Ranking klubowy CEV

runner80
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2010, o 13:40
Płeć: M

Ranking klubowy CEV

Post autor: runner80 »

Czy ktoś orientuje się gdzie można znaleźć zasady przyznawania punktów do tego rankingu, jakoś nigdzie nie mogę znaleźć. Chodzi mi o rozgrywki pucharowe
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ranking klubowy CEV

Post autor: KChudz »

runner80 pisze:Czy ktoś orientuje się gdzie można znaleźć zasady przyznawania punktów do tego rankingu, jakoś nigdzie nie mogę znaleźć. Chodzi mi o rozgrywki pucharowe
Wystarczy poszukać na stronach CEV
http://www.cev.lu/mmp/online/website/ma ... g_list.pdf
runner80
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2010, o 13:40
Płeć: M

Re: Ranking klubowy CEV

Post autor: runner80 »

Wielkie dzięki za odpowiedź. Będę obliczał punkty za ten sezon orientacyjnie, choć obecny sezon będzie się liczył dopiero w sezonie 2012/13, dziwna sytuacja
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ranking klubowy CEV

Post autor: KChudz »

runner80 pisze:Wielkie dzięki za odpowiedź. Będę obliczał punkty za ten sezon orientacyjnie, choć obecny sezon będzie się liczył dopiero w sezonie 2012/13, dziwna sytuacja
Powodzenia :D
Nie jest to łatwe. Ja próbowałem przeliczyć jeden sezon i otrzymałem rozbieżności od podanych przez CEV rankingów. :o
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Ranking klubowy CEV

Post autor: Antonella Hard Core »

KChudz pisze:
runner80 pisze:Wielkie dzięki za odpowiedź. Będę obliczał punkty za ten sezon orientacyjnie, choć obecny sezon będzie się liczył dopiero w sezonie 2012/13, dziwna sytuacja
Powodzenia :D
Nie jest to łatwe. Ja próbowałem przeliczyć jeden sezon i otrzymałem rozbieżności od podanych przez CEV rankingów. :o
Ja miałem podobnie bo za nic moje wyliczenia prowadzone na podstawie cevoskich przepisów nie były zbierzne z
tymi które publikował Cev, ciekawe czy trafi sie kto
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Ranking klubowy CEV

Post autor: Antonella Hard Core »

KChudz pisze:
runner80 pisze:Wielkie dzięki za odpowiedź. Będę obliczał punkty za ten sezon orientacyjnie, choć obecny sezon będzie się liczył dopiero w sezonie 2012/13, dziwna sytuacja
Powodzenia :D
Nie jest to łatwe. Ja próbowałem przeliczyć jeden sezon i otrzymałem rozbieżności od podanych przez CEV rankingów. :o
Ja miałem podobnie bo za nic moje wyliczenia prowadzone na podstawie cevoskich przepisów nie były zbierzne z
tymi które publikował Cev, ciekawe czy trafi sie ktos kto bedzie w stanie rozszyfrowac przydzielanie punków do tego rankingu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”