Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

Czy komuś z Was przychodzi w ogóle do głowy jakiś przyjmujący z przynajmniej niezłym przyjęciem, dobrą zagrywką i atakiem, poza Sanderem, który rzeczywiście byłby realnie dostępny?
Daleko nie muszą szukać - Ivovic, bardzo niedoceniany zawodnik, który spełnia te kryteria.

Dalej nie ogarniam fenomenu Kemerova. Przecież poza Poletajewem to bardzo przeciętni zawodnicy, czy któryś z Zenitów stara się o chociażby takiego Karpuchowa?
Podlesnych, który przy zdrowym Rodiczewie nie łapałby się do kadry, Paszycki dobry, ale nie jakiś wybitny, Kerminen druga czy nawet trzecia dziesiątka libero, Kobzar przeciętniak. 20 wygranych 4 porażki. Bardzo ciekaw jestem ich występu w LM, jeśli utrzymają tę formę. A przecież w CEV odpadli ze średnim Galatasaray, gdzie załatwił ich Venno, który ustępuje w kadrze miejsca Teppanowi, albo z konieczności/pomysłowości jest przestawiany na przyjęcie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

dyletant pisze: Daleko nie muszą szukać - Ivovic, bardzo niedoceniany zawodnik, który spełnia te kryteria.
Nie no bez przesady. To już wolałbym postawić na Spirydonowa niż marnować miejsce dla obcokrajowca w taki sposób. Ivovic to nie jest ścisły top, a takiego zawodnika trzeba w miejsce N'Gapetha.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

Aershis pisze:
dyletant pisze: Daleko nie muszą szukać - Ivovic, bardzo niedoceniany zawodnik, który spełnia te kryteria.
Nie no bez przesady. To już wolałbym postawić na Spirydonowa niż marnować miejsce dla obcokrajowca w taki sposób. Ivovic to nie jest ścisły top, a takiego zawodnika trzeba w miejsce N'Gapetha.
Ok, ale zawodnicy klasy Ngapetha aktualnie przebywają albo w Serie A, albo w brazylijskiej Superlidze i raczej tam pozostaną. Serb przy Wołkowie dobrze by się uzupełniał. Tak jak pisałem, skończyło się kubańskie źródełko i nie ma kim na rynku ich zastąpić
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Re_soviaczka »

dyletant pisze:Kerminen druga czy nawet trzecia dziesiątka libero
Ty tak serio z tą trzecią dziesiątką?
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

dyletant pisze:
Czy komuś z Was przychodzi w ogóle do głowy jakiś przyjmujący z przynajmniej niezłym przyjęciem, dobrą zagrywką i atakiem, poza Sanderem, który rzeczywiście byłby realnie dostępny?
Daleko nie muszą szukać - Ivovic, bardzo niedoceniany zawodnik, który spełnia te kryteria.

Dalej nie ogarniam fenomenu Kemerova. Przecież poza Poletajewem to bardzo przeciętni zawodnicy, czy któryś z Zenitów stara się o chociażby takiego Karpuchowa?
Podlesnych, który przy zdrowym Rodiczewie nie łapałby się do kadry, Paszycki dobry, ale nie jakiś wybitny, Kerminen druga czy nawet trzecia dziesiątka libero, Kobzar przeciętniak. 20 wygranych 4 porażki. Bardzo ciekaw jestem ich występu w LM, jeśli utrzymają tę formę. A przecież w CEV odpadli ze średnim Galatasaray, gdzie załatwił ich Venno, który ustępuje w kadrze miejsca Teppanowi, albo z konieczności/pomysłowości jest przestawiany na przyjęcie.
Mi natomiast podoba się gra Kobzara, gra dość kombinacyjnie, a kiedy trzeba zgrywa atuty, a właściwie jeden duży atut w postaci leworęcznego atakującego.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

Re_soviaczka pisze:
dyletant pisze:Kerminen druga czy nawet trzecia dziesiątka libero
Ty tak serio z tą trzecią dziesiątką?
Nie, wahałem się. Od ręki wymienię z 15 lepszych libero a potem to musiałbym pomyśleć. Pamiętaj, że trzecia 10 to też 21 myślę, że w naszej lidze jest z 3-4 lepszych libero
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

Eh, no i będzie Sander w Rosji, niestety w Moskwie. :(

Chociaż kto wie, może jeszcze w Kazaniu się obudzą. :D

E: Petersburg zainteresowany Atansijeviciem. Grozer do Lube? ;)
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

Krok w tył dla Serba, po co miałby to robić? Tym bardziej, że jeszcze nic w Europie nie ugrał, a większej szansy niż przy Leonie na pewno mieć nie będzie. Rosjanie dużo więcej też nie będą w stanie zapłacić.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

dyletant pisze:Krok w tył dla Serba, po co miałby to robić? Tym bardziej, że jeszcze nic w Europie nie ugrał, a większej szansy niż przy Leonie na pewno mieć nie będzie. Rosjanie dużo więcej też nie będą w stanie zapłacić.
Jest spore prawdopodobieństwo, że wygra w tym roku. Może zatem rozważa nowe wyzwania?
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: kamil1999 »

Ciekawe informacje podajecie. Sander w Moskwie? No to nie mała niespodzianka bo dotychczas Rosyjskie kluby poza Zenitem nie było stać na takie gwiazdy ,ale to pewnie dlatego bo budżet przez rezygnację z Grankina się zwolnił a Włoskie kluby raczej na jego pozycje mają już podpisanych zawodników. Tak to została mu albo Rosja albo Polska(choć pewnie za dużo mniejsze pieniądze) czy zostanie w 4 lidze świata i mierzenie się z najlepszymi tylko podczas KMŚ. Faktycznie przydałby się w Zenicie. Ivović to nie ten poziom i ma słabsze przyjęcie. A Kerminen to top 10 libero. Kto w naszej lidze jest od niego lepszy? Na pewno Zatorski i może Perry(tylko tak do końca tego jeszcze nie pokazał). Od reszty jest lepszy.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

Z Ivoviciem to nie ma żadnych plotek nawet, od tak, kolega dyletant go sobie wymieniał jako wpisującego się w mój opis. :D

Serb od Amerykanina ma nie tylko słabsze przyjęcie ale i atak/blok. W zagrywce jest podobnie, może z delikatnym wskazaniem na Serba.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

Aershis pisze:Z Ivoviciem to nie ma żadnych plotek nawet, od tak, kolega dyletant go sobie wymieniał jako wpisującego się w mój opis. :D

Serb od Amerykanina ma nie tylko słabsze przyjęcie ale i atak/blok. W zagrywce jest podobnie, może z delikatnym wskazaniem na Serba.
Racja, w tych rozważaniach nie brałem pod uwagę chęci opuszczenia ciepłej Brazylii przez Sandera lub Lucarelliego bo to jest poziom Ngapetha, dlatego z dostępnych zawodników pasował mi tylko Serb i Urnaut. Urnaut zostaje, więc drogą eliminacji został mi tylko Ivovic, bo myślę że z Włoch nawet Kazaniowi nie uda się nikogo wyciągnąć.
Chyba faktycznie skończy się na Michajłowie na tym przyjęciu.
A Kerminen to top 10 libero. Kto w naszej lidze jest od niego lepszy?
Colaci, Balaso, Rossini, Zatorski, Perry, Shoji, Dejonckhere, Kovacic, Grebennikov, Henno, Steuerwald, Shoji, Werbow, Salparow, Marandi, to tak na szybko, reszta jest kwestią dyskusyjną. Imo lepszy od Kerminena był nawet inny Fin Pasi Hyvarinen, ale kompletnie gdzieś przepadł. To z tych, których w miarę regularnie oglądam i śledzę statystyki

Co do naszej ligi to myślę, że Żurek z zeszłego sezonu albo Koga wcale mu nie ustępują, o Zatorskim nie wspominając.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2019, o 18:19 przez dyletant, łącznie zmieniany 2 razy.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

dyletant pisze:...myślę że z Włoch nawet Kazaniowi nie uda się nikogo wyciągnąć.
Chyba faktycznie skończy się na Michajłowie na tym przyjęciu.
Opcja z Michajłowem na przyjęciu jest realna tylko w sytuacji gdy uda się wyciągnąć Sokołowa.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

Aershis pisze:
dyletant pisze:...myślę że z Włoch nawet Kazaniowi nie uda się nikogo wyciągnąć.
Chyba faktycznie skończy się na Michajłowie na tym przyjęciu.
Opcja z Michajłowem na przyjęciu jest realna tylko w sytuacji gdy uda się wyciągnąć Sokołowa.
A powrót Poletajewa?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

dyletant pisze: A powrót Poletajewa?
Chciałbym, ale z moich informacji wynika, że na ten moment albo absolutna gwiazda na atak, a Michajłow na przyjęcie, albo zagraniczny na przyjęcie. Poletajew nie jest rozważany.
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Maniac`18 »

Bardzo interesujące informacje. Jeden transfer ma wpływ na kolejny. Tak sobie pogdybam: jeżeli np.Atansijević do Rosji, to Zaytsev do Perugii i będzie miejsce dla Andersona. Albo gdy Sokołow do Kazania to kolejne miejsce wolne i np. Kurek staje się łakomym kąskiem.
Nic nie jest jeszcze pewne i zapewne sami prezesi klubów jeszcze nie są dogadani z zawodnikami na 100%.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

Tylko tych zagranicznych coraz mniej do wyboru. Podejrzewam, że Kubańczycy zostaną w Lube, z graczy na poziomie zostali Russell i Lucarelli. Brazylijczyk w Rosji przerabialiśmy to z Gibą i Dante, różnie z tym bywało a Russell choć zrobił postęp, to nie wydaje się być takim pewnym zawodnikiem.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: kamil1999 »

A może Conte, albo któryś z Brazylijczyków. Na przykład Mauricio Borges. Albo Perrin, ten ma zarówno dobre przyjęcie jak i atak. Trochę niedoceniany zawodnik. Jakoś słabo tak z tymi ewentualnymi przyjmującymi. Ewentualnie jeśli NGapeth odchodzi to może być taka zamiana pomiędzy klubami czyli na przykład w Kazaniu wyląduje Russell albo Leal, jeśli chodzi o wysoką półkę. Choć ta dwójka to dziury w przyjęciu.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Bartek O »

dyletant pisze:[
Colaci, Balaso, Rossini, Zatorski, Perry, Shoji, Dejonckhere, Kovacic, Grebennikov, Henno, Steuerwald, Shoji, Werbow, Salparow, Marandi, to tak na szybko, reszta jest kwestią dyskusyjną. Imo lepszy od Kerminena był nawet inny Fin Pasi Hyvarinen, ale kompletnie gdzieś przepadł. To z tych, których w miarę regularnie oglądam i śledzę statystyki

Co do naszej ligi to myślę, że Żurek z zeszłego sezonu albo Koga wcale mu nie ustępują, o Zatorskim nie wspominając.
W taki sposób, w jaki Ty to zrobiłeś, to ja wymienię nawet 45 lepszych od Fina libero ;-). 21 Pawłów Zatorskich, Shoji, 20 Grebennikowów, Werbow, Colaci i może raz jeszcze Shoji ;-). To taki żart, bo w gronie wymienionych przez Ciebie zawodników dwukrotnie padło nazwisko Amerykanina ;-).
Moim zdaniem jednak Dejonckhere, Steuerwald, Marandi, Balaso (jeszcze nie), Kovavic czy Żurek to nie są libero lepsi od Kerminena.


Sander w Moskwie to bardzo duże zaskoczenie. Ciekawe dlaczego Zenit się nim nie zainteresował? Nie wierzę bowiem, że mając do wyboru oferty z Kazania i Moskwy, Amerykanin zdecydowałby się na Dynamo. A może odejście N'Gapetha wcale nie jest jeszcze przesądzone?
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

W taki sposób, w jaki Ty to zrobiłeś, to ja wymienię nawet 45 lepszych od Fina libero ;-). 21 Pawłów Zatorskich, Shoji, 20 Grebennikowów, Werbow, Colaci i może raz jeszcze Shoji ;-). To taki żart, bo w gronie wymienionych przez Ciebie zawodników dwukrotnie padło nazwisko Amerykanina ;-).
Celna uwaga :D umknęło mi to jakoś. Widziałem Kerminena w tym sezonie na żywo i naprawdę niczym na tle naszej i tak słabej zagrywki czy niemocy w ataku się nie wyróżniał. Osąd jak najbardziej subiektywny, Poza absolutnym topem, trudno jest wskazać kolosalne różnice. Może jak znajdę trochę czasu to sprawdzę jego staty z jakichś rozgrywek LE albo ME
Generalnie wpisuje się w ten niewyróżniający się personalnie a mimo to dobrze grający skład Kemerova, który tłucze prawie wszystkich

Jeśli Sander w Moskwie to znaczy, że Kooy odchodzi. To co drugie podejście w Polsce?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Bartek O »

dyletant pisze: Jeśli Sander w Moskwie to znaczy, że Kooy odchodzi. To co drugie podejście w Polsce?
Stawiam, że jednak Włochy. Jeżeli nic nie pomyliłem, to Kooy nie będzie blokować miejsca dla obcokrajowca, więc pewnie znajdą się w Serie A chętni na usługi Holendra. Tzn. Włocha ;-).
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

Maniac`18 pisze:Bardzo interesujące informacje. Jeden transfer ma wpływ na kolejny. Tak sobie pogdybam: jeżeli np.Atansijević do Rosji, to Zaytsev do Perugii i będzie miejsce dla Andersona. Albo gdy Sokołow do Kazania to kolejne miejsce wolne i np. Kurek staje się łakomym kąskiem.
Nic nie jest jeszcze pewne i zapewne sami prezesi klubów jeszcze nie są dogadani z zawodnikami na 100%.

Jest jeszcze opcja, że nastąpiłaby wymiana na lini Lube - Zenit, czyli Anderson do Włoch, a Sokołow do Rosji. ;)
Może być też tak, że gdyby rzeczywiście Atansijević powędrował do Petersburga, to Anderson zająłby jego miejsce w Perugii.
dyletant pisze:Tylko tych zagranicznych coraz mniej do wyboru. Podejrzewam, że Kubańczycy zostaną w Lube, z graczy na poziomie zostali Russell i Lucarelli. Brazylijczyk w Rosji przerabialiśmy to z Gibą i Dante, różnie z tym bywało a Russell choć zrobił postęp, to nie wydaje się być takim pewnym zawodnikiem.
Lucarelli to jednak dużo bardziej europejski grajek, ale mam podobne obawy. Russella bardzo lubię i w sumie bym go chciał, ale martwi trochę jego nierówne przyjęcie i gra w ataku. Z drugiej strony, to gracz typowo turniejowy, na decydującą fazę LM i F6 Ligi Rosyjskiej - jak znalazł. ;)
kamil1999 pisze:A może Conte, albo któryś z Brazylijczyków. Na przykład Mauricio Borges. Albo Perrin, ten ma zarówno dobre przyjęcie jak i atak. Trochę niedoceniany zawodnik. Jakoś słabo tak z tymi ewentualnymi przyjmującymi. Ewentualnie jeśli NGapeth odchodzi to może być taka zamiana pomiędzy klubami czyli na przykład w Kazaniu wyląduje Russell albo Leal, jeśli chodzi o wysoką półkę. Choć ta dwójka to dziury w przyjęciu.
Conte w obecnej formie, Mauricio i Perrin w ogóle to nie ta para kaloszy. Wymiana N'Gapetha na Russella w sumie nie jest niemożliwa. Trentino znowu ma większy budżet i może sobie na to pozwolić.
Bartek O pisze:
Sander w Moskwie to bardzo duże zaskoczenie. Ciekawe dlaczego Zenit się nim nie zainteresował? Nie wierzę bowiem, że mając do wyboru oferty z Kazania i Moskwy, Amerykanin zdecydowałby się na Dynamo. A może odejście N'Gapetha wcale nie jest jeszcze przesądzone?
Ani mi o tym nie mów. :(
Bartek O pisze: Stawiam, że jednak Włochy. Jeżeli nic nie pomyliłem, to Kooy nie będzie blokować miejsca dla obcokrajowca, więc pewnie znajdą się w Serie A chętni na usługi Holendra. Tzn. Włocha ;-).
Zgadza się, a jak weźmiemy pod uwagę, że dobry przyjmujący z włoskim paszportem to towar deficytowy, to wtedy taki ruch wydaje się pewny.


Ogólnie już poprzednie okienko było bardzo ciekawe, ale teraz zapowiada się naprawdę kilka ciekawych ruchów. Petersburg chyba wykona kilka poważnych ruchów, Kazań powinien przynajmniej utrzymać poziom. Modena raczej urośnie w siłę.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: iron »

Do Dynama Moskwa przychodzi rosyjski rozgrywający (prawdopodobnie) z Nowosybirska. Fabiana również zastąpi Rosjanin, tylko nie wiem kto to ma być.
No sympathy for fools...
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

Tymczasem wygląda na to, że będzie i Sokołow, i N'Gapetha, i Michajłow na przyjęciu w ekipie z Kazania. Średnio jestem zadowolony z takiego rozwiązania, ale nie ukrywam że potencjał daje to spory.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: kamil1999 »

Aershis pisze:Tymczasem wygląda na to, że będzie i Sokołow, i N'Gapetha, i Michajłow na przyjęciu w ekipie z Kazania. Średnio jestem zadowolony z takiego rozwiązania, ale nie ukrywam że potencjał daje to spory.
A zatem gdzie Wołkow? Drugi Zenit raczej nie bo oni będą mieli Camejo i Kliuke czyli dwóch klasowych zawodników z rosyjskim paszportem. A może to Dinamo taką potęgę będzie budować? Co do Kazania to skrzydła niesamowite jeśli się to potwierdzi. Z przyjęciem też powinno być dobrze bo i Francuz i Maksim potrafią dość dobrze przyjmować.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

Może nigdzie? On chyba nie ma jakiegoś parcia na zmianę klubu.

Liczę jednak, że Kazań się opamięta i na niego zdecyduje.
PoteznyMaxim
Posty: 112
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: PoteznyMaxim »

Brać Sokolova w miejsce genialnego Maxima gdzie pewnie Volkov jest do wyciągnięcia to jest jakimiś grubszymi nićmi szyta afera. Jak masz top3 atakującego na świecie to go po prostu zostawiasz w spokoju a nie kombinujesz, szczególnie gdzie w twoim kraju na wyciągnięcie ręki były dwa takie talenty..

Sam prezes Fakiela przed KMS zapowiadał, że to ostatni sezon duetu Kliuka-Volkov w klubie, cudem było utrzymanie ich jeszcze w tym sezonie.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

Placi i Wołkow pozostają w Fakiele. :(
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Bartek O »

Aershis pisze:Placi i Wołkow pozostają w Fakiele. :(
Spore zaskoczenie, że Wołkowa udało się zatrzymać w Nowym Urengoju.
Ciekawe co spowodowało, że zdecydował się on pozostać w Fakiele ? Bo przecież na pewno nie pieniądze. Zenit z całą pewnością jest w stanie przebić każdą ofertę. W Kazaniu Wołkow miałby w zasadzie wszystko. Wysoki kontrakt, najwyższy możliwy poziom sportowy, rokrocznie okazje do grania o najważniejsze trofea w klubowej siatkówce. Zaskakująca decyzja.

A zespół z Kazania ma teraz spory problem. Kliuka ma grać w "drugim" z Zenitów, przyjmujący z tej najwyższej półki, którzy byli dostępni (np. Sander, Lucarelli) oficjalnie mają już nowych pracodawców lub są bardzo blisko podpisania kontraktów. Muszą szukać dwóch najwyższej klasy przyjmujących, lub przyjmującego i atakującego w sytuacji przestawienia Michajłowa. Bardzo ciekawe jak w Kazaniu poradzą sobie z tą sytuacją?
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

Bartek O pisze:

A zespół z Kazania ma teraz spory problem. Kliuka ma grać w "drugim" z Zenitów, przyjmujący z tej najwyższej półki, którzy byli dostępni (np. Sander, Lucarelli) oficjalnie mają już nowych pracodawców lub są bardzo blisko podpisania kontraktów. Muszą szukać dwóch najwyższej klasy przyjmujących, lub przyjmującego i atakującego w sytuacji przestawienia Michajłowa. Bardzo ciekawe jak w Kazaniu poradzą sobie z tą sytuacją?
Sokołow jest już chyba klepnięty. Chociaż wydawało się, że Wołkow też był. ;)

Widzę to tak, że Earvin zostanie i na Sokołowie skończą się transfery do pierwszego składu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja”