Liga Mistrzów 2014/2015

luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: luck191 »

Podział koszyków przed losowaniem
http://cev.lu/NewsImages/17810/Files/Draws.pdf
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Abdullo »

Kurczę, niby pierwszy koszyk ale 2 Rosyjskie drużyny i tak mogą być dolosowane. A i w drugim koszyku czają się Turcy. Fajnie jakby Resovia trafiła na kraje UE Belgia/Rosja może Paris Volley tradycyjnie i na końcu Budva.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: StanLee »

Śmieszne te koszyki.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

Czuję powrót Dżordża na Podpromie :)

No to jeśli turcy i Biełgorod znajdą się w jednej grupie, to będziemy mieli grupę śmierci.

Resovia, Fenerbahce, Tours, Belogorie - takiej grupy sobie życzę :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Sigurdsson
Posty: 76
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 08:18
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Sigurdsson »

Można powiedzieć, że tradycyjnie powraca temat koszyków w europejskich pucharach. Zwyczajowi stało się zadość i po raz kolejny skład koszyków jest "trochę nie na czasie".

IMHO:

Koszyk 1: Biełgorod, Nowosybirsk, Kazań, Rzeszów, Bełchatów, Jastrzębie, Ankara;
Koszyk 2: Stambuł, Macerata, Perugia, Piacenza, Maaseik, Roeselare, Antwerpia;
Koszyk 3: Tours, Paryż, Berlin, Friedrichshafen, Ljubljana, Budva, Constanta;
Koszyk 4: Bleiburg, Dupnitsa, Ceske Budejovice, Lugano, Innsbruck, Teruel, Pireus;

Ale nie, lepiej przyklepać takie kwiatki jak Biełgorod, Budva i Maaseik w 4 koszu...
Darowizna na rzecz Stowarzyszenia Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
Bank Millenium S.A.
03 1160 2202 0000 0000 6017 6058 PLN

http://hospicjum.lublin.pl/zaangazuj-sie/
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Abdullo »

4 koszyk to dzikie karty. Taki przyjęto system, iż te zespoły są losowane z ostatniego koszyka. Taki klimat. Reszta to klasyfikacja rankingowa lig. Juz niedługo będziemy w pierwszym koszyku. W następnym roku pewnie będziemy już w drugim i czwartym tak jak Rosjanie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: madlark »

Dzisiaj losowanie o 20.00.
Będzie transmisja na laoli?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Skrzypek »

madlark pisze:Dzisiaj losowanie o 20.00.
Będzie transmisja na laoli?
Będzie od 20.15
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Chal »

To już wiadomo, że lepiej ominąć grupy E i G. W pierwszej z nich będziemy mieli mecze a'la superpuchar.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

No to grupa dla Resovii już jest - E :) Teraz niech ją tam wylosują :)


Ech :( znowu badziewna grupa :(
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Chal »

Ależ szczęście naszych zespołów. Grupa E zapowiada się całkiem smakowicie :)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: weary_skier »

pewniak pisze: Ech :( znowu badziewna grupa :(
Budva zaś nas zniszczy a Berlin to nie ogórki.
Jezus Maria czego ja się obawiam :|
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Vaud »

Lepiej być chyba nie mogło. No może gdyby jeszcze JW trafił do grupy A.
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: madlark »

grupa A: Dragons Lugano (SUI), Tomis Constanta (ROU), Knack Roeselare (BEL), Copra Piacenza (ITA)

grupa B: Marek Union Dupnica (BUL), CAI Teruel (ESP), Lokomotiw Nowosybirsk (RUS), Jastrzębski Węgiel (POL)

grupa C: Budvanska Rivijera Budva (MNE), ACH Volley Lubljana (SLO), Berlin RV (GER), Asseco Resovia Rzeszów (POL)

grupa D: Posojilnica AICH/DOB (AUT), Olympiacos Pireus (GRE), VfB Friedrichshafen (GER), Zenit Kazań (RUS)

grupa E: Biełogorie Biełgorod (RUS), Paris Volley (FRA), Fenerbahce Stambuł (TUR), Cucine Lube Treia (ITA)

grupa F: Jihostroj Ceske Budejovice (CZE), Hypo Tirol Innsbruck (AUT), Precura Antwerpia (BEL), PGE Skra Bełchatów (POL)

grupa G: Noliko Maaseik (BEL), Tours VB (FRA), Halkbank Ankara (TUR), Sir Safety Perugia (ITA)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: qtp »

No to w fazie grupowej tylko dwa spotkania JW z ruskim będą ciekawe, oby w pucharowej trafili się jacyś godni przeciwnicy.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Vaud »

qtp pisze:No to w fazie grupowej tylko dwa spotkania JW z ruskim będą ciekawe, oby w pucharowej trafili się jacyś godni przeciwnicy.
Plus dwa Sovii z Budvą... ;)
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: maciek77 »

niech od razu podadzą pary fazy PO bo pewnie już ustalone :]

JW jeśli będzie miało szczęście to może powalczyć o 1 miejsce, ale czy warto? później można trafić na BB/Lube
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Abdullo »

maciek77 pisze:niech od razu podadzą pary fazy PO bo pewnie już ustalone :]

JW jeśli będzie miało szczęście to może powalczyć o 1 miejsce, ale czy warto? później można trafić na BB/Lube
Pewnie ze warto być pierwszym. Uniknie się lepszych zespołów które wygrają grupy. Przynajmniej w pierwszej rundzie. I przy odrobinie szczęścia może być autostrada do FF jak w tym roku dla Polskich zespołów.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

weary_skier pisze:
pewniak pisze: Ech :( znowu badziewna grupa :(
Budva zaś nas zniszczy a Berlin to nie ogórki.
Jezus Maria czego ja się obawiam :|
Nie twierdzę ze przeciwnicy słabi, ale znowu Resovia będzie miała obowiązek z każdym wygrać każdy mecz za 3 pkt. Średnio sie takie mecze ogląda, bo zacięty mecz oznacza słaba grę Resovii.
Wolałbym grupę śmierci i 3 dobre mecze na Podpromiu. Jeśli Resovia by z tego wyszła to by znaczyło ze coś ugra w LM, a jeśli nie, to przynajmniej kalendarz sie rozluzni.
Ech...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Lineczka »

Polskie drużyny trafiły ok, za to Lube znowu w grupie śmierci. Mecze w grupie E zapowiadają się ciekawie, jeszcze grupa G wyrównana.
Awatar użytkownika
agr1
Posty: 214
Rejestracja: 8 sty 2012, o 21:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: agr1 »

Alez dobre losowanie dla naszych, a Skra dostala grupe marzen, ciezko byloby trafic na slabszych rywali.
Porownanie grupy Skry z grupa smierci:
grupa F: Jihostroj Ceske Budejovice (CZE), Hypo Tirol Innsbruck (AUT), Precura Antwerpia (BEL), PGE Skra Bełchatów (POL)
grupa E: Biełogorie Biełgorod (RUS), Paris Volley (FRA), Fenerbahce Stambuł (TUR), Cucine Lube Treia (ITA)

No, ale nie od dzis wiadomo jak bezsensownie sa ustalane koszyki.
NAJWIĘKSZY SZKODNIK POLSKIEJ SIATKÓWKI - POLSAT.
----------------------------------------------------------------
Nie kibicuję drużynom, kibicuję ładnej grze.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Antonella Hard Core »

Najłatwiej powinna mieć Skra dla której pierwsze miejsce nie powinno stanowić większych problemów, z kolei Jastrzębie jako jedyne z naszej trójki trafiło na zespół który należy do ścisłej europejskiej czołówki i jest w stanie wygrać całe rozgrywki.
Grupa Resovii mimo że bez takiego wyraźnego groźnego rywala jak u Jastrzębia to jednak jest tam trójka solidnych klubów z którymi rzeszowski klub może spokojnie przegrać jeśli bedzie grał na podobnym poziomie jak w niektórych meczach grupowych poprzedniego sezonu, jednak jeśli Resovia zagra na swoim poziomie to też powinna jak skra wygrać swoją grupe choć raczej przyjdzie jej to z większymi problemami niż Bełchatowowi.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Abdullo »

Bez przesady z tym czepianiem się koszyków. Przepisy są dość jasne i znane. Każde rozstawienie budziło by kontrowersje. Za rok zamienimy się z Rosjanami i my będziemy w 2 i 4 koszyku. I już tak łatwo nie będzie.
Zresztą czasem też trzeba mieć szczęście w losowaniu i wykorzysta los szczescia.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

A ja nie zmienię swojego zdania, że LM powinna liczyć 4 grupy, w których pewne miejsce miałoby po 2 zespoły z Włoch, Rosji i Polski oraz po jednym z Turcji, Niemiec, Francji, Belgii. O pozostałe miejsca przeprowadzono by eliminacje.
Wtedy w każde kolejce byłyby mecze między topowymi drużynami.
Nie chcę, by Resovia czy inne polskie drużyny wygrywały "łatwe" grupy, a potem dzięki "autostradzie do FF" dochodziły do półfinału. Ja chcę oglądać dobre mecze i żeby nasze zespoły wygrały LM bo są bardzo mocne. Wygranie dla wygrania mnie nie interesuje.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: compact »

Znowu powinna być autostrada do finału (czyli ominięcie w drugiej fazie Biełgorodów), bo wyjdą 3 nasze drużyny, dwie spotkają się w bezpośrednim boju o FF, w pierwszej fazie mając belgijskich mocarzy, a jeden polski pechowiec wyląduje w corocznej przeładowanej części drabinki jako zapchajdziura.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

compact pisze:Znowu powinna być autostrada do finału (czyli ominięcie w drugiej fazie Biełgorodów), bo wyjdą 3 nasze drużyny, dwie spotkają się w bezpośrednim boju o FF, w pierwszej fazie mając belgijskich mocarzy, a jeden polski pechowiec wyląduje w corocznej przeładowanej części drabinki jako zapchajdziura.
W chwili obecnej to czysta fantazja, ale jeśli faktycznie wyjdą 3 nasze zespoły (jeśli tak się nie stanie to będzie to sensacja) to kluczowe będzie kogo nam przydzielą: Rosjan lub Włochów (w sensie że wszystkie drużyny z danego kraju będą na naszym kursie kolizyjnym) albo mieszankę turecko-niemiecko-belgijską.
JEŚLI..... Resovia znowu wystąpi o FF (a tak zapowiadali chyba działacze mimochodem przy tegorocznym wnioskowaniu), tudzież inny polski klub, to przy moim zdaniem bardzo prawdopodobnym przyznaniu nam FF autostrada faktycznie będzie czteropasmowa.
Koniec fantazji.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Abdullo »

pewniak pisze:A ja nie zmienię swojego zdania, że LM powinna liczyć 4 grupy, w których pewne miejsce miałoby po 2 zespoły z Włoch, Rosji i Polski oraz po jednym z Turcji, Niemiec, Francji, Belgii. O pozostałe miejsca przeprowadzono by eliminacje.
Wtedy w każde kolejce byłyby mecze między topowymi drużynami.
Nie chcę, by Resovia czy inne polskie drużyny wygrywały "łatwe" grupy, a potem dzięki "autostradzie do FF" dochodziły do półfinału. Ja chcę oglądać dobre mecze i żeby nasze zespoły wygrały LM bo są bardzo mocne. Wygranie dla wygrania mnie nie interesuje.
A kto powiedział iż Polskie zespoły to Top Europy? Chyba obecnie Tureckie są lepsze. To może Polska powinna ruszać od eliminacji?
Ostatnio Ankara w LM była wyżej niż Jastrzębie.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: luck191 »

Szczęście PGE Skry Bełchatów w losowaniu Ligi Mistrzów. Najłatwiejsza grupa w historii
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,1 ... rzow_.html
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Odp: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Jolly »

Abdullo pisze:
pewniak pisze:A ja nie zmienię swojego zdania, że LM powinna liczyć 4 grupy, w których pewne miejsce miałoby po 2 zespoły z Włoch, Rosji i Polski oraz po jednym z Turcji, Niemiec, Francji, Belgii. O pozostałe miejsca przeprowadzono by eliminacje.
Wtedy w każde kolejce byłyby mecze między topowymi drużynami.
Nie chcę, by Resovia czy inne polskie drużyny wygrywały "łatwe" grupy, a potem dzięki "autostradzie do FF" dochodziły do półfinału. Ja chcę oglądać dobre mecze i żeby nasze zespoły wygrały LM bo są bardzo mocne. Wygranie dla wygrania mnie nie interesuje.
A kto powiedział iż Polskie zespoły to Top Europy? Chyba obecnie Tureckie są lepsze. To może Polska powinna ruszać od eliminacji?
Ostatnio Ankara w LM była wyżej niż Jastrzębie.
To sobie zobacz ranking kto jest top... http://ebook.cev.lu/competitions/cupran ... cation.pdf

Resovia będzie wnioskować o F4 i duże prawdopodobieństwo, że w tym sezonie dostanie. Turcja już mieć nie będzie, Rosja za chętną do organizacji nie jest, z Włochami nie wiadomo. Jedynym konkurentem do organizacji może być... Skra :D
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Ejpok »

luck191 pisze:Szczęście PGE Skry Bełchatów w losowaniu Ligi Mistrzów. Najłatwiejsza grupa w historii
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,1 ... rzow_.html
Bodajże w 2012 były podobne wypowiedzi, do czasu bęcków od Tour i kolejnej już organizacji FF (niby promocja ale każdy sobie dopowiedział), także bądźmy ostrożni w takich tezach.
Jedynym konkurentem do organizacji może być... Skra:D
W sumie, cykl został przerwany (2008, 2010, 2012, ....) No ale w tym roku nie było też kopciuszka prowadzonego przez Hoag'a:) Także głów FF w Łodzi pewnie jest i pewnie będą się starać...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”