Liga Mistrzów 2010-2011

Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Nagor »

Michajłow szoł :o
...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: mily66 »

To co gra JW w tym roku w Lidze Mistrzów jest chore i to powinno być zakazane do oglądania zdrowym ludziom.
Nie mieści sie w głowie,że z takimi podrzędnymi drużynami dostają regularnie baty.
Panie Grodecki - pan jest tu problemem.
Amen
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: 23_Janne »

Riddiczek pisze:a że do formy graczom JW daleko, to przegrywają z Bledem, przegrywają z Olimpiakosem, mam nadzieje tylko, że w następnej kolejce się nie skompromitują.
No i kompromitacji cd. Niewiarygodne...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Guilder »

Aż żal patrzeć na Jastrzębie. Nie grają kompletnie nic. Dobrze, że chociaż Skra wyraźnie wygrała, bo byłby dzień wstydu w LM.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: depciak »

zagrywka stacjonarna Yudina w siatke :o
PiotrS

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: PiotrS »

Plus liga - 2 liga w Europie..dobre sobie.
żal patrzeć na ten cholerny zespól który drugi rok pod rząd kompromituje cały nasz kraj. Jestem całkowicie obiektywny jeśli chodzi o Pluslige i wszystkie zespoły ani mnie nie ziębią ani mnie nie ciepłą, ale chyba pierwszy raz w życiu będę z całego serca przeciwko JW w tegorocznym PP. 3 rok z rzędu już tej kompromitacji nie wytrzymam
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: azsiak88 »

Cicho !!! Seta wymęczyli :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: przemek16 »

baa nawet 2 - mamy tie-break :D
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Nagor »

Oglądałem mecz Tours z Sisleyem i muszę powiedzieć, że Tours gra chyba najciekawsze mecze w LM. Mają bardzo równą drużynę, ale w ciężkich momentach wszystko na siebie bierze nie kto inny jak Ngapeth, który wymęczył tie breaka. Drobne wsparcie od Konecnego.
...
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: azsiak88 »

JW jednak musiał uznać wyższość przeciwnika. Takie delikatne podsumowanie spotkania :|
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: adi_tiger »

Widzocznie sędziowe nie lubią jastrzębskiego węgla...

2 tygodnie temu, chyba 13 do 13 w 5 secie, Djuric serwis w aut , as... Dziś spore przejscie lini 9 metra i as...
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: hugo »

Sisley wymiękał w dłuższych wymianach.Tamten słynny Sisley to już historia, tak jak koszykarski Benetton z tego samego miasta.Teraz została im tylko dominacja w rugby, ale to tylko na własnym podwórku.
Ostatnio zmieniony 8 gru 2010, o 22:31 przez hugo, łącznie zmieniany 1 raz.
\
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: mily66 »

3 tie breaki ,które dzis widziałem i każdy z nich kończył się asem serwisowym. Ngapeth, Depestele i Cupkovic.
Ofkors JW żenada , trzeba było wystawić Delecte w lidze mistrzów ;)
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Antonella Hard Core »

mily66 pisze:Ofkors JW żenada , trzeba było wystawić Delecte w lidze mistrzów
Jakby Delecta sobie wywalczyła na boisku prawo gry w Lidze Mistrzów to by w niej grała, a czy znowu z takim o wiele lepszym skutkiem niż Jastrzębie to nie jest wcale powiedziane skoro oba te zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli Plusligi.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: kevinpsb »

Mam nieodparte wrażenie że JW w LM robi sobie takie same jaja jak w tamtym roku. Otóż bezjajeczni odpuszczą ligę mistrzów, baa nawet nie uzyskają możliwość gry w Pucharze Cev tylko odpadną bo LM i Cev Cup to strata kasy. Prestiż dla Grodeckiego się nie liczy. Jastrzębski nazwijmy rzecz po imieniu ma nikłe(tzn. ćwierćfinał był do wzięcia a przy szczęściu - kto wie?) szanse na osiągnięcie jakiegoś sukcesu w LM. Po za tym granie w LM nie daje możliwości odpowiedniego przygotowanie się do gry w Pluslidze. Dlatego też mam nadzieję że to ostatni sezon JW w EP w składzie z takimi graczami jeżeli chodzi o mentalność.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Kuba_JW »

Oni sobie nie radza nawet w +L a Ty po "porazce" (brawa "sedziowie") w LM mowisz ze olewaja itd? Litosci...
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Elgarten »

Słaby mecz Jastrzębia. Bardzo dużo własnych błędów, masa zepsutych zagrywek, nawet flotów, co szczególnie irytowało. Nie spodziewałem się po losowaniu, że Jastrzębie nie sprosta Budvie. Jednak, mimo tych 3 porażek w LM, sytuacja nie jest tragiczna. Mam nadzieję, że z upływem czasu gra Jastrzębian będzie się systematycznie poprawiać i nie będziemy musieli oglądać tak słabych pojedynków jak ten z Czarnogóry.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antos »

Dla tych co pisza ze na Skre w LM przychodzi najwiecej widzow:
ACH Volley BLED - Budvanska Rivijera BUDVA 3 : 0 (25:21, 25:19, 25:16) spectators 12500
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Antonella Hard Core »

To że Jastrzębie gra źle to wszyscy widzą, a gadanie o odpuszczaniu Ligi Mistrzów przez ten klub to mnie tylko śmieszy.Nie po to klub pracuje nad swoją marką przez lata aby potem podkładać sie przeciwnikom w najbardziej prestiżowym pucharze. Napewno przed sezonem nikt w Jastrzębiu nie przypuszczał że powtórzy sie historia z poprzedniego roku i po trzech meczach w Lidze Mistrzów ich klub będzie miał trzy porażki na koncie, co ważne grając w zdecydowanie słabszej grupie niż ta w zeszłym roku.Licze na nowego trenera który może sprawi że Jastrzębie zacznie grać lepiej, że zacznie wykorzystywać okazje które dostaje od przeciwnika bo przecież zarówno wczorajszy mecz jak i ten w poprzedniej kolejce w Pireusie był do wygrania ( znowu w tie-breaku kontrowersyjne decyzje na niekorzyść Jastrzębia).Mimo że to wszystko wygląda niewesoło to jednak wbrew pozorom sytuacja w grupie nie jest jeszcze taka beznadziejna, decydujące bedą dwa kolejne mecze z Czarnogórcami i Grekami u siebie które jeśli Jastrzębie wygra za trzy punkty to przed ostatnim meczem w Słowenii z Bledem (który byc może już będzie pewny pierwszego miesca w grupie) to będzie blisko gry przynajmniej w Pucharze Cev.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Mateusz1993 »

Jastrzębie przegrywa bo gra słabo, jednak nie zapominajmy że pierwsze mecze w europie zawsze przegrywaja, niepamiętam sezonu by tak nie było. A po za tym to z Bledem porażki się można było spodziewać, grupa JW wcale słaba nie jest, ba Budva jak na Czarnogórski zespół ma bardzo fajny skład i może powalczyć z wieloma drużynami w Europie. Sądzę, iż u sibie Jastrzebski z Budvą i Grekami powinien wygrać. Warte odnotowania zwycięstwa CKSA, Bledu i Tours po tie brekach.
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Logan »

Po czesci widac jaka przepasc dzieli Skre od innych polskich zespołow.Skra 3 zwyciestwa bilans setów 9-0 ograni 2 zdobywcy LM w ostatnich sezonach Jastrzebie 3 porazki z duzo słabszymi zespołami co podsumowuje blamaz z kelnerami z Budvy, AZS Czestochowa blamaz z kelnerami z Izraela, meczarnie Resovii u siebie ze słabymi Niemcami jedynie ZAKSA pokazała klase. Czyli można podsumowac polska liga w pucharach Skra stoi ci powinni wreszcie uwzglednic polscy kibole z innych zespołow z luboscia najezdzajacy na Skre.
Antos pisze:Dla tych co pisza ze na Skre w LM przychodzi najwiecej widzow:
ACH Volley BLED - Budvanska Rivijera BUDVA 3 : 0 (25:21, 25:19, 25:16) spectators 12500
Raz tylu przyszło wielka mi rzecz na Skrze zawsze jest komplet do czego za kazdym razem sie przyczyniam
Wczorajszy mecz fantastyczny gra naszych i zachowanie publicznosci. Wiele bym dał zeby publicznosc na kazdej polskiej hali w tyle osob je nawiedzała i tak wspanaiale sie na niej zachowywała
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

Logan pisze:
Antos pisze:Dla tych co pisza ze na Skre w LM przychodzi najwiecej widzow:
ACH Volley BLED - Budvanska Rivijera BUDVA 3 : 0 (25:21, 25:19, 25:16) spectators 12500
Raz tylu przyszło wielka mi rzecz na Skrze zawsze jest komplet do czego za kazdym razem sie przyczyniam
Wczorajszy mecz fantastyczny gra naszych i zachowanie publicznosci. Wiele bym dał zeby publicznosc na kazdej polskiej hali w tyle osob je nawiedzała i tak wspanaiale sie na niej zachowywała
Coś niesamowitego...

No więc Loganie, gdybyś siatkówką interesował się dłużej niż od roku, oraz swoimi siatkarskimi horyzontami wykraczał chociaż cal poza ten przesłodzony do porzygania obraz bełchatowskiej Skry, to wiedziałbyś, że takie tłumy na meczach Bledu są czymś zupełnie normalnym.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Polakmaly
Posty: 148
Rejestracja: 16 cze 2009, o 12:06
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Polakmaly »

Coś niesamowitego...

No więc Loganie, gdybyś siatkówką interesował się dłużej niż od roku, oraz swoimi siatkarskimi horyzontami wykraczał chociaż cal poza ten przesłodzony do porzygania obraz bełchatowskiej Skry, to wiedziałbyś, że takie tłumy na meczach Bledu są czymś zupełnie normalnym.
Odpowiadając w tym samym tonie "gdybyś siatkówką interesował się dłużej niż od roku, oraz swoimi siatkarskimi horyzontami wykraczał chociaż cal poza ten przesłodzony do porzygania obraz częstochowskiego AZS , to wiedziałbyś, że takie tłumy na meczach Bledu są nowością gdyż dopiero w połowie tego roku wybudowano im tak dużą halę".
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

Polakmaly pisze:
Coś niesamowitego...

No więc Loganie, gdybyś siatkówką interesował się dłużej niż od roku, oraz swoimi siatkarskimi horyzontami wykraczał chociaż cal poza ten przesłodzony do porzygania obraz bełchatowskiej Skry, to wiedziałbyś, że takie tłumy na meczach Bledu są czymś zupełnie normalnym.
Odpowiadając w tym samym tonie "gdybyś siatkówką interesował się dłużej niż od roku, oraz swoimi siatkarskimi horyzontami wykraczał chociaż cal poza ten przesłodzony do porzygania obraz częstochowskiego AZS , to wiedziałbyś, że takie tłumy na meczach Bledu są nowością gdyż dopiero w połowie tego roku wybudowano im tak dużą halę".
Serio, przejrzyj sobie statystyki z poprzedniego sezonu, zanim znowu zaczniesz błyszczeć.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Polakmaly
Posty: 148
Rejestracja: 16 cze 2009, o 12:06
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Polakmaly »

Serio, to na twoim miejscu zanim pouczałbym innych sam bym sprawdził.
Później natomiast powiedziałbym przepraszam nie wiedziałem.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

Polakmaly pisze:Serio, to na twoim miejscu zanim pouczałbym innych sam bym sprawdził.
Później natomiast powiedziałbym przepraszam nie wiedziałem.
Wiem że Bled zmienił halę, wiem też że na swojej poprzedniej (z wielkości trochę podobnej do rzeszowskiego Podpromia) za każdym razem udawało im się ściągnąć komplet widzów i stworzyć wspaniałą atmosferę.
Jeśli masz zamiar to negować, to nie mamy o czym gadać.

http://www.assecoresovia.pl/pl/galeria/ ... art29.html.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Polakmaly
Posty: 148
Rejestracja: 16 cze 2009, o 12:06
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Polakmaly »

spectators 12500
wiedziałbyś, że takie tłumy na meczach Bledu są czymś zupełnie normalnym
Serio, przejrzyj sobie statystyki z poprzedniego sezonu, zanim znowu zaczniesz błyszczeć.
Serio, to na twoim miejscu zanim pouczałbym innych sam bym sprawdził.
Później natomiast powiedziałbym przepraszam nie wiedziałem.
A tu nic :(
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: BadTrue »

A ja nadal się zastanawiam co za cymbały wylosowały tak nierówne grupy LM...... :D
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: maksik »

Skra póki co gra baaardzo pewnie i dobrze. A to co gra Wlazły to już w ogóle. Pierwszy set łoił bardzo pewnie, drugi zaczął efektownym atakiem a przed chwilą techniczny plas po skosie w pierwsze pół metra boiska ośmieszając trochę VFB..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: depciak »

wszystko wskazuje na szybkie 3 jajko dla skry :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”