Final Four Ligi Mistrzów 2015

Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Ewa6 »

Don_Misterio pisze:
Ewa6 pisze:
krzychszp pisze:No i 3-0. Trzeba powiedzieć, że obie nasze drużyny zaprezentowały się na tym FF poniżej oczekiwań, raczej marna reklama plusligi. Tak czy inaczej dla Resovii brawa ze srebro.
Jaką widzisz różnice w Zenicie i Resovii oprócz zagrywki? bo ja żadnej. Leon im wyserwował złoto. Tyle w temacie.

najbardziej żałosna forma usprawiedliwienia - "bo przeciwnik grał za dobrze". a może to rzeszowiaki jego zagrywki przyjmowali zbyt słabo?[/qu

Ale chodzi o element siatkarski. Przecież nie wiesz jakby przyjmował Salparow czy Anderson gdyby ktoś u nas łupał jak Leon czy inny Michajłow
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Murilo0 »

Bez przesady z tym najlepszym na świecie Leonem. Zbyt często nabija się na blok. Brawa dla Resovii, nie przynieśli wstydu, mimo że biorąc pod uwagę różnicę budżetów i skład personalny równie dobrze mogli dostać do 15 w każdym z setów.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Chal »

Jeśli Ignaczak był chory, to po co podpisywano Żurka przed sezonem?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: rocky »

Co to się podziało, że żeby zostać najlepszym siatkarzem świata wystarczy być czarnym, wysokim, mieć duże łapy i skakać jak małpa?
sharkinator
Posty: 132
Rejestracja: 7 paź 2012, o 13:28
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: sharkinator »

Mamy jeszcze jedną szansę na zwycięstwo w LM, bo za tydzień zagra Chemik Police. I to chyba tej drużynie będę najbardziej kibicował spośród wszystkich naszych. Myślicie, że się uda?
pozytyw
Posty: 174
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:29

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: pozytyw »

Wstydu nie przynieśli, ale szału też nie było. Berlin pokazał się z lepszej strony.
Najlepsi na świecie są kibice Resovii
Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: ajsmen90 »

Na pewno brawa dla Resovii, a jeszcze co do budżetu. Pisałem, że Zenit ma z trzy razy większy, ale wczoraj w studiu coś mówili, że w Kazaniu nie ma takiego pojęcia jak budżet, bo Alekno dostaje siatkarza jakiego chce. Oby nam tylko czasem kogoś nie podkradli.
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Grembi »

Kiedy jak nie w takim meczu i przy takim wyniku zaryzykować parą Ivovic - Buszek? Przecież jak taki Leon trafia zagrywką to jest bez różnicy kto tam stoi, szanse na utrzymanie jej w grze są podobne. Penchev grał tragicznie, a za karę z boiska zszedł według mnie bardzo dobrze (poza katastrofą na przechodzącej w 2 secie) spisujący się Buszek. Ta zmiana zamiast polepszyć to tylko pogorszyła sytuację bo Marko lekko zastany, za chwilę dostał piłkę w kontrze, której nie wykorzystał. Według mnie już lepiej było nie robić nic niż zmieniać Buszka. Nie mam pojęcia czemu miała służyć ta zmiana. Niebotyczna zagrywka Rosjan, plus ich siła na skrzydłach niewiarygodna. Mimo wszystko jednak szkoda, a z przebiegu tych wszystkich setów, aż ciężko uwierzyć, że ani jednego nie udało się urwać...
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: StanLee »

Murilo0 pisze:Bez przesady z tym najlepszym na świecie Leonem. Zbyt często nabija się na blok..
A bierzesz na poprawkę z jakich piłek atakuje Leon?
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: sb.slav »

Moim zdaniem zagrywka też, ale jednak lepiej przyjmowali we wcześniejszych meczach, Igła już wczoraj był nie swój. Lokomotiv zagrywał podobnie, a udało się to obronić.

Komu nagrody?
Atakujący: Carroll
Przyjmujący: Leon/Kromm
Środek: Fischer/Nowakowski/Holmes
Libero: Salparow
Rozgrywający: należałoby się Drzyzdze, ale stawiam na Sohija.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
sowa
Posty: 395
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:56
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: sowa »

StanLee pisze:70% Kazania wystarczyło, żeby stracili jednego seta przez dwa mecze.
Ja tam widziałem, że Kazań grał w pełnym składzie, wszystkie pozycje na boisku mieli obsadzone 6/6 czyli 100% ;). Jest jakiś tajny przelicznik Stana na te % ? To ile procent Resovii czy Skry było na tym turnieju, z 30-50 ?
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: figol »

StanLee pisze:70% Kazania wystarczyło, żeby stracili jednego seta przez dwa mecze.
Bardzo głupie gadania, rzadko widzi się żeby spotkały się drużyny grające na 100% swoich możliwości. No bo co to 70% Kazania wystarczyło na 40,50,czy 90 % Rzeszowa ??? Nie wiem ... Jest takie mądre przysłowie gra się tak jak przeciwnik pozwala, a nie zabawa w jakieś bezpłciowe pokazywanie że Kazań na jednej nodze ograł Resovie która zagrała mecz życia sic !
poznasz głupiego po czynach jego
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: ldz »

sb.slav pisze:Moim zdaniem zagrywka też, ale jednak lepiej przyjmowali we wcześniejszych meczach, Igła już wczoraj był nie swój. Lokomotiv zagrywał podobnie, a udało się to obronić.

Komu nagrody?
Atakujący: Carroll
Przyjmujący: Leon/Kromm
Środek: Fischer/Nowakowski/Holmes
Libero: Salparow
Rozgrywający: należałoby się Drzyzdze, ale stawiam na Sohija.
bierzesz poprawkę na to, że z każdej drużyny jest przynajmniej jeden zawodnik? Wtedy Conte zajmuje jednego przyjmującego, bo nikogo od nas przecież nie wybiorą.
I żeby nie było, ja nie mówię, że to sprawiedliwe jest, chociaż Conte grał bardzo dobrze.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015, o 17:00 przez ldz, łącznie zmieniany 1 raz.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: StanLee »

sb.slav pisze:Lokomotiv zagrywał podobnie, a udało się to obronić.
Chyba tylko w tym secie, co mieli 6 asów.
sowa pisze:Jest jakiś tajny przelicznik Stana na te % ?
Każdy może ocenić, nie rozumiem uwagi. Spore rezerwy miał Kazań w obu meczach, trudno chyba się nie zgodzić.

Najlepszy atakujący Michajłow, nie wiem czy nie MVP, bo to jednak mentalny lider Kazania.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: sb.slav »

Zapomniałem o Conte, faktycznie należy mu się obok Leona.
O i o MVP zapomniałem: też stawiam na Kubańczyka.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Pawel_RZ »

Chal pisze:Jeśli Ignaczak był chory, to po co podpisywano Żurka przed sezonem?
Ja o to pytam od ponad pół roku i nadal nie doczekałem się żadnej odpowiedzi. W ogóle Kowal się pogubił, finał to jeszcze dla nas za dużo, emocje wygrały jak i wspaniała zagrywka Zenitu.
krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: krzychszp »

Tak to można mówic, że Rzeszów dzis zagrał na 50-60%, a Skra to chyba maks na 30%, nie rozumiem po co operować tymi procentami
sowa
Posty: 395
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:56
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: sowa »

StanLee pisze:
sowa pisze:Jest jakiś tajny przelicznik Stana na te % ?
Każdy może ocenić, nie rozumiem uwagi. Spore rezerwy miał Kazań w obu meczach, trudno chyba się nie zgodzić.
Po prostu zgadzam się z figolem, że każda drużyna w takich imprezach gra swoje aktualne 100% i jeśli nie gra tego co kiedyś to znaczyć może jedynie, że są słabsi pod względem mentalnym czy innym jak podpasowanie przeciwnika, ale nadal to co grają to 100% tego co mogą ;).
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: kibic_siatki »

Mimo końcowego wyniku 3:0 był to bardzo zacięty i wyrównany mecz. Starły się 2 koncepcje: wyrównanego, szerokiego i zgranego składu oraz drużyny, której wynik ciągnie gwiazda. Wygrała druga koncepcja. Szkoda trochę Resovii, bo pokazała kawał fajnej siatkówki (szczególnie Drzyzga na rozegraniu i Ignaczak w obronie), natomiast jej koncepcja drużyny bez gwiazd wg mnie jest błędna. Przy 5 setach jak dzisiaj Skra, miałaby dużą szansę na wygraną ze względu na zmęczenie przeciwnika (jego gwiazd).
Jeśli chodzi o Zenit- przeważył zawodnik, który ciągnął cały zespół czyli Leon: w I secie doprowadził do wyrównania po 2 przerwie technicznej, w II grał słabiej to pokazali się inni- Anderson i Michajłow, w III gdy przegrywali 8:12 po jego zagrywce zrobiło się po 13. To jest szczególnie ważne- nie sztuka grać świetnie jak cały zespół gra dobrze i prowadzi kilkoma punktami, ale jak przegrywa to dopiero pokazuje się co jest wart.
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Ewa6 »

quote
rozumiem uwagi. Spore rezerwy miał Kazań w obu meczach, trudno chyba się nie zgodzić.

Sorry, ale Resovia też miała duże rezerwy. Gadanina bez sensu. Zenit zagrał tak jak był w stanie zagrać w danym dniu i z danym przeciwnikiem. I Resovia to samo

Poza tym mnie Leon oprócz zagrywki nie zachwyca. Na zagrywce robi kolosalną różnicę ale mianowanie go najlepszym siatkarzem świata to przesada.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: sb.slav »

StanLee pisze:Chyba tylko w tym secie, co mieli 6 asów.
Nie tylko, inny mecz, inna forma przyjmujących. Dwumecz z Loko 22 asy, 1 mecz z Kazaniem 12 asów. Różnica raczej nie kolosalna, po prostu przyjmujący albo zła dyspozycja, albo ich trochę stawka przerosła.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Marcy$ »

StanLee pisze:
A Resovia to grała 100%, 90%? 88,75%?
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1795
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: hardy »

Czy ta jasnowłosa z którą całował się Leon to ta jego polska żona?
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Odp: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Ewa6 »

hardy pisze:Czy ta jasnowłosa z którą całował się Leon to ta jego polska żona?
\
Tak
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: krzysiu »

Raczej na pewno ;)
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: rocky »

W sumie teraz to wykupić mogą przede wszystkim Fabiana, a nie Ivovica ;d
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: StanLee »

Ewa6 pisze:Sorry, ale Resovia też miała duże rezerwy. Gadanina bez sensu. Zenit zagrał tak jak był w stanie zagrać w danym dniu i z danym przeciwnikiem. I Resovia to samo.
Oczywiście.

Czyli nie mogę napisać, że Skra zagrała żenująco w tym Final Four, bo ''zagrała tak jak była w stanie zagrać w danym dniu i z danym przeciwnikiem"? Czepiacie się mało wiążącej uwagi.
sb.slav pisze:Nie tylko, inny mecz, inna forma przyjmujących. Dwumecz z Loko 22 asy, 1 mecz z Kazaniem 12 asów. Różnica raczej nie kolosalna, po prostu przyjmujący albo zła dyspozycja, albo ich trochę stawka przerosła.
Po prostu jak Kazań zagrywa to nie ma drużyny która jest to w stanie wytrzymać + Ignaczak bez formy. Przecież widziałeś finał Pucharu Rosji, dobre porównanie zagrywki Zenitu i Nowosybirska, nie? A wtedy akurat słabszy dzień miał Michajłow...

Swoją drogą, jak to leciało, siłowa siatkówka nie ma obecnie racji bytu? :)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Chal »

Dobre nagrody, zamieniłbym wprawdzie Sałparowa na Shojiego i Michajłowa na Carrolla, ale i takie zestawienie nie gryzie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: sb.slav »

Bardzo przewidywalne nagrody, oprócz Holendra, nie mówię, że mu się nie należy, nie znam kryteriów wyboru, bo na oko widziałem, że byli bardziej widoczni zawodnicy.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Edyta

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Edyta »

Nie oglądałam dekoracji od początku, co dostał Touzinsky? Bo nie mogę się doliczyć tych nagród :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”