Transfery w ligach hiszpańskich przed sezonem 2009/10

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Transfery w ligach hiszpańskich przed sezonem 2009/10

Post autor: dreamer »

Trochę zaniedbany w tym okienku transferowym ten temat, ale może jeszcze pewne rzeczy uda się nadrobić...
Do założenia tematu właśnie w tym czasie skłoniła mnie ciekawa informacja dotycząca wzmocnień ekipy Unicaja Almeria. Pojawi sie tam miedzy innymi dwóch dość ciekawych zawodników, a jeden z nich do tego dobrze znany z PLs-u. Nowymi nabytkami hiszpańskiego zespołu będą: Kanadyjczyk Dallas Soonias (ostatnio gracz Montpellier, ale polskim kibicom znany zwłaszcza z gry w jadarze Radom) i Amerykanin Matthew Denmark (ostatnio w cypryjskim Finikas Sirou).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Transfery w ligach hiszpańskich przed sezonem 2009/10

Post autor: Mate »

Ja napiszę te transfery o których wiem. Portol pozyskał Diego Boniniego(ostatnio grał w Budejovicach), na Teneryfach zagra Benjamin Pipes, który jest Anglikiem ;) , w barwach Unicaji Almerii zagra reprezentant Hiszpanii Manuel Sevillano. Były kolega klubowy Piotrka Gruszki Luis Pedro Suela zagra w Teruel. Teruel obok Sueli pozyskał jeszcze Ibana Pereza, Daniela Rocamorę oraz Juliana Garcię Torresa. Za dużych tych transferów nie ma.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Transfery w ligach hiszpańskich przed sezonem 2009/10

Post autor: Mate »

Unicaja Almeria straciła swojego środkowego - Łotysza Vladislavsa Hotulevsa. Przeszedł do włoskiego Gioia del Colle.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”