[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Liga Mistrzów 2016/2017

Liga Mistrzów 2016/2017

Postby SerCos » 27 May 2016, o 12:53

CEV ogłosił listę zespołów, które złożyły aplikację do gry w LM w sezonie 2016/2017.

Lista zespołów pewnych występu w fazie grupowej:

Zenit KAZAN (RUS)
Dinamo MOSCOW (RUS)
MODENA Volley (ITA)
Cucine Lube CIVITANOVA (ITA)
Halkbank ANKARA (TUR)
ISTANBUL BBSK (TUR)
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (POL)
Asseco Resovia RZESZOW (POL)
BERLIN Recycling Volleys (GER)
Knack ROESELARE (BEL)
PARIS Volley (FRA)
S.C.M. “U” CRAIOVA (ROU) *

Lista zespołów zgłoszonych do kwalifikacji:

Belogorie BELGOROD (RUS)
Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
Arkas IZMIR (TUR)
PGE Skra BELCHATOW (POL)
VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
Noliko MAASEIK (BEL)
Arago de SETE (FRA)
Dukla LIBEREC (CZE)
PAOK THESSALONIKI (GRE)
Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) *
Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT)
Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB)
Volley AMRISWIL (SUI) *
ACH Volley LJUBLJANA (SLO)
Tiikerit KOKKOLA (FIN) *
Budvanska Rivijera BUDVA (MNE)
Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED) *
Stroitel MINSK (BLR) *
Selver TALLINN (EST) *
Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) *
Mladost Marina KASTELA (CRO) *
Omonia NICOSIA (CYP) *
GENTOFTE Volley (DEN) *
KV Besa PEJA (KOS) *

Drużyny oznaczone * to debiutanci.

Z powodu małej liczby zespołów rozgrywana będzie tylko 2 i 3 runda eliminacji.

Losowanie 9 czerwca w Rzymie.

http://www.cev.lu/Competition-Area/Comp ... 222&ID=965
SerCos
 
Posts: 2731
Joined: 13 Jun 2011, o 17:34
Płeć: M


Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby lipa210 » 27 May 2016, o 18:42

Ktoś wie dlaczego Lube ma od razu miejsce w grupie, a Perugia musi grać w eliminacjach?
lipa210
 
Posts: 335
Joined: 6 Apr 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby marakuja » 28 May 2016, o 01:51

Ponieważ Lube wygrało rundę zasadniczą, a Włosi sobie tak wybrali, że pewny awans do fazy grupowej ma mistrz i zwycięzca rundy zasadniczej :)
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
marakuja
 
Posts: 430
Joined: 27 May 2009, o 13:17
Location: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby lipa210 » 28 May 2016, o 08:24

Aaa no tak, zapomniałem o tym ;) dzięki :)
lipa210
 
Posts: 335
Joined: 6 Apr 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby bytrek » 28 May 2016, o 16:53

Chce powiedzieć, niech CEV naucz się robić finał LM od Piłki Ręcznej
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
bytrek
 
Posts: 870
Joined: 16 Aug 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby hugo » 29 May 2016, o 22:04

Całkowicie EHF odjechało CEV jeśli chodzi o puchary.

Podkreślę to jeszcze raz - puchary w siatkówce nie zrobiły żadnego kroku do przodu za kilkunastoletnich rządów Meyera. Czekam na owoce pracy Serba.
\
hugo
 
Posts: 1563
Joined: 29 May 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby niepoinformowany » 9 Jun 2016, o 13:19

Chyba tylko CEV potrafi losować grupy LM, gdy nie są znani wszyscy jej uczestnicy.

Koszyki też jakieś dziwaczne. W 1 Berlin, a w drugim Lube z Dynamo?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
User avatar
niepoinformowany
 
Posts: 3673
Joined: 21 May 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby Didek » 9 Jun 2016, o 16:06

W trzecim Resovia. Przy odrobinie pecha grupa to Zenit, Lube i Resovia.
Didek
 
Posts: 1329
Joined: 2 Aug 2015, o 14:55

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby marakuja » 9 Jun 2016, o 18:35

Gdzie jest podział na koszyki ? ;)
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
marakuja
 
Posts: 430
Joined: 27 May 2009, o 13:17
Location: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby Didek » 9 Jun 2016, o 18:38

Na FB Resovii
Didek
 
Posts: 1329
Joined: 2 Aug 2015, o 14:55

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby lady_TNT » 9 Jun 2016, o 19:13

lady_TNT
 
Posts: 139
Joined: 29 Mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby SerCos » 9 Jun 2016, o 19:25

Czy tam było Young Player of the Year ??? I dostał Tine Urnaut :] :] :]
SerCos
 
Posts: 2731
Joined: 13 Jun 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby lady_TNT » 9 Jun 2016, o 19:33

Organizacja i prowadzący katastrofa! :D
lady_TNT
 
Posts: 139
Joined: 29 Mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby SerCos » 9 Jun 2016, o 19:56

Poddaje się, godzina minęła, a nic nie wylosowali, a za chwilę drugi występ artystyczny.
SerCos
 
Posts: 2731
Joined: 13 Jun 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby kuchcik77 » 9 Jun 2016, o 20:22

Jakie puchary takie losowanie, jakie nagrody takie losowanie..jakie zainteresowanie taki Elefantino hehe.no to teraż chłopy.
pieknie; Izrael-Estonia ,Kosovo-Cypr heh, kiedys ktoś w piłke wymyslil strefy zeby sie nienalatali zbytnio...

JUz sie ciesze jak ta afroamerykanka będzie czytała polskie nazwy klubów heh


Zaksa Kodle wylosowana jako pierwsza....


A: Zaksa, DYNAMO MOSKWA....ISTanbul
B:Berlin, Lube Resovia Zesfło (tak czytała)
C:Kazan, paris
D:Modena, Craiova,
E:Ankara, Knack

To byłoby na tyle, trzeba zobaczyc reszte drabinki w eliminacjach. Cóz, Zakse czekaja dalekie loty, nieprzychylni sędziowie i chyba drugi plac w grupie
Last edited by kuchcik77 on 9 Jun 2016, o 20:41, edited 5 times in total.
kuchcik77
 
Posts: 1607
Joined: 4 May 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby Hirako » 9 Jun 2016, o 20:34

Prowadząca nie umie przeczytać nawet nazw zespołów, to jest jakiś żart?!
Niebiesko-biało-czerwoni!
User avatar
Hirako
 
Posts: 3397
Joined: 10 Dec 2011, o 23:40
Location: Ostrów Wielkopolski
Warnings: 3
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby SerCos » 9 Jun 2016, o 20:39

Skra w kwalifikacjach ze zwycięzcą meczu Mladost Marina Kastela - PAOK Saloniki
SerCos
 
Posts: 2731
Joined: 13 Jun 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby Loszek » 9 Jun 2016, o 20:43

Ktoś umie wyjaśnić na jakiej podstawie zespoły były przydzielane do koszyków, o Resovię mi głównie chodzi? I jak ktoś rozszyfruje te "army" to może tutaj wkleić grupy, bo to co oni robią to jest, sam nie wiem co :D
Loszek
 
Posts: 541
Joined: 24 Apr 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby kuchcik77 » 9 Jun 2016, o 20:51

Znów Turcja i Rosja w jednej grupie, chciałbym przypomnieć ze to własnie Dynamo dostało walkowera za odmowe rozegrania spotkania w Turcji...
te army to trzebaby przewinąc loswanire lub poczekac na oficjalne info na kogo polskie ekipy moga trafic.
Dynamo odpadło z LM po sensacyjnej wtopie z Fryderykami i było najgorsza ekipą z drugich miejsc...

wyniki ostatnich trzech spotkan finału tureckiej ligi
Istanbul-Arkas 3-0
Istanbul-Halbank ANkara 1-3
Fenerbahce-Istanbul 0-3


İSTANBUL BYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: Marko (6), Arslan (6), Kadir (7), Özkan (10), Price (15), Coskovic (14), Burak (L), Caner (-),

İSTANBUL BYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: Kadir (1), Özkan (6), Price (16), Antonovich (5), Marko (6), Arslan (6), Burak (L), Erdem (L), Coskovic (7), Çağlar (-), Caner (1)

stanbul Büyükşehir Belediyesi: Marko 6, Arslan 2, Kadir 11, Özkan 8, Price 22, Coşkovic 9, Burak (L), Caner,
Last edited by kuchcik77 on 9 Jun 2016, o 21:01, edited 2 times in total.
kuchcik77
 
Posts: 1607
Joined: 4 May 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby marakuja » 9 Jun 2016, o 20:53

Powiem tak, w końcu takiej Ligi Mistrzów oczekiwaliśmy ;) ZAKSA z Dinamem, Istanbułem BBSK i najprawdopodobniej z Noliko Maaseik :) Antek i Castellani wracają po latach do Kędzierzyna ;) Nic tylko zacierać ręce, takiej Ligi Mistrzów właśnie chcieliśmy ;)
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
marakuja
 
Posts: 430
Joined: 27 May 2009, o 13:17
Location: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby KChudz » 9 Jun 2016, o 20:53

Grupa śmierci = E: Halkbank, Knack, Belgorod, Perugia
User avatar
KChudz
 
Posts: 2489
Joined: 1 Sep 2007, o 18:55
Location: Rzeszów
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby madlark » 9 Jun 2016, o 20:53

Te bańki - rewelacja :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
User avatar
madlark
 
Posts: 13523
Joined: 15 May 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby Hirako » 9 Jun 2016, o 20:57

Tillie, Toniutti (ZAKSA) vs (Le Goff, Rouzier, Marechal) (Istambuł) xD
Niebiesko-biało-czerwoni!
User avatar
Hirako
 
Posts: 3397
Joined: 10 Dec 2011, o 23:40
Location: Ostrów Wielkopolski
Warnings: 3
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby weary_skier » 9 Jun 2016, o 21:00

KChudz wrote:Grupa śmierci = E: Halkbank, Knack, Belgorod, Perugia

Biełgorod nie wchodzi do grupy Resovii przypadkiem?
weary_skier
Moderator   Moderator
 
Posts: 5665
Joined: 3 Apr 2010, o 20:12
Location: Kraków
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby estril1992 » 9 Jun 2016, o 21:02

Skra do której grupy jak przejdzie ? i kto do Rzeszowa jak ostatni najprawdopodobniej ?
estril1992
 
Posts: 689
Joined: 12 May 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby orw3ll » 9 Jun 2016, o 21:03

KChudz wrote:Grupa śmierci = E: Halkbank, Knack, Belgorod, Perugia

W minionym sezonie, albo 2 sezony temu byłaby to grupa śmierci. Z Halkbanku został się jedynie Kooy, Bielgorod bez Grozera, Ivovicia, Iljinycha, z coraz starszym Tietiuchinem, to już nie ten sam Bielgorod, Belgów też nie ma co się obawiać. Perugia taką grupę powinna wciągnąć nosem.
Last edited by orw3ll on 9 Jun 2016, o 21:03, edited 1 time in total.
orw3ll
 
Posts: 701
Joined: 1 Jun 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby SerCos » 9 Jun 2016, o 21:03

2 runda

Mladost Marina KASTELA (CRO) - PAOK THESSALONIKI (GRE)
Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED) - Dobrudja 07 DOBRICH (BUL)
Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) - Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT)
Selver TALLINN (EST) - Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB)
KV Besa PEJA (KOS) - Volley AMRISWIL (SUI)
Omonia NICOSIA (CYP) - ACH Volley LJUBLJANA (SLO)
Stroitel MINSK (BLR) - Tiikerit KOKKOLA (FIN)
GENTOFTE Volley (DEN) - Budvanska Rivijera BUDVA (MNE)

3 runda

#1 GENTOFTE Volley (DEN) / Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) - Belogorie BELGOROD (RUS)
#2 KV Besa PEJA (KOS) / Volley AMRISWIL (SUI) - Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
#3 Selver TALLINN (EST) / Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB) - Arkas IZMIR (TUR)
#4 Mladost Marina KASTELA (CRO) / PAOK THESSALONIKI (GRE) - PGE Skra BELCHATOW (POL)
#5 Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) / Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT) - VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
#6 Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED)/ Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) - Noliko MAASEIK (BEL)
#7 Omonia NICOSIA (CYP) / ACH Volley LJUBLJANA (SLO) - Arago de SETE (FRA)
#8 Stroitel MINSK (BLR) / Tiikerit KOKKOLA (FIN) - Dukla LIBEREC (CZE)

4 runda

Grupa A

Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (POL)
Dinamo MOSCOW (RUS)
ISTANBUL BBSK (TUR)
#6 Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED)/ Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) - Noliko MAASEIK (BEL)

Grupa B

BERLIN Recycling Volleys (GER)
Cucine Lube CIVITANOVA (ITA)
Asseco Resovia RZESZOW (POL)
#8 Stroitel MINSK (BLR) / Tiikerit KOKKOLA (FIN) - Dukla LIBEREC (CZE)

Grupa C

Zenit KAZAN (RUS)
PARIS Volley (FRA)
#3 Selver TALLINN (EST) / Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB) - Arkas IZMIR (TUR)
#5 Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) / Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT) - VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)

Grupa D

MODENA Volley (ITA)
S.C.M. “U” CRAIOVA (ROU)
#4 Mladost Marina KASTELA (CRO) / PAOK THESSALONIKI (GRE) - PGE Skra BELCHATOW (POL)
#7 Omonia NICOSIA (CYP) / ACH Volley LJUBLJANA (SLO) - Arago de SETE (FRA)

Grupa E

Halkbank ANKARA (TUR)
Knack ROESELARE (BEL)
#1 GENTOFTE Volley (DEN) / Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) - Belogorie BELGOROD (RUS)
#2 KV Besa PEJA (KOS) / Volley AMRISWIL (SUI) - Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
SerCos
 
Posts: 2731
Joined: 13 Jun 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby estril1992 » 9 Jun 2016, o 21:14

SerCos wrote:2 runda

Mladost Marina KASTELA (CRO) - PAOK THESSALONIKI (GRE)
Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED) - Dobrudja 07 DOBRICH (BUL)
Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) - Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT)
Selver TALLINN (EST) - Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB)
KV Besa PEJA (KOS) - Volley AMRISWIL (SUI)
Omonia NICOSIA (CYP) - ACH Volley LJUBLJANA (SLO)
Stroitel MINSK (BLR) - Tiikerit KOKKOLA (FIN)
GENTOFTE Volley (DEN) - Budvanska Rivijera BUDVA (MNE)

3 runda

#1 GENTOFTE Volley (DEN) / Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) - Belogorie BELGOROD (RUS)
#2 KV Besa PEJA (KOS) / Volley AMRISWIL (SUI) - Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
#3 Selver TALLINN (EST) / Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB) - Arkas IZMIR (TUR)
#4 Mladost Marina KASTELA (CRO) / PAOK THESSALONIKI (GRE) - PGE Skra BELCHATOW (POL)
#5 Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) / Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT) - VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
#6 Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED)/ Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) - Noliko MAASEIK (BEL)
#7 Omonia NICOSIA (CYP) / ACH Volley LJUBLJANA (SLO) - Arago de SETE (FRA)
#8 Stroitel MINSK (BLR) / Tiikerit KOKKOLA (FIN) - Dukla LIBEREC (CZE)

4 runda

Grupa A

Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (POL)
Dinamo MOSCOW (RUS)
ISTANBUL BBSK (TUR)
#6 Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED)/ Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) - Noliko MAASEIK (BEL)

Grupa B

BERLIN Recycling Volleys (GER)
Cucine Lube CIVITANOVA (ITA)
Asseco Resovia RZESZOW (POL)
#8 Stroitel MINSK (BLR) / Tiikerit KOKKOLA (FIN) - Dukla LIBEREC (CZE)

Grupa C

Zenit KAZAN (RUS)
PARIS Volley (FRA)
#3 Selver TALLINN (EST) / Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB) - Arkas IZMIR (TUR)
#5 Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) / Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT) - VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)

Grupa D

MODENA Volley (ITA)
S.C.M. “U” CRAIOVA (ROU)
#4 Mladost Marina KASTELA (CRO) / PAOK THESSALONIKI (GRE) - PGE Skra BELCHATOW (POL)
#7 Omonia NICOSIA (CYP) / ACH Volley LJUBLJANA (SLO) - Arago de SETE (FRA)

Grupa E

Halkbank ANKARA (TUR)
Knack ROESELARE (BEL)
#1 GENTOFTE Volley (DEN) / Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) - Belogorie BELGOROD (RUS)
#2 KV Besa PEJA (KOS) / Volley AMRISWIL (SUI) - Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)

dzięki wielkie :D

a jakie zasady? 2 wychodzą plus ileś zespołów z 3 miejsc ?
estril1992
 
Posts: 689
Joined: 12 May 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby kuchcik77 » 9 Jun 2016, o 21:26

12 top teams
dwie rundy playoofs, potem FF ( awans uzyskuje 12 ekip plus gospodarz)
Mysle ze Zaksa nie bedzie gospodarzem, hehe
Trzy polskie ekipy powinny dac radę choc z Berlinem i Istambułem łatwo nie bedzie...
Zespoły z trzecich miejsc z grup C/E powinny potracic punkty(wygrane) i nie awansowac do kolejnej rundy
Last edited by kuchcik77 on 9 Jun 2016, o 21:36, edited 3 times in total.
kuchcik77
 
Posts: 1607
Joined: 4 May 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Postby Kicu » 9 Jun 2016, o 21:26

Biorąc pod uwagę, że jest 5 grup, z każdej wychodzą na pewno po 2 zespoły, co daje łącznie 10 drużyn... to zapewne z trzeciego miejsca wyjdą 2 drużyny.

Wtedy będzie PlayOff 12, PlayOff 6 i FinalFour.
User avatar
Kicu
 
Posts: 2449
Joined: 5 Apr 2012, o 18:04
Location: Ryki
Płeć: M

Next

Return to Europa - Liga Mistrzów

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests