Francuska ProA sezon 2018/2019

dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: dyletant »

6 Wygraną z rzędu zanotowali siatkarze Nice. Przed chwilą pokonali 1:3 Chaumont, które jest jedną nogą w kolejnej rundzie LM
Przełamało się też Rennes wygrywając w Poitiers.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: hunter »

dyletant pisze:Doświadczony Geiler nie grał na początku sezonu, a grał za niego Bułgar Martin Atanasow. Kontuzja czy inny powód?
Kontuzja, mięśnie brzucha z tego co pamiętam.
Bartek O pisze:Trwa nie najlepsza passa Rennes. Porażka u siebie z Chaumont była piątą w sześciu ostatnich meczach. Ubolewam nad tym, ponieważ gra tam mój ulubiony rozgrywający Ligue A, Miguel Tavares. We wspomnianym meczu "portugalski Toniutti" ;-) został po dwóch setach zmieniony. Meczu nie oglądałem, więc nie wiem co było tego przyczyną? Fatalna postawa ww., czy - nie daj Boże - jakaś kontuzja?
Na pewno nie kontuzja, raczej próba wpłynięcia na sytuację na parkiecie, z Poitiers już normalnie grał cały mecz.

Aershis pisze:Pytałem już w wątku o LM jak tam Averill ale dostałem informację tylko na temat ostatniego meczu. Ktoś śledzi w miarę regularnie i mógłby napisać coś więcej? Widziałem raz, że zaczął serwować z wyskoku z dość wymiernym skutkiem. Jak to wygląda "na co dzień"? :)
Całkiem fajnie, choć mam wrażenie, że czasami ma banalny problem z odpowiednim podrzutem, ale w statystykach asów jest bardzo wysoko i robi sporo zamieszania swoimi serwisami. Poza tym jak na francuską ligę jest zawodnikiem kompletnym na tej pozycji, również sporo punktowych bloków, a współpraca z Saettą wygląda bardzo dobrze.
kanimo pisze:Co oczywiscie nie zastepuje opinii ogladajacego wiele i znajacego swietnie telige Huntera.
Zawsze bedziesz mial opinie z 2 zrodel :D .
Niestety bardzo mało oglądam w tym sezonie :(
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: dyletant »

6 Wygraną z rzędu zanotowali siatkarze Nice. Przed chwilą pokonali 1:3 Chaumont, które jest jedną nogą w kolejnej rundzie LM
Wieczorem przekonamy się, czy kolejną ofiarą Overbeeke i spółki padnie lider z Tours. Zapowiada się ciekawy mecz.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: hunter »

dyletant pisze: Wieczorem przekonamy się, czy kolejną ofiarą Overbeeke i spółki padnie lider z Tours. Zapowiada się ciekawy mecz.
Nie. Choć w statystykach występ Holendra świetny. Nie przeszkodziła Tours ciągła nieobecność Hysaja, wygląda na to, że wygrali ten mecz w polu zagrywki, bo w pozostałych elementach cyferki zbliżone.

Poitiers płaci za swoją idiotyczną decyzję o zakontraktowaniu przed sezonem tylko jednego atakującego, nie było dzisiaj Djuricia, nie wiem dlaczego, a w roosterze zaledwie 9 zawodników. Jak tak dalej pójdzie to wylecą z ósemki.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
kanimo

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: kanimo »

Djuric-jakies naciagniecie miesni uda. Juz poprzednio podobno go nie bylo. Przewidywany szybki powrot.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: Bartek O »

kanimo pisze:Djuric-jakies naciagniecie miesni uda. Juz poprzednio podobno go nie bylo. Przewidywany szybki powrot.
Z Djuriciem to chyba jednak dużo poważniejsza sprawa? Już ponad miesiąc próżno go szukać w składzie Poitiers. Ciekawe czy wróci na fazę play off?

24 kolejkę francuskiej Ligue 1 śmiało można nazwać kolejką środkowych. Najskuteczniejszym zawodnikiem Chaumont w zwycięskim meczu ze wspomnianym już wcześniej Poitiers był Averill, zdobywca 16 punktów (10 atakiem, po 3 zagrywką i blokiem).
Prawdziwy popis dali jednak w Tuluzie środkowi głównego faworyta do tytułu mistrzowskiego, drużyny Tours. 17 punktów Chinenyeze (9/14 w ataku plus 8 bloków) oraz 16 "oczek" Stahla (7 z 12 ataków skończonych i aż 9 bloków!!). W całym meczu ekipa gości aż 24 punkty zdobyła po skutecznych blokach.
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: FLPman »

Kontrakt z Djuriciem został już rozwiązany ze względu na jego ciągłe kontuzje. Klub ogłosił, że nie zakontraktują już nikogo, chociaż była próba ściągnięcia Al Hachdadiego, który jednak zdecydował się wyjechać do Kataru.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: dyletant »

Przedziwna jest ta liga. Najpierw chwaliłem niespodziewanie Nicee, gdzie Overbeeke i spółka byli rewelacją przez jakiś czas. Tymczasem spontanicznie zajrzałem do tabeli a tam już na drugim miejscu korsykańskie Ajaccio z serią 5 wygranych z rzędu i 48 punktami :)
Ależ tam może być ciekawie
Tours wydaje się być jednak niezagrożone.

Wzywam tutejszych sympatyków tej ligi do jakiejś bardziej wnikliwej oceny wydarzeń od mojej ;)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: hunter »

Dzisiaj startują PlayOffy, więc krótko podsumuję fazę zasadniczą.

Liderem Tours, pisałem przed sezonem, że nie mają z kim przegrać w tym sezonie i tak to właśnie wygląda, choć aż tak dużej dominacji nie spodziewałem się. Po drodze zgarnęli jeszcze Puchar.
Za nimi Ajaccio i to jest chyba największa niespodzianka, świetna robota Ferrandeza w tym klubie, duży plus za sprowadzenie Pepicia, któy był sporą niewiadomą oraz życiowa forma Carle, na niego chyba już pora.
Montpellier na poziomie oczekiwań, chyba jednak w ewentualnym półfinale z Ajaccio to ich widziałbym w roli faworytów, długo zazębiała się współpraca Patry'ego i Gonzaleza.
Rennes długo liderowało, później lekka zadyszka, ogólnie ok wygląda ich gra, mają dwóch liderów, czyli Tavaresa i VDD.
Nice nieco mnie zaskoczyła, głównie dzięki super postawie Overbeeke.
Chaumont po ciężkim sezonie, niepotrzebna im do niczego Liga Mistrzów według mnie miała wpływ na przeciętną pozycję w tabeli, trochę było problemów zdrowotnych w trakcie sezonu, więc ogólnie ok miejsce.
Poitiers stawiałem w środku tabeli i tak się skończyło, choć mogła być totalna klapa po kontuzji Schoepsa, ale tak to bywa jak się kontraktuje tylko jednego atakującego.
Nantes zajęło ostatnie miejsce premiowane awansem, głównie dzięki świetnemu początkowi, później był mocny zjazd.
Tourcoing to dla mnie spore rozczarowanie, fajną ekipę skleili przed sezonem, więc spodziewałem się wyników zbliżonych do zeszłorocznych, wyszła jednak klapa.
Narbonne miało się bić o ostatnie miejsce z Cannes, ale wykręcili wynik ponad stan, brawo Falasca, uwaga na Vigila, bardzo ciekawy środkowy.
Toulouse bez żadnych wielkich przebłysków.
Sete, czyli największa porażka obecnego sezonu. Mając Coscione, Tupczija, Grozdanowa, Trutczewa, Szwarca, Bultora i Peironeta (choć ten wypadł w trakcie sezonu) widziałem ich nawet walczących o czwórkę, skończyło się totalną wtopą i przedostatnim miejscem, w zasadzie tylko Tupczij i Szwarc w jakiś sposób bronili się swoją grą.
Na końcu Cannes, które było mało poważnym klubem w tym sezonie, jeszcze mniej poważni stali się pod odejściu Ferensa.


Przyznano indywidualne nagrody, MVP został dość dla mnie niespodziewanie Chinenyeze, nie żeby grał słabo, po prostu rzadko środkowi dostają indywidualne wyróżnienia i chyba optycznie ze wszystkich środkowych najlepiej wyglądał Averill.
Rozgrywający-Tavares, bez dyskusji
Atakujący-Van Der Dries, raczej również nie mam zastrzeżeń do tego wyboru, dziwił mnie brak Overbeeke w czołówce.
Przyjmujący-Wounembaina, Carle-również nie wybrałbym inaczej
Środkowi-Chinenyeze, Averill, j.w.
Libero-Henno, z urzędu, ciekawe kto przejmie w przyszłym sezonie pałeczkę po nim.
Trener-Farrandez, tu dyskusja czy Farrandez czy Duflos, jak dla mnie obaj na równi zasłużyli.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: dyletant »

"Libero-Henno, z urzędu, ciekawe kto przejmie w przyszłym sezonie pałeczkę po nim."
Lemay? Zawsze wydawał mi się świetny, jeszcze od czasów Knack. Tym bardziej nie rozumiem w jakim kierunku potoczyła się jego kariera.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: hunter »

A mojej uwagi jakoś nigdy nie przykuł.
Takim naturalnym wyborem wydaje się być Rossard, ale nie wiem jak wyglądja jego sprawy z kontraktem na przyszły sezon. Ciekawa opcją byłby Diez ale on chyba przedłużył w Montpellier. Pamiętam gdzieś na forum życzeniowy post jednego z kibiców Touran, który chciałby Luke Ramona zobaczyć w miejscu Henno, ale chłopak choć podobno ma spory talent to chyba na takie wyzwanie nie jest jeszcze gotowy.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: dyletant »

Rozpoczynają się półfinały. W pierwszej parze rewelacja ligi Nice, która wyeliminowała mimo wszystko lepszy personalnie Rennes zagra z Tours, w drugim ekipa Prandiego, pomimo swoich problemów w trakcie sezonu łatwo uporała się z Montpellier teraz zagra z jeszcze większą rewelacją czyli Ajaccio, które po sezonie zajęło drugie miejsce, na co mało kto znający się lub nie zapewne stawiał a w 1/4 ograli ekipę Poitiers w 2 meczach
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: hunter »

Jeszcze na chwilę wrócę do meczów 1/4.
Dla mnie jednak spora niespodzianka to dwa dość łatwe zwycięstwa Chaumont. Zawiódł mocno w Montpellier przede wszystkim Patry oraz Brazylijczycy. Chaumont chyba w końcu wykreowało lidera w osobie Winkelmullera, a Prandi znowu robi świetny wynik.
Niespodzianka dla mnie to również odpadnięcie Rennes, tym bardziej, że decydujący trzeci mecz grali u siebie. 20 bloków zawodników Nice w tym meczu, to robi wrażenie.
W dwóch pozostałych parach bez niespodzianek, Tours ogrywa Nantes, a Ajaccio Poitiers.

Rozegrano już pierwsze mecze półfinałowe.
Niesamowicie wyrównany mecz w Nice i zwycięstwo Tours 3-2.
Dla mnie gospodarze są największymi wygranymi tego sezonu, kolejny raz masa bloków z ich strony, sam Cuk zaliczył 9 przy 10 całej drużyny Tours.
W drugiej parze Chaumont wygrywa 3-0 z Ajaccio i jesteśmy blisko powtórki finału sprzed roku.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: dyletant »

W drugiej parze Chaumont wygrywa 3-0 z Ajaccio i jesteśmy blisko powtórki finału sprzed roku
Ajaccio wyrównało stan po wygranej 3:1. Wspomniałeś o Nice, ale spodziewałeś się ekipy z Korsyki w 4 z szansami na finał? Oni sezon zakończyli jedynie za Tours, co w tej sytuacji tak jakby ich stawia jako faworyta tej konfrontacji

A tak na marginesie: właśnie przed chwilą Paris wygrał z Nazaire w całej serii 2:1 i awansował do Pro A. Będzie ten duży projekt siatkówki w stolicy? Podobno miał przewodzić temu Antiga, ale coś wiadomo o pozostałych personaliach?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: Bartek O »

dyletant pisze:
W drugiej parze Chaumont wygrywa 3-0 z Ajaccio i jesteśmy blisko powtórki finału sprzed roku
Ajaccio wyrównało stan po wygranej 3:1. Wspomniałeś o Nice, ale spodziewałeś się ekipy z Korsyki w 4 z szansami na finał? Oni sezon zakończyli jedynie za Tours, co w tej sytuacji tak jakby ich stawia jako faworyta tej konfrontacji

A tak na marginesie: właśnie przed chwilą Paris wygrał z Nazaire w całej serii 2:1 i awansował do Pro A. Będzie ten duży projekt siatkówki w stolicy? Podobno miał przewodzić temu Antiga, ale coś wiadomo o pozostałych personaliach?
Chyba przegapiłeś, że trzeci decydujący o awansie mecz padł łupem Chaumont. Wygrali 3:1 i rzeczywiście będziemy mieli powtórkę finału z roku ubiegłego.

Skoro mówimy o niespodziankach, to tak samo jak świetna postawa wymienionych przez Ciebie Ajaccio i Nice, zaskoczyła mnie dopiero 12 pozycja (czyli spadek do Pro B?) drużyny Arago de Sete.

I gdzie w końcu będzie ten Antiga ? Kędzierzyn - Koźle, Bełchatów czy jednak Paryż ;-) ?
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: dyletant »

W drugiej parze Chaumont wygrywa 3-0 z Ajaccio i jesteśmy blisko powtórki finału sprzed roku.
I faktycznie jak już kolega Bartek wspominał, doczekaliśmy siętakiej powtórki, a w pierwszym meczu Tours na wyjeździe wygrał 2:3, czyli kwestia tytułu chyba już jest załatwiona raczej, bo u siebie rzadko przegrywają.

Wiadomo coś o składach na przysły sezon? Zostają Egleskalns, Teryomenko czy też Wounembaina?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kanimo

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: kanimo »

Wszyscy wymienieni zostaja.
Tours
- arrivées :
- départs : Duflos (ent.), Chinenyeze, Henno (arrêt)
- en négociation :
- restent : M.Capet, Egleskalns, Teryomenko, Trinidad, Wounembaina

Le 7 sept majeur : Trinidad (P), Teryomenko (C), (C), Wounembaina (R), (R), Egleskalns (A), (L)
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: hunter »

dyletant pisze:Wspomniałeś o Nice, ale spodziewałeś się ekipy z Korsyki w 4 z szansami na finał?
Gdzieś ich w ósemce widziałem, ale na pewno nie tak wysoko.
Bartek O pisze: Skoro mówimy o niespodziankach, to tak samo jak świetna postawa wymienionych przez Ciebie Ajaccio i Nice, zaskoczyła mnie dopiero 12 pozycja (czyli spadek do Pro B?) drużyny Arago de Sete.
Sete spokojnie kompletuje skład na przyszły sezon. :)

Odnośnie Paris na obecną chwilę fajerwerków raczej nie można oczekiwać, jak również Antigi na ławce trenerskiej. Jak na razie udało się zniwelować zadłużenie, a plan na pryszły sezon to środek tabeli.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: Bartek O »

Na fajny skład zanosi się w kolejnym sezonie w Rennes.
Najlepszego rozgrywającego ligi Miguela Tavaresa zastąpić ma zawodnik, który to miano zapewne szybko po świetnym Portugalczyku "odziedziczy", czyli Thiago Pontes Veloso. Trafić ma tam także "pozbawiony pracy w ONICO" przez Bartosza Kurka Brazylijczyk Rafael Rodrigues de Araujo. Zostać mają obaj podstawowi przyjmujący, tj. Delgado i Baranek, ale czy nadal będą tymi podstawowymi nie wiadomo, bo dołączy do nich jeszcze Mijailović z gdańskiego Trefla.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: dyletant »

Deklasacja w finale. Tours wygrywa 3:0 w setach do 15, 22 i 12. Sezon z niespodziankami, ale mistrz na papierze potwierdził się bez najmniejszych wątpliwości. Wygrana faza zasadnicza z przewagą ok. 10 punktów a faza pucharowa z wygranymi po 2:0 na każdym etapie.
Trafić ma tam także "pozbawiony pracy w ONICO" przez Bartosza Kurka Brazylijczyk Rafael Rodrigues de Araujo
To jednak w stosunku do Van de Driesa jest osłabienie.

A Overbeeke zostaje w Nice? Miał bardzo dobry sezon
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kanimo

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: kanimo »

Odchodzi.
Nie bardzo zrozumialam dokad (bylo napisane zagadkami, mozliwe ze chodzilo o Paryz)
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: Bartek O »

Mistrzowie Francji będą mieli nowego trenera. Został nim fenomenalny Hubert Henno, który w wieku 43 lat skończył karierę. Jego następcą w roli libero został natomiast Nicolas Rossard.
Ciekawe kto zastąpi MVP Ligue 1, który odchodzi do włoskiej Serie A i kto będzie partnerem na przyjęciu Kameruńczyka Wounembainy w zespole Tours?
barti522
Posty: 1805
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: barti522 »

Bartek O pisze: Ciekawe kto zastąpi MVP Ligue 1, który odchodzi do włoskiej Serie A i kto będzie partnerem na przyjęciu Kameruńczyka Wounembainy w zespole Tours?
Konstantin Cupkovic.
https://twitter.com/toursvolleyball/sta ... 97568?s=21
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: dyletant »

barti522 pisze:
Bartek O pisze: Ciekawe kto zastąpi MVP Ligue 1, który odchodzi do włoskiej Serie A i kto będzie partnerem na przyjęciu Kameruńczyka Wounembainy w zespole Tours?
Konstantin Cupkovic.
https://twitter.com/toursvolleyball/sta ... 97568?s=21
Siatkarski Paweł Brożek, wieczny talent. Aczkolwiek pierwsza przygoda z Tours nie wypadła chyba tak źle
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: Aershis »

Micah Ma'a podpisał z Stade Poiteven Poitiers

E: I wygląda na to, że jako rozgrywający :P
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: Bartek O »

Ile drużyn liczyć będzie francuska ProA w sezonie 2019-20?

Do niedawna byłem przekonany, że Cannes i Sete pożegnały się z najwyższą klasą rozgrywkową, ich miejsce zajęła natomiast drużyna z Paryża. Tymczasem wygląda na to, że z ligi nikt nie spadł, a wspomniany Paris Volley dołączy do niej jako czternasta ekipa.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: Bartek O »

Słynny zmiennik Mariusza Wlazłego ;) podpisał kontrakt z zespołem Stade Poitevin Poitiers!!

Pozycja Renee Teppana jako głównego killera we francuskim zespole wydaje się niepodważalna. Poitiers opuściła inna Legenda plusligowych parkietów, Niemiec Jochen Schops, więc tym razem Estończyk zwyczajnie nie ma z kim przegrać rywalizacji o miejsce w wyjściowym składzie ;).
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: Aershis »

Bartek O pisze:Słynny zmiennik Mariusza Wlazłego ;) podpisał kontrakt z zespołem Stade Poitevin Poitiers!!

Pozycja Renee Teppana jako głównego killera we francuskim zespole wydaje się niepodważalna. Poitiers opuściła inna Legenda plusligowych parkietów, Niemiec Jochen Schops, więc tym razem Estończyk zwyczajnie nie ma z kim przegrać rywalizacji o miejsce w wyjściowym składzie ;).
O, fajnie. Ciekawy zespól może być w Poitiers jak Ma'a ustabilizuje się na pozycji sypacza.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: Bartek O »

Powoli dobiega końca kompletowanie składu w zespole beniaminka z Paryża.
Wygląda na to, że skład pozwoli powalczyć im nawet o czołowe pozycje w Pro A.

Gjorgiev, Fukuzawa, Lafitte, Overbeeke, Kadu, Kreek, Lavagne (l) - pierwsza "szóstka" w mojej ocenie prezentuje się naprawdę solidnie.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Francuska ProA sezon 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Bartek O pisze:Powoli dobiega końca kompletowanie składu w zespole beniaminka z Paryża.
Wygląda na to, że skład pozwoli powalczyć im nawet o czołowe pozycje w Pro A.

Gjorgiev, Fukuzawa, Lafitte, Overbeeke, Kadu, Kreek, Lavagne (l) - pierwsza "szóstka" w mojej ocenie prezentuje się naprawdę solidnie.
Skład bardzo solidny. Nie na mistrza bo tutaj Tours nie ma sobie równych a jak ktoś ma im zagrozić to chyba Rennes, ale mogą walczyć o wysokie miejsca. Szczególnie Fukuzawa to solidny transfer. No i Overbeeke jeśli utrzyma formę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Francja”