Liga Mistrzów 2017/2018

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Joker »

Boziu, ile to już punktowych zagrywek
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Verdungo »

Joker pisze:Boziu, ile to już punktowych zagrywek
10 asów i tylko 7 popsutych zagrywek
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: mmb »

Janusz mnie imponuje, serio :o
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Verdungo »

Rozkręcił się, "pootwierał" wszystkie strefy, więc można grać ;)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: aezakmi »

Wszyscy zagrali fenomenalne spotkanie, wszyscy. Kapitalny, doskonały mecz.

Jeszcze tylko zobaczmy statystyki z tego spotkania:
Wynik meczu: PGE Skra BELCHATOW 3 - 0 Lokomotiv NOVOSIBIRSK
Wynik setów: 25:19, 25:15, 25:19
Dziękuję, dobranoc.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Nie wiem, czy dzisiaj Kazań by się postawił. Brawo. Awans praktycznie pewny (przypominam, że odpadają tylko dwa najgorsze zespoły z 3 miejsc).
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Verdungo »

13 asów przy 12 popsutych zagrywkach w 3 setowym spotkaniu to jednak robi wrażenie. Do tego dorzucili 7 bloków i wykręcili 60% w ataku.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: tomasol »

Po takim meczu można tylko wzorem Małgorzaty Niemczyk zakrzyknąć WOW !!! Brawo Skra, Rosjanie chyba w najgorszych koszmarach nie wyobrażali sobie takiego łomotu.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: ciacho23 »

Chyba najsłabszy dzisiaj Bednorz, ale generalnie kapitalny mecz Skry. Łomot straszny.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Szampon093 »

niepoinformowany pisze:Nie wiem, czy dzisiaj Kazań by się postawił. Brawo. Awans praktycznie pewny (przypominam, że odpadają tylko dwa najgorsze zespoły z 3 miejsc).
Mysle, ze dzis chyba nikt by sie nie postawil.. taki poziom.. Łał jestem w szoku
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Verdungo »

ciacho23 pisze:Chyba najsłabszy dzisiaj Bednorz, ale generalnie kapitalny mecz Skry. Łomot straszny.
Trochę słabiej w ataku jak na niego, ale w przyjęciu wg mnie spisał się dobrze. Przyjmował najwięcej razy- 14 i tylko 1 błąd.

Tutaj link do statystyk jakby kogoś interesowało https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... x?ID=30832
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: mmb »

Młody prezes jak zwykle :]

Jakby tak zagrali w finałowych z Zaksą to by było ciekawie ;)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Skrzypek »

niepoinformowany pisze:Awans praktycznie pewny (przypominam, że odpadają tylko dwa najgorsze zespoły z 3 miejsc).
Nawet pierwsze miejsce jest wciąż możliwe.
Jeśli Skra wygra we Francji 3-0, a Lokomotiw przegra z Dynamem 0-3, to bełchatowianie zwyciężą grupę.
Jeśli Lokomotiv ugra tylko seta, przy zwycięstwie Skry 3-0, o kolejności decydować będą małe punkty. (obecny stan małych punktów (Skra + 21, Lokomotiw +25).
Oczywiście to jest wielkie gdybanie, bo o ile prawdopodobne jest zwycięstwo Dynama z Lokomotiwem, to Skra będzie mieć kłopoty, by wygrać 3:0 z Chaumont. ;)
kuchcik77
Posty: 2339
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: kuchcik77 »

Jakby tak zagrali w finałowych z Zaksą to by było ciekawie ;)
byłoby czy będzie?:)
Wiem, że zagrali extra, nie wnikam czy byli zrelaksowani czy skoncentrowani, czy Rosjani odpuścili mecz bo i tak wychodzą z pierwszego ( wiem, mogą sie jeszcze przejechać). Trzeba sie z każdego sukcesu cieszyć. Awans z drugiego miejsca dramatem nie jest. Skra ma na rozkładzie dwie rosyjskie ekipy ( wiem jedna cieniuje, druga zlała naszych u siebie...co prawda bez Mariusza)
Zaksa pokonała Włochów u siebie po odwróceniu słabego, po prawdzie już przegranego meczu. Poprzednie lata podpowiadają, że prawdziwe granie rozpoczyna sie po losowaniu playoffs...
,
Perugia, Civittanova,Fryderyki, Ankara, Nowosybirsk, Skra], Kazań, Trentino, Zaksa, Berlin/Ptaki

Wiem, ze nie możemy zakładać ze rozstawiona zostanie najlepsza ekipa z drugiego miejsca, choć wszelkie znaki wskazują, ze obie ekipy z grupy A będa rozstawione.
Z dużym prawdopodobieństwem czekają nas minimum 2 pojedynki Polska v ITA/ROS ( i szansa na starcie którejs z polskich ekip z Fryderykami..)
Zaksie życzyłbym uniknięcia Rosjan (rok temu dostali lanie...) Perugia/Civittanova?
Skra juz z Zenitem grała więć Trento które mogą przejść a Ptaki, cóz, pewnie trafia na Fryderyki i zostaną najlepsza polska ekipa tej edycji LM;)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: leeon »

Brawo Skra. W końcu mecz za który można pochwalić caly zespół. Oczywiście w następnym meczu zespół może się własną zagrywką pogrążyć, ale dziś było super. Skrzydła zagrały na poziomie, środkówi super. Janusz naprawdę wszedł na 1-go z polotem. No i junior ...... no dobra nie caly zespół można pochwalić.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: ursula127 »

mmb pisze:Młody prezes jak zwykle :]
leeon pisze:. No i junior ...... no dobra nie caly zespół można pochwalić.
to znaczy co, coś strasznie skaszanił?Może inny mecz był u mnie w telewizorze,bo ja wyczaiłem tylko raz kiedy serwis wpadł między Juniora a (chyba ) Bednorza?
Nie oglądałem pierwszego seta , pewnie go Piechocki położył swoją grą.
Czy może niektórzy uprawiają hejt dla hejtu :x
Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, o 21:09 przez ursula127, łącznie zmieniany 1 raz.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Murilo0 »

Krytykowana za nadmierne ryzyko w zagrywce Skra, za pomocą zagrywki wygrywa mecz, który normalnie by przegrała ;) Cieszy dobra gra Bednorza, ma atak, zagrywkę i blok, jeszcze dołoży przyjęcie i będzie szóstkowym w reprezentacji. Przynajmniej nie trzeba będzie drżeć, że kolejny raz jakiś Grozer, czy Sokołow wygra mecz wykorzystując słabość w bloku naszych lewoskrzydłowych.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: leeon »

ursula127 pisze:
mmb pisze:Młody prezes jak zwykle :]
leeon pisze:. No i junior ...... no dobra nie caly zespół można pochwalić.
to znaczy co, coś strasznie skaszanił?Może inny mecz był u mnie w telewizorze,bo ja wyczaiłem tylko raz kiedy serwis wpadł między Juniora a (chyba ) Bednorza?
Nie oglądałem pierwszego seta , pewnie go Piechocki położył swoją grą.
Czy może niektórzy uprawiają hejt dla hejtu :x
No błagam. Przyjęcie perfekcyjne na poziomie 11% u libero. Przecież tu już nic więcej mówić nie trzeba. Ale dodam. Na 9 przyjęć 2 błędy...
Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, o 21:30 przez leeon, łącznie zmieniany 2 razy.
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: kibic_siatki »

Francuscy kiwacze wymęczyli 3 seta z JW.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: cwirek »

Sędziowie liniowi dramatyczni, multum przekroczeń linii przy serwisach.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: kibic_siatki »

4 set przegrany przez JW głównie przez zmianę Olivy. Tak słabego meczu w jego wykonaniu jeszcze nie widziałem: nędza w przyjęciu, nędza w ataku.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: cwirek »

Jastrzębianie chyba pragną powtórki z rozrywki...tzn powtórki z Gdańska.

Przekombinował dzisiaj di Giorgi ze zmianami. Szło na spokojnie wygrać ten mecz, bo ci Francuzi mieliby u nas problem wejść do ligowej szóstki.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: mmb »

cwirek pisze:bo ci Francuzi mieliby u nas problem wejść do ligowej szóstki
JW też łatwo nie ma, a przegranych tyle co zespoły z 7 i 8 miejsca ;)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Gratulacje dla Skry za dobry mecz i wykorzystanie swojego matecznika. :)


ursula127 pisze:Czy może niektórzy uprawiają hejt dla hejtu
To, ze jedni są bardziej a inni mniej cięci na Piechockiego, to normalne (chyba). Kazdy ma jakiegoś mola. :D ;) Natomiast gdyby chciec oddac Bogu co boskie, to Piechocki po prostu faluje swoja grą i ja tez uważam, ze to falowanie zdecydowanie wykracza obecnie poza aspiracje Skry. Ostatnio go pochwaliłem, wczoraj specjalnie nie było za co. Nawet delikatna krytyka, biorąc pod uwagę okolicznosci gry przeciwnika, jest imho uzasadniona.
A w pierwszym secie jeszcze mu flot uciekł z palcówki. ;)
Murilo0 pisze:Krytykowana za nadmierne ryzyko w zagrywce Skra, za pomocą zagrywki wygrywa mecz, który normalnie by przegrała ;) Cieszy dobra gra Bednorza, ma atak, zagrywkę i blok, jeszcze dołoży przyjęcie i będzie szóstkowym w reprezentacji. Przynajmniej nie trzeba będzie drżeć, że kolejny raz jakiś Grozer, czy Sokołow wygra mecz wykorzystując słabość w bloku naszych lewoskrzydłowych.
Skra jest/była krytykowana bo nie mogła byc chwalona za zatrważącą ilosc błedów, których lwią częśc stanowiły błedy zagrywki.
Zagrwyka ( a z nia to ryzyko), nie moze byc/nie powinna byc wyizolowanym siatkarskim bytem. Jesli chocby w ostatnim meczu ligowym z Olsztynem, w tb bodaj czterech graczy Skry robi kolejno błędy na zagrywce, i dołozymy bład Wlazłego na pojedynczym, no to chyba nie ta klasa i poziom gry, zeby w 5 secie kompletnie oddac przeciwnikowi 4 czy 5 punktów pod rząd za darmo.
A Bednorz akurat wczoraj zagrał w ataku bardzo słabo (po dwóch setach chyba 28%). Natomiast utrzymał przyjęcie, dołozył blok i chwała mu za to.

PS Zapomniałem. Kolejny świetny mecz Ebadipoura i Janusza. Szczególnie ten drugi gra nadspodziewanie. Oczywiście, są niedokładnosci, ale imho zdarzają się najczęściej wtedy, kiedy ma niestabilna pozycję tzn lata za piłka.
Ebadipour - przyjmujacy wczoraj absolutnie kompletny.
No i spieszmy się podziwiac Lisinaca, chociaz dla porzadku warto dodac, że Kłos tez nie pękł.
wlodi94
Posty: 34
Rejestracja: 8 lis 2017, o 07:55
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: wlodi94 »

cwirek pisze:Jastrzębianie chyba pragną powtórki z rozrywki...tzn powtórki z Gdańska.

Przekombinował dzisiaj di Giorgi ze zmianami. Szło na spokojnie wygrać ten mecz, bo ci Francuzi mieliby u nas problem wejść do ligowej szóstki.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Mieliby problem? Hahhaha :] to żeś teraz [ingerencja moderatora]. Problem to ma Jastrzębie żeby wejść do ćwierć finału. Toulose zajmuje ostatnie miejsce w swojej lidze to u nas raczej biliby się o utrzymanie a nie o szóstkę
Ostatnio zmieniony 14 lut 2018, o 07:15 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: szanuj język i innych użytkowników forum
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Skrzypek »

grzegorzg pisze: A w pierwszym secie jeszcze mu flot uciekł z palcówki. ;)
Podobno to wina opaski do włosów, którą odziedziczył po Ferdinandzie Tille. ;)
...............................................................................................
Kolejny mecz Skry z rosyjską drużyną nasunął mi zaskakujący wniosek. Można odnieść wrażenie, że organizacja bloku w lidze rosyjskiej jest gorsza niż w Polsce. Ani skrzydłowi Dynamo, ani ci z Lokomotiwu niemal nie pomagali swoim środkowym rywalizować z środkowymi Skry, dzięki czemu i Lisinac, i Kłos atakowali jak w masło. Dziwne, bo w Plus Lidze znacznie częściej muszą walczyć z podwójnym blokiem.
cba
Posty: 196
Rejestracja: 12 mar 2009, o 19:54
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: cba »

Zaksa. Nie pamiętam w którym roku Zaksa wygrała z Sisleyem w tb. Bylo to w środę, Środę Popielcową. Przy braku Sama taki wynik biorę w ciemno ;). co prawda w innym pucharze, ale dobrze by było powtórzyć
kuchcik77
Posty: 2339
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: kuchcik77 »

Scisly final pucharu CEV w 2011, Zaksa w tamtym sezonie trzy razy druga..
Bądźmy realista mi, trzeba za dwa tyg.ograc Izmir, zakonczyc grupe z bilansem 4do2,raczej bez rozstawienie a i...wygrac mecz u siebie z kimkolwiek to bedzie.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Pele »

cba pisze:Zaksa. Nie pamiętam w którym roku Zaksa wygrała z Sisleyem w tb. Bylo to w środę, Środę Popielcową. Przy braku Sama taki wynik biorę w ciemno ;). co prawda w innym pucharze, ale dobrze by było powtórzyć
Ale wtedy mieliśmy Jurka Gladyra, który w Belluno zagrał znakomicie!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Ked »

O co chodziło w tej ostatniej akcji, że się Toniutti tak palił do zagrywke

E: forum się zepsuło?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”