[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Francuska ProA sezon 2018/2019

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Postprzez dyletant » 19 lut 2019, o 22:22

6 Wygraną z rzędu zanotowali siatkarze Nice. Przed chwilą pokonali 1:3 Chaumont, które jest jedną nogą w kolejnej rundzie LM
Przełamało się też Rennes wygrywając w Poitiers.
dyletant

Postprzez hunter » 22 lut 2019, o 19:09

dyletant napisał(a):Doświadczony Geiler nie grał na początku sezonu, a grał za niego Bułgar Martin Atanasow. Kontuzja czy inny powód?

Kontuzja, mięśnie brzucha z tego co pamiętam.

Bartek O napisał(a):Trwa nie najlepsza passa Rennes. Porażka u siebie z Chaumont była piątą w sześciu ostatnich meczach. Ubolewam nad tym, ponieważ gra tam mój ulubiony rozgrywający Ligue A, Miguel Tavares. We wspomnianym meczu "portugalski Toniutti" ;-) został po dwóch setach zmieniony. Meczu nie oglądałem, więc nie wiem co było tego przyczyną? Fatalna postawa ww., czy - nie daj Boże - jakaś kontuzja?

Na pewno nie kontuzja, raczej próba wpłynięcia na sytuację na parkiecie, z Poitiers już normalnie grał cały mecz.

Aershis napisał(a):Pytałem już w wątku o LM jak tam Averill ale dostałem informację tylko na temat ostatniego meczu. Ktoś śledzi w miarę regularnie i mógłby napisać coś więcej? Widziałem raz, że zaczął serwować z wyskoku z dość wymiernym skutkiem. Jak to wygląda "na co dzień"? :)

Całkiem fajnie, choć mam wrażenie, że czasami ma banalny problem z odpowiednim podrzutem, ale w statystykach asów jest bardzo wysoko i robi sporo zamieszania swoimi serwisami. Poza tym jak na francuską ligę jest zawodnikiem kompletnym na tej pozycji, również sporo punktowych bloków, a współpraca z Saettą wygląda bardzo dobrze.

kanimo napisał(a):Co oczywiscie nie zastepuje opinii ogladajacego wiele i znajacego swietnie telige Huntera.
Zawsze bedziesz mial opinie z 2 zrodel :D .
Niestety bardzo mało oglądam w tym sezonie :(
hunter

Postprzez dyletant » 22 lut 2019, o 19:16

6 Wygraną z rzędu zanotowali siatkarze Nice. Przed chwilą pokonali 1:3 Chaumont, które jest jedną nogą w kolejnej rundzie LM

Wieczorem przekonamy się, czy kolejną ofiarą Overbeeke i spółki padnie lider z Tours. Zapowiada się ciekawy mecz.
dyletant

Postprzez hunter » 22 lut 2019, o 22:03

dyletant napisał(a):Wieczorem przekonamy się, czy kolejną ofiarą Overbeeke i spółki padnie lider z Tours. Zapowiada się ciekawy mecz.

Nie. Choć w statystykach występ Holendra świetny. Nie przeszkodziła Tours ciągła nieobecność Hysaja, wygląda na to, że wygrali ten mecz w polu zagrywki, bo w pozostałych elementach cyferki zbliżone.

Poitiers płaci za swoją idiotyczną decyzję o zakontraktowaniu przed sezonem tylko jednego atakującego, nie było dzisiaj Djuricia, nie wiem dlaczego, a w roosterze zaledwie 9 zawodników. Jak tak dalej pójdzie to wylecą z ósemki.
hunter

Postprzez kanimo » 22 lut 2019, o 22:47

Djuric-jakies naciagniecie miesni uda. Juz poprzednio podobno go nie bylo. Przewidywany szybki powrot.
kanimo

Poprzednia strona

Powrót do Francja