Wyjazd na Final Four do Bolzano

Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Wyjazd na Final Four do Bolzano

Post autor: Biciut »

"Wszystkich, którzy pragną kibicować naszej druzynie podczas turnieju finałowego Ligi Mistrzów informujemy, że KS Jastrzębski Węgiel S.A.wraz z Biurem Podróży Mer-Trans organizują autokarowy wyjazd kibiców na Final Four, który odbędzie się w dniach 26-27 marca we włoskim Bolzano.

Termin wyjazdu: 25 - 26 - 27 marzec 2011
Wyjazd w dniu 25.03.2011/piątek/ ok. godz. 21:00 - nocny przejazd do Włoch

Cena za osobę - 720 zł zawiera:

- transport autokarem w obie strony oraz dowóz każdorazowo na rozgrywki w hali PalaOnda
- obsługa dwóch kierowców
- opieka pilota z ramienia biura
- ubezpieczenie uczestników
- nocleg wraz z wyżywieniem 2 x dziennie w hotelu ***S
- bilet na 2 dniowy udział w meczach za 40 euro /sektor
- podatek VAT

Zapisy prowadzi P.U.H. Biuro Podróży "Mer-Trans"
ul. Armii Krajowej 37, 44-330 Jastrzębie Zdrój
tel./fax. 32 / 474 14 00, tel. 32 / 475 23 93

Kibice, którzy wybierają się do Bolzano prywatnie mogą zakupić bilety przez Internet http://www.volleyballchampionsleague2011.com "

Źródło:
http://www.ksjastrzebskiwegiel.pl/index ... &Itemid=57

Nic tylko jechać ;)
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

Od Jastrzębia do Bolzano
Długość trasy: 1 076 km Odległość w linii prostej: 659 km. Czas przejazdu: 10 godz. 35 min

Z Olsztyna do Bolzano ;)
Długość trasy: 1 458 km Odległość w linii prostej: 1038 km. Czas przejazdu: 16 godz. 4 min

źródło:
http://dojazd.org/
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Antos »

Ja tak tylko teoretycznie jestem ciekawy.
Czyli trasa to okolo 1100 km. Samochod na gaz pali na trasie dajmy na to 8 litrow/100 km. Czyli na 1100 km spali 88 litrow.Gas jest po 2,65 w Jastrzebiu czyli koszt przejazdu w obie strony to 466,4 zł. Taki wyjazd mialby sens gdyby jechac np. w 4 osoby autem. Wtedy koszty znikome praktycznie a jesc mozna z pól po drodze.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wyjazd na Final Four do Bolzano

Post autor: KChudz »

Czy to jest ten wyjazd sponsorowany przez klub ;) :D w trakcie którego trzeba być w barwach pomarańczy :o ???
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Wyjazd na Final Four do Bolzano

Post autor: KadrO »

KChudz pisze:Czy to jest ten wyjazd sponsorowany przez klub ;) :D w trakcie którego trzeba być w barwach pomarańczy :o ???
Otóż to. Ja nie widzę w tym nic złego. JSW, klub, produkują dodatkowe pomarańczowe koszulki dla kibiców za darmo i wydaję mi się że większość Jastrzębskich kibiców jest z tego faktu bardzo zadowolona. Ale nie, przecież musi być Klub Kibica który bezsensu ciągle stoi przy swoim. Jestem z Jastrzębia, tak więc nie oceniajcie mojej wypowiedzi przez pryzmat złości do tego klubu, a potraktujcie to obiektywnie. Nasz KK ciągle trzyma się zielono-czarno-żółtych barw. Ja się pytam, po jaką cholerę ? Bo tradycja ? Bo te stroje były 4 lata ? Jakoś nikt nie pluł się jak zmienili na te barwy z czarnych, a te są już 2 rok. Bo wygląd ? Tamte stroje są brzydkie i wyglądają strasznie nie profesjonalnie. Czy żeby po prostu zrobić wszystkim na złość? Bo tak to wygląda, przynajmniej w moich oczach. A i jest jeszcze jedna opcja. Bo barwy miasta ? A co przez te wszystkie lata dawało nam miasto ? Nic. Złamanego grosza.
Diego

Re: Wyjazd na Final Four do Bolzano

Post autor: Diego »

I dobrze,[ingerencja moderatora] Ja tam wolę stare barwy, dla mnie pomarańcz jest paskudny. Wystarczy pomyśleć nad wyglądem koszulki i odcieniami kolorów i by wszystko grało, ale nie ja jestem prezes i wszystko musi być po mojej myśli a historia i przywiązanie do pewnych elementów stylu kibiców mnie nie obchodzi, przecież kasa, kasa, kas musi być.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2011, o 10:36 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. Regulaminu Forum
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Wyjazd na Final Four do Bolzano

Post autor: KadrO »

Diego pisze:I dobrze, gdyby się naród nie trzymał tradycji to byśmy mieli takie zlasowane mózgi jak w Szwecji gdzie pedały są księżmi. Ja tam wolę stare barwy, dla mnie pomarańcz jest paskudny. Wystarczy pomyśleć nad wyglądem koszulki i odcieniami kolorów i by wszystko grało, ale nie ja jestem prezes i wszystko musi być po mojej myśli a historia i przywiązanie do pewnych elementów stylu kibiców mnie nie obchodzi, przecież kasa, kasa, kas musi być.
Człowieku przemyśl jeszcze raz co napisałeś. Myślisz że Grodecki zmienił barwy klubu bo mu się tak chciało ? Nie masz pojęcia o tej sytuacji więc się nie wypowiadaj. Sponsor strategiczny, czyli JSW zmieniło barwy na pomarańczowo-czarno-białe, z poprzednich barw klubu zielono-żółto-czarnych. Oznaczało to tyle, że po prostu Jastrzębski musiał zmienić barwy i nie miał tu nic do gadania.

I piszę to po raz ostatni. Jaka tradycja do cholery ? Bo te stroje były 4 lata ? Jakoś nikt się nie pluł że zmieniono na takie z czarnych. Teraz nowe są już 2 rok a KK dalej musi robić idiotyczną popisówkę na meczach w tych strojach. Cenię ich za doping, bo jest świetny. Ale to co robią.. Dostali nowe stroje od klubu, a sami sobie zamówili nowe w starych barwach. Osobiście uznałbym to za prowokację i w pełni zgadzam się z prezesem.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

Biciut pisze:Od Jastrzębia do Bolzano
Długość trasy: 1 076 km Odległość w linii prostej: 659 km. Czas przejazdu: 10 godz. 35 min

Z Olsztyna do Bolzano ;)
Długość trasy: 1 458 km Odległość w linii prostej: 1038 km. Czas przejazdu: 16 godz. 4 min

źródło:
http://dojazd.org/
A co ma do rzeczy odległość z Olsztyna skoro żaden klub z tego miasta nie gra w Bolzano???
Antos pisze:Ja tak tylko teoretycznie jestem ciekawy.
Czyli trasa to okolo 1100 km. Samochod na gaz pali na trasie dajmy na to 8 litrow/100 km. Czyli na 1100 km spali 88 litrow.Gas jest po 2,65 w Jastrzebiu czyli koszt przejazdu w obie strony to 466,4 zł. Taki wyjazd mialby sens gdyby jechac np. w 4 osoby autem. Wtedy koszty znikome praktycznie a jesc mozna z pól po drodze.
W Austrii gaz jest droższy, kosztuje ok0,80 EUR, jechałem niedawno.A co do tego jedzenia z pół to :D :D :D smacznego
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Wyjazd na Final Four do Bolzano

Post autor: -INFORMATOR- »

[Post usunięty]
Ostatnio zmieniony 17 mar 2011, o 16:49 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 23. punkt regulaminu. Na następny raz rozpisz się trochę ambitniej...
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: arbas »

Pele pisze: A co ma do rzeczy odległość z Olsztyna skoro żaden klub z tego miasta nie gra w Bolzano???
Szeroko rozumiana przyjazn miedzy klubami kibica obu klubow. Ale mimo wszystko nie sadze zeby ktos sie zdecydowal z Olka jechac.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

arbas pisze:
Pele pisze: A co ma do rzeczy odległość z Olsztyna skoro żaden klub z tego miasta nie gra w Bolzano???
Szeroko rozumiana przyjazn miedzy klubami kibica obu klubow. Ale mimo wszystko nie sadze zeby ktos sie zdecydowal z Olka jechac.
Sory, niewiedziałem ze taka przyjaźń kwitnie między olsztynem a ptakami.
A tak apropos. ile osób pojechało do Bolzano z Jastrzębia?? I jak tzn na pomarańczowo czy w zielon czarnych barwach??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”