Liga Mistrzów 2019/2020

kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: kamien »

kanimo pisze: Zaksa nigdy nie spasowala? Nie zagrala drugim skladem? Pamiec podpowiada mi co innego ale pamiec jest omylna.
o ile mnie pamięc nie myli to kiedyś do Turcji polecieli bez m.in Zagumnego, Nimira i Świdra (trenera) ale ku zaskoczeniu wszystkich i tak wygrali ;) ps. z pamięcią jest często tak że chcemy "pamiętac" tak jak nam to pasuje do koncepcji
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
Adric
Posty: 35
Rejestracja: 24 cze 2017, o 17:39
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Adric »

Ma ktoś stream do któregokolwiek z meczów ?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

Tours ver Perugia https://mylivesport.ru/sport_stream/1010457/#

Maaseik ver Zenit https://mylivesport.ru/sport_stream/1010491/
Adric pisze:Ma ktoś stream do któregokolwiek z meczów ?
Któregokolwiek? Umówmy się jednak, że nie pytamy "czy ktoś ma stream" tylko piszemy co konkretnie chcemy zobaczyć ;)

PS Znacznie lepszy jakościowo stream meczu Maaseik - Zenit rosyjskiej telewizji https://sport.debtv.ru/2018/07/match-nash-sport.html

Nie wiem jak do tego doszło, bo przyznam że meczu nie oglądałem do tej pory, ale zerknąłem i widzę, że po stronie boiska Zenitu biega zawodnik w żółtym kaftanie. I największe zaskoczenie - wcale nie jest to Earvin, który też znajduje się na boisku, ale gra bez żółtej kamizelki. :D

Gilets jaunes - ex Zenitowi Kazań idzie coraz gorzej. Maaseik wygrał III partię, a w IV prowadzi dwoma punktami. Jak Rosjanie dalej będą kontestować, zamiast grać to możemy być jeszcze świadkiem sensacji.


25:22 dla Maaseik - więc Zenit stracił już przynajmniej punkt i mamy tie-break. Najlepszy w belgijskiej drużynie jeżeli chodzi o liczbę oczek po IV setach niezniszczalny Jelte Maan (13 pkt) i środkowy (12 pkt) - ukraiński Semieniuk https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... x?ID=37562
dyletant
Posty: 5086
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: dyletant »

A co w Maaseik robi nasz dawny rozgrywający i to jeszcze na przyjęciu? Już po pierwszej kolejce miałem pytać o Kvalena, bo dziś co prawda w ataku gra słabo, ale w Turcji wykręcił świetne cyferki

Noliko gra tie break, po porażce Kemerova w Lublanie może dojść dziś do kolejnej niespodzianki, bo chyba nie sensacji jednak.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

dyletant pisze:A co w Maaseik robi nasz dawny rozgrywający i to jeszcze na przyjęciu? Już po pierwszej kolejce miałem pytać o Kvalena, bo dziś co prawda w ataku gra słabo, ale w Turcji wykręcił świetne cyferki
O wielkie dzięki - kojarzyłem oczywiście nazwisko Kvalena, ale za Chiny Ludowe nie mogłem sobie przypomnieć skąd je właściwie znam :D

Mówię wam - belgijski zielony groszek to jeszcze wygra :]

Kvalen, który kiedyś przy rozgrywającym Olsztyna zmienił pozycję nawet w trakcie dzisiejszego meczu, bo w I i II secie grał na przyjęciu, na początku III został ściągnięty do kwadratu, a teraz po powrocie na boisko gra po przekątnej z rozgrywającym Zimmermanem - czyli jako atakujący.

Nazwisko Zimmermana też skądś kojarzę, ale nie pamiętam skąd. :D

Piękne obrony Belgów i fantastyczna akcja skończona przez Maana na 9:10

13:12 dla Maaseik - zielony groszek ciśnie żółte kamizelki

14:13 - rozgrywający z Andory na boisku :]

Belgowie nie wykorzystali dwóch piłek meczowych, teraz meczbola ma Zenit 15:16

18:17 - trzeci meczbol dla Maaseik

20:18 Yes, Yes, Yes - historyczny zwycięstwo puszkowanego groszku na rosyjskim dominatorem

Niech żyją warzywa i owoce, niech żyje sałatka jarzynowa :D :]
Ostatnio zmieniony 11 gru 2019, o 23:00 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
J-F CHAMPOLLION
Posty: 58
Rejestracja: 21 sty 2019, o 16:00
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: J-F CHAMPOLLION »

Ale sensacja! O co chodziło z tą odblaskową drogową kamizelką, którą miał założoną libero Kazania?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

J-F CHAMPOLLION pisze:Ale sensacja! O co chodziło z tą odblaskową drogową kamizelką, którą miał założoną libero Kazania?
Też nie wiem - zacząłem oglądać w III secie. Podejrzewam, że mogli chcieć się podpiąć pod francuski ruch żółtych kamizelek :]

statystyki całego meczu 28 pkt Michajłowa i 25 Sokołowa https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... x?ID=37562
Ostatnio zmieniony 11 gru 2019, o 23:06 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
dyletant
Posty: 5086
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: dyletant »

Porażkę Kemerova może tłumaczyć przestawienie Paszyckiego na atak, to się nie mogło udać

Za to ulubieniec drukjula dziś odaplił - 36 punktów Bożydara Drwala.

Brawo Noliko, zasłużona wygrana. Drużyna, która absolutnie bez kompleksów gra z każdym.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

dyletant pisze:Porażkę Kemerova może tłumaczyć przestawienie Paszyckiego na atak, to się nie mogło udać

Za to ulubieniec drukjula dziś odaplił - 36 punktów Bożydara Drwala.
Nie może być, nie wierzę :D https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... x?ID=37550

Czyli mamy jednego dnia porażkę mistrza i wicemistrza Rosji z drużynami ze Słowenii i Belgii. Bez dwóch zdań złota siekiera się Bożydarowi za ten dzisiejszy występ należy. :D
Szary Wilk
Posty: 7953
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Era Zenitu już się skończyła. Problemy Ngapetha, Michajłow to nie jest przyjmujący. Środek taki sobie.

Według mnie Michajłow powinien wrócić na atak i poszukać nowego klubu. Takie decyzje "na siłę" są nie są dobre. Do Zenitu mógłby powędrować Wołkow. Gorzej byłoby w razie odejścia Ngapetha, ale w przyszłym roku wróci już Sander.
kuchcik77
Posty: 2340
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: kuchcik77 »

Sensacja. Zenit ma trudna grupę bo jeszcze przecież Jastrzębie;)
Za tydzień pojedynek wegiel v warzywa -nie ma co ściemniać, że to mecz o pierwsze miejsce ale chcąc awansować z grupy to oba zespoły będą mieć nóż na gardle.Obawiam się, zę w tym systemie gdzie awansują tylko 3 vicemistrzowie grup ugranie 3 zwycięstw to raczej za mało ( można zerknąć na ubiegłoroczne rozgrywki , tak wiem, casus Skry i Zaksy)
wanilaskaj
Posty: 44
Rejestracja: 22 lis 2012, o 12:32
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: wanilaskaj »

kamien pisze:
kanimo pisze: Zaksa nigdy nie spasowala? Nie zagrala drugim skladem? Pamiec podpowiada mi co innego ale pamiec jest omylna.
o ile mnie pamięc nie myli to kiedyś do Turcji polecieli bez m.in Zagumnego, Nimira i Świdra (trenera) ale ku zaskoczeniu wszystkich i tak wygrali ;) ps. z pamięcią jest często tak że chcemy "pamiętac" tak jak nam to pasuje do koncepcji
"Nie pasuje do koncepcji" :]
Świder miał w tamym czasie zabieg w szpitalu, który nie mógł zostać przełożony, bo zagrażałoby to jego życiu.
Zagumny miał wirusa żołądkowego, a Nimir problemy z dokumentami. Sprawa Holendra to niedopatrzenie ze strony klubu, oczywista sprawa, ale nadal nie jest to ODPUSZCZANIE/SPASOWANIE. Szukajcie dalej.
kamil1999
Posty: 5518
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

kuchcik77 pisze:Sensacja. Zenit ma trudna grupę bo jeszcze przecież Jastrzębie;)
Za tydzień pojedynek wegiel v warzywa -nie ma co ściemniać, że to mecz o pierwsze miejsce ale chcąc awansować z grupy to oba zespoły będą mieć nóż na gardle.Obawiam się, zę w tym systemie gdzie awansują tylko 3 vicemistrzowie grup ugranie 3 zwycięstw to raczej za mało ( można zerknąć na ubiegłoroczne rozgrywki , tak wiem, casus Skry i Zaksy)
To same Noliko, które pokonało Kazań, męczyło się z bardzo słąbym, w tym sezonie Halkbankiem, ale nie można ich lekceważyć, zwłaszcza na wyjeździe a Zenit będzie miał masę problemów w tym sezonie. Pokazał to choćby jego mecz z Sadą w której już nie grają takie gwiazdy jak dawniej. Michaiłow to nie przyjmujący, Ngapeth nie równy a teraz jeszcze ma problemy poza sportowe, środek średni, Gołubiew to też nie Werbow. Nawet Sokołow s stosunku do Michaiłowa na ataku to dla mnie osłabienie. Oni naprawdę mogą mieć problem z Jastrzębiem i z tym by wyjść z grupy jakkolwiek śmiesznie to nie brzmi.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

kamil1999 pisze:
kuchcik77 pisze:Sensacja. Zenit ma trudna grupę bo jeszcze przecież Jastrzębie;)
Za tydzień pojedynek wegiel v warzywa -nie ma co ściemniać, że to mecz o pierwsze miejsce ale chcąc awansować z grupy to oba zespoły będą mieć nóż na gardle.Obawiam się, zę w tym systemie gdzie awansują tylko 3 vicemistrzowie grup ugranie 3 zwycięstw to raczej za mało ( można zerknąć na ubiegłoroczne rozgrywki , tak wiem, casus Skry i Zaksy)
To same Noliko, które pokonało Kazań, męczyło się z bardzo słąbym, w tym sezonie Halkbankiem, ale nie można ich lekceważyć, zwłaszcza na wyjeździe a Zenit będzie miał masę problemów w tym sezonie. Pokazał to choćby jego mecz z Sadą w której już nie grają takie gwiazdy jak dawniej. Michaiłow to nie przyjmujący, Ngapeth nie równy a teraz jeszcze ma problemy poza sportowe, środek średni, Gołubiew to też nie Werbow. Nawet Sokołow s stosunku do Michaiłowa na ataku to dla mnie osłabienie. Oni naprawdę mogą mieć problem z Jastrzębiem i z tym by wyjść z grupy jakkolwiek śmiesznie to nie brzmi.
Michajłow, szczególnie w pierwszych dwóch setach grał bardzo dobrze. W całym meczu zdobył 29 pkt przy 50%, więc niezły występ jak na siatkarza, który był obciążony dodatkowo przyjęciem. Sokołow niby zebrał oczek niewiele mniej od Maxima - bo 25 pkt, ale już samo 7 błędów własnych w ataku Bułgara świadczy, że nie był jego dobry występ. Do libero Gołubiewa dla odmiany akurat nie tutaj za co się przyczepić - na początku III partii kiedy Zenit prowadził z Maaseik 2:0 zderzył się z Woronkowem, uszkodził bark i dalej już nie mógł grać.

W tej sytuacji Gołubiewa musiał zastąpić rezerwowy libero Zenitu Walentin Krotkow, który miał pecha bo w drodze z Brazylii do Belgii na lotnisku zgubił cały bagaż i był zmuszony włożyć teraz koszulkę 30 cm wyższego środkowego Lichoszerstwowa (215 cm wzrostu), a na wszystko jeszcze żółtą kamizelkę. Przez co Zenit - z czego się wczoraj śmialiśmy - rzeczywiście nawet wizualnie zaczął sprawiać wrażenie kontestujących gilets jaunes, tym bardziej że od tej pory też przestało być już wiadomo o co im chodzi i po co właściwie są na tym boisku. Belgowie to wykorzystali - wygrali kolejne trzy sety i cały mecz :]

Mimo to w każdym razie, na tej jednej przegranej nie budowałbym jeszcze jakiejś teorii. Po pierwsze Rosjanie po podróży z Brazylii i rozegraniu pieciu meczów w ciągu tygodnia w KMŚ mieli prawo być zmęczeni, co pokazały zwłaszcza ostanie trzy sety. Po drugie, wczoraj właściwie nie mogli skorzystać też z usług Ngapetha, który do Maaseik przyleciał z opóźnieniem prosto z brazylijskiego aresztu. Zobaczymy jak Zenit wypadnie w F4 Pucharu Rosji - ten turniej odbędzie się już za dwa tygodnie i dla drużyny Werbowa na pewno będzie on czasem prawdy. Podobno w Kuzbassie ma już zagrać Poletajew, więc zarówno Kemerowo który odnotował wczoraj jeszcze większą wtopę przegrywając ze Słoweńcami, jak Kazań za kilkanaście dni mogą pokazać całkiem inną i znacznie lepszą siatkówkę.

Fenerbahce Sordyla było o krok od zrobienia dużej niespodzianki w Lidze Mistrzów, bo po porażce w I kolejce z Czeskimi Budziejowicami prowadzili w Trydencie z Itasem po trzech partiach 1:2, ale IV set padnie za moment łupem Trentino i będziemy mieli tie-break (transmisja -> https://mylivesport.ru/sport_stream/1011800/#)

Trentino wymęczyło zwycięstwo 3:2 i 16:14 w tie-breaku, ale łatwo nie było. Po stronie Fenerbahce 24 pkt Rossarda i ponad 60% w ataku Francuza, oraz aż 16 błędów Turków w ataku. Statystyki https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... x?ID=37539
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

Też macie przeczucie, że dziś to nie CPN będzie nalewał, tylko naleją CPN-owi? :D

Przyznam, że jestem dziś minimalistą i z choćby nawet z jednego urwanego Perugii przez Vervę seta będę już zadowolony, ale jeżeli Leon i koledzy potraktują dzisiejszy mecz poważnie, to nie ma co kryć, że dzisiejszy wieczór może upłynąć pod hasłem "porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu tankujecie". Niemniej obejrzeć trzeba - pozycja obowiązkowa. :P
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: laanca »

drukjul pisze:Też macie przeczucie, że dziś to nie CPN będzie nalewał, tylko naleją CPN-owi? :D

Przyznam, że jestem dziś minimalistą i z choćby nawet z jednego urwanego Perugii przez Vervę seta będę już zadowolony, ale jeżeli Leon i koledzy potraktują dzisiejszy mecz poważnie, to nie ma co kryć, że dzisiejszy wieczór może upłynąć pod hasłem "porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu tankujecie". Niemniej obejrzeć trzeba - pozycja obowiązkowa. :P
Tylko gdzie to wszystko obejrzeć ? :|
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 96
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: aston03 »

laanca pisze:
drukjul pisze:Też macie przeczucie, że dziś to nie CPN będzie nalewał, tylko naleją CPN-owi? :D

Przyznam, że jestem dziś minimalistą i z choćby nawet z jednego urwanego Perugii przez Vervę seta będę już zadowolony, ale jeżeli Leon i koledzy potraktują dzisiejszy mecz poważnie, to nie ma co kryć, że dzisiejszy wieczór może upłynąć pod hasłem "porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu tankujecie". Niemniej obejrzeć trzeba - pozycja obowiązkowa. :P
Tylko gdzie to wszystko obejrzeć ? :|

Też podpinam się pod lekką sugestię podzielenia się streamem z dzisiejszego meczu :)
Oby dzisiaj w chwili spadku sił Vervy ta kawa rozdawana na Torwarze pomogła....... Jeśli paliwo nie podziała to może chociaż kawa wspomoże:)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

aston03 pisze:
Tylko gdzie to wszystko obejrzeć ? :|

Też podpinam się pod lekką sugestię podzielenia się streamem z dzisiejszego meczu :)
Możecie zajrzeć choćby tu https://www.jokerlivestream.net/verva-w ... 62338.html i poszukać streama, ale to przed samym meczem ;)
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: laanca »

Dzię-ku-je-myyy :)
I trzymamy kciuki za Spaliniarzy
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 96
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: aston03 »

Super, dziękuję. :)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Aranger »

Jak ktoś ma możliwość, to polecam wykupić trzydniowe premium na weeb.tv za 4zł, akurat będzie na trzy dni LM w tym tygodniu. ;)

Edit: sam chciałem to zrobić, kiedyś był tam prosty system płatności, ale z tego co widzę, to teraz to jakoś strasznie skomplikowali i chyba nawet nie da się wykupić premium na terenie Polski. :|
ciorny17
Posty: 8532
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

Szału ni ma, dupy nie urywa jakość ale jest
http://strims.world/VervaWarszawaPerugia.php?source=1
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5518
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Kwolek trochę elektryczny w przyjęciu.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

kamil1999 pisze:Kwolek trochę elektryczny w przyjęciu.
W ataku i w bloku też :D Więc cyk i jest Grobelny... czarno to widzę
krzychszp
Posty: 977
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: krzychszp »

Verva trzymała się do pewnego momentu ale jak tylko Perugia podkreci tempo to nie ma czego zbierać
Ostatnio zmieniony 17 gru 2019, o 20:54 przez krzychszp, łącznie zmieniany 1 raz.
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Riad69 »

Perugia lewe prawe prawe lewe i Verva bez paliwa.
kamil1999
Posty: 5518
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Jeżeli tu Verwa nie zwycięży to może mieć problem z ewentualnymi trzema zwycięstwami by wyjść z grupy.
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: laanca »

Włączają mi się same reklamy na tych streamach ... Jest tam jakiś magiczny przycisk, który zlokalizuję na małym ekranie telefonu?
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Lucarelli »

No cóż Perugia jest w gazie, ostatnio gra świetnie.
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Riad69 »

Ciekawe jaki procent Vervy w ataku....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”