Liga Mistrzów 2015/16

StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: StanLee »

Akurat skrzydła to lepsze ma Skra.
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: repres1 »

Losowanie jak losowanie. Ja już od lat nie wierzę w "dobre" i "złe" losowania. Nie ma takich. Ostatnie "dobre losowanie" świętowałem przed Mś'02 w piłce nożnej. Od tamtej pory dałem sobie spokój z jakimikolwiek emocjami przy losowaniu.
Gdyby ktoś przed MŚ'14 powiedział, że w trzyzespołowej grupie Polska trafi na Rosję i Brazylię, byłby to powód do całkowitej depresji. W IO'12 mieliśmy idelny układ gier i nic z tego nie wyszło.
Jeśli wszystkie polskie zespoły wyjdą z grupy (a prawdopodobnie wyjdą), znów będziemy mieli powody do radości, bo któryś z pewnością zagra w F4.
O ile Winiarski wytrzyma zdrowotnie, Skra może wrócić do świetnej siatkówki, jaką prezentowała. Grając tak, jak w apogeum formy, może pokonać każdego.
Resovia - jeśli nie nastąpi jakaś katastrofa, bez problemu powinna wyjść z I miejsca. A później... Podobno starania o organizację F4 w Krakowie są mocno zaawansowane. Nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie, o Resovię jestem spokojny. Byle wszystkim zdrowie dopisało. Ciekawy transfer dopiero przed nami.
Lotos - dla mnie ta drużyna to nie Anastasi, tylko Falaschi. Budva z nim w składzie i Budva bez niego w składzie to dwie bardzo różne drużyny. To samo dotyczy Lotosu. Jeśli wystarczym im sił (bo co innego jeden mecz w tygodniu, a co innego granie i podróże bez chwili spokojnego treningu), wyjdą z grupy, a potem się zobaczy.
Myślę, że wszyscy (polscy kibice) pojęliśmy, że trzeba kibicować wszystkim polskim klubom w LM. Bez cienia ironii powiem, że mi, jako kibicowi Resovii, świetnie kibicowało się Skrze w meczu o 3. miejsce w LM. Pękła jakaś scianka wzajemnych złośliwości (pewnie jeszcze się pojawią, ale to bez większego znaczenia), bo wszyscy mogliśmy być dumni z polskich klubów. Mimo przegranej Skry, byłem, jako Polak, dumny z ich postawy. To było fajne przeżycie.
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: serek »

Dyrektor sportowy klubu, Oleg Bryzgałow, zapowiedział, że w tym roku Zenit ponownie będzie się ubiegał o organizację FF LM
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: serek »

bbrzoza82 pisze:
serek pisze:Dyrektor sportowy klubu, Oleg Bryzgałow, zapowiedział, że w tym roku Zenit ponownie będzie się ubiegał o organizację FF LM
No i co zrobisz jak nic nie zrobisz. Uda się?

Niekoniecznie, Rosjanie chyba nie będą przepłacać, jakby co ;)

Jest już terminarz tegorocznej LM
http://www.cev.lu/Competition-Area/Comp ... 9&PID=1438

pierwszy zaczyna nasz Gdańsk
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: luck191 »

Plany Asseco o turnieju finałowym. Myślę,że tym razem się uda. Od początku stawiają na Kraków. Minęły 3 lata od ostatniego turnieju finałowego. Naprawdę tylko ktoś z workiem pieniędzy może ich przebić!!!
http://reklama konkurencyjnego serwisu.wp.pl/siatkowka/55 ... rc01=6a4c8
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: ldz »

no żebyś się nie zdziwił, bo chodziły plotki, że Kazań chce FF. A oni na pewno z workiem pieniędzy problemu nie mają.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Michal5 »

ldz pisze:no żebyś się nie zdziwił, bo chodziły plotki, że Kazań chce FF. A oni na pewno z workiem pieniędzy problemu nie mają.
Nie wiem czy po ostatnich zapowiedziach o obcięciu sponsorowania klubów przez spółki państwowe takiego oczywistego braku problemu nie mają. Wiem, że to nie weszło jeszcze w tym sezonie, ale jednak jakoś musi się odbić.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: StanLee »

Jak w Krakowie to git.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: SerCos »

Dzisiaj debiut Lotosu w LM. Rywal - Vojvodina Nowy Sad. Serbski zespół w rodzimej lidze rozegrał już dwa spotkania. W pierwszej kolejce ograł u siebie Partizan 3-0, zaś w drugiej w Belgradzie rywalem była Crvena Zvezda i ten prestiżowy pojedynek zakończył się porażką Vojvodiny 0-3.

W obu meczach zespół z Nowego Sadu występował w składzie (w nawiasie rok urodzenia):
Igor Jovanović (90) - Aleksandar Minić (86), Miloš Vemić (87) - Marko Nikolć (90), Čedomir Stanković (93) - Stevan Simić (96), Nikola Peković (90) (l)

Atakujący jedyny obcokrajowiec w zespole Czarnogórzec Aleksandar Minic występował swojej karierze w Budwie, a przyjmujący Milos Vemic grał w VfB Friedrichshafen, Maliye Milli Piyango Ankara czy Tourcoing.

W porównaniu z zeszłym sezonem z zespołu odeszli między innymi: Milan Katić, Dražen Luburić, Mihajlo Stanković, Veljko Petković czy Borislav Petrović.

Z podstawowej szóstki, która wywalczyła w zeszłym sezonie Puchar Challenge został rozgrywający Igor Jovanović, środkowy Čedomir Stanković oraz libero Nikola Peković.
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: GolMar »

Dzięki za ładny opis przeciwnika, SerCos :)

Myślę, że tu faworyt jest jeden, ale oczywiście Lotos nie może zlekceważyć przeciwnika. Jeśli zawodnicy Trefla będą wystarczająco skupieni to powinni zainkasować dziś 3 punkty.

W ogóle w tej kolejce wstydem byłoby stracenie punktu przez jakikolwiek polski klub. Ale niech boisko wszystko zweryfikuje...
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: sb.slav »

Doświadczenie zatem po stronie Trefla, a kontynuując tą karcianą retorykę - asem może być nasz przyjmujący MM.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: pewniak »

Odnośnie tegorocznej LM ja mam jedno oczekiwanie - żeby jak najszybciej się skończyła. Ta formuła jak dla mnie jest nie do strawienia. Mecze grupowe na wyjątkowo słabym poziomie ze względu na przeciwników (co ma przełożenie na mobilizacje i poziom prezentowany np. przez Resovię w ostatnich latach). Chcę, żeby to jak najszybciej minęło i żebym w przyszłym roku na Podpromiu w fazie grupowej zobaczył mecz z Ruskimi i Włochami i żeby były to mecze o życie.
A nie tak jak teraz, gdzie strata seta jutro z Lugano będzie traktowana jako sensacja (przesadzam oczywiście).
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: madlark »

Niby trwa LM, a postów zero. Bo i co tu komentować?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: MaciejJoker »

Dałby trochę odpoczynku Mateuszowi AA.
Hebda nie dałby rady ?
2012, 2013, 2015
Awatar użytkownika
martin123154
Posty: 337
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 16:41
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: martin123154 »

MaciejJoker pisze:Dałby trochę odpoczynku Mateuszowi AA.
Jakbyś nie znał Anastasiego ... ;)
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: MaciejJoker »

Nie ma już w tym roku idiotycznego przepisu libero na zielono widzę :P

3:0 (18, 16, 19)
2012, 2013, 2015
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Michal5 »

MaciejJoker pisze:Nie ma już w tym roku idiotycznego przepisu libero na zielono widzę :P

3:0 (18, 16, 19)
Jest. Do Gdańska koszulki nie dojechały.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: mmb »

O tym, że Lotos gra dowiedziałem się dopiero z Trójki..
Za dużo tej siatkówki, za szybko się dzieje.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: hunter »

To ja kilka słów o drugim meczu.
Zastanawiam się gdzie jest to solidne VfB sprzed kilku poprzednich lat... Skład bardzo mizerny, dzisiaj poza kilkunastoma minutami w 2 secie nie podjęli za bardzo walki, zbesztani zagrywką okropnie, szkoda mi trochę Moculescu ale z takim materiałem to i on za wiele nie ugra.
Dinamo bez Birjukowa i Obmoczajewa, tak jak pisałem tłukli zagrywką, kaleczyli przyjęcie, Holt dobrze bawił się w bloku i grali bardzo skutecznie.
A najbardziej z tego wszystkiego podobała mi się Grankina, który jakby w klubie trochę odżył, sporo kombinował, oby to był powrót do wysokiej formy.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: hugo »

Po zainteresowaniu na forum widać, że CEV wreszcie zarżnął LM:) Dno osiągnięte, teraz trzeba się wydrapać robiąc przemyślane reformy.
\
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Marcy$ »

LOTOS wygrał w swoim debiucie w LM 3:0. Wynik spodziewany i zasłużony.

Nie było większych problemów. A co ważne, trener dawał zmiany a gra ciągle była dobra. Dobrze się pokazali i Stępień i Schulz. Wydaje się (szczególnie w porównaniu do konkurencji z Plus Ligi), że zmiennicy nie najwyższy lotów, ale widać dają radę :) Oby tak dalej.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: lipton »

Michal5 pisze:Jest. Do Gdańska koszulki nie dojechały.
Jaka kwota zasili kasę CEV z tego powodu?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: pewniak »

lipton pisze:
Michal5 pisze:Jest. Do Gdańska koszulki nie dojechały.
Jaka kwota zasili kasę CEV z tego powodu?
Nieważne! To uczucie, gdy ponownie wracasz do hali na siatkówkę na żywo - bezcenne :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: sb.slav »

Niespodziewane, w mojej opinii, jest tak łatwe zwycięstwo Trefla. Za to oczekiwana była dobra postawa Miki, który gdy już się wyrwał z łap Antigi, wskoczył na swój wysoki poziom i jest liderem gdańskiego zespołu. Czy z Modeną ugrają punkty? Byłoby to na pewno miłą niespodzianką, bo faworytem nie są.

Potwierdzenia "resetu" głowy i ciała oczekuję również dzisiaj po kadrowiczach RR w starciu ze szwajcarskim zespołem.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: madlark »

Ma ktoś streama?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kibic_siatki
Posty: 2596
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: kibic_siatki »

madlark pisze:Ma ktoś streama?
Laola1 nie jest zablokowana.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: madlark »

kibic_siatki pisze:
madlark pisze:Ma ktoś streama?
Laola1 nie jest zablokowana.
dzięki,
Obraz leci tam ze sporym opóżnieniem i nie da się oglądać i słuchać radia :(
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: sb.slav »

Zobaczymy jak to będzie z silniejszymi zespołami, ale narazie na finalistę LM można patrzeć z respektem.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: woli »

sb.slav pisze:Zobaczymy jak to będzie z silniejszymi zespołami, ale narazie na finalistę LM można patrzeć z respektem.
Kto jest tym pierwszym finalistą?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”