Turcja 2015/2016

KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Turcja 2015/2016

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Może za wcześnie ,może nie, ale 'coś' tam już słychać m.i.n. o Sanderze w Halkbanku , oraz o tym że Gavin ku mojemu zaskoczeniu odchodzi z Arkasu , ciekawe kogo ściągną na jego miejsce na atak? Może powrót po kontuzji Agameza?
:))
Edyta

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: Edyta »

Jeden z tureckich portali podał,że do Arkasu Izmir zawita Erik Shoji. Problem w tym, że na koniec piszą, iż gra on na pozycji rozgrywającego :) Teraz pytanie, którego z braci właściwie zakontraktowali mistrzowie Turcji?
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: timshel »

Edyta pisze:Jeden z tureckich portali podał,że do Arkasu Izmir zawita Erik Shoji. Problem w tym, że na koniec piszą, iż gra on na pozycji rozgrywającego :) Teraz pytanie, którego z braci właściwie zakontraktowali mistrzowie Turcji?
Tu się zgadza imię i pozycja ;> http://www.voleybolextra.com/52743/arka ... e-anlasti/
Learn to love the process.
Edyta

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: Edyta »

Tak myślałam (mimo że tam nawet zdjęcie Erika dali), bo nikt przy limitach nie buduje składu od zagranicznego libero.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: sb.slav »

Nikt? Zaraz "ktoś" się włączy w dyskusję i ci udowodni że wręcz jest to wskazane :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Edyta

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: Edyta »

Kevin Tillie pozostaje w Arkasie Izmir. Klub uznał, że wprawdzie w trakcie sezonu nie spełniał oczekiwań, ale miał dobrą końcówkę i przyczynił się do ostatecznego sukcesu. Środkowy Kamnik też zostaje, natomiast już wcześniej pożegnali Gordona Perrin.
http://www.voleybolextra.com/52927/arka ... am-ediyor/
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: Murilo0 »

Tillie dziwnie kieruje swoją karierą IMO. Gość, który tak na prawdę nie udowodnił jeszcze swoich umiejętności i gra drugi rok na rozsądnym poziomie mimo 25 lat życia wybiera ligę gdzie oprócz 4-5 zespołów (nierównych zresztą) grają sami parodyści zamiast grać w lidze gdzie może się rozwinąć i nabrać trochę więcej doświadczenia grając regularnie przeciwko mocnym zespołom. Jest aż tak pewien swoich umiejętności, że nie widzi potrzeby rozwoju i leci na kasę, czy nie ma ofert z Polski czy Włoch?
All work and no play makes Jack a dull boy...
Edyta

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: Edyta »

Nie mam pojęcia, ale zgadzam się z tobą. Już rok temu jak szedł do Arkasu, pisałam, że to dla mnie dziwny ruch. Tym bardziej, że nawet nie miał pewnego miejsca w szóstce, bo był Marshall i Perrin (ostatecznie uratowała go kontuzja Perrina, inaczej grzałby ławę). Potem słyszałam jego wypowiedź, gdzie mówił, że w Ravennie było cienko z kasą, sami do końca nie wiedzieli, czy chcą go zatrzymać, a pojawiła się oferta Turków, więc skorzystał. Zakładając, że nie miał wtedy nic lepszego to ok. Ale teraz mógłby jeszcze chwilę poczekać, może coś by się trafiło. Tyle że nie miał olśniewającego sezonu, więc może się bał, że byłyby oferty z przeciętnych klubów. A tu ma Ligę Mistrzów (pierwszy raz w życiu, pewnie to ma dla niego znaczenie) i na pewno dobrą kasę, jak to w czołowym tureckim klubie. Widać to dla niego ważniejsze. A sądzę,że mógłby liczyć na oferty z klubów pokroju 3-5 miejsca z Włoch, czy Polski. Nie wiem, dziwię się trochę, że ojciec mu nie doradzi. W końcu chodzi także o poziom kadry Francji i o jego w niej miejsce. Ma tam sporą konkurencję.
Choć z drugiej strony nie można demonizować poziomu ligi. Jest na pewno niższa niż u nas, ale nie jest tak źle. Może nawet wyzwanie dla obcokrajowców jest większe, bo jest duża różnica umiejętności w stosunku do Turków i gra opiera się na nich. Ma też Glenna Hoaga. Ale mimo wszystko powinien poczekać z tą Turcją jeszcze ze 2-3 sezony.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: Koso »

Officially the best opposite in the world by your votes has extended his contract with HalkBank, according to Bulgarian News 7. This source writes that two sides have agreed all terms, and that Sokolov will play for the Ankara giant in the next season as well.
Czyli Cweto sobie przedłuża wakacje i zarabia dalej duże hajsy.
Ciekawe co z Kubiakiem i Możdżonkiem.
Edyta

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: Edyta »

Przestańcie przesadzać z tymi tureckimi wakacjami, odpoczynkiem itp. Może liga turecka jest nierówna, może poziom jest niższy niż np. u nas, ale nie popadajcie w skrajności w drugą stronę. Liga jak liga, ma swoje wyzwania, a od obcokrajowców wymaga się tam bardzo dużo, zwłaszcza tych grających w LM (do tego w klubie z ambicjami na jej wygranie). Tym bardziej, że Turcy są słabi i ciężar gry opiera się na gwiazdach. Więc o żadnych wakacjach mowy nie ma. Poziom to inna sprawa.
Wg mnie Sokołow zawiódł w tym sezonie i jest jednym z głównych winowajców tego, że Halkbank nie osiągnął swoich ambitnych celów. Ale najwyraźniej w Halkbanku uważają inaczej.
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Edyta pisze:Przestańcie przesadzać z tymi tureckimi wakacjami, odpoczynkiem itp. Może liga turecka jest nierówna, może poziom jest niższy niż np. u nas, ale nie popadajcie w skrajności w drugą stronę. Liga jak liga, ma swoje wyzwania, a od obcokrajowców wymaga się tam bardzo dużo, zwłaszcza tych grających w LM (do tego w klubie z ambicjami na jej wygranie). Tym bardziej, że Turcy są słabi i ciężar gry opiera się na gwiazdach. Więc o żadnych wakacjach mowy nie ma. Poziom to inna sprawa.
Wg mnie Sokołow zawiódł w tym sezonie i jest jednym z głównych winowajców tego, że Halkbank nie osiągnął swoich ambitnych celów. Ale najwyraźniej w Halkbanku uważają inaczej.
Podpisuję się pod tym obiema rękoma :P
:))
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Tervaportti w Galatasaray (wg. worldofvolley=>voleybolx.com)
:))
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: woli »

Edyta pisze:Nie mam pojęcia, ale zgadzam się z tobą. Już rok temu jak szedł do Arkasu, pisałam, że to dla mnie dziwny ruch. Tym bardziej, że nawet nie miał pewnego miejsca w szóstce, bo był Marshall i Perrin (ostatecznie uratowała go kontuzja Perrina, inaczej grzałby ławę). Potem słyszałam jego wypowiedź, gdzie mówił, że w Ravennie było cienko z kasą, sami do końca nie wiedzieli, czy chcą go zatrzymać, a pojawiła się oferta Turków, więc skorzystał. Zakładając, że nie miał wtedy nic lepszego to ok. Ale teraz mógłby jeszcze chwilę poczekać, może coś by się trafiło. Tyle że nie miał olśniewającego sezonu, więc może się bał, że byłyby oferty z przeciętnych klubów. A tu ma Ligę Mistrzów (pierwszy raz w życiu, pewnie to ma dla niego znaczenie) i na pewno dobrą kasę, jak to w czołowym tureckim klubie. Widać to dla niego ważniejsze. A sądzę,że mógłby liczyć na oferty z klubów pokroju 3-5 miejsca z Włoch, czy Polski. Nie wiem, dziwię się trochę, że ojciec mu nie doradzi. W końcu chodzi także o poziom kadry Francji i o jego w niej miejsce. Ma tam sporą konkurencję.
Choć z drugiej strony nie można demonizować poziomu ligi. Jest na pewno niższa niż u nas, ale nie jest tak źle. Może nawet wyzwanie dla obcokrajowców jest większe, bo jest duża różnica umiejętności w stosunku do Turków i gra opiera się na nich. Ma też Glenna Hoaga. Ale mimo wszystko powinien poczekać z tą Turcją jeszcze ze 2-3 sezony.
Zobacz, a wybrał szóstą ZAKSĘ. :)
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: SerCos »

Cwetan Sokołow przedłużył kontrakt z Halbankiem, a teraz ma mieć operację ramienia i będzie pauzował około 6-8 miesięcy, czyli wróci do gry pewnie dopiero w przyszłym roku.
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Ciekawe kogo na jego miejsce?
:))
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: SerCos »

Do Maliye Milli Piyango przychodzi macedoński rozgrywający Gjorgi Gjorgiev (poprzednio Marek Union-Ivkoni Dupnica) i bułgarski przyjmujący Stanisław Petkow (poprzednio Tomis Konstanca).

U pań do zdobywcy Pucharu Challenge Bursy B.Şehir Belediyespor, którą poprowadzi Dragan Nesic ma przywędrować Frauke Dirickx i Emilia Nikołowa.
Eczacibasi, które i tak ma przekroczony limit zagranicznych zawodniczek (Jordan Larson, Bethanie De La Cruz, Christiane Furst i Maja Poljak) dołączy młoda serbska atakująca Tijana Boskovic i rozgrywająca Molly Kreklow.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: hunter »

Boskovic jakiś czas temu przedłużyła kontrakt z Partizanem o 5 lat, więc w grę musiałoby wchodzić wykupienie.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: SerCos »

Ja wszędzie czytałem, że kontrakt z Partizanem się skończył i podpisała długoletni kontrakt z Eczacibasi.
Edyta

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: Edyta »

Plotka głosi, że Antonin Rouzier idzie z Ziraatu do Arkasu w miejsce Gavina Schmitta.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: hunter »

SerCos pisze:Ja wszędzie czytałem, że kontrakt z Partizanem się skończył i podpisała długoletni kontrakt z Eczacibasi.
Coś jednak było na rzeczy.
http://www.directorwww.worldofvolley.co ... -with.html


A czy faktycznie podpisała i wykupili czy jednak nie dogadali się to już nie wiem.
Jakby nie było, Ecacibasi zrobiło świetny transfer.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: timshel »

Learn to love the process.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: SerCos »

Dick Kooy również w Halkbanku
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Zastępca Juantoreny? Od tego Halkbanku z czwórką z Trentino, robi się coraz słabiej:P
:))
Edyta

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: Edyta »

World of Volley twierdzi, że od nowego sezonu poszerzana zostaje ilość obcokrajowców w składach meczowych. Będzie ich czterech (trzech na boisku).
http://www.worldofvolley.com/News/Lates ... urkey.html
O ile to prawda, być może w zespołach biorących udział w europejskich pucharach w ogóle będzie mogło być ich czterech. Nie widziałam tej informacji nigdzie indziej.
Edyta

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: Edyta »

Szwed w Ziraacie w miejsce Rouziera http://www.voleybolunsesi.com/content.p ... 18&topic=2
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Agamez w Galatasaray!
:))
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: adi_tiger »

Travica: "I`m going to Halkbank Ankara"
Kubiak + Travica ?! :D
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: StanLee »

Może tym razem Kubiak będzie lepiej się zachowywać... ;)
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: lipton »

Oj, prowokujesz...
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Turcja 2015/2016

Post autor: Koso »

To sobie Fenerbahce zmienia skład przyjmujących. Z Nikicia i Wijsmansa na Cabrala i Quesque.
Chyba trochę im musieli budżet obciąć a więcej pieniędzy poszło na Ulker, bo tam już 2 mocne transfery.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne państwa”