Liga Mistrzów 2014/2015

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

Już przestańcie z tym pękaniem. Jedyna przypadłość jaką mają mocne kluby (nie tylko rosyjskie) to lekceważenie przeciwnika. W tym upatruję szansę Berlina.
W finale (moim zdaniem) ma szansę ich pokonać Resovia, ale tylko jeśli zagra na takim poziomie jaki prezentowała na przełomie lutego i marca (zwłaszcza w Nowosybirsku). Niestety forma raczej leci w dół i ciężko uwierzyć w taką jakość gry.
Bez urazy, ale o ile Skra ma 50/50 w meczu z Resovią, o tyle w finale nie daję im więcej jak 10% na ogranie Zenitu.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Antek
Posty: 92
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 15:09
Płeć: K
Lokalizacja: Wawa

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Antek »

pewniak pisze:Już przestańcie z tym pękaniem. Jedyna przypadłość jaką mają mocne kluby (nie tylko rosyjskie) to lekceważenie przeciwnika. W tym upatruję szansę Berlina.
W finale (moim zdaniem) ma szansę ich pokonać Resovia, ale tylko jeśli zagra na takim poziomie jaki prezentowała na przełomie lutego i marca (zwłaszcza w Nowosybirsku). Niestety forma raczej leci w dół i ciężko uwierzyć w taką jakość gry.
Bez urazy, ale o ile Skra ma 50/50 w meczu z Resovią, o tyle w finale nie daję im więcej jak 10% na ogranie Zenitu.


Tak pewniak jest zawsze pewniakiem, ty tam wiesz w jakiej są teraz formie :D:D:D:D:D:D
weary skier- najgorszy moderator jaki widzialem ^^
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

Antek pisze:
pewniak pisze:Już przestańcie z tym pękaniem. Jedyna przypadłość jaką mają mocne kluby (nie tylko rosyjskie) to lekceważenie przeciwnika. W tym upatruję szansę Berlina.
W finale (moim zdaniem) ma szansę ich pokonać Resovia, ale tylko jeśli zagra na takim poziomie jaki prezentowała na przełomie lutego i marca (zwłaszcza w Nowosybirsku). Niestety forma raczej leci w dół i ciężko uwierzyć w taką jakość gry.
Bez urazy, ale o ile Skra ma 50/50 w meczu z Resovią, o tyle w finale nie daję im więcej jak 10% na ogranie Zenitu.


Tak pewniak jest zawsze pewniakiem, ty tam wiesz w jakiej są teraz formie :D:D:D:D:D:D
Zwroty: "moim zdaniem" oraz "ciężko mi uwierzyć" wytrawnemu czytelnikowi sugerują że gdybam :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: VernonRoche »

W ostatnim meczu mieli słabszą formę, pewnie z powodów zmęczeniowych, jak mówił Ivović. Myślę, że im forma tak szybko nie uleciała (mam nadzieję...:)).
Tak poza tym to gdzie teraz Skra ma niby lepszy skład.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: maciek77 »

VernonRoche pisze:W ostatnim meczu mieli słabszą formę, pewnie z powodów zmęczeniowych, jak mówił Ivović. Myślę, że im forma tak szybko nie uleciała (mam nadzieję...:)).
Tak poza tym to gdzie teraz Skra ma niby lepszy skład.
Jak Winiar zagra to będzie miała lepszy.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

maciek77 pisze:
VernonRoche pisze:W ostatnim meczu mieli słabszą formę, pewnie z powodów zmęczeniowych, jak mówił Ivović. Myślę, że im forma tak szybko nie uleciała (mam nadzieję...:)).
Tak poza tym to gdzie teraz Skra ma niby lepszy skład.
Jak Winiar zagra to będzie miała lepszy.
Czyli ważne będzie kto zagra a nie jak?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Marcy$ »

pewniak pisze: Czyli ważne będzie kto zagra a nie jak?
Niby masz rację, ale Winiar wszedł z Włochami i zrobił robotę po takiej długiej przerwie. Choć nigdy nie wiadomo jak w konkretnym meczu to będzie wyglądać.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

Najlepsze jest to, że po tej ponad tygodniowej przerwie, mecz między Skrą i Resovią będzie jedną wielką niewiadomą. Każdy wynik jest możliwy. Chciałbym by rozstrzygnięcie nastąpiło po tak dobrym sportowo meczu jak ten rozegrany na Podpromiu 3 tyg. temu.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: maciek77 »

pewniak pisze:
maciek77 pisze:
VernonRoche pisze:W ostatnim meczu mieli słabszą formę, pewnie z powodów zmęczeniowych, jak mówił Ivović. Myślę, że im forma tak szybko nie uleciała (mam nadzieję...:)).
Tak poza tym to gdzie teraz Skra ma niby lepszy skład.
Jak Winiar zagra to będzie miała lepszy.
Czyli ważne będzie kto zagra a nie jak?
Piszę teoretycznie. Ale patrząc na Skrę z sprzed tygodnia to tak, ważniejsze jest kto zagra. :)
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: ldz »

pewniak pisze:Najlepsze jest to, że po tej ponad tygodniowej przerwie, mecz między Skrą i Resovią będzie jedną wielką niewiadomą. Każdy wynik jest możliwy. Chciałbym by rozstrzygnięcie nastąpiło po tak dobrym sportowo meczu jak ten rozegrany na Podpromiu 3 tyg. temu.
też bym sobie życzyła takiej formy, jeszcze tylko żeby Wlazły grał dobrze, a nie jak wtedy snuł się po boisku. Taki mecz to mogę oglądać z wszystko jedno jakim wynikiem.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

Outrights:
Zenit Kazan1.48
Belchatow4.87
Rzeszow6.57
Berlin Recycling Volleys18.00
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Koso »

What BR Volleys should do to stop Russian giant?

“BR will have to depend on Lisinac in the middle to try and keep the Russian block honest. They MUST serve well and create point scoring opportunities. They must receive Kazan's powerful serve as well. To be honest, they must hope the home crowd is LOUD and Kazan plays poorly”
Pan Ball widzę przyrównuje już do Boska w poziomie "ekspertstwa", hehe.
Timu
Posty: 51
Rejestracja: 6 cze 2013, o 08:58
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Timu »

W obecnym zespole berlińskiej drużyny na próżno szukać polskich śladów. To miks trenerów i zawodników z całego świata: od Australii, przez Rosję, Włochy, po Stany Zjednoczone.Podczas rozgrywek ligowych klub regularnie sprzedaje 3-5 tysięcy biletów, a spotkanie "na szczycie" niemieckiej ligi - z VfB Friedrichshafen przyciągnęło prawie 7,5 tysiąca fanów. To zdecydowanie „polskie" liczby fanów. - W Berlinie jest moda na siatkówkę - mówi niemiecki libero Skry Bełchatów, Ferdinand Tille.

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/5 ... -siatkowke

W Niemczech siatkówka bardzo szybko się rozwija. Dobrze, bo siatkówka dla swojego rozwoju marketingowego bardzo potrzebuje Niemiec, gdzie są ogromne pieniądze.

http://sportdeutschland.tv/vbl/dvv-poka ... richshafen
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Bezowy »

Timu pisze:(...) Dobrze, bo siatkówka dla swojego rozwoju marketingowego bardzo potrzebuje Niemiec, gdzie są ogromne pieniądze.
Oraz znakomita organizacja. Dla siatkówki, tak klubowej jak i reprezentacyjnej, byłoby znakomicie gdyby tak rozwinięty gospodarczo i tak duży kraj jak Niemcy, na stałe zagościł w czołówce i miałby coraz więcej do powiedzenia. Sądzą, że z biegiem czasu udałoby się usunąć sporo patologii tak w CEV, jak i FIVB.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: StanLee »

Nieprawda, poziom klubowej siatkówki (co logiczne) nie jest taki zły w porównaniu do kadry. :D

Dawno nie było w Final Four tylu siatkarzy, których jestem fanem, bądź też, z którymi sympatyzuję, bądź też których mam w avatarze na różnych stronach. I to nawet nie dlatego, że są dwa polskie zespoły, no, po części. A najlepsze, że nie oglądnę finału, mecz o 3. miejsce pewnie i tak bym sobie odpuścił.

Yeah, Rosjanie pękają w końcówkach i wygrany najdramatyczniejszy mecz jaki widziała nasza planeta, mając na uwadze kontekst. Rosjanie grają prostą siatkówkę i sezon reprezentacyjny, gdzie z czołowych zespołów grają najwszechstronniejszą siatkówkę. Ale w sumie Zenit gra prostą siatkówkę.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Koso »

Sebastian Staszewski: Kto jest faworytem sobotniego półfinału siatkarskiego Final Four Ligi Mistrzów, w którym zagrają dwa polskie zespoły – PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów?

Jerzy Mielewski: Ja stawiam na Resovię.
Co to się dzieje?! :o
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: StanLee »

Raczej co by się działo, gdyby postawił na Skrę.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: niepoinformowany »

StanLee pisze:Raczej co by się działo, gdyby postawił na Skrę.
Nikogo by to nie zdziwiło, "punkt dla Polski". ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Kolcz_ps »

Koso pisze:
Sebastian Staszewski: Kto jest faworytem sobotniego półfinału siatkarskiego Final Four Ligi Mistrzów, w którym zagrają dwa polskie zespoły – PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów?

Jerzy Mielewski: Ja stawiam na Resovię.
Co to się dzieje?! :o
Żadna nowość, Mielewski już nie raz stawiał na Resovie w konfrontacjach ze Skra.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Koso »

Kolcz_ps pisze:
Koso pisze:
Sebastian Staszewski: Kto jest faworytem sobotniego półfinału siatkarskiego Final Four Ligi Mistrzów, w którym zagrają dwa polskie zespoły – PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów?

Jerzy Mielewski: Ja stawiam na Resovię.
Co to się dzieje?! :o
Żadna nowość. Zawodnicy JW (Łasko i Kosok) także stawiają na Resovie.
Nie wiem czy zrozumiałeś dlaczego to napisałem :)

To, że zawodnicy JW stawiają na Resovie to chyba nic dziwnego a typ Jurka to raczej coś "nowego".

edit# Tak? Mnie tam zawsze Jurek się kojarzy ze swoim "zamiłowaniem" do PGE Skry Bełchatów ^^.
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: astronauta »

Timu pisze:W obecnym zespole berlińskiej drużyny na próżno szukać polskich śladów.
Są mini polskie ślady z Jastrzębia: przesympatyczny i profesjonalny Bontje oraz trener Lebedew.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: OlaMleko »

Czy jest jakaś opcja wykupienia dobrej jakości transmisji z FF? Tak żeby działało na iPadzie. Z góry dzięki za info.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Koso »

OlaMleko pisze:Czy jest jakaś opcja wykupienia dobrej jakości transmisji z FF? Tak żeby działało na iPadzie. Z góry dzięki za info.
Na http://www.laola1.tv/ w HD będą transmisje za darmo.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Kamil92 »

OlaMleko pisze:Czy jest jakaś opcja wykupienia dobrej jakości transmisji z FF? Tak żeby działało na iPadzie. Z góry dzięki za info.
Ewentualnie ipla, ale tam jest jakość tylko 576p.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: sb.slav »

Ale zagranicą nie będzie działać.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: MaciejJoker »

2012, 2013, 2015
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: ldz »

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/5 ... dre-meyera

czy oni tam, w tym durnym CEVie, naprawdę nie mają się czym zajmować? Ja rozumiem, że może rzeczywiście w sytuacji, gdy jest zacięty 5-setowy mecz trwa to trochę długo, ale jak ktoś nie ma cierpliwości oglądać to niech się przerzuci na telenowele. "Jak zabrać się do problemu od tyłka strony", poradnik autorstwa Andre Meyera. Wydawać by się mogło, że są ważniejsze sprawy do ogarnięcia, jak np lepsze finansowanie rozgrywek (podobno Sovia ze srebrnym medalem finansowo wyszła na zero, prawda to?) i lepsza organizacja, no ale CEV woli zakazywać cieszenia się i stawiać budy wokół sędziego.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: MaciejJoker »

Wyszli na zero pewnie tylko dlatego, że był daleki wyjazd do Novosybirska.
W sezonie 13/14 mieli delikatną "górkę".
2012, 2013, 2015
Iskier
Posty: 16
Rejestracja: 19 mar 2012, o 20:32
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Iskier »

Ale oni tak na serio? Bo ja przepraszam, ale ten pomysł CEVu brzmi tak niedorzecznie, że na coś podobnego to by nawet i pierwszego kwietnia nie wpadli. W sporcie drużynowym, gdzie zawodnicy motywują siebie nawzajem, gdzie tyle razy podkreśla się wagę "team spirit" i dobrej chemii w zespole, pozbawić ich możliwości cieszenia się razem po udanej akcji, żeby zaoszczędzić 10 sekund? I kto w ogóle to wyliczył i z czego?
Mam nadzieję, że to tylko plotka, bo nawet jak na CEV brzmi to nieprawdopodobnie durnie. Nie żebym wierzyła, że coś takiego zostanie kiedykolwiek wprowadzone, są (chyba?) granice absurdu, ale już sam fakt, że Meyerowi przychodzą takie rzeczy do głowy, jest dla nie przerażający.
jerry_a_
Posty: 21
Rejestracja: 3 cze 2014, o 10:16
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: jerry_a_ »

Ile w przyszłym sezonie ekip z Polski ma prawo grać w LM ?.Patrzyłem na ranking i jesteśmy na 3 miejscu , a tam 2 ekipy są , no chyba że ten ranking jest już nieaktualny
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”