaczęła się spekulacja.
Pozdrawiam,
SS
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: kevinpsb »

Jak Osnaz... Przecież dziś już jest nawet na siatce.org. Z Juantoreną ciekawa opcja... Ostrą bym ją na miejscu Mosny rozważył. Za tę kasę może mieć prezes Trento 4 klasowych graczy... Sypacza przede wszystkim jakiegoś z tej już ścisłej czołówki.
KadrO... Nie od dziś wiadomo że sportowo zespoły rosyjskie nie są tyle lepsze ile większe są ich budżety...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
osnazfsb

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: osnazfsb »

kevinpsb pisze:Jak Osnaz... Przecież dziś już jest nawet na siatce.org. Z Juantoreną ciekawa opcja... Ostrą bym ją na miejscu Mosny rozważył.
KadrO... Nie od dziś wiadomo że sportowo zespoły rosyjskie nie są tyle lepsze ile większe są ich budżety...
Dwie kwestie pytałem WCZORAJ o to skad pochodzi ta informacja. Dwa jest toi zwykłe powtorzenie informacji i nie bardzo rozumiem w jaki sposob potwierdza ta było nie było plotke.
Swoja droga zyjemy w kapitalizmie i szczytem absurdu jest twierdzenie ze ktos wcale nie jest lepszy tylko ma wiecej kasy. jakby Barcelona czy Real nie miały kasy to tez by sie pałetały gdzies w rejonie Secunda Division ale ze maja kase to sa lepsze.
Poza tym powtorze co innego 250 tysiecy euro na rynku polskim a co innego 250 tys euro na rynku rosyjskim jak ktos nie jest w stanie tego zrozumiec to z mojej strony koniec dyskusji.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: kevinpsb »

osnazfsb pisze:Poza tym powtorze co innego 250 tysiecy euro na rynku polskim a co innego 250 tys euro na rynku rosyjskim jak ktos nie jest w stanie tego zrozumiec to z mojej strony koniec dyskusji.
No rozumiem pewne kryteria dla których Rosjanom jest trudniej przyciągnąć zawodników, ale nie aż o tyle...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: Arff »

Stara prawda mówi, ze wszystko jest warte tyle, ile ktoś jest w stanie za to zapłacić... w Rosji są w stanie płacić dużo dużo więcej, niż gdziekolwiek indziej... więc i sami sobie podbijają ceny... szczególnie w walce o topowych zawodników krajowych, jako że panują tam bardzo srogie limity i popyt znaaaacznie wyprzedza podaż :P
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: Nagor »

Poza tym skad te info bo na stronie klubu ani na forum rosyjskim nic na ten temat nie widze a kolega reputacji sobie jeszcze nie wyrobił
UUuuu, ale gangsterką podjechało :D Lepiej się nie wypowiadać na tym forum bez reputacji :] Przepraszam, rozwaliło mnie to doszczętnie...

Jak widać Zenit dysponuje potężnym budżetem i nie waha się go użyć. Aż strach pomyśleć jak wyglądałby ich skład gdyby mogli mieć 3 obcokrajowców... I nie ma co tutaj kręcić, że ich kluby są bogate, ale wychodzi na to samo, bo mają drogich rodowitych graczy... Może i droższych, ale nie ma takiej opcji, po prostu jest to niemożliwe, żeby powiedzmy 24 mln Zenitu równało się 12 mln skry. Rosjanie są kilkukrotnie bogatsi od nas i nie ma co tego faktu umniejszać. Zobaczmy kto tam gra np. w Ufie... STANLEY. Wyobrażacie sobie Stanleya w Farcie lub Wieluniu... ?
...
osnazfsb

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: osnazfsb »

Bez urazy ale jak jakis uzytkownik no-name wkleja sensacyjnego newsa na tym forum to w 90% to jego bajdurzenia tak wiec prosze o potwierdzenie
Zreszta jak twierdzicie ze w Rosji gra sie dla pieniedzy to zadam wam proste pytanie Po co obcokrajowcy graja w Polsce? Dla standardu zycia wyzszego niz na Zachodzie np w Francji Hiszpanii czy Włoszech lepszego klimatu w okresie zimowym niz ponownie w tych i jeszcze Turcji wyższego poziomu niz we Włoszech.
Nie ono graja dla kasy a ze Polska to ogolnie ciagle dosc biedny kraj bazujacy na niskich kosztach pracy i bez oligarchicznego ustroju społeczno-ekonomicznego to w sumie nawet jesli jest handicap w postaci postkomunistycznego sponsorowania klubów przed podmiotu z duzym udziałem skarbu panstwa to niestety finansowo odstajemy od tych najpotezniejszych a i tak w siatkowce nie liczac żuzla, którym mało gdzie na swiecie sie interesuja odstajemy najmniej, jak ktos nie wierzy niech porówna pensje w futbolu koszykowce czy piłce recznej poza Vive w Polsce i reszcie świata. Wiem ze niektórych to boli ale takie sa fakty a i tak powinniscie sie cieszyc ze nie jestescie fanami piłki noznej czy hokeja gdzie poziom Polski to dno i pięć metrów mułu.
Zreszta z tymi pensjami tez nie jest najgorzej bo ktos powie ze Juantorenie daja milion a Winiarski czy Kurek biora po 250 tysiecy euro to prawda tyle ze Juantorena to gracz o wiele lepszy to i nie dziwne ze moze zarobic wiecej. Podobnie Zagumny swietny gracz ale czy w jakiejkowiek druzynie w której był liderem moze poza ME 2009 i to tylko faza pucharowa odniósł jakis wiekszy sukces. W kadrze jak było kilku liderów jeszcze jakies sukcesy odnosił ale w klubie gdzie ciagnał wózek praktycznie zadnego najmniejszego pucharku nie zdobył i jak ktos go porównuje z Ballem który w siatce wygrał bardzo duzo to mimo wszystko sukcesy swiadcza to gwarantuje sukces i zwiazku z tym zarabia a kto daje tylko nadzieje na sukces i jest mocno chimeryczny. Dodajac do tego równy wpływ mentalny na kolegów z pola wychodzi ze Ball jest znacznie lepszy. Zreszta jak robili ankiete na najlepszego rozgrywajacego to w głosowaniu rosyjskich fanów na kilkunastu sypaczy i 42 głosy Ball wygrał ze sporo przewaga a Paweł nie zdobył zadnego głosu a za renome tez sie płaci. To tak tylko gwoli tego ze Paweł jest najlepszym rozgrywajacym swiata- jesli juz to tylko i wyłacznie według polskich fanow.
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: AsurBaniPal »

Dziwny transfer Matias Raymaekers przechodzi z Novosybirska do Lokomotivu Biełgorod
Nie wiem jak grał w rosji w tym sezonie ale musiał dobrze skoro biełgorod zdecydowal sie na taki ruch dziwie się dlatego że nie jest to srodkowy najwyzszych lotów a rosyjskie kluby z czołowki wiemy na co stac
Nie zebym był zly bo to dobrze że ruscy juz nie sprowadzają najlepszych siatkarzy cała Europa na tym skorzysta;) może i nasza liga


nagor W Kielcach byl inny mistrz olimpijski Lambourne!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery w Superlidze sezon 2011/2012

Post autor: Nagor »

AsurBaniPal pisze:Dziwny transfer Matias Raymaekers przechodzi z Novosybirska do Lokomotivu Biełgorod
Nie wiem jak grał w rosji w tym sezonie ale musiał dobrze skoro biełgorod zdecydowal sie na taki ruch dziwie się dlatego że nie jest to srodkowy najwyzszych lotów a rosyjskie kluby z czołowki wiemy na co stac
Nie zebym był zly bo to dobrze że ruscy juz nie sprowadzają najlepszych siatkarzy cała Europa na tym skorzysta;) może i nasza liga


nagor W Kielcach byl inny mistrz olimpijski Lambourne!
No tak... Masz rację :D Tu mnie masz. Chociaż Rysiu nie prezentował w klubach tego co w kadrze, ale fakt jest faktem...
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja”