Final Four LM 2016

Który zespół zostanie złotym medalistą Ligi Mistrzów sezonu 2015/2016?

Czas głosowania minął 16 kwie 2016, o 16:54

Asseco Resovia RZESZÓW
7
26%
Zenit KAZAŃ
18
67%
TRENTINO Diatec
0
Brak głosów
Cucine Lube CIVITANOVA
2
7%
 
Liczba głosów: 27

astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: astronauta »

Dla mnie Kowal ma zbyt wielu zawodników: ma ich tylu, że nie ogarnia i sam nie wie kto i kiedy ma grać. Zmiany nie są przemyślane, wyglądają jak akty desperacji i liczenie na cud.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Jiroux »

Reperkusje FF w Civitanovie. Dyrektor sportowy Stefano Recine stracił pracę
kanimo

Re: Final Four LM 2016

Post autor: kanimo »

A co sie stalo, ze wszedl Tichy?
Wyszlam, pelna optymizmu, wraca na koncowke 4 seta z 5 pkt przewagi i Tichackiem na boisku do kompletu z Dryja.
I jak zwykle-kupa w majtkach u rozgrywacza-wystawiacz plus Kurek i Alek ladujacy przez srodek bloku a Dryja po autach. Taaka seria. Szkoda :(
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Lineczka »

Słaby poziom zaprezentowała Resovia w tym FF i nasz wynik trzeba traktować jako porażkę. Z całego zespołu jedynie Alek i Holmes wypadli na plus. Zespół sam męczył się ze swoją grą, psychicznie też wysiedli - drugi set z Zenitem, czwarty z Lube. Wstyd kupić FF i wylądować na czwartym miejscu.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: niepoinformowany »

Dalej Trento! :D
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: chemical_brother »

O, widzę, że Resovia się ośmieszyła przegrywając ze skonflikowanym zespołem bez formy, którego brązowy medal nawet nie interesował. Z drugiej strony 3 sety w dwóch meczach chyba każdy kibic wziąłby w ciemno, mimo że ten półfinałowy to raczej podarowany z litości i uprzejmości dla gospodarza.

Tymczasem Urnaut pokazuje, że odpowiednio szybko uciekając z Zaksy da się jeszcze wyleczyć z kultury przegrywactwa. Fantastyczny serwis przy setowej.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: qtp »

kanimo pisze:A co sie stalo, ze wszedl Tichy?
Fabię grał beznadziejnie, wszedł Lukas, zaczął bardzo fajnie, aż do jednej piłki na kontrze, wrzucił Kurka w siatke i zamiast 22-19 było 21-20, w następnej akcji zrobił nieczyste odbicie i spalił się całkowicie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Noworoczny »

Usunąłem tamten wpis o finałach, bo tak naprawdę wcale tak nie uważam. Chciałem tylko pokazać, że też tak umiem (-:

Co do kupowania F4, to ja w samym kupowaniu nie widzę nic złego. Dzięki temu mamy większe emocje, bo nie oszukujmy się, nie przeżywamy ich, gdy walczą drużyny z innych państw. Dzięki temu mamy okazję podziwiać na żywo gwiazdy światowego formatu. Przeszkadzało mi tylko nazywanie się przez Skrę "drugą drużyną Europy" lub "trzecią drużyną Europy" a w tym samym czasie "drugą drużyną na Świecie" (-; Było to oczywiste łgarstwo, a łgarstwa nie lubię.
Ta więc, dopóki z rzeszowskich oficjalnych źródeł czy zblatowanych dziennikarzy, nie będzie komunikatów, że Resovia jest czwartą drużyną Europy, będzie dla mnie ok.
No, trafiła na Zenit w 1/2 - szkoda. Gdyby grali półfinał z Civitanovą, pewnie teraz oglądalibyśmy ich finał z Zenitem i po przegraniu powiedzieliśmy "nikt nie dał rady Zenitowi - wstydu nie było".
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: chemical_brother »

Noworoczny pisze:Usunąłem tamten wpis o finałach, bo tak naprawdę wcale tak nie uważam. Chciałem tylko pokazać, że też tak umiem (-:

Co do kupowania F4, to ja w samym kupowaniu nie widzę nic złego. Dzięki temu mamy większe emocje, bo nie oszukujmy się, nie przeżywamy ich, gdy walczą drużyny z innych państw. Dzięki temu mamy okazję podziwiać na żywo gwiazdy światowego formatu. Przeszkadzało mi tylko nazywanie się przez Skrę "drugą drużyną Europy" lub "trzecią drużyną Europy" a w tym samym czasie "drugą drużyną na Świecie" (-; Było to oczywiste łgarstwo, a łgarstwa nie lubię.
Ta więc, dopóki z rzeszowskich oficjalnych źródeł czy zblatowanych dziennikarzy, nie będzie komunikatów, że Resovia jest czwartą drużyną Europy, będzie dla mnie ok.
No, trafiła na Zenit w 1/2 - szkoda. Gdyby grali półfinał z Civitanovą, pewnie teraz oglądalibyśmy ich finał z Zenitem i po przegraniu powiedzieliśmy "nikt nie dał rady Zenitowi - wstydu nie było".
Przecież kibice Resovii też nazywali Resovię "drugą drużyną Europy" w zeszłym roku, mimo że było to oczywiste łgarstwo. Resovia była drugą drużyną Ligi Mistrzów, nie Europy.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Noworoczny »

Oczywiście, ale chodzi o to, że doszli do tego finału pokonując wszystkie etapy własnymi siłami. A Skrze do ub. roku własnymi siłami się to nigdy nie udało.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: chemical_brother »

Aha,a te gwizdy kibiców Resovii na obie drużyny żenujące. Kompleksy wychodzą.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: sb.slav »

A teraz ich dobić, dobić, dobić. Chociaż szkoda Andersona i Leona, ale przegrana Rosjan zawsze to jakaś satysfakcja w tym smutnym jak pi*a dniu.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
kinagyo
Posty: 746
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Final Four LM 2016

Post autor: kinagyo »

Simone jest niesamowity. Co za spokój w meczu z takim rywalem w tak młodym wieku
kanimo

Re: Final Four LM 2016

Post autor: kanimo »

Fajnie poukladane Trento. Ta kontra na 24 malina-jak po sznurku. A u nas 3 facetowstoi w kolko i gapi sie jak podbita pilka wpada w boisko, bo nie wiedza, ktory ma wystawiac.
Brawo Stojczew.
Alekno juz mnie denerwowal swoja buta. A i nasz nowy obywatel strasznie pyskuje.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2016, o 18:13 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: kibic_siatki »

Te okrzyki: Resovia podczas meczu finałowego żenujące. Jeszcze gorsze przy przyśpiewce wodzireja: kto wygra mecz. :]
Resovia już 2 mecze przegrała na tym turnieju!!!
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Kolcz_ps »

kibic_siatki pisze:Te okrzyki: Resovia podczas meczu finałowego żenujące. Jeszcze gorsze przy przyśpiewce wodzireja: kto wygra mecz. :]
Resovia już 2 mecze przegrała na tym turnieju!!!
Okrzyki Resovia są od kibiców Trento
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Noworoczny »

Ten Sole jest naprawdę dobry. Ale on ma łatwiej, bo widzi dwie piłki i wybiera sobie lepszą do zbicia/zablokowania.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: sb.slav »

Ech, obawiałem się, że na początku 3 seta ZENIT odjedzie.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
kinagyo
Posty: 746
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Final Four LM 2016

Post autor: kinagyo »

Anastasi w pogaduszkach z Żygadło. Marco kończy się kontrakt po tym sezonie, czyżby werbował Łukasza? xD
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Noworoczny »

Dlaczego nie kibicujecie Polakowi?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: Final Four LM 2016

Post autor: kanimo »

Ktoremu?
Aaa-nowemu.
Nie lubie bluzgow.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2016, o 18:33 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Mateja »

Noworoczny pisze:Dlaczego nie kibicujecie Polakowi?
Jakim Polakom?
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: kibic_siatki »

Bo cała hala kibicuje Resovii :)
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Milten »

Leon jest irytujący :/ Fajnie gra, ale takim troche Bartmanem w zachowaniu zajeżdza.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Mateja »

kibic_siatki pisze:Bo cała hala kibicuje Resovii :)
A więc fajnie się bawią w tym Krakowie ;)
keicaM
Posty: 133
Rejestracja: 17 sty 2011, o 20:54
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: keicaM »

Jeśli na trybunach niesie się Resovia Resovia, to dlatego, że inicjuja to kibice Trento. Tak to cała hala kibicuje Trento. Wczoraj również skandowali Resovia, Resovia.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: serBalonSwann »

Noworoczny pisze:Ten Sole jest naprawdę dobry. Ale on ma łatwiej, bo widzi dwie piłki i wybiera sobie lepszą do zbicia/zablokowania.
w jakim sensie?
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Milten »

Chyba będzie tie break. Oby Trento wygrało, ale świat jest zazwyczaj niesprawiedliwy.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Mateja »

Już mamy remis 19:19. Jak się Trentino zepnie to mogą zakończyć sprawę jeszcze w tym secie.
kamil1404
Posty: 167
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 23:05
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: kamil1404 »

No Leon z Kubiakiem stworzyliby parę najbardziej "niegrzecznych" przyjmujących ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”