Superliga mężczyzn 2020/2021

ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Po prostu bardzo mało atakował. Nie wiem czy przez cały mecz ma 14 ataków. Z resztą, pisaliśmy o tym ostatnio. Przyzwyczaił nas do gry w ataku na poziomie 60% skuteczności i 50% efektywności więc jak kończy co druga piłkę to patrzymy lekko średnio. Jedno jest pewne, w ataku Kazaniowi może i powinien dać dużo więcej jak obecnie prezentuje.
Kłamca.
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: aston03 »

ciorny17 pisze:Po prostu bardzo mało atakował. Nie wiem czy przez cały mecz ma 14 ataków. Z resztą, pisaliśmy o tym ostatnio. Przyzwyczaił nas do gry w ataku na poziomie 60% skuteczności i 50% efektywności więc jak kończy co druga piłkę to patrzymy lekko średnio. Jedno jest pewne, w ataku Kazaniowi może i powinien dać dużo więcej jak obecnie prezentuje.

Co tam się będzie działo jak każdy będzie w formie? Skoro teraz mocno Michajłow lideruje i pewnie nie ma z tym problemu....
Taki Bednorz jak będzie w gazie i jeszcze środek zacznie mocniej dokręcać śrubę to rzeczywiście będzie to świetnie wyglądać.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Blanco »

ciorny17 pisze:Po prostu bardzo mało atakował.
Konsekwencja gry Maxa, który dostawał co drugą piłkę, i Butki - dostał chociaż jedną wystawę na drugą linię?

Z trio Golubiew, Ngapeth, Bednorz, to BB przyjmował najlepiej, choć nie postawili mu partnerzy za wysoko poprzeczki ;)
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Blanco pisze:
ciorny17 pisze:Po prostu bardzo mało atakował.
Konsekwencja gry Maxa, który dostawał co drugą piłkę, i Butki - dostał chociaż jedną wystawę na drugą linię?

Z trio Golubiew, Ngapeth, Bednorz, to BB przyjmował najlepiej, choć nie postawili mu partnerzy za wysoko poprzeczki ;)
Ad1. nie dostał.
Ad2. Używanie dzisiaj słowa "najlepiej" oceniając przyjęcie Kazania toż to nie wypada. "Najmniej źle" tak powinno być. Ale pewnie będą to i tak staty na poziomie 20%/10%. Nic więcej.
Kłamca.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: jaet »

Jak już mu Butko sypał, to albo sytuacyjne (choć najczęściej po słabych przyjęciach Bartka), lub niedokładne ciągnięte gdzieś z głębi pola na podwójny, równy blok. Szybkie po fajnym przyjęciu na palcach jednej ręki można policzyć. W tych okolicznościach staty na poziomie 50% dla przyjmującego są bardzo ok. A rozegrania Butki ja nie ogarniam, bo i owszem Maks kończył, ale czasami aż się prosiło rzucić na lewe. Zagrożenia pipe'em nie ma żadnego, ten element u Butki nie istnieje - rozegrał tak bodajże raz i to sytuacyjną, z którą nic już innego nie dało się zrobić do N'Gapetha.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ostry99 »

Bednorz dzisiaj: atak 9/16 (56%), 2 asy (w tym kilka zagrywek na freeball), 0 bloków, przyjęcie 21%/14%
Lucian
Posty: 91
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:04
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Lucian »

Awatar użytkownika
aston03
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: aston03 »

+15 Michajłow, klasa. Dwójka pozostałych skrzydłowych lekko go wsparła. Dobre przyjęcie libero z Petersburga, Kljuka dużo przyjęć i atak bardzo przeciętny.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

W Dinamie Moskwa w pierwszej szóstce w parze z Deroo gra Semyszew czy Podlesnych?
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Szary Wilk pisze:W Dinamie Moskwa w pierwszej szóstce w parze z Deroo gra Semyszew czy Podlesnych?
Podelsnych i warto dodać, że póki co wygląda bardzo ok.
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Jak coś to na yt leci spotkanie drużyn, które w mojej ocenie powinny zagrażać najbardziej tercetowi Zenit-Zenit-Dynamo czyli Kuzbass vs Fakiel. Nie wiem czemu, że mimo 3. i 5. miejsca ich gra specjalnie nie zachwyca.

BTW. Co się dzieje z użytkownikiem Aershis? Bo jak zawsze aktywny w temacie o lidze rosyjskiej tak cisza.

BTW2. Co się dzieje z Wołkowem to ja nie wiem. Jeszcze podczas ME w Polsce wydawało się, że zawodnik dla kadry na lata. A tu Dima notuje zjazd. Podobnie z resztą jak Kljuka, ale tego to przynajmniej permanentne problemy zdrowotne poniekąd usprawiedliwiają.
Kłamca.
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: aston03 »

ciorny17 pisze:Jak coś to na yt leci spotkanie drużyn, które w mojej ocenie powinny zagrażać najbardziej tercetowi Zenit-Zenit-Dynamo czyli Kuzbass vs Fakiel. Nie wiem czemu, że mimo 3. i 5. miejsca ich gra specjalnie nie zachwyca.

BTW. Co się dzieje z użytkownikiem Aershis? Bo jak zawsze aktywny w temacie o lidze rosyjskiej tak cisza.

BTW2. Co się dzieje z Wołkowem to ja nie wiem. Jeszcze podczas ME w Polsce wydawało się, że zawodnik dla kadry na lata. A tu Dima notuje zjazd. Podobnie z resztą jak Kljuka, ale tego to przynajmniej permanentne problemy zdrowotne poniekąd usprawiedliwiają.

Też to jest zaskakujące.... Dziwi mnie bardziej fakt, że sam Dima przyznał w wywiadzie, że zaczyna grać z głową i nie pozwala sobie na wielką ekspresje jak to miało miejsce w poprzednich latach... Wniosek jest jeden, brak ekspresji = brak dobrego grania:)
O ile Wołkow wyglądał na zdecydowanie mniej podatnego na przeciążenie jak Kljuka to i jeden i drugi ma duże problemy żeby pokazać swój poziom... Raczej wątpię że z jednego i drugiego zrobi nam się nasz Mika, któremu formy i zdrowia wystarczyło na dobre 2-3 sezony.
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: aston03 »

Przepraszam że wychodzi ze mnie leń ale... Jeśli rzeczywiście widzicie jakiś ciekawy mecz lub mniej ciekawy to skopiujcie też link tutaj. Zazwyczaj lwia część z nas czyta forum na smartfonie i mimo braku komentarzy to pewnie duża liczba użytkowników umila sobie czas korzystając z takich linków a jak wiadomo na telefonie ciężko stream znaleźć:)
Z góry dziękuję :)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: drukjul »

aston03 pisze:Przepraszam że wychodzi ze mnie leń ale... Jeśli rzeczywiście widzicie jakiś ciekawy mecz lub mniej ciekawy to skopiujcie też link tutaj. Zazwyczaj lwia część z nas czyta forum na smartfonie i mimo braku komentarzy to pewnie duża liczba użytkowników umila sobie czas korzystając z takich linków a jak wiadomo na telefonie ciężko stream znaleźć:)
Z góry dziękuję :)
Dziś wieczorem czeka nas miejmy nadzieję superciekawy mecz z udziałem rosyjskiej drużyny, link do transmisji właśnie wkleiłem, ale sąsiedzku - bo spotkanie podpada pod sąsiedni temat http://www.forum.siatka.org/viewtopic.p ... 58#p575958
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: aston03 »

drukjul pisze:
aston03 pisze:Przepraszam że wychodzi ze mnie leń ale... Jeśli rzeczywiście widzicie jakiś ciekawy mecz lub mniej ciekawy to skopiujcie też link tutaj. Zazwyczaj lwia część z nas czyta forum na smartfonie i mimo braku komentarzy to pewnie duża liczba użytkowników umila sobie czas korzystając z takich linków a jak wiadomo na telefonie ciężko stream znaleźć:)
Z góry dziękuję :)
Dziś wieczorem czeka nas miejmy nadzieję superciekawy mecz z udziałem rosyjskiej drużyny, link do transmisji właśnie wkleiłem, ale sąsiedzku - bo spotkanie podpada pod sąsiedni temat http://www.forum.siatka.org/viewtopic.p ... 58#p575958

Dziękuję. Bardzo pomocne jest takie linkowanie.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Dzisiaj o 13 Krasnojarsk podejmuje u siebie Kazań.
Link do meczu na yt poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=A42nXgxTtiM

Alekno mocno rotuje w tym sezonie składem. W pierwszej szóstce, z meczu z niedzieli pozostali tylko Michajłow i Wolwicz. A tak na przyjęciu Surmaczewski w Woronkowem, Smoliar na środku no i Loran rozgrywa.

Dwa pierwsze sety w stosunku 25:17 dla Kazania.
Już miałem pisać, że nudny jak flaki z olejem ten mecz i Skrimov się skończył, ale Alekno postanowił zrobić mi na złość i na 3. seta wyszedł z Zemczenokiem za Michajłowa, oraz z Labinskim zamiast Surmaczewskiego. Jednak zespół Krasnojarsku zagrał o niebo lepiej w tej partii i zasłużenie ją wygrał, mimo wejścia Butki i Michajłowa, a także w końcówce Ngapetha do przyjęcia za Labińskiego. Woronkow wyglądał bardzo fajnie do pewnego momentu, a później 2 czapy, aut i od stanu 17:16 nie skończył już żadnego ataku.
Kłamca.
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: aston03 »

ciorny17 pisze:Dzisiaj o 13 Krasnojarsk podejmuje u siebie Kazań.
Link do meczu na yt poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=A42nXgxTtiM

Alekno mocno rotuje w tym sezonie składem. W pierwszej szóstce, z meczu z niedzieli pozostali tylko Michajłow i Wolwicz. A tak na przyjęciu Surmaczewski w Woronkowem, Smoliar na środku no i Loran rozgrywa.

Dwa pierwsze sety w stosunku 25:17 dla Kazania.
Już miałem pisać, że nudny jak flaki z olejem ten mecz i Skrimov się skończył, ale Alekno postanowił zrobić mi na złość i na 3. seta wyszedł z Zemczenokiem za Michajłowa, oraz z Labinskim zamiast Surmaczewskiego. Jednak zespół Krasnojarsku zagrał o niebo lepiej w tej partii i zasłużenie ją wygrał, mimo wejścia Butki i Michajłowa, a także w końcówce Ngapetha do przyjęcia za Labińskiego. Woronkow wyglądał bardzo fajnie do pewnego momentu, a później 2 czapy, aut i od stanu 17:16 nie skończył już żadnego ataku.

3:1 dla Kazania.. od przegranej partii na stałe pozostali na boisku Butko i Maksym?
Dziękuję za link, chociaż na końcówkę trafiłem.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Yep. Jeden i drugi rozpoczęli 4. seta a do szóstki wrócił Surmaczewski. W końcówce znów Kazań poluzował i doszli zawodnicy Krasnojarska na 3 punkty a w pewnym momencie byli 6 punktów za plecami oponenta.
Kłamca.
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: aston03 »

Dziękuję.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Drukjul, może Ty mi coś więcej na temat przeszłości i prospektu Woronkowa powiesz, bo mam wrażenie, że co chłopak nie zagra, to wygląda co najmniej dobrze. Już ma 25 lat, warunki jak na przyjmującego bardzo dobre, przyjęcie też jest pozytywne, a i wydaje mi się, że niekoniecznie przez kolejne lata, jeśli Zenit będzie chciał utrzymać dominację to akurat on będzie kluczowym zawodnikiem. Też nie wydaje mi się, żeby Alekno po końcu kontraktu Ngapetha, szykował go na przyszły rok do szóstki z Bednorzem. Pamiętam jak po ogłoszeniu transferu Bartka, tłumaczyłem sobie komentarze na insta i tam wiele głosów pojawiało się czemu nie dali szansy właśnie Fiodorowi. A wczoraj bardzo dobry mecz. 51% w ataku przy 35 próbach, przyjęcie 61%, +11 ratio.

Też w kontekście sbornej, przy cieniującym Kljuce i Wołkowie, taki zawodnik mógłby stanowić o sile tej drużyny.
Kłamca.
Adriano
Posty: 574
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Adriano »

Muzaj dziś 31 punktów, 71% w ataku, +22
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Lynn »

no to poszalał
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Rewelacyjny mecz Maćka. Brawo!
Kłamca.
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: aston03 »

Jest gdzieś do obejrzenia w sieci?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Aranger »

https://tvstart.ru/ru/streams/ural-dina ... muzhchiny/

Dzisiejszy hit kolejki pomiędzy Zenitem St. Petersburg i Dynamem Moskwa przełożony z uwagi na objawy koronawirusa u tych drugich.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Aranger »

O 17 jest szansa na pojedynek Bednorz vs Muzaj (bo kto wie, jak trenerzy będą rotować składem), Zenit Kazań-Ural Ufa w ramach Pucharu Rosji: https://www.youtube.com/watch?v=h7yqkv3-UMY

Czterozespołowy turniej pomiędzy Zenitem, Uralem, Gazpromem-Jugrą i Nowym Urengojem, tylko jeden zespół bierze bilet na Final Four.

Obaj Polacy wyszli w szóstce.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Blanco »

Nie działa transmisja na YT.
Tutaj alternatywny link: https://tvstart.ru/ru/streams/zenit-kaz ... muzhchiny/

Gra i Bednorz, i Muzaj. Przed chwilą Bednorz wykorzystał kontrę po nieskończonym ataku Maćka.
kinagyo
Posty: 746
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: kinagyo »

Bednorz na razie 3/3 ataki a miał je na równym bloku
teraz atak w aut
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Aranger »

Fajnie się patrzy póki co, Zenit odpalił zagrywką, ale Ural nie odpuszcza, nieźle wykorzystuje kontry, oby tak dalej.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Ufa bez Muzaja byłaby nigdzie.

Niesamowicie przeciętnym rozgrywającym jest Butko. Ngapeth to z rozegranej chyba w tym meczu nie atakował. A środkowi strzelam, że sumarycznie mają więcej wykonanych ataków niż przyjmujący.
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja”