Liga Mistrzów 2015/16

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Noworoczny »

Marcy$ pisze:
Vaud pisze: I po tych rozmowach już nie będę wypowiadał się na temat konferansjerki na spotkaniach siatkówki.
Z jakiego powodu? Styl prowadzenia spotkań ma się zmienić czy M. Magiera podał argumenty dla swojego sposobu prowadzenia dopingu?
Vaud pisze:A to już wynika właśnie z tej rozmowy i danemu słowu, że nie będę tego publicznie rozgłaszał.
To ja też nie będę publicznie rozgłaszał, ale za to opowiem dowcip:
Przychodzi mąż do domu, siada na kanapie, łapie pilota, załącza retransmisję meczu.
A żona do niego: Jak nie chcesz znać wyniku to ci nie powiem, ale nie licz, że jakieś bramki zobaczysz.

Możecie to potraktować jako odpowiedź.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Vaud »

To może ja też dowcipem na dowcip.
Taki wojskowy jeszcze rodem z PRL-u, może z nieco przerysowaną pointą ale raczej tylko nieco...

Syn właśnie idący do wojska pyta ojca.
Tato - kim w wojsku jest dowódca?
Ten odpowiada - dowódca to taki ojciec dla wszystkich żołnierzy. Może trochę surowy w ocenie ale dba, żeby każdy z nich wyszedł na porządnego żołnierza.
A kim w wojsku jest szef kompanii - pyta syn.
Szef kompanii to właściwie tak jak mama. Dba o to żebyś miał co jeść i w co się ubrać - pada odpowiedź.
To powiedz mi jeszcze kto to jest z-ca dowódcy d/s politycznych ( dla niewtajemniczonych - politruk bez przydzielonych innych funkcji wojskowych - Noworoczny podobnie jak ja PRL zna z autopsji to powinien wiedzieć ).
Ano synku - ojciec odpowiada - to ktoś taki jak babcia. [Treść edytowana]
Nie byłeś przy rozmowie - to i gówno wiesz. A domysły zachowaj dla siebie.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2016, o 17:05 przez sb.slav, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Powód: naruszenie punktu 13. Regulaminu Forum. Nie krzycz takimi dużymi literami, w dodatku obraźliwie.
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Noworoczny »

Ja również życzę Tobie i Twoim Bliskim zdrowych spokojnych i Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Nie wierzę, że M. Magiera powiedział Ci, że jedynymi osobami, z którym rozmawiał nt. formuły dopingu byliście Ty i Ldz, a zatem chyba sam musiałeś dojść do tego zaskakującego wniosku.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: ldz »

Noworoczny pisze: Nie wierzę, że M. Magiera powiedział Ci, że jedynymi osobami, z którym rozmawiał nt. formuły dopingu byliście Ty i Ldz, a zatem chyba sam musiałeś dojść do tego zaskakującego wniosku.
po prostu poprosił, żeby tego nie upubliczniać. Nie ma tu żadnych dodatkowych aspektów.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: serBalonSwann »

ldz pisze:
Noworoczny pisze: Nie wierzę, że M. Magiera powiedział Ci, że jedynymi osobami, z którym rozmawiał nt. formuły dopingu byliście Ty i Ldz, a zatem chyba sam musiałeś dojść do tego zaskakującego wniosku.
po prostu poprosił, żeby tego nie upubliczniać. Nie ma tu żadnych dodatkowych aspektów.
Nie wierze w istnienie okoliczności, która mogłąby usprawiedliwić szopke Magiery :]
edit w sensie obiektywnym, bo w sensie subiektywnym to milion dolarów zapłaty oczywiscie w pełni to usprawiedliwia
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: mikser »

serBalonSwann pisze: Nie wierze w istnienie okoliczności, która mogłąby usprawiedliwić szopke Magiery :]
Jako osoba, która swego czasu psioczyła na robotę Magiery i w rezultacie miała "wymianę myśli" z w/w w prywatnych wiadomościach stwierdzam, iż takowe okoliczności istnieją :) I podobnie jak to już wcześniej zostało stwierdzone - są do wiadomości prywatnej. Chcesz wiedzieć więcej? Wybierz się na osobistą rozmowę z MM.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Noworoczny »

Jako, że muzyka łagodzi obyczaje, proponuję się wyluzować przy tych dwóch evergreenach:
https://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0
https://www.youtube.com/watch?v=cpbbuaIA3Ds
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Didek »

serBalonSwann pisze:
ldz pisze:
Noworoczny pisze: Nie wierzę, że M. Magiera powiedział Ci, że jedynymi osobami, z którym rozmawiał nt. formuły dopingu byliście Ty i Ldz, a zatem chyba sam musiałeś dojść do tego zaskakującego wniosku.
po prostu poprosił, żeby tego nie upubliczniać. Nie ma tu żadnych dodatkowych aspektów.
Nie wierze w istnienie okoliczności, która mogłąby usprawiedliwić szopke Magiery :]
edit w sensie obiektywnym, bo w sensie subiektywnym to milion dolarów zapłaty oczywiscie w pełni to usprawiedliwia
On robi to co większość ludzi oczekuje idąc na mecz. Gdyby pracodawca nie był z niego zadowolony to by go ponownie nie zatrudnił.
Kibice w Bełchatowie czy kibice kadry tego oczekują to i to robi. Ot cała historia.

Jest też grupa, która oczekuje czegoś innego i Ci narzekają.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Noworoczny »

Didek nam to w końcu ładnie wyłuszczył, dlatego pierwszą piosenkę z mojego posta wyżej dedykuję organizatorom spotkań (który M. Magierę zatrudniają) a drugą samemu M. Magierze.
A wszystkim z ostatniego zdania postu Dideka (Didka?) przypominam, że to:
https://www.youtube.com/watch?v=I8P80A8vy9I
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Didek »

A najciekawsze w tym wszystkim będzie to, iż M. Magiera na FF z Resovią zrobi coś zupełnie innego, niż wszyscy się spodziewają i do czego się przyzwyczailiśmy . Trafiła mu się okazja na którą czeka się lata. Klub z dobrym klubem kibica i działaczami, którzy mają inne oczekiwania niż prezesi PZPS u czy Bełchatowa. Kto płaci ten wymaga. Wszak już gdzieś czytałem, iż w regulaminie imprezy jest zakaz używania trąbek.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Chal »

Że Magiera "kuma czaczę", to nic dziwnego, w końcu był przecież spikerem w Polonii za czasów wojen z Mostostalem (jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi). Szkoda jedynie, że ten kadrowo-bełchatowski klimat nie tylko rozkręca (bo za to mu przecież płacą), ale i promuje np. w swoich felietonach. No ale w końcu tam, gdzie w grę wchodzą względnie duże pieniądze, nie ma miejsca na sentymenty.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: ldz »

Didek pisze:A najciekawsze w tym wszystkim będzie to, iż M. Magiera na FF z Resovią zrobi coś zupełnie innego, niż wszyscy się spodziewają i do czego się przyzwyczailiśmy .
poczekałabym z hurraoptymizmem do FF. Niestety może to wyglądać różnie, niekoniecznie z winy M. Magiery.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Michal5 »

ldz pisze: poczekałabym z hurraoptymizmem do FF. Niestety może to wyglądać różnie, niekoniecznie z winy M. Magiery.
To z czyjej?
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: repres1 »

Podczas Pucharu Polski 2011/12 na Podpromiu w Rzeszowie Marek Magiera prowadził oprawę. W czasie półfinału Resovia-Skra doskonale wpasował się w klimat, który narzucił klub kibica Resovii. Nie przeszkadzał, bardzo taktownie i z wyczuciem wspomagał to, co działo się na hali. Robił to na tyle dobrze, że wręcz pomagał w utrzymaniu klimatu Podpromia. Kibice Skry (a było ich sporo) nie mieli do oprawy żadnych pretensji.
Magiera to bystry gość.
Na reprezentacji robi to, czego oczekują od niego organizatorzy meczu. Podczas F4 LM z pewnością nie będzie przeszkadzał w dopingu. Wie, że w meczach Resovii doping poprowadzi rzeszowski klub kibica, a jego (Magiery) rolą będzie tylko wspomagać ten doping. Podczas meczów bez udziału Resovii będzie musiał trzymać "weselny klimat", bo przecież tam też coś musi się dziać.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: luck191 »

Katarzyna Zięba ‏@Kat_Zieba 3 godz.3 godziny temu
Trentino, Lube i Zenit wykupią w sumie tylko ok 700 biletów na #CLF4Krakow
Od 4 kwietnia na KupBilet.pl będzie duża pula w dobrych miejscach
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: luck191 »

Ostatnia pula biletów w sprzedaży na turniej F4
http://www.kupbilet.pl/sport/siatkowka/vb0650
Mak
Posty: 22
Rejestracja: 22 paź 2015, o 13:55
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Mak »

luck191 pisze:Ostatnia pula biletów w sprzedaży na turniej F4
http://www.kupbilet.pl/sport/siatkowka/vb0650
Dzięki ;) ale widzę, że najlepsze miejsca znowu przespałem.
GolMar
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: GolMar »

Ja będę mieć miejsca do sprzedania w niezłych sektorach (bliżej boiska, sektor jednego z klubów kibica - ale nie Resovii). Jeśli ktoś byłby zainteresowany, zapraszam na priv :)
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: maniek009 »

Czy na Polsat Sport News jest transmisja final four?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: madlark »

maniek009 pisze:Czy na Polsat Sport News jest transmisja final four?
tak, oprócz meczu o 3 miejsce
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”