Final Four LM 2016

Który zespół zostanie złotym medalistą Ligi Mistrzów sezonu 2015/2016?

Czas głosowania minął 16 kwie 2016, o 16:54

Asseco Resovia RZESZÓW
7
26%
Zenit KAZAŃ
18
67%
TRENTINO Diatec
0
Brak głosów
Cucine Lube CIVITANOVA
2
7%
 
Liczba głosów: 27

kamil1404
Posty: 167
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 23:05
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: kamil1404 »

Moje typy:
Najlepszy rozgrywający: Gianelli
Najlepszy przyjmujący: Urnaut, Juantorena
Najlepszy atakujący: Mikhailov
Najlepsi środkowi: Holmes, Stankovic
Najlepszy libero: Grebennikov
MVP Final Four: Leon
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: chemical_brother »

Jednak się pomyliłem co do Urnauta. Nawet Stojczew nie jest w stanie wyleczyć partactwa w najważniejszych momentach nabytego w Zaksie.

Moje nagrody:
Przyjmujący: Antonow, Leon
Rozgrywający: Gianelli
Atakujący: Michajłow
Środkowi: Stanković, Sole
Libero: Grebennikow
MVP: Leon
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2016, o 19:35 przez chemical_brother, łącznie zmieniany 2 razy.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: krzysiu »

Dla mnie najlepszy Challenge to był ten na PŚ w Japonii - ten podobny do tenisowego - z nim nie byłoby żadnego problemu stycznej itd.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Milten »

No i znowu, znowu to samo. Znowu sport jest okrutny, znowu wygrywa ta banda kasiarzy z największym bucem wśród trenerow od czasów Berutto. Smutno, bardzo smutno
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: sb.slav »

chemical_brother pisze:Jednak się pomyliłem co do Urnauta. Nawet Stojczew nie jest w stanie wyleczyć partactwa w najważniejszych momentach nabytego w Zaksie.
Masz na myśli ostatnią akcję? A co mógł zrobić z taką piłką? To kandydat do nagrody najlepszego rozgrywającego zwalił wystawiając śmiecia.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Guilder »

Gdyby Djurić miał zmiennika, albo po prostu grał bez kontuzji, Trento by to wydarło. Niesamowitą robotę robi Stoychev w tej drużynie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: PH3N-x »

Swoją drogą niesłychane, że drużyna z Antonovem i Urnautem na przyjęciu była o krok od wygrania LM, gdzie wcale nie mieli jakiegoś kozaka na ataku co sam zdobywał 30pkt w meczu. To tylko pokazuje ile daje dobry trener.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Lucarelli »

sb.slav pisze:
chemical_brother pisze:Jednak się pomyliłem co do Urnauta. Nawet Stojczew nie jest w stanie wyleczyć partactwa w najważniejszych momentach nabytego w Zaksie.
Masz na myśli ostatnią akcję? A co mógł zrobić z taką piłką? To kandydat do nagrody najlepszego rozgrywającego zwalił wystawiając śmiecia.
Poszedłbym jeszcze dalej w analizie tej akcji, dogranie bardzo prostej piłki do siatki wołało o pomstę do nieba, nie miał komfortowej sytuacji Giannelli
Matius

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Matius »

Jak dla mnie aut przy zagrywce Bratoeva, pierwsze ujęcie jeszcze w powietrzu drugie już w aucie na ziemi.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Final Four LM 2016

Post autor: hardy »

krzysiu pisze:Dla mnie najlepszy Challenge to był ten na PŚ w Japonii - ten podobny do tenisowego - z nim nie byłoby żadnego problemu stycznej itd.
Z tym że tam siedział Japończyk i sprawdzał na powtórkach czy piłka była na linii a potem rysował to co zobaczył
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: StanLee »

Okropnie wystawił w ostatniej akcji Giannelli. Leon MVP.

Warto odnotować, że (prawdopodobnie) 3. i 4. drużyna Serie A jest odpowiednio 3. i 2. drużyną LM.

Przypomina się finał Piacenza-Dynamo z Łodzi, tak jak wtedy przez kontuzje Copra, tak i teraz po Trentino ciężko było oczekiwać wygranej, jak na osłabienia - brak Lanzy, Djuric po kontuzji - i tak rewelacyjny występ.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Final Four LM 2016

Post autor: ldz »

Matius pisze:Jak dla mnie aut przy zagrywce Bratoeva, pierwsze ujęcie jeszcze w powietrzu drugie już w aucie na ziemi.
no właśnie nie jestem tego pewna, nie dziwię się ani sędziom, bo jakąś decyzję podjąć musieli, ani Stoychevowi, że się zdenerwował. Szkoda, że takie trudne mimo challengu do oceny sytuacje zdarzają się w tak ważnym momencie :|
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Matius

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Matius »

Michajłow wrócił do wielkiej formy, kapitalny gracz. Można też pozazdrościć Włochom Gianellego. Pochwalę też Stoycheva bo chyba nigdy nie chwaliłem ale to jest jednak wybitny trener.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Aranger »

51% efektywności w ataku skrzydłowych Zenita, a i tak Trentino przegrywa ostatecznie na styk w tie-breaku, grając od czwartego seta z jednym skrzydłem.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2016, o 19:49 przez Aranger, łącznie zmieniany 2 razy.
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Wess »

Polska to jednak Cebulandia. Jakby Resovia wygrała to cała hala by została na ceremonii, a tak to wyszli... To tak jakby wyjść z ceremonii wręczenia pucharu w finale LM w kopanej...
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Milten »

To protest przeciwko kolejnemu zwycięstwu Imperium Zła w siatkówce. Nie dziwie się.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Noworoczny »

To ja też jestem cebulak, bo też bym się zmył. Pewnie, gdyby finały były w Rzeszowie, więcej osób by oglądało nagrody. Jest już dziewiąta, a jeszcze 2h jazdy a jutro do roboty.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Lucarelli »

Wess pisze:Polska to jednak Cebulandia. Jakby Resovia wygrała to cała hala by została na ceremonii, a tak to wyszli... To tak jakby wyjść z ceremonii wręczenia pucharu w finale LM w kopanej...
W ogóle hala na finale LM w połowie pusta, porażka, jak Skra organizowała F4 w Łodzi i nawet w nim grała to hala była pełna na finale
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: StanLee »

Swoją drogą Leon dziś przyjął więcej piłek niż Werbow i Salparow.
totmes
Posty: 306
Rejestracja: 1 lut 2014, o 22:50
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: totmes »

Trzeba byc szybszy i szybko z parkingu wyjechac, żeby nie stac pożniej w sznurze samochodów.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Noworoczny »

Ten finał od 0-2 do 3-2 to była jedna z najlepszych reklam farmakologicznych, jakie widziałem. Bije na głowę te telewizyjne. Może tylko ten lek na N ma lepszą.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four LM 2016

Post autor: grzegorzg »

Tak jakoś mi się skojarzyło z wojną morską i finał określiłbym jako pojedynek pancernika z krązownikiem ( i to wcale nie jestem pewien czy cięzkim). Co ciekawe, krążownik przegrał nie dlatego, ze miał mniejszy kaliber dział, ale dlatego, że zabrakło mu amunicji...
Nie lubię takiej siatkówki, trzeba jednak odnieśc się do niej z szacunkiem.
Stojczew, w odróznieniu, wie co to jest zmiana na poprawę przyjęcia. Nigdy za nim nie przepadałem, ale jestem pod wrażeniem.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: kibic_siatki »

Nagrody MVP słuszne, może poza ostatnią: Leon świetnie grał w ataku i zagrywce (dzisiaj), natomiast jego przyjęcie często było poniżej krytyki, albo libero brał jego strefę i się nie wyrabiał. Trochę ten wybór pod rzeszowską publiczkę- bo to przecież rzeszowski "Polak". Zawodnikiem, który pociągnął zespół jak mu wczoraj (do połowy 2 seta) i dzisiaj przez 2 sety nie szło był Michajłow.
Trzeba jednak powiedzieć, że koncepcja 3 mocnych skrzydłowych i słabszych na pozostałych pozycjach ledwie się na tym turnieju obroniła. Środkowi Zenitu byli chyba najsłabsi ze wszystkich drużyn.
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Final Four LM 2016

Post autor: serek »

Wiem, że to są tylko durne nagrody przyznawane zazwyczaj wg widzimisię, ale jak już weźmiemy pod uwagę 2 mecze, bo tyle się gra w turnieju, to przypominam, że wczoraj Urnaut i Leon zagrali mocno średnio, zwłaszcza ten pierwszy, środkowi wszyscy grali beznadziejnie, jak i rozgrywający, a Michajłow zagrał dwa, równe świetne mecze i powinien zostać bezdyskusyjnie mvp. Anderson z kolei przyjął najwięcej zagrywek ze wszystkich zawodników
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Noworoczny »

serek pisze:Michajłow
serek pisze:Anderson
Wiemy, wiemy (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: serBalonSwann »

Noworoczny pisze:
serek pisze:Michajłow
serek pisze:Anderson
Wiemy, wiemy (-;
hi hi dwóch przystojniakow
Awatar użytkownika
stachu90
Posty: 154
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:51
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Final Four LM 2016

Post autor: stachu90 »

Dla mnie MVP - Djurić
Leon nic specjalnego dla mnie nie pokazał, wiadomo poziom wysoki, ale potrafił grać o wiele lepiej ( np rok temu w F4 )
(Ch)
Historia klubu, historią miasta.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Robert77 »

chemical_brother pisze:Jednak się pomyliłem co do Urnauta. Nawet Stojczew nie jest w stanie wyleczyć partactwa w najważniejszych momentach nabytego w Zaksie.

Moje nagrody:
Przyjmujący: Antonow, Leon
Rozgrywający: Gianelli
Atakujący: Michajłow
Środkowi: Stanković, Sole
Libero: Grebennikow
MVP: Leon
Kolego Urnaut w Zaksie to jednak niewiele nabył, bo jego głównym zadaniem było pilnowanie, żeby nikt klaskacza nie ukradł.
Na turnieju wypadł wg mnie bardzo fajnie i zasłużenie dostał nagrodę indywidualną.
Jedyny blamaż dał niestety gospodarz turnieju: z kupionego F4 nie wydusili nawet brązu, trafiając na grającą kompletną padakę Lube.
Kompletny piach, który szczypie w oczy. Cóż, cały sezon popelina to czegóż spodziewać się po F4, cudu?
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Lineczka »

sb.slav pisze:No w sumie racja z tym Michjłowem, tylko jest on tak, jakby to powiedzieć, nierzucający się w oczy w swoich działaniach, że całkiem o nim zapomniałem.
Michajłow może nie jest widowiskowy, ale stabilny. Klasa sama w sobie, jeden z bardziej niedocenianych siatkarzy, a dla mnie znajduje się w topie atakujących.
totmes
Posty: 306
Rejestracja: 1 lut 2014, o 22:50
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: totmes »

Rzeszów zawiódł w F4, nie chodzi tu nawet o pokonanie Zenitu wczoraj, ale za dzisiaj. Kowal nie potrafi z zespołu nic wydobyc pewnie wygrają Plusligę, ale MP dla Rzeszowa tak jak kiedyś dla Bełchatowa żadne osiągnięcie. Z takiego Trentino Stojczew wyciągnął maxa maxów, czego nie można zarzucic Kowalowi. Trento zagrało z Kazaniem jak równy z równym, chociaż skóład to miało najgorszy z całej 4.
Kiedyś Kowal powiedział, że nie musi swoich zawodników motywowac, a to jest jego największy błąd, na czasach raczej analityka przypomina niż trenera (trener musi byc szefem, czasmi ojcem, psychologiem dla zawodników). To co zrobiono z zagrywką poszczególnych zawodników w Rzeszowie to zakrawa na sabotaż.
Paszycki nie nadaje się na grę o stawkę- nie ma głowy, Tichy też jak zwykle się zagotował
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2016, o 21:18 przez totmes, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”