Grupa E Ligi Mistrzów - ankieta

Grupa E Ligi Mistrzów jest okreslana w mediach "grupą śmierci" ponieważ:

Dynamo Moskwa ma tylko dwóch kontuzjowanych zawodników
7
15%
Fenerbahce Stambuł ma najsilniejszy skład w swojej historii
10
22%
Gra w niej "zabójczo" groźny Tomis Constanta
10
22%
Ze względu na "dobro narodowe", jakim jest Skra
19
41%
 
Liczba głosów: 46

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Grupa E Ligi Mistrzów - ankieta

Post autor: mewa »

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :)
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Grupa E Ligi Mistrzów - ankieta

Post autor: mikser »

A ja naiwny spodziewałem się poważnej ankiety :D

Strach pomyśleć jakby Dynamo było w pełni sprawne...kości latałyby po parkiecie! Nie byłoby czego zbierać!

Jakby Skierka nie utraciła 2 podstawowcyh graczy z kwadratu - laliby wszystkich równo i szybko. Nie zapominajmy, że potęgą Skra jest i cały świat to wie.

Tomis C - pogromca z Rumunii, każdy się ich boi tak samo jak ich ziomka, Draculi;)

I Fenerbahce :D

Zaksa i Reska niech się cieszą, że trafiły do łatwych grup z Trentino i Cuneo.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Grupa E Ligi Mistrzów - ankieta

Post autor: OlaMleko »

Podejrzewam, że gdyby to było dzieło zwykłego użytkownika forum, zostałoby natychmiast skasowane jako zaśmiecanie dyskusji.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Grupa E Ligi Mistrzów - ankieta

Post autor: Alfred Tennyson »

Widzę, że redaktor do Skry pała bezwzględną niechęcią lub znajduję się pod silnym wpływem upojenia alkoholowego bo jak inaczej wytłumaczyć taką "radosną" twórczość?

Otóż podczas losowania porównując potencjały drużyn w grupie znalazły się typowane na faworyta Dynamo Moskwa wzmocnione Bartoszem Kurkiem, który w Rosji przez ekspertów uważany był za największy hit transferowy, wicemistrz Plusligi, która w poprzednim sezonie miała swojego reprezentanta w finale każdego z możliwych europejskich pucharów, "galaktyczna" drużyna z Turcji oraz Rumuni z kilkoma klasowymi zawodnikami. A to, że się inaczej losy potoczyły to insza inszość. Dlatego grupa całkiem słusznie została w biuletynie CEV nazwana grupą śmierci
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Grupa E Ligi Mistrzów - ankieta

Post autor: Tietiuk »

Dynamo nie było faworytem grupy. Ale patrząc na to, co pokazała Skra zwłaszcza w drugim meczu z Dynamem, to w najmocniejszym składzie grupę raczej by wygrało. Ale nie ma co gdybać. Grupa była grupą śmierci, a że okazało się inaczej - nie ma co kruszyć kopii. Dla kruszących pytanie - która z grup, jak nie właśnie E, miała być uznawana za "śmiercionośną"? ;)
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Grupa E Ligi Mistrzów - ankieta

Post autor: mewa »

Alfred Tennyson pisze:Widzę, że redaktor do Skry pała bezwzględną niechęcią lub znajduję się pod silnym wpływem upojenia alkoholowego bo jak inaczej wytłumaczyć taką "radosną" twórczość?
Do Skry to ja akurat mam stosunek ambiwalentny. Ale bardzo "podoba" mi się to mówienie w mediach o "grupie śmierci" :)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Grupa E Ligi Mistrzów - ankieta

Post autor: VernonRoche »

mewa pisze:Dynamo nie było faworytem grupy
Skra z Woickim i Wlazłym na przyjęciu raczej nie ma większego potencjału niż Dynamo na papierze porównując
więc nie wiem jak Dynamo miało nie być faworytem grupy.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Grupa E Ligi Mistrzów - ankieta

Post autor: tomasol »

Drogi autorze ankiety. Grupa Skry Bełchatów nie jest grupą śmierci bo brakuje w niej mistrza Belgii ;) .

A mnie też szczerze mówiąc bawi określenie "grupa śmierci", no ale widać każda wygrana Bełchatowian musi być wielkim sukcesem, odniesionym w niesprzyjających okolicznościach przyrody.

A tak już poważniej to Skrze należą się gratulacje bez względu na obecny poziom jej rywali i ich kłopoty, tym bardziej, że sama też nie jet od nich wolna. Ale ankieta fajna ;) .
wiglus
Posty: 40
Rejestracja: 5 paź 2011, o 19:23
Płeć: M

Re: Grupa E Ligi Mistrzów - ankieta

Post autor: wiglus »

Eeee... jednak mógł się redkator powstrzymać, bo i żart przeciętny i jakoś redkatorowi lotności nie dodał. Taki "onetowy".
rubys00
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:13
Płeć: K

Re: Grupa E Ligi Mistrzów - ankieta

Post autor: rubys00 »

Ja tu wchodzę ankietkę wypełnić i co widzę. No dobra, całkiem zabawne to było. :)
[url=http://arch-geisler.pl/]projekty budowlane[/url]
[url=http://www.fajnydom.pl/]tanie mieszkanie krakow[/url],
[url=http://www.terramar.pl/]spedycja[/url],
[url=http://uskom.pl/index.php]pogrzeb toruń[/url],
[url=http://cafardini.pl/]moda męska[/url],
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”