Liga Mistrzów 2010-2011

Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Orientuje się może ktoś czy jutrzejsze losowanie LM będzie relacjonował Polsat?. Pamiętam że w zeszłym roku pokazywali.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Mate »

A od czego jest laola1.tv :D ??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: KChudz »

Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: KChudz »

Skra trafiła na Trentino i Fridrichschafen :D
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: KK fan »

JW, Bled, Pireus, Budva

Skra, Trento, VFB, Zalau
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: maksik »

KChudz pisze:Skra trafiła na Trentino i Fridrichschafen :D
uuuuuuuuuuuuuuuu... nic dodać nic ująć..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: PGE »

Skra może mieć problemy, Trentino jest najlepsze, Niemcy nie idą Skrze ... Chyba, że dadzą radę Włochom i odblokują się
z Fridrichschafen.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Chal »

Skra ma podbijać Europę i obawia się Fryderyków? Z takim składem jeśli nie wyjdzie z grupy, to będzie kompromitacja.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: PGE »

JW ma słabszą grupę, Grecy nie są jak dawniej, ale skład Jastrzębskiego trochę słaby, gdyby wzmocnili.
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Saph »

W pierwszej chwili jak zobaczyłam z kim w grupie jest Skra, to roześmiałam się. Polskie drużyny coś lubią ostatnio Niemców. Skra może mieć problemy, jednak patrząc na to po chwili to Fryderyki nie mają już Grozera, nie jestem na bieżąco jak z nimi z innymi transferami, ale to może być już inna drużyna.

A dla Jastrzębia, jeśli będą mieć dobry skład, to jest duża szansa.
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: weary_skier »

Nie ma też Idiego, ale jest za to Trommel.
Gdy odszedł Shoeps też zastanawiano się czy ktokolwiek go zastąpi, aż tu Fryderyki Grozera z kapelusza wyciągneły.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: pk+ »

PGE pisze:JW ma słabszą grupę, Grecy nie są jak dawniej, ale skład Jastrzębskiego trochę słaby, gdyby wzmocnili.
Bardziej interesujące od tego jaka grupę ma Jastrzębski jest to jaki ma skład... wtedy ewentualnie można dywagować czy grupa będzie dla nich potencjalnie łatwa czy wprost przeciwnie. Łatwa grupa dla ułatwienia to tak z której się awansuje ;)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: tomasol »

Losowanie dla naszych drużyn, powiedziałbym, że ani złe ani dobre. Skra powinna sobie poradzić za to nie wiadomo jak z Jastrzębie bo nie wiemy na razie jakim składem zagra ale rywale nie należą do najmocniejszych. Mamy za to prawdziwą grupę śmierci którą jest grupa E gdzie zagrają Biełgorod, Sisley, Tours i Fenerbachce, całkiem ciekawa i wyrównana wydaje się też grupa F w składzie Panathinaikos, Roeselare, Tyrol Insbruck i Dynamo Moskwa.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Pele »

Skra wyjdzie z grupy bo przecież z Rumunami wygrają :D
Ale powyżej 3 miejsca to już się musza postarać żeby w grupie nie być. Z fryderykami im nie idzi bo to niemcy! A Trentino to ..... wiadomo!
JW - zobaczymy jaki zmontują skłąd ale z tej grupy mogą wyjsć i powalczyć!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: hugo »

Orientujecie się jak to jest po fazie grupowej?

Będzie 1/8, 1/4 i Final Four czy może 1/6, 1/12 i Final Four (czyli z zespołem, który KUPIŁ sobie miejsce w najlepszej czwórce)
\
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Guilder »

Chal pisze:Skra ma podbijać Europę i obawia się Fryderyków? Z takim składem jeśli nie wyjdzie z grupy, to będzie kompromitacja.
Kompromitacja to i może, ale z Nawrockim na ławce to nawet niespodzianką to nie będzie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Pele »

hugo pisze:Orientujecie się jak to jest po fazie grupowej?

Będzie 1/8, 1/4 i Final Four czy może 1/6, 1/12 i Final Four (czyli z zespołem, który KUPIŁ sobie miejsce w najlepszej czwórce)
Z tego co wiem to grajak jak w ubiegłym roku. Czyli jeden zespół z 1 miejsca jest organizatorem a pozostałę grają 1/12 1/6 i FF. Czyli jakby Trentino awansowało to Skar ama szansę grać dalej w LM a ni etylko w CEV pucharze
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: niepoinformowany »

Pele pisze:
hugo pisze:Orientujecie się jak to jest po fazie grupowej?

Będzie 1/8, 1/4 i Final Four czy może 1/6, 1/12 i Final Four (czyli z zespołem, który KUPIŁ sobie miejsce w najlepszej czwórce)
Z tego co wiem to grajak jak w ubiegłym roku. Czyli jeden zespół z 1 miejsca jest organizatorem a pozostałę grają 1/12 1/6 i FF. Czyli jakby Trentino awansowało to Skar ama szansę grać dalej w LM a ni etylko w CEV pucharze
To może podaj nam już kolejność we wszystkich grupach.

A najlepiej też wyniki I i II rundy play-off, a może też FF?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Mate »

Patrząc na markę klubów(oprócz Zalau) to Skra ma przechlapane. Z VFB odszedł Grozer i nie wiadomo, co z Tichackiem. Do Brazylii wrócił Lukianetz. Jeżeli Skra wygra jeden mecz z Fryderykami, to awans do kolejnej rundy jest zapewniony. Na Trentino może nie być mocnych, jeżeli dojdzie Miljković.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Guilder »

VFB umie doskonale wynaleźć mniej znanych, ale bardzo dobrych siatkarzy (przecierałem oczy ze zdumienia parę sezonów temu widząc np. Van de Loo w akcji), także nie cieszyłbym się, zwłaszcza że ta ekipa jak mało kto ma doświadczenie w wygrywaniu ze Skrą.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: hugo »

To jak to jest w końcu z tym formatem rozgrywek?

Będzie 1/8, 1/4 i Final Four czy 1/12, 1/6 i Final Four?Takie rzeczy to poważna organizacja powinna podawać od razu po (lub w trakcie) losowaniu.W pierwszym przypadku oprócz 2 pierwszych zespołów, awans do rundy playoff zapewnią sobie najlepsze 4 drużyny z trzecich miejsc.
\
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Mate »

Dennis Guilder pisze:VFB umie doskonale wynaleźć mniej znanych, ale bardzo dobrych siatkarzy (przecierałem oczy ze zdumienia parę sezonów temu widząc np. Van de Loo w akcji), także nie cieszyłbym się, zwłaszcza że ta ekipa jak mało kto ma doświadczenie w wygrywaniu ze Skrą.
Joao José, Marcus Böhme, Lukas Bauer (alle Mitte), Christian Fromm, Jeroen Trommel (Außen), Lukas Tichacek (Zuspiel), Adrian Gontariu, (Diagonal), Nikola Rosic (Libero) - obecny skład VFB. Nie ma Idiego i Grozera.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Guilder »

O tym, że odchodzą Idi i Grozer już wiedzieliśmy. A skład dalej mają taki, że niespodzianki są w stanie sprawiać. Zwłaszcza ze Skrą, która jest jak drapacz chmur, ale z kiepskimi fundamentami. Rosic potrafił wygryźć ze składu Serbii Samardzica, bez Trommela ciężko mi sobie wyobrazić linię przyjęcia Holandii, środek bardzo fajny, Tichacka znamy. Nie wiem, jak w ataku będzie sobie ten klub radził, ale wynika to z mojej niewiedzy.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Chal »

Dennis Guilder pisze:bez Trommela ciężko mi sobie wyobrazić linię przyjęcia Holandii
Trommel nie ma miejsca w składzie, mimo że z kadry wypadł Horstink. Przegrywa rywalizację z Rauwerdinkiem o Kooyem.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Guilder »

To złe mecze oglądałem najwyraźniej. :-P Dawniej był, ja go też przelotem w składzie widziałem, ale wierzę na słowo. Tak czy siak jest to gracz bardzo solidny.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: dreamer »

Mate pisze:...Joao José, Marcus Böhme, Lukas Bauer (alle Mitte), Christian Fromm, Jeroen Trommel (Außen), Lukas Tichacek (Zuspiel), Adrian Gontariu, (Diagonal), Nikola Rosic (Libero) - obecny skład VFB. Nie ma Idiego i Grozera.
Na 100% nie ma też Andre Lukianetza (przeszedł do Medley/Campinas w Brazylii) i Marcka Honore. A gdyby wspomnieć jeszcze sezon wcześniej, to brakuje Juliano Bendiniego.

Ale...
siłą Friedrichshafen nigdy nie były super gwiazdy, tylko mądra zespołowa gra wpajana tym zawodnikom przez Steliana Moculescu. Myślę, że nadal będzie to solidna, zasługująca na słowa uznania ekipa.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Napewno kluczowe dla VFB będzie pozyskanie atakującego który będzie w stanie zastąpić Grozera. Jeśli na tą pozycje zakontraktują jakiegoś klasowego gracza to bedą groźni dla każdego.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Guilder »

Na pewno kogoś znajdą. Wpierw był Schoeps. Poszedł Schoeps, przyszedł Pampel, to też się okazało, że potrafi grać kapitalnie. Podkupili Pampela, to pojawił się Grozer. Po nim też przyjdzie dobry grajek.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Ale tym razem bedą chyba musieli poszukać atakującego poza granicami Niemiec.
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Kay »

Antonella Hard Core pisze:Ale tym razem bedą chyba musieli poszukać atakującego poza granicami Niemiec.
Może ten Gontariu wystrzeli ? Nawet sylwetką przypomina swoich poprzedników. :P
AZS Częstochowa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”