Liga Mistrzów 2013/2014

liskowski
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2014, o 01:59
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: liskowski »

Środek wcale taki przeciętny nie jest . Batur i Souza przy dobrym przyjęciu są niebezpieczni , a w ogóle na 100 nie jest pewne czy Djurić nie zagra więc przyjmijmy że będzie grał . Subasi jest zagadką , wiec mówienie że jest słaby jest nie na miejscu , działacze mu zaufali , a mogli ściągnąć do siebie Celitansa . Libero też wcale nie jest taki słaby . JW przegrało tam 3:1 , więc różnie może być , jeśli JW nie da się stłamsić i puści rakiety w stronę Halkbanku , a Masny umiejętnie i mądrze poprowadzi gre w co niewątpie to Finał jest dla JW , ale jak JW nie będzie miało jaj na zagrywce i zacznie przyjmowac na 4 strony świata to pozamiatane .
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: kalosz »

co się stao Djuriciowi?

Halkbank w lidze tureckiej nie pokazał nic ciekawego. Kazijski przez cały sezon pod kreską, ciekawe czy "zepnie" się na LM. jeśli nie, to JW powinno wygrać. niemniej bez atakującego Halkbank ma problem, przeliczyłem sobie pod kreską i wobec braku Djuricia, Ligę Mistrzów wygra zwycięzca rosyjskiego półfinału.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Brasil

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: Brasil »

Mauricio Souza jest lepszym środkowym od wszystkich Jastrzębskiego, ale ciekawe jak u niego z formą, gdy cały sezon w praktyce na trybunach.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: Noworoczny »

Oczywiście życzę Ptokom finału z całego serca. Niech pokażą osom, że można. A i polskiej siatkówce przyda się sukces po roku posuchy.
Ale ze względu na coupon równie mocno będę zainteresowany drugim półfinałem. Postawiłem na Zenit w combo z Zaksą i JW w 1/2 PP. Moje argumenty:
1. Na Zenit był lepszy kurs ;-)
2. Biełogorie pierwszy raz gra w takiej imprezie. Zje ich stres.
3. W obcej hali, zanim nastawią celownik, będzie już 0-2.
4. Travica.

Kto wie, w jakiej formie są obecnie ruscy?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
_David_
Posty: 111
Rejestracja: 28 lut 2014, o 18:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: _David_ »

astronauta pisze:
_David_ pisze:Cena za pobyt naprawdę święta. Może sponsor coś dokłada? Chętnie bym pojechał, ale akurat w ten weekend nie da rady.
Mniej religijnych uniesień, proszę :D
Sponsor, oczywiście, dokłada do wyjazdu. A czy byś pojechał, lub raczej poleciał? Trudna sprawa, sporo VIP-ów, znajomych królika itp. Chętnych było podobno 4 razy więcej niż miejsc w samolocie.
Zawsze można się pomodlić o zwycięstwo :D

Wiesz może ile było miejsc? Ciekawie to wygląda, może kibiców Tureckich znów będzie mało i doping będzie po naszej stronie?
kalosz pisze:co się stao Djuriciowi?

Halkbank w lidze tureckiej nie pokazał nic ciekawego. Kazijski przez cały sezon pod kreską, ciekawe czy "zepnie" się na LM. jeśli nie, to JW powinno wygrać. niemniej bez atakującego Halkbank ma problem, przeliczyłem sobie pod kreską i wobec braku Djuricia, Ligę Mistrzów wygra zwycięzca rosyjskiego półfinału.
W PP Polski też mówili, że zwycięzca pary Resovia-Jastrezębie wygra turniej, a każdy wie jak się skończyło.
ZTG
Posty: 37
Rejestracja: 25 wrz 2013, o 11:16
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: ZTG »

_David_ pisze:
astronauta pisze:
_David_ pisze:Cena za pobyt naprawdę święta. Może sponsor coś dokłada? Chętnie bym pojechał, ale akurat w ten weekend nie da rady.
Mniej religijnych uniesień, proszę :D
Zawsze można się pomodlić o zwycięstwo :D
"O Jezu wspomóż Łasko..." i jechane ;-).
Wiem, już o tym pisałam, ale nieodmiennie mnie śmieszy, gdy słyszę "O Jezu wspomóż łaską..." tak mamrotane, że naprawdę mogłoby to brzmieć "Łasko". Zaś co do większych szans na srebro niż brąz JW, to w sumie to samo można powiedzieć (ale się napisze) o Halkbanku.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: Chal »

Czytałem na zagranicznym forum, że Juantorena ma problemy z barkiem i to mocno go ogranicza zarówno w ataku, jak i na zagrywce.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: sb.slav »

Brasil pisze:Mauricio Souza jest lepszym środkowym od wszystkich Jastrzębskiego, ale ciekawe jak u niego z formą, gdy cały sezon w praktyce na trybunach.
Przyjmijmy nawet, że masz rację i jest lepszy(oczywiście moim zdaniem przeceniasz, bo Brazylijczyk...). Tylko czy bez formy po sezonie spędzonym na trybunach i meczowej praktyki, też okaże się lepszy? Myślisz że tak nagle wejdzie i zrobi rzeźnię z bardzo dobrych środkowych JW tak jak Muserski z Lucasa w LŚ?
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Brasil

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: Brasil »

sb.slav pisze:oczywiście moim zdaniem przeceniasz, bo Brazylijczyk...
Zamilcz następnym razem.

Środkowi Jastrzębia są strasznie przeceniani, dość powiedzieć, że Czarnowski ze słabą zagrywką i przeciętną w tym sezonie grą na bloku jest tam podstawowym zawodnikiem. Pajenk statystyki bloku ma takie jak Gierczyński i Kubiak, zarówno w Lidze Mistrzów, jak i Pluslidze. Kwintesencją tego był Puchar Polski, gdzie obaj w dwóch meczach, przez 7 rozegranych setów, zdobyli blokiem bodaj dwa punkty. Z kolei Mauricio Souza to być może najlepszy w samym bloku siatkarz w Brazylii.

Tak, gra na bloku jest najważniejszym kryterium oceny środkowego.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: Biciut »

Brasil

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: Brasil »

Brak poważnego źródła. Na razie chyba tylko Pasini o tym napisał, nigdzie indziej nie znalazłem.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: sb.slav »

Brasil pisze:Środkowi Jastrzębia są strasznie przeceniani, dość powiedzieć, że Czarnowski ze słabą zagrywką i przeciętną w tym sezonie grą na bloku jest tam podstawowym zawodnikiem. Pajenk statystyki bloku ma takie jak Gierczyński i Kubiak, zarówno w Lidze Mistrzów, jak i Pluslidze. Kwintesencją tego był Puchar Polski, gdzie obaj w dwóch meczach, przez 7 rozegranych setów, zdobyli blokiem bodaj dwa punkty. Z kolei Mauricio Souza to być może najlepszy w samym bloku siatkarz w Brazylii.Tak, gra na bloku jest najważniejszym kryterium oceny środkowego.
Nie bardzo mnie interesuje potencjał, a to jak OBECNIE prezentuje się zawodnik. Najlepszym polskim środkowym jest Nowakowski, tylko ostatnio są lepsi od niego, i co? Nic, trza się z tym pogodzić.
Brasil pisze:Zamilcz następnym razem.
Chyba w ogóle sobie daruję, bo coś strasznie nerwowo reagujesz na moje uwagi.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Brasil

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: Brasil »

Kolejny raz dwuznacznie zarzucasz mi coś, na punkcie czego jestem przewrażliwiony.
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: astronauta »

_David_ pisze: Wiesz może ile było miejsc? Ciekawie to wygląda, może kibiców Tureckich znów będzie mało i doping będzie po naszej stronie?
Leci podobno ok.150-160 osób, tak mówi prezes: https://www.youtube.com/watch?v=HWL-hFivVeU . Mam nadzieję, że będzie nas słychać i coś to pomoże JW :D
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”